rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#27977
akkor õ?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

gordon 24
#27976
Igen? Õ indult Lemans 24 órán is. Sõt asszem nyert is ott! Nagy versenyzõ volt!

Downhill!!

gordon 24
#27975
Aha akkor nem ugy kell. Mind1 let tudod ezt modelezni adhastz neki qual idõket. Én a versenytávokat megcsináltam már. Igaz csak 20%-át csinálom egyenlõre. Szeretném a pitelést kihagyni mert engem mindig összetörnek bent sajnos. Amikor bemegyek mindig bejön egy emberke és durr hátulról.

Downhill!!

#27974
ja, Peter brock egy rally autóban halt meg tavaly..

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

gordon 24
#27973
Na én is hasonlót csináltam az utolsó körben😄 4-dik helyen voltam! Bassza meg😄 Az a hosszu kanyar nagyon durva.
Egyébként azt észrevettétek hogy rosz a térkép ami a pálya rajzát mutatja? Mivel nem olyn a pálya😄

Downhill!!

#27972
David Clark a V8 fujitsu series (ilyen support race) versenyén halt meg tavaly egy szerencsétlen ütközés után😞

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#27971
ja, az rfactor-os V8 mod elején Peter Brock szerepel aki 2006-ban halt meg 😞 de nem a Bathurst pályán asszem

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#27970
pedig eddig eygszer sem volt még top10 shootout😄 kvalikat+versenyt is szedem torrentrõl😄

és a Queensland idén 38 kör volt..hivatalos oldal szerint is..😊

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Dietrich
#27969
mi szeretjük is azt a pályát a GTR2/V8-ban 😊
miként Adelaidet is

sajna Bathurston halt meg tavaly David Clark az rfactor V8 mod telepítése után õ van a képen.
De a V8
a nézõkre sem volt tekintettel
nem egy veszélytelen szakág hiába 1300kg-os autók a sok becsövezés és vasalás..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27968
ez érdekes lenne mert ez a 2007-es idényrõl szedtem le 😊
torrenten is csak a versenyeket szedem le a kvalikat nem.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#27967
bármost megnéztem hivatalos oldalt, Bathurst-re idén is írnak top10 shootout-ot..talán a hagyomány miatt, a legnagyobb verseny az idényben😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#27966
már nincs idén top 10 shootout sajnos😞
van helyette 3 szekcióra osztott kvali, mint f1-ben
asszem az elsõ körben kiesnek a 20. felettiiek, a középsõ körben a 11-20, és az utolsó harmadban a top 10 megy..

pl. Queensland (most volt), idén 38 körös volt

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Dietrich
#27965
azért elég érdekesen adják elõ..pl. Adelaidben rövidebb idõ áll rendelkezésre a kvalira mint a wu-ra 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27964
nem
SBK-ban igen 😊)
pl. itt van Adelaide:

Friday Practice 50 Minutes N 09:45 - 10:35
Friday Practice 50 Minutes N 11:20 - 12:10
Friday Qualifying 15 Minutes N 14:10 - 15:05
Saturday Warm Up 20 Minutes N 11:25 - 11:45
Saturday Race 1 78 Laps N 14:30 - 16:50
Sunday Warm Up 20 Minutes N 10:20 - 10:40
Sunday Race 2 78 Laps N 14:30 - 16:50

vagy itt van Queensland
Saturday Practice 40 Laps N 13:15 - 15:45
Sunday Qualifying 55 Minutes N 11:05 - 12:00
Sunday Race 1 31 Laps N 13:50 - 14:45
Monday Race 2 31 Laps N 12:10 - 13:05
Monday Race 3 31 Laps N 16:05 - 17:00

Vagy itt van Bathurst
Thursday Practice 30 Laps N 10:40 - 13:10
Friday Practice 30 Minutes N 09:20 - 09:50
Friday Qualifying 30 Minutes N 14:05 - 15:15
Saturday Practice 60 Minutes N 10:00 - 11:00
Saturday Top 10 Shootout 45 Minutes N 15:40 - 16:25
Sunday Warm Up 20 Minutes N 07:50 - 08:10
Sunday Race 1 161 Laps N 10:00 - 17:30

szinte képtelenség ezt lemodellezni egy olyan játékban ami nem egy önálló szimulátor, mert 3 helyszín 3 különbözõ menetrenddel.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

gordon 24
#27963
Még egy kérdés! Szuperpolt mennek? Magyarul egy fel, egy gyors, és egy levezetõ kört?

Downhill!!

#27962
ezt jolmegaszontad 😊

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

#27961
Most nem bántásból mondom, de hasznos lenne ha elolvasnád amit írsz mielõtt a küldésre nyomsz. Se füle-se farka az egésznek, magánhangzók, betûk, toldalékok hiányoznak.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

avcom
#27960
szükség van biztos pontokra a világban <#idiota>

Alexease
#27959
Te sem hazudtolod meg magad sohasem😉 <#idiota><#vigyor3><#zavart1><#zavart2>
#27958
Fsone 07 50% tartanak a fiúk a track ptch 20% 1 hóna és kint lesz és a TV STYLE alapból benne lesz semmit nem kell állítani GP4 veszik majd ki ha jól tudom.

gordon 24
#27957
Oké akkor beállitomn majd a távokat.
Kösszi
Értem azt amit a tv-hez irsz, de több bajom is van vele. 1 az hogy nem irja a helyezéseket ez miért van?

Downhill!!

Istencsászár
#27956
Felesleges magyarázni mert ez olyan dolog hogy vagy igen vagy nem.

WARNING:

If the TV-STYLE flash during the overlay:
PRESS CTRL+F to view the FPS, It can solve the problem.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Dietrich
#27955
nekem valamelyik szerveren villogot a többin nem.
aztán próbakép másnap visszamentem arra és ismét villogott a többin nem..franc se tudja az okát.
de ez csak 1 szerveren volt eddig.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#27954
Ja...Így nem villog, de eddig nekem jó volt fps kijelzés bnélkül is ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dietrich
#27953
0.91 patchet felraktad? gondolom fel..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#27952
Ok. majd megnézem ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

zolee145
#27951
Uninstallt.<#nevetes2> (amúgy nem tudom)

Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.

zolee145
#27950
Igen, elvileg az tartalmazza. Én sem értek hozzá.😊) Csak arra gondoltam, hogy van olyan sorozat ahol 2 futam megy egymás után, amik nem egyezõ versenytávval mennek, és a pontozás is eltér. Ha bajnoskágban van x pályából 1-es és 2-es akkor azt úgy adja egymás után, és azoknál lehet különbõ a versenytáv is. Ezzel ez a rész kilõve.
Ha viszont az rfm-et, lehetne pályaspecifikussá tenni (vagy micsoda😄) akkor a két pályán különbözõ pontozás lenne.
Persze mondom, nem biztos, hogy ez megoldás, meg ha a bajnoksáég adatait (pályák sorrendje pl) is az rfm tartalmazza akkor meg eleve bukó.😊

Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.

Istencsászár
#27949
fps mérõt, ctrl+f asszem

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#27948
Õõõõ...Mit kell nyomni , hogy ne villogjon ütemesen ez a tv-cucc ? 😊)))

A redmit kidobtam már ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dietrich
#27947
nem vagyok guru..de választhatsz többféle kijelzés között..default fájlban add meg neki melyik legyen.STOCKCAR kell a V8-hoz.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27946
rendezhetnénk mi is..
Vasedeny 800, Mogyorod <#hehe>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27945
igen km
vannak versenyek amiket számmal jelölnek:
Clipsal 500, Adelaide
BigPond 400, Perth
Supercheap Auto Bathurst 1000
stb. ezek a távot jelentik mint a nascarban..csak itt nem mérföldben.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#27944
igen, kilométerben számolnak.. sebességet is km/h-ban írják ki..

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

gordon 24
#27943
És még1!!! Néztem a versenytávokat a v8 supercars bajnokságban. Mi lehet ez a KLMS? Kilométerre számolja a távot?

Downhill!!

gordon 24
#27942
A másik kérdés pedig az egész rfactorra vonatkozik,.
Miért van az hogy a bajnokság állásánál egy kevesebb ponttal rendelkezõ emberke van elsõnek rakva? Tulajdonképpen összekutyulva az egész. A legtöbb pontos lett az utolsó a bajnokság végén😄

Downhill!!

gordon 24
#27941
Te nagy guru vagy ebbe, miért van az hogy nem irja a neveket verseny alatt? Csak a fehér keretet teszi ki? És késésben van pl a fasters lapot olyank adja az adott körbe aki sokkal hátrébb van és még át sem ment a célvonalon?

Downhill!!

Dietrich
#27940
jaja 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27939
azt mondták mindegy mennyi..csak mínuszba legyen.
amúgy is így kaptam a setupot 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

gordon 24
#27938
Rájöttem a kérdésedre!!!

Ha kinyitod a pálya gdb-jét és ott van egy olyan hogy:Filter Properties
Ez most jelen esetben f1frt-re van rakva.
Azt csináld, hogy az f1frt könyvtárból máold ki a pályát(hogy ne zavrjon be az f1 seasonba) és a kimásolt pályában ird ezt át egy olyan pálya Filter Properties-re amit látsz és müködni fog. Ha ezt igy megcsinálod minden mod látja és betudod rakni bajnokságba is!

Downhill!!

lac coo
#27937
Szerelmes vagy ebbe a tv-mókába? Kb ez a 20. képed róla 😊))))
Néz meg jobban a képemet és rájössz mi a baj vele 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#27936
Nem sok egy kicsit az a 95%? A profilerben mennyi van beállítva Neked?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27935
tessék

logitech jellegzetesség <#nemtudom>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27934

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27933
akitõl a kormányt vetted nem mutatta meg? mert nekem igen..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

bertino
#27932
hálám üldözni fog a sírig

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#27931
hoah kösz, máris megyek és próbálom...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

lac coo
#27930
FFB erõsséget rakd mínuszba !!!! Vagy ha most van ott, akkor plusszba , itt ez forditja meg az erõket .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bertino
#27929
biztosan sokat ismételt kérdést teszek fel és használtam keresõt és sry, ha ezzel megbántok vmit, de vagy 2 órája szenvedek vele:
DFP-m van és halovány gõzöm sincs róla, hol tudnám a gameba beállítani a fordított FFBt, ha vki tudna segíteni azt marhára megköszöném <#zavart1>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

lac coo
#27928
Vannak érdekes dolgai ennek a tv display-nek 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!