3757
  • kubin
    #3597
    Sziasztok!

    Tanácsra lenne szükségem: Jó ideje játszom már a ddoval, de még egy forintot sem költöttem rá (ez amolyan elvi kérdés nálam). A Gallanda szerveren van egy 18as szintű drow sorcerer karakterem és eléggé megakadtam a továbblépésben. Nem összefarmoltam 350 T pontot a Reavers Reach kiegészítőre, de rájöttem, hogy ezen szinte senki nem hajlandó normal-nál nehezebb szinten játszani.
    Most van kb 400 T pontom és nem tudom, melyik pakkal juthatnék el legkönnyebben a 20as szintig. Én a Vale of Twilightra gondoltam, az még kb 19 favorrunt igényel, ha nincs rá kedvezmény. Szerintetek?
  • wardogzombie
    #3596
    kanitba
  • DragonKnight
    #3595
    Jó kérdés :D

    Úgy jön ide hogy a Forgotten Realms-ot könnyebben el lehet adni mert sokkal jobban ismert.

    Amúgy Eberronból Khyberen keresztül el lehet jutni Forgotten Realmsba. Ez lesz itt is.
  • MaRee
    #3594
    Valaki magyarázza már el, hogyha a játék Eberronon játszódik, hogy jön ide Underdark kieg? :D
  • DragonKnight
    #3593
    Hogy mennyibe kerül a VIP jelenleg azt nem tudom pontosan mert én egy évre fizetek elő és úgy 99 dollárba kerül a dolog amit 3 részletben vonnak le a kártyáról. De ez egy akció ami nem tudom meddig fog tartani. A DDO account oldalon lehet látni azt hogy mennyit kellene érte fizetni és milyen csomagok vannak.
  • DragonKnight
    #3592
    A játék f2p de ekkor kötöttségek vannak amiket TP (Turbine Pont) felhasználásával a DDO Store-ban lehet feloldani (questeket - Adventure Pack-ok, meg egyébb dolgokat lehet vásárolni) TP-t pedig pénzért lehet venni de lehet TP-t kapni azért is ha questelsz csak az kissé nyögvenyelős, de végül is sok ember játszik úgy hogy nem fizet semmit vagy egyszer beáldozott kb 100 dollárt TP-re és abbol megvette azokat a questeket amikkel játszani akar.
    Három fajta account van: A f2p, ami az alap legkorlátoltabb verzió, A Premium ami akkor leszel ha egyszer már vettél TP-t, és a VIP ami az előfizetéses verzió.
    Itt lehet megnézni a különbségeket
    http://www.ddo.com/vip


    Játszani meg kezdő karakterként természetesen jobb ha guildben van az ember. Magyar guild nem sok maradt a játékbanv de itt a topicban hirdették magukat, azt hiszen a Cannith és a Sarlona szerveren vannak többen. Vannak persze máshol is pl a Thelanis-on van egy Pax Draquonis nevű banda ahol van 4-5 aktiv tag. Én is a Thelanison vagyok de hontalan/privát/saját guild.
  • ollie
    #3591
    Értem. Van most havidíj? Tudom, f2p lett, de valami elite státuszt lehet vásárolni havidíjjal? Van értelme egyedül játszani? Utóbbit azért kérdezem, mert kevés időm van, így nem fogok tudni összeszokott csapattal játszani.
    Amúgy még az Eberron Unlimited Beta tesztjében részt vettem, így van fogalmam a játékról, de persze nem jutottam magas szintekre, arról meg annak idején azt hallottam, hogy egyedül felejtős.
  • DragonKnight
    #3590
    A Veteran statusznak semmi köze nincs ahoz hogy hol tudsz questelni.
    A Veteran I státuszú játékos ha új karaktert csinál akkor lvl4-en is kezdhet
    A Veteran II státuszú játékos ha új karaktert csinál akkor lvl7 vagy lvl4-en is kezdhet.

    Ha nem enged be questbe akkor az azért van mert f2p vagy (nem fizetsz elő) és azt az adott adventure packot nem vetted meg a DDO Store-ban.
    Ha Vip vagy ( havi előfizetéssel játszol), vagy az adott fizetős Adventure packot megvetted a DDO Store-ban, akkor bemehetsz az adott questbe.
  • Kasadya
    #3589
    jut eszembe változtattak valamit,mert veteran státusszal egy rakat helyre nem enged most be...pedig anno tudtam questelni mindenhol
  • DragonKnight
    #3588
    Ez az első kiegészítő.
    Amiről te írsz azok a modulok. Amelyek a szó klasszikus értelmében nem kiegek csak ún. content patch-ek.
    Amúgy a Turbine is úgy hívja ezt mint az első kieget.
    A méretét nézve azt nyilatkozták hogy kb. 4 nagy content patch méretű új dolgot tesznek le.
    Valamint jön egy új klassz és egy teljesen új DnD setting a Forgotten Realms.
    Természetesen később, ezt az új világot is a rendszeresen megjelenő content patch-ok (module-ok, update-tek) segítségével fogják bővíteni.
  • ollie
    #3587
    Hogy, hogy első? Szerintem volt már pár.
  • Kasadya
    #3586
    KÖSZÖNÖM! profi vagy! a törlések után most megy!:)
  • DragonKnight
    #3585
    Próbáld meg a launcher settinget kiirtani.
    Itt találod:

    %USERPROFILE%\AppData\Local\Turbine\Dungeons and Dragons Online\Launcher

    A fájl neve: LauncherUserSettings.xml
    Valamint az ott található összes logot töröld ki, majd amikor a launcher nem indul megint akkor a készült logot kell megnézni a a hiba után kutatva.
    Valamint a TurbineLauncher.exe-t meg lehet próbálni rendszergazda módban indítani, a telepített víruskereső/web védelem/tűzfal programot letiltani.


  • Kasadya
    #3584
    sajnos még mindig nem indul el a játék WIN7 alatt:S
  • DragonKnight
    #3583
    Aki még nem tudná és érdekli jön az első kieg a játékhoz!
    Forgotten Realms Setting
    Max szint 25
    Epic Destinies
    Druida

    Június végén fog megjelenni

    Menace of Underdark honlap

    Egy rövid videó review
  • Kasadya
    #3582
    jaja én is azt néztem,hogy az uccsó frissités még 2011-es.....kikapcsoltam a routert meg a tűzfalat is akkor sem megy:S
  • Probatbicol
    #3581
    Én ugyan már nagyon régen nem játszottam, nem tudom manapság hogyan frissül, de nekem nagyon gyanús, hogy nálad a legfrissebb rendszerüzenet november 21-i. Nem blokkolja a játékot valami tűzfal?
  • istvan56
    #3580
    na elküldtem
  • Kasadya
    #3579
    megköszönném!
  • istvan56
    #3578
    enyémet feltöltsem valahova?
  • Kasadya
    #3577
    támadt egy 5letem:P mutatna valaki egy mukodo user preferencest?
    az enyém ilyen...lát ebben valaki estelg hibát?

  • Kasadya
    #3576
    generalon keress magyarokat jobban jársz
  • Kasadya
    #3575
    eddig sikerül eljutni ha rendszergazdaként inditom....,de ugye a kis ablak üres:S a login helyett.....tanácstalan vagyok:S:((

  • istvan56
    #3574
    ha valaki játszik a magyarok közül az írjon pls mindegy hogy sarlona vagy cannith mert kezdtem mindkettőn egy karaktert
  • Kasadya
    #3573
    nembirom elinditani KO vagyok:S:(
  • istvan56
    #3572
    na senki sincs?
  • istvan56
    #3571
    valaki tudna segíteni nekem?
    a Canith szerveren vagyok és Kaszter a nevem
  • Zeraa
    #3570
    Sarlona
  • Kasadya
    #3569
    Sarlona, Canith
  • istvan56
    #3568
    Üdv mindenkinek!
    Az lenne a kérdésem hogy sok magyar játszik ezzel a játékkal?
    És ha igen akkor melyik szerveren?
  • Susarc
    #3567
    és közvetlen inditásnál van
  • Susarc
    #3566
    uhh és mi az a DMZ mód?
  • ollie
    #3565
    Közvetlen indításnál van, vagy amikor próbálsz belépni a játékba a karaktereddel?

    Valami hasonló hiba nálam is volt, aztán kiderült, hogy nem minden routert bír a játék, ezért a gépet DMZ módba kell tenni a routeren (gyakorlatilag azt jelenti, hogy kikapcsolod a router tűzfalát. Elég gáz, mert ez az egyetlen játék, aminek ilyen problémája van, és amivel találkoztam.
  • Kasadya
    #3564
    jaja ugyse megy:S:((
  • Probatbicol
    #3563
    Ez valami jogosultság problémának tűnik, próbáltad már rendszergazda módban?
  • Kasadya
    #3562
    srácok hónapok óta nem játszottam ,mondom megnézem mi a helyzet a játékkal,de inditanám és egy ilyen combos hibaüzenetet kapok:S
    Feltettem már 3x.... rendszervinyóra, másik vinyóra,üres vinyóra...,de mindenhol ezt kaptam:(( minden más játék hibátlanul fut...mi történt?
    win 7 x64-em van egész friss és eredeti ofc

  • DukaMYStro
    #3561
    Sziasztok!
    Most kezdenénk a haverral (újra), és érdekelne, hogy az említett 4 szerver (Sarlona, Canith, Thelanis, Khyber) közül szerintetek melyiken van több játékos (köztük természetesen magyar)?

    2. kérdés: miért nem egy szerveren vagyunk mi magyarok? (ez amolyan költői kérdés volt)
  • kubin
    #3560
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne a DDO-val kapcsolatban:

    Több mint egy éve játszok ezzel a játékkal, és imádom. A játékba való belépéssel viszont komoly problémáim vannak. Valamikor rögtön belép a jelszó beírása után, sokszor viszont a szerverek keresése közben a kliens leáll és csak alt+ctrl+del-el lehet csak bezárni. Fogalmam sincs mi lehet a baj...

    Ha valaki tud megoldást erre a problémára azt nagyon megköszönném!
  • sotetpapa
    #3559
    Üdv Uraim!

    Majd egy éve alakult egy magyar játékosokat tömörítő guild a khyber világban neve LEGIO. Várunk minden kulturált magyar játékost sorainkba, akit érdekel jelentkezzen [email protected] címen vagy a játékban keresse cippola-t vagy Maraxusss-t

    További jó játékot!
  • SewerRat
    #3558
    Játékbeli pénzbe kerül a restelés, bár nemsokba.