rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#14217
Erdemes megnezni azt az "igazi" Megane videot a versenyrol. Van benne egy resz, ahol az auto hatulja fektavon (meg egyenesben) hirtelen megindul, es az ember megfogja. Ha ilyen van mostansag az rF-ben, akkor azoonnal izzanak a NotePad-ek, es mar kodolodnak a HDV file-ok, mert ilyet egy versenyauto nem csinalhat😊 <#idiota><#ravasz1><#vigyor3><#zavart1><#zavart2>
lac coo
#14216
Ami nagyon megfogott engem a Megane-ban, az a hang -felfüggesztés páros...
Gondolom elég "puha" a felfüggesztése ennek a félig utcai autónak és minden egyes huplit követ a hang is 😊)) ( Kikapcsolt TC-vel persze )

Végre nem az a monoton hang van végig hanem valamennyire "él" is.... <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14215
Elfogadom ...Jó pilóta vagyok nem sírok , és nem állok neki átbarkácsolni .... <#idiota><#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14214
Hangulatra meg eleg jo. Vezetni is elvezetes, leszamitva nehany aprosagot. Engem akkor "gyozott" meg igazan, amikor vegig mentem Oschersleben-ben a PCC-vel (ahogy tudtam, normalisan, nem vadulva, "vezetve" stb.) es visszanezve, osszevagva egy "valodi" Porsche/Oschersleben komboval ugyanott, ugyanugy valtottunk, fekeztunk, adtunk gazt stb.😊) Persze, ez igazabol nem jelent semmit, foleg hogy nalam mindenki 5-10 masodpercet jobbat menne ugyanott😊))

De ez hiaba "szimulator", akkor is igazan "jatek" marad, vagyis mindenki ott talal "kiskaput" ahol akar, ugy hasznalja ki a program "lehetosegeit, erossegeit, gyengesegeit" ahogy tudja😄

Ez olyan, mint amikor valaki tesztel, es azt mondja, hogy: "Jo ez a MOD/Palya, csak kicsapja a farat.". Aztan megnezve a visszajatszast, es egy eredeti felvetelt es idoket, ugy 10-15 masodpecel ment meg ugy is jobb idot, es az ominozus kanyarban az "igazi" 120km/h helyett epp' 170km/h-val tolta😊))) Persze hogy "kicsapja a farat", de mihez kepest?! 😊))))))
Alexease
#14213
Szerintem is jo, nekem nincs bajom vele. 6 honapig csinaltak, van benne munka rendesen. Raadasul olyan is tesztelte, aki vezetett - allitolag - igazi Megane Trophy-t is, es tetszett neki😊 Az engine "hibait" meg kell szokni, el kell fogadni - bizonyos fokig😊 - mert az osszes tobbinek is vannak "gondjai (NR, LFS, netKar stb.)
Alexease
#14212
Nem hasznalok szureseket, es mint irtam egyedul mentem😊 AI-val valszeg nekem is leesik a felere, harmadara😊 Egyedul a muszerek kikapcsolasa (cockpitinfo.ini) a "tuning", mert azzal mod-tol fuggoen 30-50%-os gyorsulast is el lehet rni😊)
lac coo
#14211
Abban egyetértek mindenkivel , hogy ez a Megane mod nagyon tuti ! 😊)))

Ezt az F1 -es avatart meg ki kéne már dobnom .... 😊)))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#14210
Miért? Végül is egyetértünk, csak már belefáradtam a szapulásba..😊)))))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#14209
Én ezt nem értem...

Te milyen beállításokkal tolod , hogy ilyen sok fpd-ed van ?

Nekem ha 50 akkor jó , igaz szûrésekkel és sok AI-val ....

P4 3000 prescott , 2g 400 mhz ram, X800XT PE...<#fejvakaras><#nemtudom><#falbav>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14208
Ha mar optimalizalas, legyen jo hir is😉
Kiprobaltam a Megane-t a most megjelent Nurburgring Sprint-en, es nagyon jo! RD3 konverzio, vagyis nagyon szep es latvanyos, rengeteg 3D-s object-el stb. FullMax-on (arnyekok is!), egyedul (kikapcsolt muszerekkel!) folyamatosan 100 fps felett van, de a palya nagyreszen 150+ fps-t nyomat. Sot, a Sprint visszafordito kornyeken 200+ fps folyamatosan😊) Hogy ez most a "konverternek-keszitonek" koszonheto, vagy a Codies-nek hogy profin optimalizaltan modelleznek (a konzolok miatt) azt nem tudom😊 De az osszes RD3 palya ilyen, rengeteg nezo, 3D-s object-ek es fak. remelem, az osszes RD3 palyat at rakjak ilyen minosegben😛
Alexease
#14207
Nah, epp roszkor jart a szam nekem is😊))
Alexease
#14206
Az auto "dinamikaja" - tobbek kozott - a felfuggesztestol (kasztni mozgasok, csavarodasok) es a gumifizikatol fugg. A felfuggesztest eleve "erdekesen" szamolja/nem szamolja😊 Ezzel nem sokat lehet kezdeni, pedig ez adna a legtobb informaciot az auto "mozgasarol, helyzetessrol, alapotarol stb.", az innen visszaerkezo infok alapjan kellene erezni mar a megcsuszasok elott az FFB-n mindent. A gumifizika gozom sincs milyen, de szelsosegesen "tuningolhato" az biztos😉 Erezni is a "tuning" modokon es egyeb probalkozasokon a "jotekony" hatasat😊) Lehet csinalni "jobb" gumit hozza, amivel batran lehet tolni mindenhol, megfoghato az auto, sot drift-king lesz egy GT class-bol is😄DD De sajnos, az meg vissza ut mashol, mert "sinauto jelleget" kolcsonoz valahogy a jarganyoknak😊) Valszeg a SimBin "talalta" meg az egyik legjobb "tunig-kompromisszumot" a GTL-ben (meg F1C/GTR fizika!).
Panther
#14205
Hagyjátok már ezt a témát. 😊)) Örüljetek annak, ami van. Az ISI engine ilyen, én voltam az, aki anno a legtöbbet szapulta, de már nem akadok fenn ilyesmin.

Egyszerûen azt nézem, hogy egy moddercsapat az engine lehetõségeihez mérten mennyit tudott kihozni a modjából mind a fizikát, mind a grafikát tekintve. És ha még optimalizálva is van, akkor örülök. <#zavart1><#eplus2><#hehe>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#14204
Akkor lesz "fogható" ha én szándokasan keresztbe rakom és megfogom 😊)))
Ha kell 50-szer...Mint pl LFS.

Én is megtudom fogni sokszor , de érezhetõ hogy összevissza számol mindent az engine . Az , hogy nem ellenkormányzás hanem éppen a túlkormányzás ( is) állítja meg a forgást mindent elárul .
És ez ilyen is marad 😊))) De mindegy nekem , mert eleve igyekszem elkerülni a megcsúszást ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#14203
pedig meg lehet fogni 😊)...Ingyvel sokat mentünk keresztbe H6-al is, amikor videót csinált 😛PP

a Zonda is fogható...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#14202
Ez mindenre igaz sajnos 😊)))))

PCC legalább kicsúszik , a többi meg visszavágodik azt a másik irányba csúszik ki 😊))))

Persze néha meg lehet fogni , de valami tényleg nem stimmel mert igaz amit Alex írt : gyors túlkormányzás megalítja tök jól 😊)))
Az meg ugye nem földi fizikára vall .....

Szal akárhogy szetupolom, vagy vagyok irdatlan gyors , ha sikerül megállítanom a forgást legtöbbször a másik irányba indul el 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#14201
persze ez a PCC-re nem igaz...ott tökmindegy mit csinálsz <#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14200
rosszul ellenkormányzol, valszeg lassú vagy és/vagy késõn szeded vissza 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

AlieN911
#14199
aham ezt tom is csak nehéz😊)
de visszatérve h. be van kapcs a TC ugy se tok menni:S szal nemtom.. asszem hagyom ezt a rönot..

Honda - The Power of Dreams

lac coo
#14198
Hamarabb megszokod mint gondolnád !!!
2 nap után vígan tolod neki tc nélkül 😊)))
Csak felejtsd el azt , hogy csak padlógáz létezik : ahogy jössz ki a kanyarból , ahogy egyenesíted a kormányt úgy adagolod a gázt. Nagyjából ennyi a többire rájössz hamar ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14197
Bezony, még én is megtanultam! 😊)
b-type
#14196
hidd el hogy tudsz, max szokatlan lesz.
mindenki tud TC nélkül is menni, csak rá kell kapni.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

AlieN911
#14195
bocs rosszul fogalmaztam😊 szal csak TC meg kuplung segitség van ! nem tok menni :S TC nélkül meg végképp 😄

Honda - The Power of Dreams

aesirbaba
#14194
Talán akkor próbáld meg TC nélkül.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

AlieN911
#14193
Üdv all!!
Ez a Rönos mod télleg ijen nehéz vagy én vok béna?:S bár sztem utobbi.. csak TC vel nem tok menni, mindig kicsuszok.. (F1 PCC ben TC vel megyek simán... ) <#szomoru1>

Honda - The Power of Dreams

Ingy
#14192
egyébként megathx span
Képek az autokiállitásról, Misu csinálta, a tufa a képeken aki csorgatja a nyálát én vagyok <#idiota>
Autokiállításos képanyag 😄

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Ingy
#14191

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Alexease
#14190
Keresgeltem kesz template-et, de nem igazan talatam😊 Drotvaz nelkul eleg maceras "kitalalni" a reszleteket. talan az RSDG-t kellene megkeresni ez ugyben, talan odaadnak az eredetit a SCC-bol.
Addig is lepucoltam az eredetit, van egy tiszta verzio, lassan el kezdem szetszedni. De jo lenne tudni, ez melyik Pagani verzio?!😊 Elvileg ez a festes es/vagy ami az SCC-ben van az a 2003-as GD (vagy valami hasonlo😄).
petesilver
#14189
Hajnal 3-ig hegesztettem a cliot, és a 15 mentésbõl egyet sem bír megnyitni a max a tegnapi munkából. 😞 Nem vagyok ideges, áááááááááááá! 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

b-type
#14188
nagyon állat ez a Zonda, nagyon állat. <#eljen>
különösebbet nem is tok mondani, király vele menni, nagyon jól 'terelgethetõ' autó lett.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14187
... és még jó lenne valami hasonló jó hang kivülre, mint amilyen belül van 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14186
Bakker a formációs kört nem lehet valahogy beállítani , hogy ne 30-al menjen végig az AI ? 😊)))

Marha hidegek a gumik a Megane-on , és jó lenne bemelegíteni õket 😊))))

Egyre inkább bejön ez a mod, kigyorson jó stabil az autó, fõleg így PCC után nincs halálfélelmem ,hogy mikor pörög ki ....<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14185
Töltsd le mégegyszer ...<#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Aceton
#14184
Mivel csomagoltad ki?
(egy haverral is megnézettem, és nála is ugyanúgy hibás...)

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

aesirbaba
#14183
Alex, szeretnélek megkérni, hogy készíts egy HiRes Templatet a Zondahoz. Szeretnék egy (akár több) komolyabb festéssel hozzájárulni a MODhoz.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

#14182
hogy kell állítani a Megane-ban az elsõ stabilizátort meg a cambereket, hogy kigyorsításkor ne dobja ki olyan könnyen a farát?

b-type
#14181
hopp-hopp..már nézzük is 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ingy
#14180
Zonda v0.96

Javitott nyomatékgörbe, légellenállás meg MAS.
Thx to TSR Raven

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#14179
....aztán megint csak visszatérünk a magyar CRC-hez, mint a legjobb fizika 😊)))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#14178
hát megcsúszásnál a rákormányzás, vagy ahogy Alex írja a túlkormányzás, az teljesen ellentmond annak hogy hogyan fogjunk meg egy kitört se'ggû autót. 😊)
Ezt a Megane-t is lehet fogni többféleképpen ha megcsúszik, tartva a kormányt kis gázelvétel, enyhe ellenkormányzás és kevés gázelvétel, vagy nagy ellenkormányzás és nagy fék.
Ezzel együtt azt én is tapasztaltam hogy az ellenkormányzás az szinte azonnal és nagy lendülettel fordítja az autót, egy elég rövid idõ alatt megtapad a hátulja (ami egyébként nem jellemzõ az F1C gumira ha már elindult, de itt igen), és hirtelen átdobja magát a holtponton és ronygol az ellenkormányzás irányába. <#idiota>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14177
Ezt értem, bár azért "valamennyire" ellentmond a fizikának, De az a másik dolog amit én mondtam, ha meg is fogja az ellenkormányzás akkor nem hogy egyenesbe áll vissza, hanem egy pillanat alatt a másik oldara csúszik meg 😊))Aztán jön a szokásos ide-oda hintázás, majd a csatt 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#14176

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

atyka
#14175
Basszus, most mar ertem, miert borult fel a Palik...ezt akarta megcsinalni a sivatagban...<#hehe>

Alexease
#14174
Nulla ujdonsag, csak reklam szaga van😊
Istencsászár
#14173

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#14172
Kaja várhat, rajzolj😊))

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#14171
Pelda😊
tesztelesnek, menj be egy BALOS kanyarba hogy megcsusszon a hatulja. Ilyenkor reflexbol ellenkormanyozol es ezert tobbsegeben kkorbefordul az auto (persze ivtol, sebessegtol fuggoen😄). De ha egy ugya nilyen BALOS kanyaros megcsuszasnal NEM jobbra ellenkormanyzol, hanem koppanasig BALRA - vagyis tul😄 - akkor "kiekelodik" es tolja majd az elejet😊 Fek nelkul is mukodik, vagyis minimalis sebessegveszteseggel😊 Persze, azert ennek is vannak hatarai😉

De ilyen tulkormnyzassal - mint elso reakcio - es nehany gyors ellen es tul kormanyzassal meg lehet fogni a csuszasok nagyreszet😊

Bar most fozok (😄) de ha lesz kedvem es idom, talan lerajzolom hogy miert nem jo a dolog (valszeg😄) a fizikanal, mit szamolhat el😉
pajti
#14170
Aha, ezt én is észrevettem. Na meg azt hogy szinte minden kipördülést meglehet fogni fékezéssel. (ha érzed hogy már csúszik a segge akkor egy erõs fék álltalában segít) Ez elég érdekes mert a valóságban sokszor már nem lehetne megfogni csak fékkel, sztem.

lac coo
#14169
PCC-t satu fékkel lehet megfogni ha elfordul...ebben igazad van .

De hogyhogy túl kell kormányozni ????
Túlkormányzással azért fogható , mert csak tolja elõre az orrát mintha satuznám ?

Vagy ezt most megint nem értem ! 😊))))<#fejvakaras><#fejvakaras><#fejvakaras><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14168
Ennyit tud😊 Nem ellen kell kormanyozni hanem hirtelen TUL kell kormanyozni es akkor foghato!😉 Ha ellen kormanyozol, akkor a kerekek tokeletes iranyba allnak ahoz, hogy az auto a kozeptengelye korul kenyelmesen elforduljon😊 Csak padlo fekezessel lehet megfogni mint ellenkormanyozas, pontosabban ugy hogy alljanak az elso kerekek (de akkor sem biztos😄). De ez mar akkor nem ellenkormanyzas😊)