rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Panther
#13917
Errõl már teljesen lemaradtam. mik ezek az ingame reklámok egészen pontosan? Valami adware-hez hasonló cucc? <#wilting><#wilting><#wilting>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13916
Nálam a proton mod valszeg fenn marad, most mentem pár karikát a GTL-es Doningtonban,a vezetésse nem rossz a kocsinak, sõt. Élvezetes, nem kell vele szívni...😊))

Itt egy replay, meg setup, hátha kedvet kap hozzá valaki. 😊)

Replay:

Donington Proton replay

Setup:

Donington Proton setup

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

avcom
#13915
ezzel megint offolok meg flame-elek szal mindent csinálok, amit nem kéne (<#vigyor>), de ha összerakod a StarForce-t meg a dinamikus ingame reklámokat, amiket most terveznek bele, akkor én inkább barkácsolok <#banplz>

@Aesir: köszi :-)

Alexease
#13914
- Az LFS nagyon jo, de teljesen mas mint a "hagyomanyos" jatekok es az ahoz kapott MOD-ok (F1C, GTR, GTL, rFactor). Kinezetben, kezelesben, hasznalatban, es fizikaban is. A hangja "szar" 😊 De most mar sok, valtozatos auto es palya van benne. Van benne AI is, de elsosorban online. A netKar-hoz haszonlo "egyedi" koncepcio, de attol mar sokkal atgondoltabb, az elmult 4-6 ev fejlesztes alatt letisztultabb.

- Az rF DTM-mel ugyan az lesz mint a PCC-vel... Mindenki tudni fogja hogy viselkedik igazabol egy DTM auto, lesznek akik mar vezettek is, vagyis jonek majd a kritikak es a kulonfele fizikai valtoztatasok😊)))
Alexease
#13913
<#eljen><#worship><#taps>
Alexease
#13912
En kiprobalok minden mondot - szinte - de keveset "hasznalok", keves van fent. Amelyek biztosak es fixek es szerintem hasznalhatoak es/vagy elfogadhatoan korrektek, azok az ISI gyari "modok" es az idokozben azza lettek (F3, StockCar, Lienz).

A "teljesen" MOD-nak szamitoak kozul egyelore fixen a PCC, Civic '90 es a Copa Megane van fent😊 A Mclaren osszessegeben jonak tunik, ugy nez ki fent marad😉 A proton egyelore "tesztelesen" van, de az eddigi tapasztalatok alapjan, nem igazan nyujt "tobbet, szebbet, erdekesebbet" - kezeles, cockpit stb. Valszeg ugrik😉

Persze meg az RFX is fent van😊 De ez hosszu tortenet lesz, amig rendbe rakjak😊) Ezt mar privat barkacsolgatni nagyon nagy munka, olvasgatni, nezelodi, gyujtogetni, tesztelgetni a kulonfele "nem hivatalos" autonkenti "kiegesziteseket, javitasokat" meg egyszeruen nem eri meg... Aki egyben, kontrolalhatoan akarja az rFactora alatyt tudni ezt a modot, az szerintem jo ha turelmes es mindig csak a "hivatalos" Xzibit cuccokat pakolja ala. Valszeg ezutan sokan "segitenek" majd neki, de a lenyeg, O nezze meg, tegye be hogy "egyseges" lehessen.
De valszeg, ezt csak a GTR2 megjeleneseig erdemes jatszani, mert az ezt totalisan kivaltja (?!).
aesirbaba
#13911
Lienz GP, RFX MOD Porsche GT3RS, 2.54.712
Alternatív Pirelli gumi, Alexease PCC Sound MOD.

letöltés

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#13910
Izlések és pofonok 😊))) Mindegyik modnak van valami nagy, bosszantó hibája ami szvsz javítható lenne 😊)

A Nippon tényleg jó , de valahogy még az sem az igazi 😊)))

Lehet befektetek LFS-be 😊))

Vagy a GSMF DTM ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#13909
Kezdetleges.
A "másik" gumival az NGT-osztály nagyon jó, bár egyelõre kevéssé setupolható a cucc. Nemsokára linkelek egy videot, azon azért látni lehet majd a flasht.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

avcom
#13908
még nem volt idõm kipróbálni az RFX-et, az sem köti le az embert?

b-type
#13907
Azért ez úgy eléggé ott lesz a szeren 😊))
- kép
- kép

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#13906
Sztem ez túlzás...el kell határozni és kész.
Opc Nippon bajnokság is nagyon jó fless, most is jó verseny volt, lehet majd rakok fel kisvideót...hogy mégis mennyire frankó 2 verseny volt.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#13905
Proton mod sem tetszik?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13904
Ja... Igaz 😊))))

Kezdem unni már ezt az rF-et: semmi használható mod amire azt mondanám , hogy oké, legyen valami liga és akkor egy pár évet rászánok 😞((

Persze lehet csak finnyás vagyok 😊))))

PCC még messze a legprofibb , látszik hogy adtak rá , de azt meg az ismert kicsúszások miatt nem vállalnám évekig 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#13903
Itt azt írják, hogy a fizikával sem stimmel valami teljesen. nekem speciel meg már elegem volt a foltozgatásból. Most már szelektálni kell tényleg, mert ennyi moddömping után az ember kicsit tényleg elvész a részletekben...

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13902

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#13901
Kösz Alex és pete a válaszokat, sajnos nekem csak hetes MAX-om van. Az autót csak példaképpen raktam be, engem igazából a pályák izgatnak, de ezt is jó tudni. 😊)

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Tomo15
#13900
Akkor nem kell ujraaktiválni, ha mondjuk egy mod elrontotta és ujra kell rakni...
arty
#13899
napersze ... én a ps3-rol azt sem hiszem el, h elkezdték fejleszteni, annyi kamu terjengett rola már netszerte 😊

más.

http://www.gameswarehouse.com.au/longpage.asp?gameid=12566
régen rendeltem már ausztrláiábol dolgokat, s rábukkantam, h van CD-s rFACTOR is. sajnos ez is neten aktiválós 😞 ezek szerint nem létezik olyan rfactor, amit birtokolhanék, annyiszor tehetném ujra, ahányszor akarom, stb ?

Mert ennyi ilyen olyan moddal nekem ez az egész elég görcsösnek tünik 😞

ráadásul itt vicces 14400 forint lenne ...

Forza.

lac coo
#13898
Off.:
spec. a MGS4 van realtime-s is , az ütõs 😊)))

De ez nem ide tartozik 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

arty
#13897
szvsz ha össze akarjuk hasonlitani a ps3-at és a PC-t, akkor fogjuk mindkettõt, játszunk velük két-két órát és...

ilyen csaló, kamu videokat, trailereket, stb, amikrõl pár honap/fél év után kiderül, h ez csak szkript volt, ez meg render, felesleges alapul venni 😉

Forza.

Tomievo
#13896
Ha össze akarjátok hasonlítani a ps3, meg a pc képességeit, akkor nézzétek meg mondjuk a Metal Gear 4 trailer-ét. Egyébként a fizikát tekintve nem lehet olyan nagy különbség, mert a ps3-ban is lesz fizikai proci, meg lassan a pc-ken is.
Szal mindez azt jelentheti, hogy lassan olyan játékokat kapunk, amik télleg mindent kiszámolnak.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

b-type
#13895
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

érted...😊))
építési módtól, függõen van/lehet 'oldala' egy gömbnek (term. ha mint alakzatot nézzük nincs), ami gömböt én láttam önmagába roskadni, az pl. hosszanti merevítésben utazott, a hosszanti merevítéseket tekintve függõlegesen állva öntartó volt, 'oldalára' borulva viszont összerogyott a saját súlyától.
A vízgyûjtõ glóbusz meg a merevítõkötelek cseréje alatt dõlt el, egyik srác leugrott (túlélte, bár éppenhogy), a másikra rácsapódott a gömb, és rajta nyílt szét, ennek a zárókúpja repült 100valahány métert.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#13894
?????<#fejvakaras><#idiota><#fejvakaras><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13893
He...
Rosszabb lett mint volt, szerintem ! 😊))

Kicsit billegõs lett és rohadt szar most az FFB....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Kaszi46
#13892
kérdés hogy mi szeretnénk e még egy kártyát a gépbe😊

*Posse*T.W.D*

b-type
#13891
"..gömböt összelapulni az oldalára gördülve" <#idiota>
ez jól hangzik 😄
Term. szerkezeti merevsége miatt oldala..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Kaszi46
#13890
csak szeretnék😊 ez pc-n demonstrálja a AGEIA PhysX kártyát.
link1
link2

*Posse*T.W.D*

Istencsászár
#13889
cool<#eljen>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#13888
Alexease
#13887
Ezt meg is beneztem😄
lac coo
#13886
Valve tudja ezt csak nem ennyit 😊)))
A fizika az fizika akármilyen motor is 😊)
Csak talán nem mindegy hogy 10 db láda van vagy 1000 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13885
Csak most neztem meg, az elobbit vakon irtam😊 Nah, ennel tobbet kellene tudnia, mert elvileg ezt tudja most a "Valve" vagy a Magyar Clever's motor😊
b-type
#13884
azért megnyugodtam hogy a gömb tömör, vagy legalábbis überkemény, láttam már egy gömböt összelapulni az oldalára gördülve (meg eldõlt glóbuszt..na az nem volt gyenge, a kúp a tetejérõl 100-200méterre repült, sajnos magam alát temetett egy alpinistát is 😞 )

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#13883
+ nincs gond az optimalizálással, a hw legutolsó erõtaltalékát is kifacsarják ha kell 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13882
Mar elfelejtettem, de valami tizen-huszon processzor van benne, azzal nem art ha tudja😊 Raadasul min. 5 evre gyartjak, az se mindegy😊
Istencsászár
#13881
Ez szép meg jó és látványos, amit a pcs fizikai csip is tud(ni fog) ha elérhetõek lesznek, de hogy játékokban mikor lesz ilyen az már más kérdés.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#13880
PS3 fizika demo <#wilting><#wilting><#wilting>

Hát milyen hw lesz ebben ha ezt így bírja ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13879
Ez meg messze a viz allatti resz😊
Csak azert irtam le Neki gyorsan, nehogy el kezdje probalgatni - feleslegesen - csak ugy atrakosgatni a nyers render objektet a SimEd-be, mert csak szivas lesz😊
Alexease
#13878
<#idiota>
Alexease
#13877
Ja😞 Mostanaban ritkabban van, hogy hazaerek es nyugodtan leulok KV-zni es kozben ovasgatok, irogatok, mindig van valami kavaras😉
petesilver
#13876
Mondtam, hogy máshoz is ért!<#worship><#vigyor2><#worship>

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#13875
Alex! Elfelejtetted kimapolni, és texturázni!!!! 😄 Ejnyebejnye!<#ejnye1><#beka3><#vigyor2><#nevetes1>

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#13874
Ja es ami meg fontosabb😊
Mielott egy ilyen CD-rol leszedett automodellt akarsz hasznalni, azt nagyon komolyan le kell butitani (poligonok), legalabb tizedere! Kiszedni a teljesen felesleges objektumokat, weldelni az egybe tartozokat es minden objektumot korrekttul elnevezni! Raadasul, minden objektumot erdemes UnWrappolni es hozzajuk UVW mappot szerkeszteni, mert az alap MAX-es - vagy egyeb mas - Mapping Coordinatak hasznalhatatlanok a jatekokban😊
petesilver
#13873
😊 ÁÁÁÁÁÁ, ez a jéghegy csúcsa, illetve igazából a hegy víz alatti részének legalja alulról! 😊 Alex ebbõl is sokkal többet tud,+ ezer más kütyübõl rengeteget, és jól! Meg a kávéhoz is baromira ért! Tényleg Alex, rég volt már ilyen kávé alatt összedobtam postod!!! 😄

Mission Impossible 2010: PRO Class

Istencsászár
#13872
nekem van, gyere msn... amugyis ezügyben akarok valamit kérdezni!

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

b-type
#13871
besz@rok mihez nem értenek emberek...
tom van génkutatás, meg egyesek részecskéket röptetnek, meg hadoválnak arról hogy a holdra is feljutott már vki...na de ez bzz.
büszke vok hogy nekem is uannyi végtagom van.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#13870
Off.:

Valkinek nincs meg véletlenül a Vegas Video magyarítása ?
Ilyen néven létezik : vegas_6_hungarian_ui.exe..

Valahogy nem találom a gépemen vagy letöröltem vagy nem tom...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13869
Ahogy PS irta, elvileg benne van a doksiban😊 De azert KV kozben osszedobtam neked egy autot (😄) es nehany kepet az elso kattintasokrol😉
A tobbit nem irom le, mert "viszonylag" bonyolult😊 15 fele shader-t lehet hasznalni, plusz a tobbi tucatnyi allitas, azt vagy tudod vagy ki kell kiserletezni, leirni tovabb tart😊)))))



petesilver
#13868
Panther! A public rFToolsban ott van a dokumentum, ami az object materializálását írja le maxban hogyan kell rFactor alá. Abban le van írva élbõl, hogy minden objectnek multisub materialja kell, hogy legyen. Max7 alá eleve nem csináltak rF material plugint, mivel a pluginkezelés maxban a 7-estõl kezdve jelentõsen változott. Max5-6 alá adott pluginnal eleve megkapod a játék által használt materialkészletet, multisub material kell, ahol sajna material ID-ket kell állítani, id-hez tartozó materialhoz kell rendelni az adott részhez tartozó texturát, és utána már elvileg jó kell legyen.

Mission Impossible 2010: PRO Class