rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#14817
Misu! Ha esetleg még otthon vagy, el tudnád küldeni a múltkori max fájlt erre a címre? : [email protected] Elfelejtettem behozni 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#14816
Kicsit távol van egymástól a gáz és a fékpedál, nehéz lesz "blip-elni" jobb lábbal egyszerre nyomva a gázt és a féket .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Kaszi46
#14814
ebböl a képbõl nekem úgy tûnik hogy nem potis lesz!


többi kép:
Kép (53.8 K😎
Kép (33.2 K😎
Kép (87.2 K😎
Kép (63.7 K😎

remélem ez a limitált kiadás marhaság csak valami gyenge reklámfogás.

*Posse*T.W.D*

Ingy
#14813
nem vicces mert télleg kéne<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

b-type
#14812
😊)
én 10pár évesen vettem egyet, mert kisebb koromban nem futotta rá szüléimnek pedig mindig szerettem volna..
aztán már nem is tudom mire cseréltem el...talán egy Iron Maiden The Trooper festett zászlóért..úgy rémlik.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#14811
Bar en nem hasznalom, de az intenziv neteseknek es hirolvasoknak, foleg azoknak akik nap kozben is folyamatosan tudnak hireket olvasni, nagyon jo talalmany az RSS. Ahoz hogy megcsinald, eleg melyen bele kell maszni a programba es az adatbazisba😊
avcom
#14810
szerintem is, csak nekem kínai, de azért megpróbálnám elõsegíteni a történetet, hátha meg tudom csinálni magam is, de nem, ezt gondoltam <#wink>

bár mindennek az eredõje, hogy nincs kedvem külön hírlevelet is írni <#vigyor>

lac coo
#14809
Nekem olyan kék ür-pisztolyom volt amiben lend-kerék volt és a csõ vége meg világított 😊))))))))))) És még ha jól emlékszem valami tûzkõ is volt benne mert szikrázott is !!!



Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14808
Lottozni kell😊)) Bar en sem lottozom, pedig ram is ram ferne hogy milliomos legyek <#idiota>
lac coo
#14807
Remélem , hogy már nem lehet 😊)))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14806
hát, ahogy a dolgok most állnak nagy dolgoknak (értsd: csodák) kell hogy történjenek hogy milliomos legyek 😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Alexease
#14805
Meg milliomos azert lehetsz😊 De parttitkar mar nem hiszem😊))
Alexease
#14804
Csak programozott weboldalhoz lehet (erdemes😄) csinalni. Gondolom, a Proex-hez kellene?😊 Kell szolni a programozonak (😄), hogy a hirekbol a megadott infokat (altalaban cim, szerzo, kategoria, tartalom, link) parhuzamosan tolja bele egy XML file-ba. De tudni fogja, szerintem😊
#14803
ehhh....assem vagyok...<#idiota><#zavart1><#wilting>.. sajnos 😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Ingy
#14802
télleg eszembe jutott ha van valakinek pedalos moszkvicsa vevõ lennék rá, must have a filmemhez <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Alexease
#14801
Es milliomos sem vagy?! <#idiota>
#14800
ilyen rendõr kalasnyikov utánzatom nekem is volt😄
nagy királyság volt, ahogy villogott a csõ vége..

ui.: nem vagyok párttitkár gyerek😄DDDDDD
ui2.: a családban sem volt😄DDD

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

lac coo
#14799
És ilyenem nekem is van, a kisfiam kedvenc játéka !!!



Sajnos ilyenek már nem születnek soha többé...Na, befejeztem 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14798
Bocvs az offokért , de ezek nagyon a gyengéim 😊)))

Ez volt akkoriban a milliomos pártitkár szülõk gyerekeinek a játéka, ez volt a csúcs mi csak álmodtunk róla :




Ez meg már a modern versenyautónk volt 1985. Magyar Lemezárúgyár ,Lendület (!!<#idiota>) autó....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#14797
off nem tudja valaki, hogy lehet RSS-t csinálni egy bizonyos weboldalhoz?

avcom
#14796
most van nálam egy verzió, erre azt írták, hogy holnap multiteszt lesz, ha nem rendetlenkedik, akkor megy rá az installer és megjelenik, nem patch lesz, hanem egy új kiadás eltérõ struktúrával, ehhez alkalmazkodik majd a HPCC is

nem mondok semmi biztosat, azt mondták, hogy ez most 99%-os és 2 héten belül kijön

van benne hátsó szárny javítás (átlátszóság), sok változtatott gmt (de a modell meg a mappolás ua), fizika javítás pl súlyelosztás bug stb stb, még nem néztem

a Lupo is végstádiumos

ja és lehetõleg ezt ne emlegessétek az RSC-n :-)

lac coo
#14795
Nagy bajom nekem sincs 😊))
Egy kicsit legyen stabilabb a hátulja , azt szuper lesz...
A gáz az autó "súly" a fékek messze ebben a legjobbak 😊))
Persze ez csak személyes vélemény 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14794
Tehát pléh-autó festés: ez akkoriban nagyon menõ volt !!!





Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14793
Ket trailer van😊 En is eloszor a "masikat" szedtem le, nem ertettem hogy ez miert jo😊 Amikor olvastam, hogy kellene lennie benne kommentatornak, akkor mar gyanus volt😉
Alexease
#14792
Ugy sem fog senkinek sem tetszeni, nem kell siettetni😊))))
Nekem a jelenlegivel sincs nagy bajom😊 Ami van, az olyan altalanos rF-es (ISI-s)😄
b-type
#14791
?
brze..én elvileg uezt a trailer-t húztam (máshonnan), hát azon gyorsítva volt,..sõt az még a jobbik eset, mert ha valóban ilyen akkor szénné röhhentem magam..
de akkor lehúzom innen is hátha mi van..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14790
Misu !

És mikor lesz PCC javítás ?
Vagy mit tudsz, ki vele !!! 😊))))))))))))))<#idiota>

Szerk.: jó ez festés alá : gyerekkoromat idézi amikor még a játékautók voltak ilyesmik, pléh-bõl kipréselve és egyszerûen lefestve 😊)))
Nem tom láttatok-e olyant már...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#14789
amikor valamelyik nap mondogattam, hogy akkor lesz jó világ, amikor már lehet festeni a Clio-kat nem erre gondoltam :-))))))

lac coo
#14788
Amúgy ez a szerencsétlen Sauber BMW megérdemelne valami normális 3D felnit !<#nemtudom><#shakehead>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#14787
nincs ez gyorsítva b-type, csak a vágások gyorsak meg a kameramozgatás néha...de eddig ez a legjobb simbin tréler amit láttam 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ingy
#14786
ennyi pálinka után ezt a bolygót sem ismerem fel <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#14785
Renault Clio !!!

Nyertem !!!!!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#14784
Eszkimó Iglo Te!! Hát nem látod?? Vagy kevered már??? 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

Ingy
#14783
ez valami mongol jurta auto? <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

JuanG
#14782
némáááá...autó alakú ponyva...sátor autószerelmeseknek? 😄DD

félre a tréfát: biztos zsír lesz, készen állok festeni 😄DD...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

petesilver
#14781
Szívesen átküldöm, megcsinálhatnád, én úgyis béna vagyok a maxhoz. Na? Esetleg???

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#14780
THX! Még csak kezd jellegzetes lenni, rövid idõ alatt a gyúrható alapformáig jutottam anno, rajzblueprint alapján. De el ne áruld a többieknek, mi ez!!! Amúgy minimorris nagyban<#idiota><#beka3><#idiota>

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#14779
Porsche?! <#wow2><#idiota><#vigyor3><#zavart1><#zavart2><#nyes>

Amugy gratula, eddig jo! Ezzel mar eleg fun lenne menni😊
petesilver
#14778
Ez csak 10%-os felfüggesztett project, remélem azért felismerhetõ nagy jóindulattal az autó:

Mission Impossible 2010: PRO Class

b-type
#14777
Leginkább azért mert gyorsítva van benne az autók mozgása, és így nem látom normálisan hogy milyen.
Kevés az infó, ami engem igazán érdekel 😞
A szerelõcsapat az tetszett, Spa nem sokat változott..kb. ennyi jött le.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14776
Miért nem ..? 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#14775
A kép kegyetlen jól néz ki, a mozi meg szvsz nem.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14774
GT2 trailer...

Itt meg egy esõs cockpit kép 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14773
Ja...Panoz is valódi ? <#rolleyes><#vigyor5>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14772
Az inkabb a BMW es az Intel ami reklamoz😊 De nagyon pozitiv! Es azert az rF-nek is jot tesz, ez hirtelen a Panoz utan a masodik liszenszelt cuccos hozza😉
lac coo
#14771
<#idiota><#idiota><#idiota>
Ja , ez jó dolog ...Remélem a váltókar nem törik le az elsõ vadulás után 😊))))
Mert az kap majd rendesen 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14770
Ahh vegre, 3 pedal is lesz hoza!!! Nem is kettot veszek, hanem harmat! <#wow2><#idiota><#zavart1><#vigyor>
lac coo
#14769
Úgylátszik a Sauber komoly "reklámot" lát ezekben a szimulátorokban 😊)))))
Persze nagyon jól teszi 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14768
wohohooo...😊)))

Titkon ebben bíztam mindig 😊))))))<#eljen><#eljen><#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!