rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Istencsászár
#25622
Ez nem víz, hanem higany😄

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#25621
Ez vmi terminátoros dolog? Folyékony fémben mennek az ótók? <#vigyor1><#awink>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#25620
Már nagyon vártam, kiváncsi vagyok milyen! Én még láttam a Hungaroringen élõben kamionversenyt, bizony! <#nyes>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

lac coo
#25619
Szegény ember vízzel fõz ! 😊)




Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25618
2007 November 18.-án nem fog kijönni egy jó mod sem ! Szal mehettek kocsmázni aznap !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#25617
kérdésre

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#25616
😊

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

avcom
#25615
az a szerencséd, hogy erre a kijelentésre október 14-én senki nem fog emlékezni

lobig
#25614
s mi lészen az?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Istencsászár
#25613
nagyon jó mód szériárol még nem hallottunk, de biztos jólesz<#idiota>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#25612
október 14-én egy nagyon jó mód fog kijönni!!!

lac coo
#25611
<#idiota><#idiota>.Kép.....<#idiota><#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25610
Márpedig az autók összetörnek bizonyos behatásokra 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bardocz
#25609
én valamiért nem a törésmodell miatt szimulátorozok 😄
lac coo
#25608
Meg van Colin Dirt demo is , csak megnézem már !😊)))))
Ezer éve nem láttam normális törémosdellt 😛PP

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lacica
#25607
Nagyon nagy.Érdemes belenyúlni.........

lobig
#25606
hát elég érdekes, de tetszik...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#25605
Amúgy meg végre kijött a kamionos mod ! 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25604
Akkor go sg. felhasználói programok . Zecset topik ! 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#25603
na kipróbálom ezt a Trucks Series Racing 1.0-t...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Ginger17
#25602
Egy 14 körös versenyt két AI -val fejeztem, be... összesen huszan indultunk. <#nemtudom>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#25601
Van elég hely a C:-n?

#25600
jah a rfaktor-ról van szó

#25599
Valaki segítsen nem tom feltlepíteni mert nagyon be fagy a gépem.

Fogalmam sincs miért?

#25598
Laccoo!
Köszönöm a feltöltést! Idebent a munkahelyemen, bár kétszer is leszedtem, a 4. részt hibásnak jelezte. Otthon nem volt semmi gond.
Nagyon jó kis progi, bár egyelõre fogalmam sincs, hogy mi micsoda benne. 😊

Az elsõ mûvem: 😊

[/img]

Ginger17
#25597
Volt tegnap egy órám, úgyogy kipróbáltam a clio-t. Futottam pár sima 5 körös versenyt a hunringen, alap beállításokról indulva és picit bütykölgetve. Az természetes az AI-nál, hogy 19 ellenféllel indulva rendszeresen 6-an 7-en érnek csak célba? Elszállnak, kipukkadnak, ütköznek... hátulról indulva néhány kör kész szlalomverseny. Persze KN mindig gyõz... <#ijedt> Ez utóbbit nem veszem hibának. <#zavart1>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#25596
Keríts egyet, és beállítjuk az udvaromba, így mindig kéznél lesz 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25588
na majd a következõ ringen kerítek egy Suzukit, mert tavaly a Proexnél egy évig nem értem rá körbefotózni az autót <#vigyor>

EasyDriver
#25587
Clio Kupa teszt - Hungaroring (14 kör)
Érdemes megnézni az idõmérõ 2. és 3. idõeredményét.<#smile>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#25586
Nem hiszem 😊)) Fõleg hogy csak karácsonyfadíszeket kell ráaggattni: néhány plane, néhány privitiv azt kész 😊))))

De megpróbálkozom majd szünidõben a kocsival, legfeljebb majd ti bevarászoljátok a játékba 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25585
<#idiota><#zavart1>
avcom
#25584
én a legkevésbé sem akarok beleugatni, de kocsit nem gyorsabb összerakni, mint pályát? <#zavart1>

Alexease
#25583
A TV Style Display sirankozasokat is torlom😊 Aki nem tudja elolvasni, megerteni hogy BETA es warezzal NEM MEGY, azzal nem lehet mit tenni😉)
Yoda001
#25582
vártam már 5 percet is de semmi ...

http://9gag.com/gag/5135249

lac coo
#25581
Ez a baj .. Az egész MAX (bár ehez nem értek ..) a 10 évvel ezelõtti motorral fut, néhány 100 000 poligonnál már szinte lehetlen dolgozni vele, úgy belassúl 😞((( Míg pl. a Zecset -el már dolgoztam 1 miilliós objektummal is elfogadható sebességgel .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25579
Palyat, autot modellezni, kesziteni a MAX 3 is jo😉 Ide nem kell extra renderer, efektek, animacio, stb.😊
lac coo
#25578
Max9 -el el sem indul az egész rFactor balhé 😊)
De majd felrakom a 8-ast ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25577
Akkor eloturom Paradsasvart - az utvonal elvileg megvan, kesz, mar mentem rajta - valami hozzaerto leteszteli, hogy ne legyen tul nagy elteres, aztan megkapod😉))

Csak 8-as MAX kellene, abban van, plusz az eredeti DevKit. Sajnos, ha mar el van kezdve egy palya a "regi" DevKit-tel, rahuzva az ujat - pedig csak plugin-ek - azonnal fagy exportnal😞

Amugy egyszeru a dolog, eleg fapados, csak idoigenyes;( Majd elmondom hogy kell letrehozni a szabalyos textura/object strukturat, neveket, aztan mar csak (sok) ido kerdese az egesz😉)))))))
lac coo
#25576
Gyártani tudok, maxban eltudom helyezni , texturázni tudom ...Ennyi 😊)) Ha ez segít találok némi idõt hogy segítsek kicsit .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25575
az rFactor 3-ra <#vigyor>

Alexease
#25574
Ja ja, Hungarian Seat Leon 2009 Cup😉)))
avcom
#25573
na majd a SEAT-hoz <#wave>

Alexease
#25572
Nekem van elkezdve-felkeszben Orfu, Paradsasvar es Kiskunlachaza, de kronikus idohianyban szenvedem😉 Mar a kormany sem volt osszerakva vagy 2-3 hete;( De elkezdtem multkor, epp' a Clio-hoz, egy "meglepetes" hegyi palyat sok layout-tal, es egy masik extrasat is, de azok is tized-keszen allnak;(

Az a baj, hogy az utvonalat viszonylag "gyorsan" osszetudom, -lehet rakni hogy mukodjon, de utana az objektumozas (fak, bokrok, epuletek, domborzat, stb.), tobb het vagy honap;( Foleg ugy, ha az emberek azt nezik - nem szamit hogy hogyan keszul - hogy "az a hordo/bala 2 meterrel odebb van mint a TV-ben volt" 😊)))))))))

A lenyeg, hogy 1-2 havonta elokerul valamelyik palya, es rakerul 1-2 fa, bokor, kerites😊)) Magyarul, so'sem lesz kesz😊))))))

Kellene valaki, aki nagyon raer, ert a MAX-hez, a DevKit-hez es tudna gyartani es pakolgatni az objecteket😛
#25571
várj...

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Yoda001
#25570
valaki segitene? egyszer játszottam és hirtelen conection lost lett... ezután már semilyen szerver nem jön be,azt se irja ki hogy refresh server list. semmit... amikor megnézem hogy van a tüzfal akkor se csinál semmit :SS

http://9gag.com/gag/5135249

#25569
Jól emlékszem, hogy valaki elkezdett fejleszteni a Clio modhoz egy hegyi verseny pályát is? Azzal mi lett?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Tomievo
#25568
Hát Pannóniaringen, asszem 2.03-2.04 között voltak az idõk a teszten. Hunringen nem tom, én pár kör után mentem 2.00.-t. Alap setuppal, csak a fékerõn állítva.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Ginger17
#25567
Sziasztok! Klassz a mod, gratulálok a készítõknek!
Írjatok, majd hunringi, meg panringi idõket! Kellõen el akarok keseredni <#zavart1> ... de valami korrekten tartható (és élvezhetõ) idõket, ne valami "becsúszott", véletlen "hot lap"-ot. Elõre is köszi, üdvözlet Nektek!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

avcom
#25566
ha valaki nem frissít vagy neten eltérés van, nem probléma, teszteltük, nincs mismatch

avcom
#25565
Clio folt késõn fekvõknek

annyi hiba volt, hogy nem mûködött a sebességváltásra felhívó zöld LED, bár ha minden igaz ilyen a magyar Clio-ban nincs is

gyorsan megjavítottam, akik eddig leszedték a modot, azok szedjék le újra vagy fent van a patch

verziószámot nem ugrunk, meg nem is kell ezt nagy dobra verni, a beharangozott linkek alatt már a jó verziók vannak

elnézést a kellemetlenségért