rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Aceton
#14867
Majd hétvégén nyomok fel neked képet.
Felfogatás: az alján van 4 db menetes furat. Nyilván lehet kapni hozzá csúszósínt, miegyebet, de minek? Készítem a vázat, az aljára csapatok pár lyukat, hogy állítható legyen az üléstávolság, az ülésbe megy 4 menetes szár és pillangócsavarral fogom rögzíteni. Ennyi...

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

lac coo
#14866
Képek vannak ?
Érdekelne a felfogatása! 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Aceton
#14865
Na, akit még érdekel sportülés:
Vettem egyet újonnan 27.000-ért Miskolcon.
EVO 2 fantázianevû alapmodell, célnak tökéletes...

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

lac coo
#14864
Off.:

Egy nagyon állat trailer, ajánlom figyelmetekbe ha másért nem is , de a vizuális és hang orgiáért feltétlenül meg kell nézni !!!!!!!!



Forza Motorsport 2

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#14863
Nem tudom sajna, otthon van ez. De kevés, és semmit nem jelent, mert nagyon kezdetleges még.

Mission Impossible 2010: PRO Class

K.András
#14862
Eddig ez mennyi polybol áll?

http://druglord.buzz.hu/ ;)

petesilver
#14861
Sajna még nincs 😞 Vasárnapra már lesz szerintem mutogatni való.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Ch_Slater
#14860
én csak most láttam (Google Video), de tényleg nagyon durva. kb. harmadszorra néztem vissza, amikor észrevettem, hogy kirepült a kocsiból. a hideg rázott ki...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

avcom
#14859
ha már ilyenekrõl beszélünk, meg látok itt megkezdett Suzukit is, akkor van már esetleg valami ETA? :-)

petesilver
#14858
Modellezni a hézagokat azért gáz, mert kevés polynál az ívelt hézagok töredezettek, nem íveltek lesznek, ezért baromi randa lesz. Valamint a simítási csoportokat is hazavágja, nem lehet olyan szépen egybesimítani. Ezért csinálják inkább texturából szépen ívelt, és akkor a bump is ívelt, nincs sok poligon, az autó felületének smootholása egységes, és nem rondítja a bump össze. Szóval összességében érdemesebb bumpoli.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#14857
In vino veritas, barátom 😊)
A balesetét szerintem mindenki látta, csúnyát repült... :s
Ingy
#14856
najo fogalmazas egyes<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Ingy
#14855
Nekem megvan klipben a baleset, félelmetes karambol volt.
Nekem mindörökké Gilles Villeneuve marad a legnagyobb.
Jeremy Clarkson (topgear) nyilatkozta egyszer: Vitathatatlanul a legnagyobb versenyzõ volt.

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#14854

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14853
De miért olyan bas..tt vastag mindegyik autón a lemez illesztés bump-ja?
Én próbálgattam PS-ben de akármilyen vékonyan rajzoltam akkor is vastag volt...

Szvsz nagyon ronda és leginkább ennek tudható be némelyik autó "matchbox" kinézete...Tényleg olyan vastag mintha egy kisautót felnagyítanánk....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14852
Mindegyik auto bumpolva van😊 Hogy mennyire latszik, vagy menyire van ertelme, az mar maskerdes😊 Erdemesebb inkabb a latvanyosabb, meretesebb, melyebb "hezagokat", bevagasokat lemodelezni az auton. De le kell tesztelni mennyit zabal, es ha nem sokat, akkor egy solid bump mindenkepp elfer.
lac coo
#14851
Szvsz szerintem mindegyik autó, mod bumpolva van...
De a gyáriak és jobb modok biztosan...
De elég gáz mert életnagyságban van kb. egy 2 cm-es illesztés, és látszik az a "teknõcske" alja is , szal abszolút nem élethû.
Sokkal szebb és valósághûbb egy vékony fekete vonal...GTL modra...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#14850
Alex! Szerinted érdemes bumpolni majd az autó fullos változatát, vagy úgy sokat "eszik" a shader? Nem láttam, hogy bárki alkalmazta volna, pedig az elemek összeeresztéseinél közeli képen látványos lenne. Aztán a lodok már nem tartalmaznák a bumpot. Szerinted?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#14849
Arról beszélek 😊)
Az van egyedül bekapcsolva...
De igaz : az nem fordulatszám-mérõ 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14848
Pedig a szamlapos kijelzok zabalnak a legtobb fps-t😉 Bar ha birja a gep, akkor nincs gon😊 De ha nem, akkor max a fordulatszam korlatozo (?!) lampat kell be kapcsolva hagyni a muszerfalon, es az alapjan lehet valtani.
lac coo
#14847
Fordulatszám-mérõ van nálam😊))))))
Nem olyan jók az sfx-ek, hogy hallás után 100% tudjam mikor kell váltani, kivéve a PCC-hez kiadott "tuning" sfx...Az abszolut jó...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14846
Nalam minden muszer ki van kapcsolva😊 Hallas utan megyek, nem erdekel, raadasul meg gyorsit is (fps)😊))
Alexease
#14845
Attol fugg, kinek mi a lenyeg😊 En inkabb "vezetem" az autot, kielvezem a "vezetest", a valtasokat, a gyorsitast, fekezest stb. Ezert full manuallal megyek, minden segitseg kikapcs (blip es lift is), botvaltoval stb. Igy persze, masodpercekkel vagyok lassabb mint az elmezony, de abszolut nem erdekel😊 En is tudok masodperceket javitani az idoimen, automata kuplung, pillango valto, padlo fek es gaz, csuszasok, orult sebesseg dobalasok, fotengelygyilkos motorfekezesek stb., minden amit meg a "jatek" megenged, de ekkor mar szamomra elvezhetetlen.😞 Annyi elonye lenne, hogy ilyenkor mar egyutt lehetne menni a mezonnyel, es nagy csatak lennenek😊) De engem nem motival, hogy feladjam a "vezetesi elmenyt" a csatakert😊 Igy marad az AI, amit beallitva egy optimalis 95-110%-ra (modtol fuggoen), leghatulrol indulva, "rendesen" vezetve elvezetesen tudok feljonni valameddig😊
lac coo
#14844
A köridõ meg abszolut nem lényeges nálam 😊))))) Szinte soha nem is nézem ,se HUD se kijelzõk 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14843
Eleinte (legalábbis nekem), nagyon nehéz volt pillangóval is menni 😊))
Majd megtanulom 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#14842
Okok igaz, de azért elég nehéz kuplung+manual valtóval gyors köröket menni😄 de feeling az tuti állat😊csak még meesze van az október😞...
lac coo
#14841
Na de nem azért vennék ilyen cuccot, hogy pl. eg Porsche-t pillangóval váltsak 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#14840
Van pillangóváltó is<#ravasz1>
Cowek
#14839
A 2 gomb tényleg gáz... de ha mákunk van kompatibilis a pedál a MOMO-val :-)

http://www.f1-info.hu/

lac coo
#14838
Annál a váltásnál ? 😊)
Visszaváltásnál mindendegyik váltásnál kell blip-elni 😊))
Kuplung nélkül meg semmit nem ér az egész, akár nem is kell akkor a harmadik pedál 😊))

Amúgy ezzel a cuccal mindenkinek meg kell tanulni újból vezetni ! 😊))És a köridõk is rosszabbak lesznek mint pillangóváltóval pl.... 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#14837
Ja. 😊)) Na már megtaláltam az Invictus honlapján a dolgokat.....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

copass
#14836
www.invictus.hu

de ha jól tudom náluk folyamatosan van felvétel, nem csak teszternek ha grafikus,modellezõ,programozó stbstbstb.

#14835
Van ismerõs Székesfehérváron. Õ környéki? 😛

Panther
#14834
Hol láttad ezt? milyen címre kell írni?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#14833
Mé' pont debr. és környéki?
vazze má' asse tom mit jelent aza környéki.... 😊)
#14832
A "környéki" mit jelent? Milyen távolságban környéki? 😊)

Tomievo
#14831
Nem debreceni, hanem a környéki. 😊)

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#14830
Hopp lemaradt: Sok mindenhez nem értek, legfeljebb skinekhez. Ahhoz viszont jól. 😊 De teszternek is jó lennék...

#14829
Én pl. debreceni vagyok. 😊

AlieN911
#14828
szerintem a Logitechnek az lenne a leghülyébb döntése ha limit lenne..😊 Énis pályázok egyre,bár huzos:S😄

Honda - The Power of Dreams

AlieN911
#14827
szerintem a Logitechnek az lenne a leghülyébb döntése😊 Énis pályázok egyre,bár huzos:S😄

Honda - The Power of Dreams

JuanG
#14826
és miért kell ahhot debreceninek lenni? 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Tomievo
#14825
Épp most nézem az e3-as microsoft sajtótájékoztatót és aszonta a pali, hogy készítenek egy új FFB kormányt, ami vezeték nélkül csatlakozik. Számomra nem derült ki kristálytisztán, hogy azt csak az xbox360-hoz csinálják e vagy Pc-hez is jó lesz, de én ez utóbbit gyanítom.

Aki debrecen környéki, annak szólok, hogy az invictus keres pár munkatársat, közük tesztelõt is. Mivel itt mindenki szereti a szimulátorokat, gondoltam szólok, hátha valakit érdekel.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Tomievo
#14824
Engem inkább az zavar, hogy csak két gomb van a kormányon. Szvsz 4 minimum kellene rá, a többi meg jó a váltónál.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#14823
Nagyon babának tûnik ez az új Logitech kormány. Engem csak egyvalami zavar, mégpedig, hogy limitált széria lesz. Bár remélem, hogy ez csak egy szöveg, hogy a sok szimulátor fan a megjelenés után gyorsan rohanjon megvenni, attól félve, hogy elfogy.
Ha meg nem csak szöveg, akkor meg azt remélem, hogy a Logi látja, hogy ez egy sikeres darab, akkor megemelik a példányszámot, hisz ez lenne az érdekük.

petesilver
#14822
THX! Mázlim volt, meg jött!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

avcom
#14821
mail ment

#14820
Ballábfék<#heureka><#kerdes> Max nem kuplungolsz annál a visszaváltásnál, nagycucc... 😊)
K.András
#14819
Viccelsz?Miért ne lenne potis, azok a piros cuccok az eröt hivatottak vissza adni, valszeg a gáz-fék-kuplung kulönbözö erösségü lesz de, hogy ne legyen benne poti az lehetetlen még a BRD-ben is az van, igaz 1024-es mig a mostani momo racingben 256-os, szal valszeg csak nagyobb felbontásu potit raknak bele ha...

http://druglord.buzz.hu/ ;)

petesilver
#14818
Felnikörkép a hétvégi ringrõl modellezéshez:

Mission Impossible 2010: PRO Class