rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gordon 24
#28030
Láttam én már ilyet! Csak azért megdöbbentõ. Rallysok ezt sokszor használják! Meg ezek szerint õk is! Nascarosok is. szóval bevett szokás! De tényleg meghökkentõ milyen lábmunka kell ide!

Downhill!!

#28029
ja képen így néz ki de a játéban olyan lesz mint a fsone 06<#nyes><#idiota><#idiota>

lac coo
#28028
És így fog kinézni !!!<#idiota>.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28027
FSONE SNECK PREVIEW OF WHAT TO EXPECT IN YEAR 2007/08.

Dietrich
#28026
<#nyes>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

petesilver
#28025
Ez haláli! Nagyon jó! Bel tudnék kötni, mert nekem az egész lakásom verdás, így minden másodpercben legalább 10 McQeent látok eccerre, de nem teszem, mert nagyon édes! 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#28024
Melyik maxban csináltad? Van kevésbé elõtte még mûködõ verzió? Tulajdonképpen hol a gond? Mi is a gond? Mi tûnik el hol?

Ha jól értem maxban eltûnik, de simedben jó? Maxban wireframe szinten is eltûnik? Mekkora a fájl, megnézném. Majd priviben írd meg lécci a hogyisvanez-t lécci.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#28023
Kínomban felraktam a GTR2 F1 modját...Jó szar de negyon jó volt esõben menni vele, még így is .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#28022
Ja a '79-es eleg kemeny, de elvezetes😉 Figyelni kell rendesen😉 De mondjuk, a Porsche-val sem tudtam rendesen menni blippeles nelkul😊
Ginger17
#28021
Naggyon korrekt. Én az NR2003-ban toltam "vele". 😊))

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#28020
Az egyik legkeményebb sztem az 1979 Gp modban,..mentem vele Bathurst-ban nem keveset hulla vezsegítséggel és a G25-l H váltásban használva, és nagyon odafigyelõs a visszaváltásoknál.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#28019
Isten hozott az autóversenyzés világában! <#wink> Igen, ezt így kell, ezért mûvészet.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#28018
hogy hogy mit csinál? orgonázik 😄
vannak kemény pályák a V8-ban..szép meló egy olyat így levezetni+ a váltó..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Alexease
#28017
Kenytelen, az rF-ben is a legtobb MOD-ot ugy hasznalom, hogy 3 pedalozom😉 Foleg az alsobb fokozatoknal. De mashol sem art a 3 pedal egyszerre😉
gordon 24
#28016
Srác milyen jól birta! Meglepõ!! Az meg mi a frászt csinál a lábával? Kuplung fék gáz egyszerre? Az szép😄

Downhill!!

Alexease
#28015
Egyesek szerint minden "ugy van", sot az F1 2008-as MOD megjelenesi datumat is tudjak napra pontosan😉 <#idiota><#zavart1><#hehe>
#28014
De nmég a multkor úgy volt
#28013
nem lesz

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#28012
Sziasztok!Mikor jelenik meg az fsone 2007?A 2007 skint próbáltam,de halottam hogy lesz FSONE 2007.
Dietrich
#28011
egy baja van a V8-nak...kell hozzá a G25 <#hehe>
http://youtube.com/watch?v=qdWSyrqEnE4
http://youtube.com/watch?v=2kPLWeZr7Pc&mode=related&search=
a hátul ûlõt érdemes figyelni 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#28010

Nem röhög <#idiota>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#28009
#28008
avcom
#28007
<#rinya><#worship>

Alexease
#28006
A warezt pihentetjuk, nem gonoszsagbol torlom a hozzaszolasokat, egyszeruen csak azert, hogy ne foglalja feleslegesen a helyet😉
Dietrich
#28005
CC-ben Brembo féknyereg és öntöttvas féktárcsa van
nos most nem oly rég Ginger ment long beachben..
link

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#28004
Király 😞((

Én is szopok vele, pont amit te írtál, valami beragad valahol, és onnan sehová tovább, lehet újra kezdeni az objectet 😞((( Nálam még az sem segít , amit múltkor mondtál, hogy kezdjem elõlrõl a texturázást, nem hajlandó impotálni sehogy, csak ha a modell is új ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dietrich
#28002
1.van mikor az segít ha váltasz autót és azzal lépsz a connect menûbe..
2.van mikor az hogy a chattal kapcsolódsz..
3.van mikor valamiért megsérül a plr fáj és azt kell újra berakni (természetesen egy elmentett plr-t) nálam 2 napja az volt, hogy levágott játék közben a netrõl és nem tudtam visszacsatlakozni a játékba csak a plr fáj felül írásával..mire visszatudtam lépni a WU-ból 3 mp volt hátra 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Alexease
#27999
A lowpoly nagy szopas tud lenni😉

De a MAX/DevKit is😉 Parad mar megint meghallt😞 Harmadjara nem csinalom meg elorol😉 Most, hiaba exportalok, ha X iranyba nezek, egyszeruen eltunteti a komplett palyat😊 Sot, a legujabb, hogy mindegy milyen iranyba sasolok, az csak az utat nem teszi ki😉 3DSimEd-ben mukodik, valami engine trukk lesz😉

De tobb szaz object, eloszor egyenkent.csoportonkent kapcsolgattam, exportaltam, neha jo lett, de aztan csak roszabodott a helyzet😉 Valamit megjegyzet (az Instance-szeket szereti elcseszni😄), vagy van valami korlat, megkotes, stb., amirol persze semmi doksi nincs😉 Levelezni meg nem fogok, mert hetekig tart mig valami ertelmes valaszt kicsikarok😉 Raadasul a "komolyabb" modderekkel, az ISI a sajat zart foruman levelezett, az RSC csak szerencsejatek😉
Alexease
#27998
Warez vagy nem warez, ez itt a kerdes? 😊 Ha masnak megy, nezd at a gepedet, es lojl le minden felesleget (virusirtok, tuzfalak, spam/spy gyokersegek, stb.) Installd ujra, petcheld fel, stb.
#27997
Hát nemtudom mivan mert haveromnak meg müködik,látja a szervereket,én még mindig nem,nemtudom mi lehet a baj,vagy ez egyénenként változik h valakinek müködik vkinek nem?!
lac coo
#27996
Na a nagy kánikula után ismét elõvetem a max-ot, meg a két ( tök felesleges <#idiota> ) munkámat , az F1 autót mega agrázst ...
Meg kell mondjam abban a hitben voltam, hogy lowpoly-ban sokkal könnyebb modellezni, de nem !
Vagy jól néz ki de sok a poligon, vagy kevés a poligin viszont elég szögletes a modell 😊)))Tövább tart így megcsinálni valamit, mintha nem kéne sporolni, ahol egyenes ott kevés poligon, ahol ív van ott több ....

Na csak ennyi, hogy pörögjön a topik 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#27995
Elvileg magamnak semmit. Én felhuztam az üzi anyagot hogy elég legyen.
20 kört mentünk Adaliade-ben és én 25-állitottam magamnak. Nekem szépen kibírta õk meg kimentek tankolni.

Downhill!!

Alexease
#27994
A versenystrategianal mit allitottal be? Ha 1-3 kotelezo tanklast, akkor lehet hogy az AI is ugy tervezi. De ez megint lehet a MOD es/vagy a palya hianyossaga is...
gordon 24
#27993
Van egy olyan gondom, hogy nekem elég az üzemanyag, de az ai-nak nem egy futamon.
Lehet azt állitani hogy nekik is elég legyen annyira mint nekem? Nem hiszem hogy 15-20 körönként ki kellene menni feltétlenül.
Elõre is thx.

Downhill!!

#27992
PeteSilver, gyere már majd fel MSN-re lenne kérdésem!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#27991
Gondolom eredetid van?!
Neha az IS szerver doglodik, pihen, varni kell, jo lesz...
#27990
Hello, nektek sem müködik a multiplayer? nincs 1 szerver sem a keresöbe,meg a www.match.rfactor.net cim se jön be rendesen...
lac coo
#27989
Az mi lehet ?.....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#27988
rFactor Central!
totti10
#27987
honnan tudnám letölteni a champ car modot?

hajrá,lilák!

gordon 24
#27986
EZ a topik nem a játéké! Hanem a versenysorozaté! Oda a vrsenyekrõl pilotákról stb-rõl kõ irni.

És a gtr2-t hogy tudod modolni? Milyen a modszer? ugyan ez mint rfactornál? Vagy kell javitás ilyesmi ahhoz?

Downhill!!

#27985
nekem is jobban bejön 😊

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Dietrich
#27984
igazad van..de elkeseritelek..a GTR2/V8 jobb szerintem. 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27983
az arra vonatkozik, hogy nem figyeltem a játékban a névre..csak az évszámra mert nyomtam gyorsan egy billt hogy kipróbálhassam a modot <#zavart1>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#27982
tudok róla, hogy nem volt...de már várom 😊
de miért is mondod nekem?😄

#27977 mire vonatkozik?😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

gordon 24
#27981
De ezt nem azért irtam hogy itt nem fér el csak tájékoztató jelleggel😄

Downhill!!

gordon 24
#27980
Egyébként van v8 topik! Én csináltam és egyenlõre csak én irogatok bele😄 Ugyhogy jöhetnétek. V8 supercar a neve

Downhill!!

Dietrich
#27979
Bathurst még nem volt idén 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

gordon 24
#27978
Mondjuk felesleges. Én beállitottam superpolra. Ez igy rövid. Mivel ugye csinálom az egy hétvége több versenyt. Egymás után 2x jön adelaid 3x barbagallo stb. Igy jobb ha nem kell csak egy gyorsat menni. Asszem igy hagyom.

Downhill!!