rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

avcom
#14767
lesz új PCC fizika a GSMF-tõl

b-type
#14766
na igen, de hozzá tartozik hogy az összes hosszabb pálya jó...és pedig sztem azért mert elfér rajta minden.
Ahogy pl. Man szigeten elfér a sok kanyartípus, a hegytetõn száguldás, a házak közt száguldás és rálátás a nagy vízre, úgy Nordschleife-n is elfér a döngetés a sok kanyartipus és a teknõk.
Már csak egy alagút hiányzik 😊) (bár van az is más pályákon)
Szal egy nagyobb pályát könyebb jó pályának titulálni, de feltétlen jól versenyezhetõ..Nordschleife egy mai F1 verdával elég horror verseny lenne...pláne egy gyengén vezethetõ járgánnyal.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Istencsászár
#14765

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

copass
#14764
egy ticsit elnézted!😄

Istencsászár
#14763
vadállat😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

b-type
#14762
Nahát fsza..a lassításnak semmi értelme nincs 😄DD <#idiota>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#14761
kisnézés (jobb klikk ..)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

avcom
#14760
errõl beszéltem :-D

JuanG
#14759
az 5. képen úgy látom Nurburgringen megy a verda 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14758

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14757
egy shotot nyomjá már, hogy néz ki 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#14756

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#14755
Jó ez, jó ez. Bathurstban tessék kipróbálni ott él ez az autó igazán. 😊)
copass
#14754
azt néztem hogy a team orsm lesz az igazi

b-type
#14753
A kerék elég gázos, majd rakok össze másik mas-t, megnézem másmilyen kerékkel, ..de sztem hamarossan jön ki egy cumó rá.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#14752
nem tom, mert most húzom fel a grafot az rFactor-ban (pár napig 1gigás procóm volt , most jött vissza az enyém)
Mindjárt nézem..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

copass
#14751
nekem a modell olyan nagyoltnak tûnik, úgy rémlik f1c alatt sokkal szebb lett volna.

b-type
#14750
Kifejezetten tetszik!
Spa-ban a buszmegálló sikánnál kivette magát kétkerékre, olyan szépen csak néztem, még egy darabig próbáltam is tartani, jó vele csapatni nagyon sztem.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#14749
<#eljen><#finom>
Nekem tetszik egyenlõre (Pittsburgh-Kart)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Tomievo
#14747
Húúú, ez nekem is kéne😊 persze kinek nem 😊

Az is király lenne, ha külön meg lehetne venni a pedálokat és a váltót.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Tomievo
#14746
Igen ezekre. Más ötletem nincs. Esetleg valamelyik rF bajnokság servergazdáját kérdezzétek meg.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#14745
nemhinnem, hogy elkovetik azt a hibat, hogy egy ilyen profi cuccba potit raknak 😊

-- http://www.x-plane.hu

#14744
Egy ilyen kormányra - ha nem lesz vele poti gond - én is benevezek majd szerintem. Bár ehhez már fel is kell majd öltözni. Suhogós melegítõ, fehér frottír zokni, barna makkos cipõ és 5centi vastag aranylánc. Sérót hátralövöm ilyen rákendrolosra , kétkazettás magnóból bömböl a 3+2, alig várom. <#idiota>
Ch_Slater
#14743
váá, itt már a pedál is látszik, nem úgy mint a #14710-ben 😊))))
korlátozott példányszááám? az nem jó...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#14742

-- http://www.x-plane.hu

b-type
#14741
Nekem jobban bejön az új CTS:link

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14740
<#eljen><#eljen><#eljen>

Látom már müxik az LCD is 😊)))))

Más..: ti tudtok menni Megane Trophy-val az új Nurburgring sprint-en ???
Nálam olyan szinten csúszik az a pálya, hogy 1-esben is alig fordulok ívre a Megane-val akárhogy állítom is autót 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#14739


sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#14738
képes melléklet a "Gumigörbék" cikkhez... <#nyes>
Istencsászár
#14737
majd valaki irja le milyen... feleslegesen nem szedem le...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#14736
Alexease
#14735
Megjelent az IROC MOD. Annak aki nem tudna mi az, vagy alapbol nem tetszene neki az otlet, az vegye ugy, hogy "Chevrolet Camaro MOD" 😊)))))))))

http://rfactorracing.yusho.de/index.php?categoryid=43&p13_sectionid=3&p13_fileid=248
Ch_Slater
#14734
aztamindenit.<#wow1>
remélem tuti lesz. dejó, hogy nincs pénzem kormányra, mert így nem vettem most újat (tönkrement a mostani)...
ha jók lesznek a tesztek róla, akkor ez egy karácsonyi meglepi lehet magamnak 😊)

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Alexease
#14733
Szerintem az rF-nel meg kell varni, hogy megjelenjen a GTR2, utana kiderul mi van😊 Persze, ha rovid idon belul odaadjak az rF-hez is a javitasokat, boviteseket😊) Bar semmi biztosat nem lehet tudni, azt sem, hogy a SimBin sajat programozoi, mennyire nyulnak bele a kapott engine-be, es mennyi lesz a GTR2-ben az eredeti ISI es a mar tuningolt resz😊 Lehet, hogy a GTR2 tele lesz tuningolt dolgokkal az rF-hez meg marad az alap, varva egy SimBin szintu MODDER csapatra😊)))) Eleg csak a GTL-t megnezni, hogy azet lehet mit fejlesztgetni az alapon, lehet csinalgatni animalt pilotat es miegymast, csak hat az rF-ben ilyenekre nincs ido, a modderek meg nem fognak belevagni, mert ezek azert megis csak a jatek koritesei, nem tartoznak szorosan hozza. Bar osszessegeben azert sokat dob rajta😊
Panther
#14732
Újabb, elég demoralizáló dolog az ISI engine-vel kapcsolatban. Örültem anno, hogy profilokat lehet betölteni, kormány+pedál profilokat, amelyeket elmentve egy kattintással betölthetjük. Nekem tönkrement a MOMO pedálom, de olyan szinten, hogy az egyik potméternek is annyi lett. Ezután együtt használtam a Sidewinder pedált és a MOMO kormányt. Természetesen ehhez be kell dugni mindkét kormányt az USB-be, legfeljebb a Sidewinder adapterét (mivel nem azt használom, FFB nem kell) nem csatlakoztatom. Úgy tûnt, minden rendben van. Mindent tudtam kalibrálni, beállítani és ha a Logitech profilerbõl indítottam a játékot, akkor annak szolgáltatásait is hasznáhattam, mert enélkül sima joyként detektálta az eszközt, ha custoum profilt választottam (ami ahhoz kellett, hogy a két kormány szolgáltatásait MOMO kormány+Sidewinder pedál, össze tudjam kombinálni).

Ezután jött a meglepetés: több mp-vel voltam lassabb, mint egyébként a MOMO-val, vagy akár a Sidewinderrel. Egy ideig azt hittem, hogy ez beállításbeli probléma (tengelyek, FFB, stb.). De ma rájöttem, hogy nem. Kipróbáltam a MOMO-val (egyik haverom hozott hozzá pedált) és külön a Sidewinderrel. Mindkettõvel külön-külön, 1.5, 2mp-vel mentem jobbat, mint a kombinált cuccal. <#wilting><#wilting><#wilting><#wilting>

Ezek már azok az idõk, amiket anno tudtam menni, amikor nem voltak pedálproblémák. Ami arra enged következtetni, hogy az rFactor rosszul kezeli a két bedugott kormányt, valami elkalibrálódik állandóan menet közben. Újabb rejtély, mivel az LFS, a legutóbbi patch után is remekül kezeli a két kormányt, sõt, még fel is ajánlja, hogy válasszak, melyik kormányon legyen FFB. <#idiota><#alien><#zavart1>

Ha ott jó, akkor nem tudok mást elképzelni, mint azt, hogy az rFactor, az engine rosszul kezeli le a két kormányt, ami tényleg nagyon sajnálatos.....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Knife
#14731
Announce Allowed="0" és Announce Host="0" --> ezekre gondolsz? Próbáltuk õket bekapcsolva is, semmi nem változott.

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

Alexease
#14730
Igazabol, le sem teszteltem, csak osszemasolgattam a cuccokat😊))

A Racer mint jatek, vagy mint hasznalat nem igazan jo - pedig jo lehetne😊 Inkabb csak mint engine "tartalom" es megoldas erdekes😊 Es persze, racsodalkozni, hogy valoban 1 ember hobby-bol mit dob ossze, ugy hogy mellekelve van a Pacejka es az Engine editor, es nem mellekesen egy auto es palya keszito😊)
Alexease
#14729
A G25-os kormanybol kettot veszek!!!! 😊))
Erre vartam mar eleg regen, hogy begyurozzon a "szimulator" mania a nagy cegekhez is😊 Azert varhato volt a sok kissebb ceg fejesztesei utan, hogy valaki beprobalkozik😊 Es azert ez meg mindig baratibb ar, mint amilyeket itt-
ott latni, hallani😊 Nem hinnem hogy 4-5x rosszabb lenne mint a "masik"😊 Bar ha sza a pedal, akkor teljesen mindegy mennyire "olcso" 😊))))
Alexease
#14728
Sajnos, munkahelyen nincs 3D-s autokkal kapcsolatom😊 Volvo-nak, Pirellinek dolgozgatunk, meg reklam szinten BMW, Porsche, Lexus stb., de azoktol semmi ilyesmi nem jon😊 De ultra-gagyi epiteszeti tervrajzot kaptam mar, hogy csinaljak belole latvany terveket😊)) Szokasos sargas papiron kezi muszaki rajz😊 De az alapjan keszitettek el az epuleteket! 😊 kiadtuk a CAD-es embernek, aki 1 nap alatt lemodelezte az egeszet, ugy hogy meg az ablak keretek profiljai is meg voltak😉))))

Amugy leteznek auto markankent es tipusonkent "multimedias" gyari CD-k, DVD-k amin elvileg minden letezo rajta van, meg a legaprobb csavarnak is a rajza, adata😉)) Bar nekem nincs ilyen, de "letoltesben" lattam mar itt ott nehany markat😊))
Tomievo
#14727
Mintha lenne egy oan gomb, opció valahol a beállításoknál, hogy announce game, vagy iesmi, ami által megjelenik a játék a listában.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#14726
<#whatever><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#14725
Egyébként lehúztam a Racer legújabb változatát, most kifejezetten a Pacejka cucc miatt...ez uaz a Pacejka akinek könyvei vannak a témában? (Hans Pacejka)

Szal sokat fejlõdött a prog, de remélem nem ez lesz az etalon 😊
Szvsz nagyon gyenge egyenlõre még.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#14724
#14696 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

avcom
#14723
benéztem, gondolkodom

Knife
#14722
@Misu - Nincs.

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

lac coo
#14721
Reménykedek, hogy végre valaki rájön, hogy 3 pedált kellene gyártani ...😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14720
Új ISI autók lesznek !


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#14719
gagyi kérdés, de a játékokban nincs "tudatosan" elrejtve a játék?

Knife
#14718
Sziasztok!
Volna egy kis problémám, amiben fõleg a számítástechnikában is jártas fórumozók segítségét kérném, de természetesen bármilyen ötletnek örülnék:
Szóval van egy szerverünk, amin F1Challenge és rFactor is üzemel(mindkettõ eredeti), sajnos azonban egyik játék keresõjében sem jelenik meg a szerver, csak IP cím megadása után. A szerveren eredeti WinXP fut. Tûzfalon át van engedve mindkét játék, router nincs. Fõleg rFactor miatt volna szükség a szerver láthatóságára, hogy többen felléphessenek, hiszen az szünetmentesen tudna menni. Nem tudja valaki hogyan lehetne láthatóvá tenni a szervert?

Az oldalunk itt található: F1CoD oldal
rFactorból még nem indult liga, egyenlõre csak F1Challeneg liga fut, már a második évaddal.

Elõre is köszi a segítséget! sziasztok

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"