3757
  • Zeraa
    #3557
    toughness fontos harcosként javaslom a kensai fightert de csak max stage2 ig.jo lesz az
  • Zeraa
    #3556
    ap nem ingyenes? csak reseteled az enchantokat én csináltam jopárszor és azon kivül hogy 3 naponta csinálhatod zsédbe nem kerül
  • Tusy
    #3555
    - köszönöm a tanácsot ... de nem akarok többet olvasni mint amennyit játszok :) Heti 1-2 óra játékot tervezek, addigra bőven elfelejtem amit olvasok róla
  • onono
    #3554
    Cs. Ez a két oldal hasznodra lesz:
    http://compendium.ddo.com/wiki/Class:Fighter
    http://compendium.ddo.com/wiki/Race:Dwarf
    Sztem haste, toughness, dwarven axe damage, amit fel kell venned legelőször. Meg nézegesd a ddowikit-t is. Rengeteg hasznos infó van ott. Cső!
  • Tusy
    #3553
    - agilityt látok meg hastet, armort (ebből van dwarf is) és criticalt. De van repair meg toughness is (ilyen jump meg swim szerintem poénnak jó)
  • SewerRat
    #3552
    Segíteni nem tudok, mert nem volt még se fighterem se törpém. Próbálgasd. aZ akció pontokat lehet törölni 3 naponta némi pénz (nemsok) ellenében, sokat nem veszthetsz. Ha van strenght akkor azt mindenképp vegyed:)
  • Tusy
    #3551
    - indítottam egy törpe fighter soldiert, ha valaki leírná mire célszerű elköltenem az 'akciópontokat' (már van 4 pontom) azt előre is köszönöm :)
    - nekem nincs igazi DnD múltam, Baldur's Gate volt amivel játszottam is de ha olyan sok múlik a pontok elköltésén akkor azt inkább rábíznám valaki nálam hozzáértőbbre
  • wardogzombie
    #3550
    én a guild wars2-t várom ez má uncsy
  • SewerRat
    #3549
    ;) Hajrá!
  • Zeraa
    #3548
    jóvan apa te se vagy különb haha xD
  • wardogzombie
    #3547
    jó tanítvány
  • SewerRat
    #3546
    Kocka-lány. ritka fajta:D
  • wardogzombie
    #3545
    bizony
  • Zeraa
    #3544
    bizony én pl sarlonan durva nagy kocka vok csaj létemre xD haha
  • Fpocok
    #3543
    Játsza még valaki egyáltalán?
  • Fpocok
    #3542
    Hehe... vicces vagy!
    Pont tegnap próbáltam ki és tetszett. Ma pont ugyanezt akartam itt megkérdezni!
  • rezes
    #3541
    Sziasztok.Jelenleg van valahol magyar csoportosulas a jatekban?Probaltam keresni magyar guildeket a lent emlitett 2 szerveren de nem nagyon lattam ismeros neveket..
  • SewerRat
    #3540
    Tényleg nincs mit:)
  • Palinko
    #3539
    köszi szépen a tanácsokat!
  • SewerRat
    #3538
    Van néhány fegyver amit nem lehet eladni, ilyenek pl a kezdő fegyverek. HA nem tévedek, és olyat látsz a fegyver adatainál hogy Bound, akkor azt csak boltosnál tudod eladni, máshol nem. A kezdővárosban a kapu felé menet jobb oldalt lesz olyan, hogy General vendor. Ő egy NPC, nála vehetsz pl potit is, de talán jobban jársz, ha a főtér bal oldalán álló Hireling vendornál veszel pap hirelinget. Ha így teszel, akkor a dungeonokban és a városon kívül megidézhetsz egy pap kasztú NPC-t aki veled harcol és gyógyít.
  • Palinko
    #3537
    Hello, ha keres klán kezdőket itt vagyok :) Cannith server, Palinko név, barbár human. Mondjuk annyira kezdő vagyon még azt sem találtam meg hol lehet gyógyító potikat venni, meg arra sem sikerült rájönni miért nem bírok eladni egyes fegyókat :D ha ebben is akad segítség hálás lennék...
  • Zeraa
    #3536
    aham:)
  • Laza
    #3535
    Új logot kaptatok :)
    Játszik vele valaki? :)
  • Roró
    #3534
    Alapvetően 3 dolog kell az acc. feltöltéséhez. A b.kártyán lévő 24 száma, az érvényességi dátum és a cv kód. Ha ezek meg vannak fel lehet tölteni. A többi teljesen lényegtelen
  • e57
    #3533

    Volt e már valakinek gondja a Turbiné-hoz történő pénzbefizetéssel. 30005-ös hiba kód. A számlázási cím nem egyezik (valójában nem is tudja egyeztetni, mivel magyar bank nem ad ki ilyen infót)

    Ha valaki összefutott ezzel, és tud megoldást, kérem jelezze.
  • Ambakaj
    #3532
    Ha még aktuális, akkor vagyunk Sarlonan is.
    Keresd Azbesztet vagy Kaoszt...

    Ha beléptél a játékba a chat ablakba írd be

    /tell Azbeszt <és az üzeneted>

    Ha fent vagyok megkapom egyből, ha nem akkor hibaüzenetet kapsz. Akkor próbálkozz Kaosszal.
  • Ambakaj
    #3531
    Miben kellett volna a segítség?
    Megvan az .exe. Elindítod és kész. Kiválasztod, hogy az alacsony vagy a nagy felbontású változat kell neked és kész. Az első kisméretű .exe mindent letölt és egyben telepít is.
    Ehhez nem kell tudás vagy segítség. Még nekem is ment.
  • McWickey
    #3530
    köszi a gyors választ :)
    ámbár ez a 25$ elgondolkodtató, mégha £-ba átszámolva csak egy 20-as is...
  • Roró
    #3529
    Igen lehet. Turbine-éknál pénzért minden lehetséges. Még törölt karaktert is visszakapsz ha fizetsz érte. DDO support-nál mindent megtalálsz, de itt van a link http://support.turbine.com/ics/support/default.asp?deptID=24001 . Legalul van a link ha igénybe karod venni. Emlékeim szerint, 25$/karakter szerverről szerverre való átrakatás.
  • McWickey
    #3528
    Hali, én nem olvastam végig a fórumot, eléggé hosszan megy a téma. a kérdésem rövid: lehet-e (s ha igen, hogyan) átvinni egyik világból a másikba karaktert?
  • Roró
    #3527
    Állítólag a cannithon van 1 nagy magyar guild. Thelanis-on 2 magyar guild-ről tudok. Az 1ik kezdőkből áll. A másik régi tapasztalt játékosokból áll. Thelanis-on van szinte az összes európai beta player (és a legjobb játékosok).
  • datango
    #3526
    melyik szerveren van a legtöbb magyar játékos? vagy csak úgy kérdezném hogy ti melyiken vagytok hol érdemes elkezdenem? és melyik kaszt?:D
  • flexike
    #3525
    huhh? exe-t nem iso-ban keresni hanem mellette? :-P
  • Kiado
    #3524
    Jajam, Cannith
  • Herkulles
    #3523
    A fenti boldrei szerver nincs a listába, magyarok ha jól olvasom a Cannith-on vannak, ugye?..
  • Roró
    #3522
    Hát lol, teljesen véletlenül néztem fel. Kedves Tomy! Ha megnézed az előtted való hozzászólást teljesen világossá válik számodra, hogy eszméletlenül pörög a fórum 2010.12.09.-én volt az utolsó comment.
    Esetleg ha napokig nem kapsz visszajelzést akkor van okod hőbörögni de csupán pár óra telt el és te már hozod a tipikus magyar paraszt szokást...! Ha most megsértődtél megérdemled!!!
  • wardogzombie
    #3521
    Ne haragudj hogy én balga kidobtam a telepitőjét miután feltelepitettem és nem gondoltam arra hogy a magadfajta kis billgécek majd nem fognak tudni letölteni normálisan egy kib.....ott fájlt egy hivatalos oldalról.Bocsánatodért esedezem.
  • Tomy Lee
    #3520
    Megszereztem végre exe-t:)de,hogy közületek senki nem volt képes segíteni pff gratulálok a tipikus tulok magyarságnak!:D
  • Tomy Lee
    #3519
    Feltöltené valaki akkor vagy elküldi nekem?kb 400 kb de nem tudom letölteni
  • Tomy Lee
    #3518
    Hivatalos oldalról töltöttem le