rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Panther
#13967
Mármint úgy gondolod, hogy motort? <#zavart1> Gondolom, ha volna filter valamelyik 3D editorhoz, akkor valamelyik motorversenyes játékból lehetne, de mivel irányítanánk? Esetleg joyyal, de az sem lenne olyan........

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13966
Ja tudom, de ez a mûszerfal olyasféle, mintha egy digitális kijelzõ volna a sebességrõl, meg egyéb autó adatokról. Persze homályos, stb. de a vezetõ oldalán meg nincs kidolgozva. Persze lehet, hogy így gondolta, ahogyan mondjátok a készítõ is.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Csiaki
#13965
gondolom nem olyan 1xü megcsinálni a fizikáját!

ASUS P8Z77-V, Intel i7 3770K,GTX 680 2GB,16GB DDR, 2TB

Kaszi46
#13964
ha már ennyire lehet moddolni, mocikat nem lehetne berakni?<#idiota>

*Posse*T.W.D*

b-type
#13963
ezt én is gondoltam, de Sup. mondata azt sugallja hogy õ látta a müszerfal furcsaságát, vmint hogy az a külsõ képbõl is kikövetkeztethetõ.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#13962
ez a mûszerfal dolog azért lehet, mert ez egy rally autó, és abban általában a navigátornak is van kis LCD kijelzõje (megtett távolság, meg ilyenek kijelzésére)

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#13961
Cony:.....írtam privátban a problémádra egy két lehetõséget.
b-type
#13960
érdekes 😊)))
köszi egyébként 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#13959
Itt van egy render neked róla. Érdekes egyébként, hogy a digitális mûzserfal a jobb oldalon van, míg a kormány a balon, de ez ebbõl a képbõl is látható.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

petesilver
#13958
Haladok közben a clioval, próbálom minél jobban megcsinálni a modelt, de elég nehéz. Már ott tartok, hogy gyûlölöm😊 Rengeteg fajta cliot csináltam már😊 Ráadásul szívok a fényképek perspektivikus csalásával is, szal lassan érzésre modellezek. A külsõ végre hamarosan kész olyanra, amilyenre szeretném. A többi kinderspil lesz ehez képest.

Mission Impossible 2010: PRO Class

b-type
#13957
ez is egy elég részletes 3d autócumó 😊
- link

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#13956
ja sorry, copa-megane...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#13955
Ez a régebbi Megane 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#13954
Már megjelent a tropy megane?<#merges2>vagy csak rosszra gonolok?😄
JuanG
#13953
akit érdekel és nevezett: indítottam egy trophy megane szervert:

játék neve: PH Megane
jelszó: hunmegane

toban short special event, 20 kör

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

aesirbaba
#13952
Úgy veszem ki a szavaidból, hogy kipróbáltad, tetszett, szándékodban áll megvenni. Akkor tedd meg, nem lesznek ilyen problémáid, és az online játék is menni fog.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

#13951
Hali!

Nemrég töltöttem le az rFactor-t hogy kipróbáljam. Az eddigiek alapján nagyon tetszik, ezért meg fogom venni.
Amit kérdezni szeretnék.:
Nemrég letöltöttem az F1 Mod v1.3 illetve rátoltam a v1.4 frissítést. Érdekes módon verseny indításánál valamilyen file-t nem tud betölteni, valami Glow... akármit, ettõl függetlenül elindul a verseny csak éppen nincsenek autó texturák,csak a két elsõ kerék. Egyébként minden ok.
Következõ indításnál, abban a pillanatban hogy belépne a fõmenübe kilép a játékból.
Szeretnék vele nyomulni de így nem took.
Ha valakinek van valami ötlete légyszi segítsen.
Még egy: nem jogtiszta rfactorral ki tudom próbálni net-en????

Elõre is köszönöm.

ui.: ja egy mod telepítése általában a megfelelõ fájl-ok bemásolásával jár... ugye!?
Alexease
#13950
Amilyen gyorsan forog, az a trefas, amugy jo ott ahol van😊)
De Essington jo palya, foleg ha meg lesz a masik ket nyomvonala is😉)


#13949
Az csak azért van ott mert abban van a tv cam ami az uccsó kanyart mutatja nem? 😊)
Alexease
#13948
Igen, az a szelmalom eleg trefas😊
b-type
#13947
Hát sajnos az F1verda alap tükrök nem túl jók, és azért egyik eset sem tiszta, mert ez csak egy replay,
pl. amikor én betettem mellé az autót, az az én hibám volt, nem kellett volna,...azt terveztem hogy lendületesen tudjunk autózni és ne jöjjenek ránk majd mellémegyek a balos belsõívén, és a következõ jobbosban õ lesz a belsõ íven (jobb pozicióban) tehát valszeg hagyja, és egy jót párosozunk....és persze mivel utána majd megint egy balos jön még az is elképzelhetõ hogy el tudok menni, viszont Atti mindjárt az elején behúzott szûkre így nem maradt hely, íveket rontottunk és így jöttek fel a többiek ránk.
Starsky pl. mikor a célegyenes végén bepróbálkoztam...igazából csak félgõzzel, mert én az egyenesre terveztem az elõzést, akkor sztem õ mögöttünk arra számított hogy én vastagon elõzni akarok, és én is kemény féktávot veszek..így nagyon ránk futott.
Aztán jól sikerült a kigyors a nagy egyenesre és mellémentem Atti-nak, Starsky meg húzatta magát melegszélben,...és talán sok lett az õ beállításainak az a sebesség a teligázas jobb kanyarra...nem tudom, de baleseteltek.
Nagyon jó kis futam volt, TomZ lagolása az zavaró volt, mert nem volt meg sajnos a festése sem, így egy ilyen személyautószerüség laggolt elõttem/mellettem.
A szélmalmot nézted a célrafordítónál?
Én minden alkalmommal felröhögtem mikor odaértünk...hüh mekkora szél van..örölnek a malmok aztán veszettmód 😄 <#idiota>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#13946
Lejott, ez jo volt, thx! <#eljen><#worship>
Nagy Atti nem sokat hasznalta a tukrot, ahogy elneztem😊
Az a bojas jelenet valoban erdekes volt...
Tomo15
#13945
Nagyon rusnya szegény<#szomoru1>
avcom
#13944
jáááj

Alexease
#13943
A "12 egy tucat" tipusu modokbol a kovetkezo versenyzo😊)
Mazda MX-5 MOD
b-type
#13942
legtöbb helyrõl le vagyok tíltva a közös IP miatt 😞 (belsõ hálós kábelnet)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#13941
A sokat emlegetett alagútban? 😊
Istencsászár
#13940
Már csak a kerekeket, felfüggöt kell eltüntetni azt lehet csinálni a future modot😊))))))

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

sanzik
#13939
viszont ez tudna menni fejjel lefelé is,nem? <#idiota>
Alexease
#13937
Honnan banyaszod ezeket a letolto helyeket?! 😊 Frankon lassuak, de azert csordogal😊 Miert nem jo a magyar UW, FW, Extra stb?!😊
b-type
#13936
Na felért a videó és vége van a GP2-nek 😊)

- link
- mirror( LinkKattt, majd lap alján Get your file here, majd lap alján Here is your link

😊

Alex: nem tom, nekem úgy tünik...😊 látványként tetszett.
Sanzik: thxa, igazából nekem nem annyira probléma, csak ezért nem tudtam a rajtot felrakni a videóra, mert ott szembetünõ volt.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#13935
Csak rövid életû lesz. Legalábbis nem hinném, hogy akkor karriert befutna, mint anno az F1 Ch, vagy az rFactor jelenleg. Tényleg jó, de nagyon nehezen moddolható és az rFactor motorja egy továbbfejlesztett engine, míg a GTL-é nem az. Ettõl függetlenül tényleg kellemes cucc.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

sanzik
#13934
Arról a futamról van szerver oldali replay is szerintem a opc oldalán.
Az sokkal korrektebb mint a saját replay,nézd meg ha gondolod.
Alexease
#13933
- A levegoben kormanyzas es/vagy az aszfaltba belemaszo kerekek (lasd. F3 elso verziok) elsosorban a tuning gumifilelok (TBC) miatt szokott lenni, mert abban van megadva hogy mekkora a kerek sugara, es ha nagyobb mint az objektnek mint amit kirajzol disznek, akkor olyan mintha a levegoben menne, kanyarodna az auto😉 Ilyet mar sokszor lattam tuning modokba, mert csak atveszik a TBC file-t, es nem alltjak hozza az ertekeket😊)) Termeszetesen, ilyenkor gyorsabb vagy lassabb is az auto minimalisan, mert nagyobb-kissebb a szamolt kerek kerulete😊 De ugyanigy a szellesseg is gond, az is gyakori TBC-s problema...

- Az a levego eltolta a bojat, szerintem csak hiba, egyszeruen nagyobb az auto utkozes objektje - vagy rossz pozicioban van - mint az auto lathato kasztnija😉 Nem hinnem, hogy dinamikus air-push/pull objektet szamolna az rF😊 Eddig ugy tudom, egyik sem szamolja😊
lac coo
#13932
Nem tom ....
GTl ahoz képest hogy még nincs is benne az új fizikai motor elég jóra sikerült....
Szinte minden területen veri rF-et 😊)) Szvsz.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#13931
"Mégegyszer azt a hibát nem követem el hogy vakon megveszek egy SimBin játékot." Pontosan ezt gondolom én is. Bizonyos bétatesztelõk szerint kiváló a program, de ezt hallottuk már a GTR esetében is.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13930
Hmmmm....ez érdekes, mivel ha jól emlékszem a súlyelosztása 50:50 a két oldalának, még állítani sem lehet. Esetleg azt megpróbálhatod, hogy a Logitech Profilerben adsz egy kis középrehúzó erõt a kormánynak, ilyenkor az effektekbõl levesz, kevesebbet érezni. Én a McLarennél adtam középrehúzó erõt, egyébként nem szokásom, mivel Surfers-ben a fékezés miatt könnyen falnak fordultam volna, az FFB sem volt az az aszfaltszaggató. Így maradta a Proton modra is véletlenül, de szerencsére jó így is vezetni.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

b-type
#13929
hát nem 😊
sztem sem.

Azt elvileg a GTR2-nek hivatott kihozni,...és remélem hogy akár csak mostohagyerekként is megjelenhetne egy Wtcc feldolgozás is még az idén..
Én úgy vagyok vele hogy örülök és kész.
Inkább a NetKar-on érzem azt hogy ez sokkal több is lehetne.
Pl. vhol írtam, hogy én úgy azon vagyok, hogy itt ez az FIA-GT 0.4verzió...ezt amíg a GTR2 megjelenik felfogják pofozni szépen,...és akkor a GTR2-nek jót kell teljesítenie...ha pedig nem teljesít jól, akkor én szivesen maradok az rFactor/Fia-GT moddnál.
Mégegyszer azt a hibát nem követem el hogy vakon megveszek egy SimBin játékot.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#13928
Igazi szim nem létezik , de bagatel hibák sajnos igen 😊))

Bár én alapvetõen nem sírok semmi miatt , úgy fogom fel, hogy egy ilyen autót kaptam ezzel kell boldogulnom 😊)))
Hová juttna egy pilóta ha azt mondaná , hogy nekem ez az autó nem kell 😊)))

Vannak élvezetes modok, de jelen pillanatban szvsz egyik sem hozza ki azt amire valójában képes lenne az rF !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#13927
alakul..alakul 😊

Az 'egy igaz szim' nem létezik. ...term. nekem is megvan a magam véleménye hogy melyik a legjobb, de ilyen véleménye mindenkinek van.
Pl. Az rFactor-on most is meglepõdtem, most kezdtem el felrakni egy videót Essington számomra legjobb pillanataiból, van benne két dolog, az egyik egyfajta cáfolat arra hogy ha levegõben van a kormányzott kerék, akkor is kormányozza az autót...az én felvételemen tisztán lászik hogy nem.
A másik hogy mikor Luzi-val csatázok az én autóm oldalra eltolt levegõje löki oda Luzi autója elé a bóját, amit aztán Luzi el is üt szépen....nagyon érdekes felvétel, mert nem is gondoltam volna hogy ilyesmi van.
Sajna a replay az én replayem, ezért más autóknál elõfordulnak rossz poziciónálások...pl. mikor kicsúszom és Juan is megcsúszik miattam, akkor ott az elég érdekes látvány 😊)))

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#13926
Mi ez pontosan ? 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13925
Legfõbb érv a fizika 😊))

Amíg csak ISI játékkal játszottam tökéletesnek tûnt az is de most hogy kipróbáltam komolyabban nk-t , LFS-t már nem tûnik annak 😊))

De szvsz rF alá is lehet csinálni hasonló minõségû fizikával modot...
Talán ha kihasználnák teljes mértékben az új gumifizika lehetõségeket... Talán ha odafigyelnének rendesen , és utána a visszajelzések alapján hajlandóak javítani ( PCC) ...

Az hogy ki mit mond , milyen igazából egy autó nem érdekel . A legfontossab dolog a játékélmény ! A többi másodlagos ...


PCC hihetlen jó , de a megfoghatatlan kicsúszás nem tetszik , észrevettem, hogy akkoriban minden más modot is kissé megszeppenve , félve vezettem 😊))))
PCC belerakja az emberbe az ideget rendesen 😊))))
Nem értem miért nem javítják ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#13924
nem, inkább olyan, hogy húz valamelyik irányba az autó nagy sebességnél egyenesben...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

avcom
#13923
<#fejvakaras><#wink>

Alexease
#13922
THX!
Ja ez nem veszes😊 Elvileg😊) Azt hittem, majd valami reklam popup-ok vagy relkam snittek jonnek az ember arcaba mint a Eurosporton😊 ezeket a reklamtablakat elvileg/talan ki lehet majd kapcsolni, ha nem, az sem baj😊 Kiveve, ha majd online akarjak frissitgetni a reklamokat es valami fenakadas lesz miatta:/
Azert a SimBin gyorsan lecsapott a penzes lehetosegre😊))))
avcom
#13921
Panther
#13920
Egyltalán nem. Valszeg ez kormánybeállítás, vagy FFB kérdése is. Ez amolyan flik-flakkolás a kormányon? Mozog jobbra-balra a kormány? Mert azt lehet orvosolni.....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Alexease
#13919
A StarForce nem erdekel (leszamitva hogy be kell rakni a CD/DVD-t) nekem nincs vele bajom, de azok az ingame reklamok engem is erdekelnenek. <#wilting><#help><#guluszem1>
JuanG
#13918
neked nem lóbál be jobbra-balra a proton mod nagy sebességnél? amúgy nekem is tetszik, egész klassz, de ez az elõbb emlitett dolog...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty