rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Panther
#14117
Az nagyon tetszik, ha van egy gyors kanyar, vagy sikán és a kocsi alja alacsonyan van, elkapja a kerékvetõ és indulna kifelé, de lehet korrigálni, szinte hallani, ahogyan csikorog, csúszik a gumi az aszfalton. na ez GTR-ben valahogy úgy lenne, hogy az autó nyolcat fordul, vagy ha valamilyen csoda folytán megfognád, akkor tehetelenül csúszna a betonon.......

Szóval, ha vátoztattok rajta Juannal, akkor valahogy ezen az úton, mert ez jó irány szerintem. <#eljen>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#14116
Remélem nem valami vezethetetlen vacak lett belõle, mert "túl könnyû volt vezetni" és még élvezetes is.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Istencsászár
#14115

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Panther
#14114
Jaja, javítottal. Én szeretem, ha kicsit túlkormányzott a kocsi, de valszeg telejsen más a stílusunk, mert az õ setupját betöltve (új hdv-vel), mindig be akart kanyarban csuklani a kocsi, állandóan korrigálnom kellett. De mondom, ez sokmindentõl függhet.

Viszont a magam gyártotta setuppal tökéletes volt. 😊))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Ingy
#14113
javitott fizikaval probaltad?
mert b setupja meg a regihez volt

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Panther
#14112
Nekem majd egy éve 40-ért kínáltak egyet....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Ch_Slater
#14111
pont ezért kérdeztem, mert ott láttam 28-ért, de szerintem gyanus. szépen leírják a tulajdonságait, aztán az üzlet oldalán (a linken) az újabb fajta van már kibiggyesztve..ez átvágás...
http://depo.hu/?pn=search&searchstring=logitech&searchcat=68&start=40&o=&m_id=&sdb=

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Panther
#14110
Szóval kipróbáltam a Zondát Birminghamben, nem sokat mentem, biztosan lehet még állítani rajta elég sokat és nyerni is idõben. érdekes módon b-type setupjával a kocsi nekem állandóan be akart csuklani forduláskor, valszeg itt a kormánybeállítás is szerepet játszik.

Setup:

Birmingham setup

Replay:

Birmingham replay

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#14109

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#14108
ahogy bátyám mondaná ha van benne benzin meg kulcs, sima ügy <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Ingy
#14107
GTS Zonda

TSR Raven hivta fel a figyelmem erre az oldalra, van némi hasznos info <#idiota>
Meg megnézte a nyomatekgorbet grafikonnal és nem az igazi, szal a motort is atkell szabnom.

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#14106
Vagy odaállni egy autó mellé , és feltûnõen elõvenni egy liter kromofágot 😊))))<#banplz><#banplz><#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#14105
ááá sztem nekiadják. 😊))))
Mindenesetre ha beragasztózza és rátapad a kormányra akkor én ott akarok lenni hogy felvegyem videóra 😄

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#14104
Aztán levágják a kezedet és utána leszedik a kományról. <#idiota><#zavart1><#eplus2>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#14103
Bekenjük a kezünket pillanatragsztóval és megfogjuk a kormányt !
Megcsináljuk ...? <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#14102
Zondát már láttam élõben de a Saleenra igazan rafogom csorgatni a nyálam <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#14101
Hát valszeg rászánom azt a 2 rongyot , és egyszer az életben látok ilyen autókat élõben 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#14100
referensecske <#wow1>
egyébként komolyan keresgéltem, hogy nem tudnék-e belógni valami sajtójeggyel, de nem úgy néz ki <#banplz>

lac coo
#14099
THX 😊))

Még jó hogy van közöttünk egy sajtóreferens is 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#14098
de <#wave>

lac coo
#14097
Ja..Ez menni fog talán 😊))))


Nem tudtok valami info oldalt a Budapesti Luxusautó Kiállításról ?????

Mindenképpen elmennék 😊)))) Van Buggati is 😊))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#14096
#14069, aztán #14093

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#14095
Na akkor most a gyengébbek kedvéért, mint én, töltsd fel valahová a "full" modot is mert most már nem tom követni 😊))))))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#14094
A fizika olyan lesz amilyen szerintem egy GT autonak kell viselkednie.
Nem hiszem hogy egy verseny auto azert ilyen draga hogy kezelhetetlen legyen.
HDV fixet meg szedjetek le, mert elozoleg elb@sztam a tank poziciot ( sokat számít az elõjel) <#idiota>
Sztem egy versenyauto olyan hogy erezni minden rezgeset es kiszamithato a mozgasa, ha nem ilyen akkor az nem versenyauto (lásd XJ-15<#idiota>)

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Ingy
#14093
HDV fix: Üzemanyagtank pozicio javitas
ZondaWIP HDV fix

sokat számít a kezelhetõségben

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Panther
#14092
Kipróbáltam a Zondát. Azt kell mondjam, remek. A McLarennél könnyebb vezetni, az FFb is jó, jól lehet setupolni. Néztem az rFactor rankon, milyen idõket mentek Birmingham Long-on (ott próbáltam ki) és az erõsebb McLarennel 1:20, a GTR-es változattal 1:21 eleje. Én már most elértem ezt az idõt, szóval megy ez a kocsi rendesen. És a setup sem száz százalékos még.

Csak egyet kérnék: nehogy az legyen, hogy valami észlény kitalálja, hogy "nem elég nehéz vezetni", aztán ennek hatására nehogy olyan fizikát készítsetek hozzá, mint a GTR-ben van. <#alien><#idiota><#zavart1>

Ha nem elég nehéz vezetni tegyen próbát egy KAMAZ-al, azt garantáltan nehéz lesz...😊)))

Persze ez az RSC-re is érvényes, ha majd kirakjátok.....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Tomievo
#14091
Én láttam valahol, asszem a depo.hu-n. Ott nézd meg.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Panther
#14090
Csak használtan. Már nem gyártják.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Ch_Slater
#14089
most lehet hülyeséget kérdezek, de még lehet kapni Logitech MOMO Force-ot (piros)?

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

b-type
#14088
ehh setup haelyesen: link

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#14087
Nálam Essington-ra:
setup
Sztem sokkal élvezetesebb vezetni mint a McLaren-t, de pl. Essington-ban ott a 'dugóhúzó' utáni kanyarkobinációkban kicsit bizonytalan.
kipróbáltam puhábban a felfügesztést is.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ingy
#14086
laza antiroll miatt bizonytalan

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

b-type
#14085
áá megnéztem a McLaren is hasonló 😊
valszeg csak megszéültek a dolgok visszagondolva, megnéztem melyikkel vagyok jobb, és végül is okés a dolog mert a McLaren-nel voltam durván 1mp-vel 😊))
De sztem a Zonda jobb, egy kis pontosság még kellene bele vhogy.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#14084
az a baj ha alapból berakod a 2 skyboxi-t, akkor hiába van belül a kisdomb és körülötte a hegyek, a játékban a hegy van elõl, és a kisdomb mögötte <#buck><#conf>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14083
tudatos hát 😄, csak még játszani kell vele, mert nagyítanom kellett és elmosta a textúráját a kisdombnak 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14082
lehet túl laza a rugó 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Panther
#14081
Megnéztem a pályát. A tereptárgyak jól vannak elhelyezve, kitûnõen, viszont nem hittem a szememnek: két skyboxi van a pályán? (Az egyik a lienzi... ha jól láttam). megnéztem az editorban és tényleg kettõ van. Ez tudatos döntés eredménye, vagy majd elválik, melyiket alkalmazod?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

b-type
#14080
Essington-ban nagy fless a hátsó egyenesvégi gyors jobbkanyar 😄D.
Az nagyon izgalmas.
A közepesen tempós gyors irányváltásos kanyarokban nehézkes kicsit, bizonytalan a hátulja.
Nagyon tetszik hogy pont úgy nehéz vele kigyorsítani ahogy nekem tetszik, sok moddnak a nehézségét két dolgon le lehet mérni:
vagy
-nagy nehezen irányba állítva az autót és akkor lehet bátran a gázzal...ezt szokták realisztikusnak mondani (és szvsz bizonyos teljesítménynél igaz is,..meg bizonyos széttört/széthullott felfüggesztésnél és Wartburg rugózású Ferrari motoros autóknál is így van.
vagy
-teligázas kigyorsítási szakasz ívválasztástól függetlenül, ez az arcade.
Ettõl függetlenül az elsõt szereti mindenki mert megtanul vele kigyorsítani, a másodiknál meg nincs mit megtanulni.

Na én viszont azt szeretem, ha íven negyed/fél/háromnegyed gázt lehet használni bátran a kigyorson a kanyarív függvényében, és gázra még lehet kicsit játszani az autó hátuljával hogy irányba álljon.
Ez a Zonda ilyesmi, viszont a tempós irányváltásoknál bizonytalan, ezt nem tudom miért, de hajlamos csóválni kicsit az elejét.
megyek állítgatom még.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#14079
Amúgy nagyon tetszett az essingtoni video, hangulatos volt, és tetszett, milyen klasszul toltátok a versenyt! Grat!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Ingy
#14078
Gt4 miatt vettem ps2 öt meg dfp-t, aztán megszereztem az enthusiát ami sztem jobb.
GT4 szép meg van benne 700 auto de nincs annyira jol osszerakva a fizika mint az enthuban.
Mielött vásárolnál ha van kedv ugorj át és csekkold le, inkabb mint engem szidj <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

petesilver
#14077
Elég gáz volt a tegnapi Porsche, ezért flipeltem a normalokat, helyére raktam a dolgokat max7 max fájl, és 3ds+textura, ha kell esetleg valakinek íme:Porsche GT2

Mission Impossible 2010: PRO Class

Panther
#14076
Most néztem, hogy Orchard Lake-ne az eredményjelzõ oszlop (nascar stílusú) mutatja az eredményeket, a köridõk tekintetében (a rajtszámokat hozzárendeli a helyezés számához), ezt megcsináltam Edmontonban, Indianapolisban és Nazarethben, kár, hogy Sebring nem egy iylen Nascar stílusú pálya, mert itt is meg lehetne csinálni.......

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#14075
Te Ingy....érdemes PS2-õt venni a GT4 miatt? mert gondoltam, hogy veszek egyet és megevszem ezt a programot...jó ez a GT4?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

JuanG
#14074
és akkor legyen egy Sebring WIP is:

oldSebring

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14073
jah, a hangot csak átraktam a te MM69-edbõl, cockpitben csak jobb mint pl. egy alap Howston...meg raktam bele váltóhangokat, hadd durrogjon 😊...

majd Ingy-vel kioperáljuk a GT4-bõl a hangot, aztán esetleg majd késõbb egy eredeti F-es Zondahang kéne 😛P...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ingy
#14072
hangot majd megprobalom gt4 bõl kiszedni <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

b-type
#14071
Azt sajnos nem, de a Zonda tetszik már érzem 😊 <#eljen>
Alstadt-on próbálgatom mert az egy elég fingatós pálya kanyarodás és fék/kigyors szempontjából, de eddig nagyon kira, szép nagyokat lehet kormányozni, be tud tekeredni kigyorson, a fék finomsága az itt nem tud kijönni a macskakõ miatt, de azért elég stabil, lehet vele fékezni rendesen.
Egyedül a hang nem tetszik annyira 😄 ...de komolyan, bár ezt majd uis átgyúrod, alapból sincs rendben kalibrálva a belsõ hang gyújtás-alapjárat körül, és a külsõ-belsõ hang között nagy a diffi.
De ez most tök mindegy egyenlõre, megyek tekerem tovább. <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#14070
Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy az mitõl lehet hogy a Zondánál bekapcsolom a világítást akkor semmi se látszik, de ha közben váltogatom a nézetet cockpit és pályaszéli (TV) kamera között, akkor egyszer csak bejön a világítás????

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14069
rossz a link mégegyszer:_

zonda v095

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14068
ezt töltsétek, frissített hangok (thx b-type) is vannak benne:

Zonda v095

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty