rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
A banner ala feltettem a Clio Cup elerhetoseget, pontosabban a hozzaszolas kozvetlen linkjet. Ha valaki erdeklodik, iranyitsatok oda, ott mindent korrekttul megtalal, nem kell elmondani tobbszor. Ha ugy sem erti, akkor kuldjetek a Trial-ba fakockaert...😊 <#vigyor1>#vigyor1><#zavart1>#zavart1>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Kár , hogy nekem nagyon nem tetszik az a fizika, úgyhogy sajnos én kimaradok belõle 😞(((
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A Hungarian Painters' Team valamennyi tagja nevében köszönöm szépen, hogy érdeklõdsz a Renault Clio Kupa 06 MOD iránt. A kiegészítés az rFactor 1.250-es verziószámú, legális verziójához készült és kizárólag a megfelelõ verzió és jogtiszta példány esetén mûködik tökéletesen. A MOD a francia FRRacers csapat Clio Cup FRRacers v2.0 címû MOD-ján alapul, ezért a magyar kupa használatához szükséges a francia verzió elõre telepített változata is. Célunk az volt, hogy a lehetõ legpontosabban készüljön el a hazai bajnokság virtuális reprodukciója, így a 2006-os szezon összes versenyautójának festése elkészült kiegészítve néhány klasszikusnak mondható design-nal és az online bajnokságok számára további fiktív festésekkel. A festések természetesen csak a vázát jelentik a honosított verziónak, sok egyéb mellett valóságos pontrendszer, realisztikus erõviszonyok és az eredetihez hasonló offline bajnokság került a modifikációba.
Az rFactor címû játék sajátossága, hogy megvásárlása korántsem jelenti azt, hogy mindennel rendelkezünk, ami a gondtalan játékhoz szükséges. Számos ingyenesen letölthetõ remek kiegészítés lát napvilágot, melyek tovább javítják a játékélményt, ezek pedig olykor egymásra is épülnek. Esetünkben hasonló a helyzet, a magyar verzió egy többlépcsõs telepítési folyamat révén válik teljessé. Nem kell megijedni, a feladat egyáltalán nem bonyolult, szaktudás sem szükséges, csupán az alább felsorolt elemek megfelelõ sorrendben történõ telepítésének kell megtörténnie:
- rFactor v1250
Clio Cup FRRacers v2.0
EMG Hungaroring
Pannoniaring 1.1
EMG Hungaroring AIW update
Renault Clio Kupa 06 v1.0
Ha ezzel megvagyunk, indulhatunk is a virtuális pályákra felhõtlenül száguldozni. Az esetleges kérdéseket, problémákat a Hungarian Painters' Team fórumára, az SG fórumra várjuk, igyekszünk a lehetõ legteljesebb támogatást biztosítani.
Hungarian Painters' Team
Misu Racing - LiveForSpeed.hu
A Renault Clio Kupa 06 MOD használatával internetes bajnokság is indul! A nagy érdeklõdésre való tekintettel jelentkezni korlátozott számban a Hungarian rFactor League weboldalán lehet.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://rapidshare.com/files/32619837/Pixologic.ZBrush.v3.0.Cracked.part1.rar
http://rapidshare.com/files/32619838/Pixologic.ZBrush.v3.0.Cracked.part2.rar
http://rapidshare.com/files/32619839/Pixologic.ZBrush.v3.0.Cracked.part3.rar
http://rapidshare.com/files/32619840/Pixologic.ZBrush.v3.0.Cracked.part4.rar
pass : SmS
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Elvileg ki sem kellett volna tenni, de vip jog híjján még egy hsz lett volna elmagyarázni hogy miért nem kattintottam válaszgombra 😄DD
Mehet az is ez is 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Aki leszed egy programot, legalabb a hozzaadott informaciokat olvassa el, foleg ha BETA a cuccos! Ha nem tud ultra-alap szinten sem angolul, akkor a warez melett hasznalja arra is a net-et amire kitalaltak (pl. szotarprogram).
Ha ezek megoldhatatlanok, akkor - jo szokasom szerint - ajanlom a gumikalapacsot, fakockat, homokozo eszkozoket, es esetleg valamelyik konzol tipust (tapasztalatok szerint, az "ilyeneknek" altalaban amugy is az a szinvonaluk...).
Tisztelet a kivetelnek.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
All session:
ALT+A (enable/disable TV Overlay)
ALT+D (back to your car)
/* (move to previous/next driver)
Practice, Qualify and Warm Up: (Live Timing Monitor)
NUMPAD 0 (enable/disable monitor)
NUMPAD . (change Live/Best Timing)
UP/DOWN ARROW (scroll drivers)
Race:
ALT+S (standings)
NUMPAD 1-9 (move cam to respective drivers position)
\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"
A reccset ( 😊 ) leszedtem, de a trial már törölve van, így azt nem tudtam letölteni. Azt írja ki, hogy: "This file is forbidden to share."
a leírás komoly (a kanna is), dobok belõle egy PDF-et, köszi <#worship>#worship>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Öngyilkos lennék ha ilyen halandzsákat kéne írogatnom hónapokon át 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Itt jon ki a kovetkezo dolog, amikor nincs az autonak sajat damage file-ja, es pl. a leesett lokharito, valami idetlen, kulso pont korul fogok, konnyen vagy nehezen sik le, es raadasul papir konnyu😉))))))
Altalaban a tobbi halandzsaval szokott a gond lenni😉 Egy modelt en is "gyorsan" beledobok, auto van boven, de aztan korrekttul beallitgani, na az mar napok-hetek-honapok kerdese😉)))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A modellezés még érdekel, de a többi haladzsa már egyre inkább nem 😊
Lassan szabin leszek , akkor megpróbálom összedobni a kocsit ....
Az alkatrész törésnek lehetnek fokozatai is? Tehát pl. elõször csak sérül az elsõ légterelõ , a modell csak reped, gyûrödik, utána meg egy ponton már lepottyan?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gondolom, a progi nem ingyenes. 😊
<25514>25514>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
- Poligon-szam, LOD, egyeb az amit Misu irt. De az a tuti, ha megnyitsz egyet, es megnezed mennyire reszletesek.
- Modellezesnel nincsen megkotes, a lenyeg hogy "otletes" legyen, vagy minnel szebb, minnel kevesebb poligonbol😉))
- Egy oldalas objectek, ket retegben modellezve, a cockpit ketszer (jo es rossz minosegben - kulso/belso nezet).
- A leszakado, belathato reszekhez ketoldalas texturak.
- Alapbol tizenegynehany objectet tud "lemozgatni" az autorol, de ha jol tudom, ez bovitheto. Vagyis erdemes kulon-kulon megcsinalnia sarvedoket, ajtokat, motorhaz es csomagtarto tetot, lokharitokat, stb. (vagyis rugaszkodjunk mar el a szokasos "egy dobozos modelltol").
- Egy kulon "kocka" object az utkozes es az arnyekvetes modelje (vagyis erosen ajanlott, mert amugy erosen belassul;DDD) Vagyis nem kotelezo😉
- A modelt osszerakot, es nahany dolgot szabvanyosan, egyertelmuen elnevezel (RRTIRE, FWING, RWING, WHEEL, COCKPIT, stb.) A tobbi alkatresz szabadon valasztott, de ha leszakado, gyurodo akkor DEBRIS (vagy akarmi, csak akkor szerkeszteni kell a DAMAGE file-t is).
File leirasok (nem bonyolult, csak maceras es idoigenyes😄) A csillagozotakkal alapbol NEM kell foglalkozni, az raer majd a tesztelesnel, beallitasnal)
- *HDV: Alap fizikai leirasok, gyujtemenyek, linkek, stb.
- *SFX: Hangok
- *CAM: Kamerak
- *CockpitInfo.ini: Belso muszerek beallitasa, pozicioja, texturaja, sb.
- *Engine.ini: Motorteljesitmeny, karakterisztika beallitasok.
- *Gears.ini: Valto beallitasok, fokozatok, stb.
- *Akarmi.TBC: Gumi fizika, beallitas, stb.
Vagyis eddig csak masolgatos a dolog😉))
- MAS: Ebben vannak a 3D-s file-ok (GMT-k)
- VEH: Auto-leiro-file. Ebben vannak az elobb emlitett file-ok listaja, a csapat, a pilota leirasa (alapbol tokmindegy😄)
- GEN: Ez egy kotott script formatum, hirtelen bonyi, de nem veszes. Itt vannak felsorolva az alkatreszek (.GMT). Ha jobban megnezed, fapados. Akkor bonyolodik, ha sok az upgrade, vagy palyatol, pilotatol, csapattol, stb. fugg az auto felepitese. A Suzukinal ilyennel nincs gond, egyformak az autok😉
Pelda GEN sor, egy lehullo alkatreszrol (amirol nem irok, szinte lenyegtelen😄DD):
Instance=DEBRIS8 // pl. lehet az egyik tukor
{
Moveable=True
MeshFile=object.gmt CollTarget=False HATTarget=False ShadowCaster=(True, Solid, 64,64) LODIn=(0.0) LODOut=(200.0) ShadowReceiver=True
}
Instance: kod nev, azonositas. Ilyen van a damage file-ban, vagyis torik, serul. De ez a nev lehet JOBB_TUKOR is, de akkor csak egy egyszeru object😉
MeshFile: onject neve
ShadowCaster: arnyek vetes, 64x64 "pixeles kepkent"
LODIn: ilyen kozlrol latszik (0 meter)
LODOut: max ilyen tavolsagig (200 meter), ezutan eltunik.
ShadowReceiver: fogadja az arnyekokat.
Hirtelen ennyi, meguntam a gepelest, es a KV-m is elfogyott😉)))))))
Ja es a lenyeg lemaradt😊))))
.PM: Ebben vannak a felfuggesztesek, sulypontoknak a koordinatai. A MAX-bol kinezed, begepeled😉) Ez eleg maceras:/
Pl.:
name=fl_wheel mass=(22.0) inertia=(0.900,0.600,0.600)
pos=(0.7177,0.0,-1.65) ori=(0.0,0.0,0.0)
(ehez kapcsolodik), name=fl_wheel(bal elso kerek), mass(tomeg), POS(pozicioja), ORI(kozeppontja)
Ezeket egy letezo autonal irkad at, es nezd meg hogy mukodik majd az auto. Hiaba lesz a kerek model X helyen, ha 2 meterrel hatrebb szamolja😉 Ez ugyanigy igaz a TBC (gumi) file-ra. Tok minden mekkora a odellezett kerek merete, ha a TBC file-ban 2x akkora van beleirva, akkor olyan magasan lesz az auto, es nem er le a kereke😉)))))) Lasd lebego autok, az innen-onnan barkacsolt gumi file-ok miatt.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Én nem BP-i vagyok,..mittomén kb. 60-70km lehet tölünk a pálya, az simába belefér.
A tied az már húzós tényleg.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
spoilerek, szárnyak, szakadnak le, motorháztetõ is akár, de (laikus vagyok!) szerintem ez részben türelem meg igényesség kérdése is meg függ az adott autótól, egy formula autón muszáj leszakadni a szárnyaknak, de egy kasztnis autón nincs is front wing, max lökhárító, az meg változó, hogy mennyire száll el. A Clio-n például egy ideig hajlik, aztán utána egyben szakad le az egész, a Suzukin meg a kerék elõtt szokott eltörni, de ennyire már felesleges belemenni.
ha minden egyben van, akkor a spoiler nem szakad le csak deformálódik stb stb
Design Specifications
Total Car Polygon Count at MAX Detail
(wheels not included)
4049
Wheel Polygon Count
1177 x4
Cockpit Polygon Count
1329
Number of Level-Of-Details
3
Level-Of-Detail Switch Distances
5/30/100/250
Car Body Texture Map Type/Size
1024x1024 DDS (DXT5) ARGB Interpolated Alpha
a többi részletet a májsztrók remélem mondják, én továbbra is csak bottal piszkálom a dolgot <#vigyor>#vigyor>
csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)
Mennyi max-poligon, alkatrészeket külön objektumként kell-e stb ...Semmit nem tudok 😊))
Aztán még vannak egyéb apróságok is , pl van-e a kasztninak vastagsága mondjuk az ajtóknál ahol belülrõl is látszik stb ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)
Hogy milyenek az autók a programban arról valszeg Juan, Alex és még néhányan többet tudnak mondani (polygon szám, stb...)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
De amúgysem hiszem, hogy jó lett volna játékba, nem tom oda milyen modellt kel csinálni, mik a követelmények ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nincs valakinek kedve egy Suzuki Swiftet összedobnia cockpittel?
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!