rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ahogy pl. Man szigeten elfér a sok kanyartípus, a hegytetõn száguldás, a házak közt száguldás és rálátás a nagy vízre, úgy Nordschleife-n is elfér a döngetés a sok kanyartipus és a teknõk.
Már csak egy alagút hiányzik 😊) (bár van az is más pályákon)
Szal egy nagyobb pályát könyebb jó pályának titulálni, de feltétlen jól versenyezhetõ..Nordschleife egy mai F1 verdával elég horror verseny lenne...pláne egy gyengén vezethetõ járgánnyal.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mindjárt nézem..
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Spa-ban a buszmegálló sikánnál kivette magát kétkerékre, olyan szépen csak néztem, még egy darabig próbáltam is tartani, jó vele csapatni nagyon sztem.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nekem tetszik egyenlõre (Pittsburgh-Kart)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az is király lenne, ha külön meg lehetne venni a pedálokat és a váltót.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
-- http://www.x-plane.hu
korlátozott példányszááám? az nem jó...
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
-- http://www.x-plane.hu
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Látom már müxik az LCD is 😊)))))
Más..: ti tudtok menni Megane Trophy-val az új Nurburgring sprint-en ???
Nálam olyan szinten csúszik az a pálya, hogy 1-esben is alig fordulok ívre a Megane-val akárhogy állítom is autót 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
http://rfactorracing.yusho.de/index.php?categoryid=43&p13_sectionid=3&p13_fileid=248
remélem tuti lesz. dejó, hogy nincs pénzem kormányra, mert így nem vettem most újat (tönkrement a mostani)...
ha jók lesznek a tesztek róla, akkor ez egy karácsonyi meglepi lehet magamnak 😊)
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Ezután jött a meglepetés: több mp-vel voltam lassabb, mint egyébként a MOMO-val, vagy akár a Sidewinderrel. Egy ideig azt hittem, hogy ez beállításbeli probléma (tengelyek, FFB, stb.). De ma rájöttem, hogy nem. Kipróbáltam a MOMO-val (egyik haverom hozott hozzá pedált) és külön a Sidewinderrel. Mindkettõvel külön-külön, 1.5, 2mp-vel mentem jobbat, mint a kombinált cuccal. <#wilting>#wilting><#wilting>#wilting><#wilting>#wilting><#wilting>#wilting>
Ezek már azok az idõk, amiket anno tudtam menni, amikor nem voltak pedálproblémák. Ami arra enged következtetni, hogy az rFactor rosszul kezeli a két bedugott kormányt, valami elkalibrálódik állandóan menet közben. Újabb rejtély, mivel az LFS, a legutóbbi patch után is remekül kezeli a két kormányt, sõt, még fel is ajánlja, hogy válasszak, melyik kormányon legyen FFB. <#idiota>#idiota><#alien>#alien><#zavart1>#zavart1>
Ha ott jó, akkor nem tudok mást elképzelni, mint azt, hogy az rFactor, az engine rosszul kezeli le a két kormányt, ami tényleg nagyon sajnálatos.....
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
A Racer mint jatek, vagy mint hasznalat nem igazan jo - pedig jo lehetne😊 Inkabb csak mint engine "tartalom" es megoldas erdekes😊 Es persze, racsodalkozni, hogy valoban 1 ember hobby-bol mit dob ossze, ugy hogy mellekelve van a Pacejka es az Engine editor, es nem mellekesen egy auto es palya keszito😊)
Erre vartam mar eleg regen, hogy begyurozzon a "szimulator" mania a nagy cegekhez is😊 Azert varhato volt a sok kissebb ceg fejesztesei utan, hogy valaki beprobalkozik😊 Es azert ez meg mindig baratibb ar, mint amilyeket itt-
ott latni, hallani😊 Nem hinnem hogy 4-5x rosszabb lenne mint a "masik"😊 Bar ha sza a pedal, akkor teljesen mindegy mennyire "olcso" 😊))))
Amugy leteznek auto markankent es tipusonkent "multimedias" gyari CD-k, DVD-k amin elvileg minden letezo rajta van, meg a legaprobb csavarnak is a rajza, adata😉)) Bar nekem nincs ilyen, de "letoltesben" lattam mar itt ott nehany markat😊))
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Szal sokat fejlõdött a prog, de remélem nem ez lesz az etalon 😊
Szvsz nagyon gyenge egyenlõre még.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Volna egy kis problémám, amiben fõleg a számítástechnikában is jártas fórumozók segítségét kérném, de természetesen bármilyen ötletnek örülnék:
Szóval van egy szerverünk, amin F1Challenge és rFactor is üzemel(mindkettõ eredeti), sajnos azonban egyik játék keresõjében sem jelenik meg a szerver, csak IP cím megadása után. A szerveren eredeti WinXP fut. Tûzfalon át van engedve mindkét játék, router nincs. Fõleg rFactor miatt volna szükség a szerver láthatóságára, hogy többen felléphessenek, hiszen az szünetmentesen tudna menni. Nem tudja valaki hogyan lehetne láthatóvá tenni a szervert?
Az oldalunk itt található: F1CoD oldal
rFactorból még nem indult liga, egyenlõre csak F1Challeneg liga fut, már a második évaddal.
Elõre is köszi a segítséget! sziasztok
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

