rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ingy
#16013
én meg az orsm féle v8 at 😛

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

CodeRed
#16012
Hát nem nagyon hozott lázba :-) Én a Champcar mod-ot várom nagyon....

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

lac coo
#16011
Hát ha szar , az más😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16010
Nem én csináltam! 😊))))))
JuanG
#16009
??? ... nem tudtam hogy isten csinálta ezt a pályát <#idiota>...
amúgy nem átírtam, hanem csináltam hozzá TDF file-t mert nem volt...és igen jobban csúszott, mint egy havas pálya, ez a vicces. A pálya vonalvezetése viszont túl jó ahhoz...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Panther
#16008
Itt alapvetõen a pálya vacak. Edmonton repülõtéri, városi pálya hegyekkel körülvéve. <#idiota><#zavart1> Az IDT amúgy sem csinálta meg túl jóla pályát, egyes objektumok a levegõben lógnak, így látszik külsõ kamerából a skyboxi alja.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#16007

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16006
Nektek semmi nem jó , ha valami nem megszokott, rögtön átírjátok az elsõ kör után ? 😊))))

Ha csúszik csúszik, ilyennek teremtette isten . 😊))) Nem rosszból mondom, csak kicsit vicces ...<#idiota><#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Kaszi46
#16005
JuanG
#16004
amúgy klassz 😊...kár hogy kicsit szaggat 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#16003
rosszul linkelted

HGTLM1

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#16002
Sziasztok!

Véget ért az elsõ GT Legends bajnokság,.készült róla egy jó kis videó, Bagi Zsolti jóvoltából.

Jó szórakozást hozzá!

HGTLM 1

My words are weapons.In which I murder You with?

JuanG
#16001
találtam egy nagyon jó ''jáccós'' pályát a zondához, fasza feeling, a neve valami ''super kart'', IDT-s pálya (edmontoni cart)...a pálya tapadását át kellett dolgoznom mert alapból taknyos...

kis vidi (bocs a szar minõségért, de az usb-s pendrive-on megsérült a file, ezért a pöttyök):

jáccós zonda

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

copass
#16000
simhq.com
hogyan menjünk gyorskört a Mills Metropark Long-on?
én szeretem az ilyen cikkeket!😊

lac coo
#15999
Nem mondod, hogy nem nézted még a Lupo modot ? 😊)) Pedig nagyon jó .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#15998
Igen..ez fontos info <#vigyor3>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#15997
talán az eredeti megvásárlásával , olvasd el az NFO-t ha már warezt használsz
#15996
bocsi,ha hülyeséget kérdezek,de amikor elindítom a játékot akkor nekem mindig kihozza a video setupot.vki tudna ebben segíteni,hogy ezt hogyan tudnám kiküszöbölni?elõre is köszönöm a segítséget
Tomievo
#15995
Sztem azt még sehonnan.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Ingy
#15994
még idén<#idiota>
szeretnénk júniusban befejezni <#awink>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

ZolEE F1
#15993
mikor lesz kész a zonda 1.0 ?<#zavart1><#idiota><#zavart2>

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

Harly18
#15992
A citroenes móhonnan lehet leszedni? Kerestem ,de nem találtam nagyon sehol. Lehet elkerülte a figyelmemet...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Tomievo
#15991
Azért fontos a Lupo-nál, mert ott csak a guminyomást lehet állítani. 😊

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

CodeRed
#15990
Igen, ahogyan Tomievo írta nem lehet ezt észnélkül csinálni, énsem írtam, de itt nagyon "minimális" eltérések vannak az elsõ és hátsó gumik nyomása között, és egy jó alapsetup is kell hozzá amin ez érezhetõvé is válik. Jó sok karikát kell tesztelni mire odajut az ember, hogy már "csak" a guminyomáson múljon pár ezred v. tized és hosszútávon is kifizetõdõ legyen.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Tomievo
#15989
A guminyomást azért ne változtatgasd össze vissza. Persze ahogy Codered leírta, úgy tudod állítani az alul- vagy túlkormányzottsági hajlamot, de ennek összhangban kell lennia gumi különbözõ pontjain mért hõmérsékletekkel. Tehát csak addig csökkentsd a guminyomást, amíga gumi közepe melegebb marad mint a külsõ széle és csak addig növeld, amíg a gumi közepe hidegebb marad mint a belsõ széle.

Ja, elkezdtem csinálni a Band of Brothers-es Zondát.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

b-type
#15988

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

CodeRed
#15987
Jah és persze azon is múlik melyik keréken van a hajtás...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#15986
Hát amit én tudok javasolni (nem ismerem a Lupo mod-ot F3 buzi vok :-) ), hogy találd meg azt a guminyomást amivel optimálisan végigtudsz menni úgy, hogy nem kopnak túlságosan és ahhoz állítsd, például úgy, hogyha a hátsókat puhábbra veszed az elsõket pedig keményre akkor alulkormányzott lesz, viszont ha az elsõk puhábbak mint a hátsó akkor túlkormányzott lesz és jobban fog kopni az eleje. Meg kell találni az arany középutat, de persze ez minden pályánál változhat, de nagyjából ezekkel lehet játszani.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

lac coo
#15985
Mindent 😊))))

Ha keményre állítom jobban reagál de hamarabb csúszik, ha puhábbra akkor lomha lesz , nehezebben gyorsul viszont jobban fog a a fék és jobb a tapadás is....

Milyennek kell lenni az egyensúlynak elõl-hátul ? 😊

Ha tisztán megyek kegyetlenül megver az AI még ha lejjebb veszem is mint szoktam😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#15984
Mit szeretnél tudni?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#15983
Akiknek nem megy a telemetria használata egy kis "sebtébefordítás":

1. Installáld az f1_telemetry_v122_setup -ot az rFactor mappájába

2. A játék mappájában létrejön egy Telemetry mappa. Az ebben található f1_telemetry.exe.-t kell majd indítanod a késõbbiekben

3. Keresd meg az Rfactor/UserData/Játékos Neve könyvtárat (Játékos Neve = a Te neved) nyisd meg a jegyzettömbbel a .PLR fájlt.

4. Keresd meg a [ DRIVING AIDS ] részt és a "Data Acquisition" résztõl írd át az alábbi értékekre a dolgokat:

Data Acquisition Version="1" // Version of vehicle data to write out
Data Acquisition Rate="8"
Data Acquisition In Race="1"
Data Acquisition EXE="f1_telemetry.exe"
Data Acquisition File="Telemetry\vehicledata.spt"

5. Zárd be és mentsd el a .PLR fájlt.

6. Indítsd el az rFactort és menj pár teljes kört, majd menj a garázsba.

7. ALT + TAB -al minimalizáld az rFactor-t és keresd meg az Rfactor/Telemetry mappában az f1_telemetry.exe -t és indítsd el

8. Klikkelj a "Load Session" -re majd töltsd be az ablakban beugró vehicledata.spt fájlt (Ez a fájl tartalmazza a telemetrikus adatokat)

NE FELEDD!!!! Minden új pálya indításánál a régebbi vehciledata.spt fájl felülíródik, úgyhogy ha megakarod tartani a régit akkor nevezd át!!!

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

lac coo
#15982
Valaki írjon pár szót a guminyomásról, mert nagyon küzdök a Lupoval 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#15981
...ráadásul úgy, hogy nem emlékszem olyasmire, hogy leszakadt volna bárki is...na de az NR hálózati részét már akkoriban kezdték fejleszteni mikor még szinte aztsem tudtuk mi az az internet...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

lac coo
#15980
Õõõõ..Máskor a "csak" szót tedd idézõjelbe , ne a versenyzõt, mert nem mindegy ! <#mf2><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15979
16kbit a dial-up modem feltoltesi sebessege volt😉))) De mekora szam volt mar, amikor mar 4kbyte-all toltottem egesz ejszaka az MP3-akat😊)))) meg toltam a Quake1-et, kivalo 90-es pinggel😉))
Alexease
#15978
Ha nem szerver akarsz lenni, hanem csak "jatekos" akkor igen.
Azert ha belegondolok, mekkora kulonbseg van pl. az NR es az ISI halozat engine kozott. Az NR2003-al 3 eve amikor a bajnoksag (HNR) indult, a sajat otthoni gepemet es net-emet (512/128) hasznaltuk szervernek, amin meg en jatszottam is, es akadas nelkul, rendszeresen hetente ketszer 11 emberrel rendeztunk futamokat😉
#15977
16kbit,vagy 16kByte?Ha utóbbi,akkor alkalmas.😉
Alexease
#15976
Lehetett, csak most valamit modositottak, es keszult hozza 3 uj Layout, es igy mar a gumival kapcsolatos dolgokat is lehet nezegetni😊 Eddig nem mukodott...
lac coo
#15975
A gagyi netem ( felénk csak ez van, sajnos...) alkalmas az online játékra a maga 16 k feltöltésével?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#15974
Ezt eddig is lehetett használni rfactorhoz. Mondjuk nekem ebbõl nem sok jön le, nem nagyon értek hozzá. Anno a gp4 telemetriáját mégcsak megértettem, mondjuk az elég egyszerû volt. A motec meg azért használhatóbb, mert normálisabban néz ki és télleg részletes, amibõl ugyan nem sok mindent tok használni, de akkor is jó.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#15973
Danke
CodeRed
#15972
Jézus és Mária <#idiota>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

b-type
#15971
Azért ilyet sem mindennap lát Brands Hatch 😊)))
- kép
- kép
<#zavart1>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

CodeRed
#15970
Huhhhh...nagyon fasza...be is esteledett Toban-on mire abbafejeztem a telemetria tesztelést..nagyon egyben van <#eljen>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

lac coo
#15969

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15968
valaki nem tenné fel valahová ezt a telemtryt,mert nem tom ezzel a nyomorult torrenttel leszedni<#zavart1><#wow3><#zavart2>
lac coo
#15967
Ja... 😊

Akkor letöltöm újból 😊)
Csak beleolvastam a txt fileba és amennyit értek belõle eléggé elriasztott 😊))
Ablakba rakni ezt átírni azt átírni ....

Szerk: azért van mit átírni 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15966
<#idiota>
Dupla klikk az f1_telemetry.exe-re es mar megy is😊))))))))
lac coo
#15965
Telemtriához úgy ahogy "értek" de ezt elindítani nem tudom ! 😊)))))))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!