rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pajti
#14167
Én se értek hozzá bár valószínû ott a 4wd + komolyabb futómû miatt kerülhet annyiba(extrémebb felhasználás 😄) . Nemtom <#fejvakaras>

lac coo
#14166
Azzal a jelenséggel, hogy a keresztbe állt autónál ellenkormányzást túlreagálja ( hirtelen, megfoghatatlanul vágodik a másik irányba...) , lehet-e majd valamit kezdeni ? Vagy rF ilyen , ennyit tud ezen a téren ?

Mert az összes autó ilyen szinte....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14165
A WRC-ket nagyon "irrealis" aron adjak, bar nem ertek hozza. Igazabol pontos szamokat nem lattam-kerestem, de volt amikor 100milla feletti osszegeket emlegettek?!
De Porsche GT3-ast (996) mar tudsz venni az eBay-en is 50-80000$-ert😄DD
pajti
#14164
Igen, most számolok akkor ez nincs 30 milla. Akkor az nem is olyan sok. (pl. egy WRC-hez képest <#idiota>)

Alexease
#14163
Szerintem jo latod😊 80000-150000 kozott szoktak lenni a gyari epitet tura autok😊
pajti
#14162
Állat ez Megane Trophy Mod! <#taps>
Utána néztem mi is ez pontosabban. <#vigyor3>info itt
Jól látom hogy 120 000 Euro-t kóstál? <#ijedt><#guluszem1>

Tomievo
#14161
Ja az utolsó a legnehezebb aesir. Bár nem tom mi értelme van, az ffb-m így is csak 30 %-on van.
Sztem korrekt a fékút, én legalábbis szeretem, ha vminek ien jók a fékei. Nem tom életben mien, de sztem ez egy könnyû gép lehet hiper technikával, amivel rövid a fékút.

Nálam nem volt kitömörítési gond asszem.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#14160
Hát annyira nem is tapad 😊)))
Odaléptem a torkára , hát így már fickándozott 😊))) Lehet nagyon hozzászoktam PCC-hez és fura hogy itt nem kell annyira óvatoskodni a kanyarokban 😊)))
De a fékút szvzs kicsit rövid egy ilyen osztályú autóhoz képest 😊)))

Ja.. És pl Brno-GTR nem mûködik nekem Megane alatt....<#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Aceton
#14159
A nemrégiben ide kilinkelt GTL-konvert pályák közül számosnál kitömörítési gondjaim akadtak (hibás fájl, vagy éppen CRC-error).
pl. Doningtonnál a 'gtldoningtonmap.mas' - a többi jó...

Próbáltam 3,50-ös és 3,60-os WinRAR-ral is, de hiába. Senki másnál nem jelentkezett ez a hiba, vagy van rá valami trükk?

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

lac coo
#14158
Ja , jó ...

Kicsit jobban tapad mint kéne , és a fék is sokkal jobban fog mint erdetiben, de ezek nem számítanak , jó nagyon ...

Emlékeztetõül egy video ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#14157
uh egyszerüen szuper lett az a trophy mod<#eljen>most mentem egy versenyt a neten, és szerintem élvezetesebb mint a pcc.. föleg a fizika miatt.
lac coo
#14156
1 a legerõsebb .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14155
Nincs valami baj a cokpit hangok rfm-ében ?
Mintha az alsó furdulaton nem lenne hangja az autónak , pedig kivülrõl szép egyenletes 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#14154
én nem eszlek meg, egyen meg a fene..<#idiota> 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

aesirbaba
#14153
Melyiken a legerõsebb?
Én egybõl az 1-re raktam, feltételezve azt, hogy az a "legnehezebb", mert nem az van installva alapból.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#14152
A kijelzõ viszont kifejezetten tetszik😊))) Jól látható minden és a dupla fordulat szám jelzõ is királyos 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14151
PRL-ben választhatsz hány tökröt rakjon ki cokpit nézetben ....Jobb , bal, közép...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#14150
Köszi Aesir, így már királyos. Mondjuk az a kormányzási nehézség upgrade elég hülyeségnek tûnik. Úgy tûnik csak szimplán megemeli az ffb erejét.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#14149
Az F1 tükreivel anno én is sokat baszakodtam , de lehetlen jól belõni , egész egyszerûen azért mert semmi összetartása nincs a tükröknek, és csak hatalmas látószögnél látszik mindkét oldalon az aminek kell ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14148
Mielõtt megesztek :

a 12 egy tucat természetesen csak poén volt, be is tettem utána egy "hülyevagyok" smile-t, de a végére rakta az SG 😊))))

Köztudott , hogy én vártam leginkább ezt a modot ! 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#14147
Ez igaz, bár bevallom, verseny vagy gyakorlás közben sem szoktam nézegetni, meg valójában máskor sem, ha a kijelzõn jól láthatóak az adatok. A többi nem érdekel valahogy😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Istencsászár
#14146
Jah nagyon jó, bár a belsõn még a picit dolgozhattak volna a srácok...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#14145
Köszi Srácok!
Ami a .plr-ben van,azt a játékon belül, akocsiban ülve is tdodo állitani,de vízszintes mozgatáskor,mindkét tükröt ugyanabba az irányba állitja,így,ez nem vezet megoldásra.
A cockpitinfo.ini-vel valamennyit tudtam javítani rajta,de irreálisan torz képet mutat,még a mögötted jövõ távolságát sem lehet felmérni.Pl.még látod a tükörben szinte a teljes mögöted jövõ kocsit,pedig már melléd ért😞
Olyasmi az egész,mintha a tükör sikja kifelé hajlana el,tehát mintha domborodna,vagy kifelé állna.
Lehet,hogy valamelyik "tükör".gmt a felelõs,bár az ugy tudom,hogy csak a tükör grafikai helyzetét határozza meg.Itt a tükörben látható képpel van a gond,és erre kéna valami okosság.
aesirbaba
#14144
Ha erre az Euro-Mégane MODra gondolsz, akkor teljesen egyetértek😊
Upgrades-ben lehet venni komolyabb hangot, az azért nem rossz.

Rengeteg festés, nagyon jó kocsi, EZZEL simán mehetne egy bajnokság, tetszik, profi munka.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Tomievo
#14143
Nagyon királyos az RSDG cucca. Kell kis idõ míg megszokja az ember, de utána meá nem is csúszkál a hátulja. Még a hangokat kéne kicsit durvítani és kész.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#14142
<#taps>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

copass
#14141
szép lesz!<#taps>

b-type
#14140
<#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#14139
Mostmár lassan megvan korrektül, ezt már csak kozmetikázni kell, a fõvonalak megvannak:

Mission Impossible 2010: PRO Class

#14138
Szia Spet!

Le lehet tölteni egy mirror fixet az F3-hoz, vagy legalábbis az 1.2-hez annak idején kellett egy. Esetleg az abban levõ file-ok közül meg lehetne nézni, hogy van-e hasonló nevû vagy tartalmú file a Formula1-es kocsihoz.

Tomievo
#14137
Ha arra gondolsz Spet, hogy hogy tudod beállítani a tükröt, hogy rendesen láss benne, akko keress rá a mirror szóra a .plr fájlodban és ott a horiziontal és vertical mirror-al tudod állítani. Vertical-nál a minusz értékkel állítod lefele a képet(illetve döntöd a tükröt)

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

JuanG
#14136
cockpitinfo.ini?? ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#14135
KÖszi Spet a tegnapi ötletet, így már sikerült kipróbálnom Misano-t a mododdal. Kár, hogy erre a tükör-problémára nem ismerem a gyógymódot, pedig segítenék. Majd utánanézek, hátha találok valamit.

b-type
#14134
Azért nincs válasz, mert sztem nem tudjuk 😞
...illetve abban biztos vagyok hogy én nem tudom <#idiota> 😞

Toya, de fõleg Lac coo egy szmájli lemaradt a végérõl, mert azért annyira nem szemöldökráncolós a mondat. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#14133
Aszed egy tükröt rak fel? Egybõl hármat. Full panoráma. 😊
#14132
Ez is egy megoldás,de azért én kíváncsi lennék,hogy hol a megoldás a rendes tükrökhöz,mert mégiscsak hülyén néz ki egy formula kocsiban egy tükör fent a levegõben.😊
F3-ban frankó a tükör,FormulaIS-ben miért nem lehetett olyat csinálni?
vagy mit csináljak,hogy azt lássam benne,mint mondjuk az f3-aséban?
#14131
Én virtuális tükröket dobtam fel, középre.
Fõ a biztonság. 😊
#14130
Tudom..má unnnnnyátok,de harmadjára is bedobom a kérdést:

Tudja valaki,hogy rf-ben melyik file felelõs a formula kocsik szar tükreiért?

Vagyis melyik file-t kell inzultálnom,hogy a tükörben rendesn látható legyen a mögöttes forgalom?Olyan érzésem van benne ülve,mintha mindkét tükröt befelé kéne forgatnom,hogy jó legyen.

megköszönném,ha valaki tudan segíteni ebben.
#14129
Egy kör Essingtonon. Csak úgy:

LienzEssingtonDrift (20Mb)

#14128
Hát pedig sok esetben jogos a jelzõ, de az egy RSDG cuccra semmiképpen nem illik ezt a megnevezést használni 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Istencsászár
#14127
na, végre 1 "méretes" mod...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#14126
Teszteld le bé a mai nap, ha frankó hétfõn kipróbáljuk a copa helyett, ha bevállik megyünk ezzel. 😊
copass
#14125
fak fak fak fak! kedden tudom csak kipróbálni!váááá! <#merges3>
a hangja olyan lett mint a videóban? mert az elég frankón hasonlított az eredetire.

b-type
#14124
Légyszi Lac coo, hagyd ki legközelebb "Egy újabb 12 egy tucat mod....", köszi.

Egyébként jó a cucc, kifejezetten tetszik, kicsit élettelen a rugózása, de a teljesítménykifejtése és a tapdása tetszik, jó kevesett kell állítgatni...ez is tetszik 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14123
3d modell nem semmi...
A javított cokpit hangok nagyon állatok...
Fizika élvezetes......

Teszteljétek nagyon-nagyon jó !!!!!<#eljen><#eljen><#eljen><#worship><#worship><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14122
Dragon Road V1.0 Ez sem gyenge pálya, talán már van MI is ebben.....


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14121
Egy újabb 12 egy tucat mod....

Eurocup Mégane Trophy '05 Mod<#taps><#taps><#taps>

De nagyon kiváncsi vagyik milyen....<#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#14120
egyedül az enthusia miatt nem csalodtam benne<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Kaszi46
#14119
mi haverokkal 2 honapja vettünk egy ps2-t, gt4, tourist trophy, és verekedõs játékok miatt. személy szerint csalódtam! toca-hoz tudnám hasonlítani az autos "élményeket". természetesen kormánnyal probáltuk gt4et, meg egy rakás autos gamet.

helyedben vásárlás elõtt mindenképpen rátesztelnék élõben😊

*Posse*T.W.D*

Ingy
#14118
oksi <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/