rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

totti10
#28086
nem ugy értem😄 ki az aki nagyon ért hozzá?

hajrá,lilák!

totti10
#28085
ya, és champ car pályákat honnan lehet leszedni? mert a rFactorcentralon nem találtam

hajrá,lilák!

totti10
#28084
miért itt ki az okos?

hajrá,lilák!

#28083
EGyébként hol lehet megvenni a játékot, és mennyiért?

#28082
Lehet hogy meg kell venni az összes autót, bár ez hülyén hangzik, emg nemhiszem hogy bevállna. 😊

totti10
#28081
megvettem egy autót de ugyanezt irja:@

hajrá,lilák!

#28080
szerintem egy autót meg kell venned... de az csak annyi hogy rákattintasz és kész... ha jól tévedek...
#28079
Ha jól értelmezem nem vettél kocsit.Ha nem akkor majd az okosok megmondják,mert nekem nincs meg ez a mod.

Intel Q8200@2,9GHZ,4GB@800,HD4850,Logitech G25 LFS&TDU:Rolesz92

totti10
#28078
ez miért van hogy ezt irja amikor el akarok kezdeni egy bajnokságot??

hajrá,lilák!

gordon 24
#28077
Az egyik kérdésedre a válasz:
2007-es pályák

A másikra majd valaki. Üdv

Downhill!!

#28076
Hi! 😊 1hete vettem báttyámmal egy DFP-t, és Champ car moddal szoktunk játszani. Azt szeretném megkérdezni, hogy az igazi champ carba milyen pályák vannak, mert én csak azokon szeretnék játszani. Nem tudjátok, a toban benne van, vagy az rfactorban az a pálya másik modhoz tartozik? Mi Tobanon szoktunk játszani. Ha ti is játszotok tobanon, ott mennyi a legjobb idõtök?

Ginger17
#28075
Én értem... <#wilting>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

avcom
#28074
"Ha nagyon realisztikus valami akkor közelébe nem lehet kerülni a valóságnak..."

<#fejvakaras>

jp10000
#28073
Pályákon néha halk háttérzene szól. Sehol nem találom a beállítást a dedic. serverben. Hogy lehet ilyen zenét szolgáltatni?

Istencsászár
#28072
Ha gúnyos rész nem lenne akkor nem reagálnék, de egy játéknak egy modnak nem elismerés hogy sacc/kb ugy lehet vele menni mint a pilóta a valóságban? ennyi erõvel lehetne minden totál szar, mert ez kit érdekel, ugyis szar... persze hogy szar, a játékban a legnagyobb csalás a totál irreális setupolás, és fõleg a váltás ahogy alant irták. Ezzel nemlehet mit kedzeni, de lehet olyan körülményeket teremteni amivel nem 5-6 másodperces difik vannak a játékban levõ autók és a valóságban levõ autók közt, hanem 1-2 és már rá lehet fogni hogy real. De itt ezeregy dolog közre játszik, ha mélyebre ásunk akkor a szimek is arcade szarok ennyi erõvel, mert semmi környezeti hatás nincs szimulálva rendesen, és nem is lehet...

Jó röhögést a továbbiakban is :I

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

zolee145
#28071
Jaja, ezen jókat szoktam kacagni... "nagyon realisztikus a mod, mert olyan idõt mentem mint a valóságban"...ilyenkor általában köszönök a fórumtársnak, hogy üdvözöllek Fernando!<#worship>

Ha nagyon realisztikus valami akkor közelébe nem lehet kerülni a valóságnak...elvileg. Mondjuk a RaceX-ben vért izzadok, hogy 10mp-en belülre kerüljek a valódi idõkhöz Macauban, persze az igazán realisztikus az lenne ha beülhetnék egy 156-osba...sansztalan.😊

Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.

avcom
#28070
a skinek készen vannak, még 1-2 apróságot (ami elég idegesítõ tud lenni 😄) megcsinálunk és mehet ki

amúgy mondjatok kormányos no help idõket a SEAT-tal az EMG Hungaroringrõl plz, magamat nem tekintem mércének <#zavart1>

a múltkor megörültem, hogy csináltattam a Kiss Norbi AI-val 57.7-et (tizedre annyit, mint a valóságban), aztán kiderült, hogy ez a játékban egy rendesen gyenge idõ <#vigyor>

Freedom88
#28069
ctdpben azzal szivhatsz h nincs kerékcsere. Igy nehéz lesz megszokni. De ha gyakorolsz annyit h mondjuk a 100% futamot már kibirja a gumi, akkor jó a beállitás és te se dobálod az autót ide-oda, hanem szépen vezetsz. Na és persze ehhez gyorsnak is kell lenni. Én a Spet modot ajánlom kezdõként vagy az ISI BMW-t.

T.T.

Ginger17
#28068
Nekem a CTDP a mindennemû "favorit", de ez egyéni. A pályákat pedig egyesével kapkodd le, de fent találsz ám "track pack"-ot is.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#28067
Sziasztok,

Új vagyok még rFactor témában. Így egy kis segítségre lenne szükségem. Végig olvasgattam a fenti linkeket, de megkérdezném, hogy egy kezdõnek melyik F1 modot ajánlanátok, amelyik a legfrissebb, lehet vele singleplayer bajnokságot nyomni, és véleményetek szerint jó minõségû.
Jelenleg a CTDP F1 2005 mod van fent. Csak néhány F1 pálya van benne...
(vagy csak én nem találtam többet 😊 )

Tehát:
SPET, FSONE, netán más?

Elõre is kösz.

alias Darken

Istencsászár
#28064
"valami konnyites nagyon van valahol" annyira könnyû amennyire a játék gagyi ezen a téren😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#28061
Váltót tuti nem ....Illetve van ugye az egyetlen motor-hajtás meghibásodás, mikor leég az egész , pl mikor 300-nál hátramenetbe rakod 😊)))))
Pedig TRD3-ban tetszett, hogy sérültek a dolgok, pl, a váltó dobálta a sebességeket egy idõ után .
De abban tuti igazad van, hogy könnyitések vannak, ( ami végül is nem baj, hisz nagyon sok dolgot nem ad át a játék ami kellene ahoz, hogy ugyanúgy vezessük az autót mint az igaziak, nincs a fenekem alatt a kocsi, ezt valahogy kompenzálni kell ), sok másod percel le kéne maradnom , mondjuk ez nálam általában össze is jön 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#28058
Hát ja!. Nekünk is Nr-ben ugye 2 körös a qual. Edzéseken tök jó idõket tudok menni. Még az elsõ 3-ba is néha bekerülök. Abba a 2 körbe sose sikerül megfutni, vagy mindig a falon találom magam😄

Downhill!!

Dietrich
#28057
cc modban long beachen a metosz szerveren 3 körös kvali van/volt..naná hogy megpördültem a 2. körben 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Alexease
#28056
Hat az engine es a beallitasok biztos nem tokeletesek😊 Eleg csak arra gondolni, hogy valaki csinal egy osszehasonlito videot, es ugyanazt a kort futja mint az igazi😊 Eleve nonszensz, vagyis valami konnyites nagyon van valahol😉

De eleve, sokszor ahogy hasznaljak a jatekot, mar az is futurisztikus😉 De sokszor gumi es felfuggesztes problemak vannak, nincs livetrack, a valtot, nem is tudom, hogy ki lehet-e nyirni egyaltalan?!
lac coo
#28055
Az ISI BMW-vel rohadt rövidet lehet fékezni , a többi rendben van .... Az ember újja alig gyõzi a visszaváltást, az meg nagyon nem real, megnézve egy F1 videot nem nagyon kapkodnak a visszaváltásokkal ....

De ez lehet engine hiba, mert nagyon sok modnál lehet megerõszakolni a motorféket .....
Jelenleg Spet modja a legjobb , bár ott is nagyon rövid a fékút (((( És kicsit alulkormányzott, oldal irányban nem tapadnak annyira a gumik .

De így is nagyon élvezetes 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28054
nekem nem

gordon 24
#28053
Mert gyorsan lezavarom igy. Amikor egy pályán 3 versenyt kell futni fölleg ugy hogy háromszor kéne a qual akkor jobb igy. Vagy nem? Végülis ezen könyen változtathatzok csak igy valahogy könnyebb. Meg izgalmas tudod ha rontasz stb.

Downhill!!

Alexease
#28052
Nem F1-ezek, gozom sincs milyen, de a "gyari" ISI F1 BMW-t probaltad? Az milyen? Bar nem tudom, mennyire korrektul raktak ossze, de az megisz hivatalos, liszenszelt cucc. Igazsag szerint, jobbnak kellene lennie mint a tobbi barkacs cuccnak.
Dietrich
#28051
most se értem miért 3 körös kvalit csinálsz..
vagy 6 kör vagy 15 perc..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#28050
Érdekes ez az 1.3 FSONE 😊)))
Pattog mint az istennyila 😊))))fékezésnél úgy berázza az elejét , látni alig lehet 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28049
<#idiota>

lac coo
#28048
Megoldódott, nem tom hogyan 😊)))
Amit írtál azt én is észre vettem ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#28047
Na ilyen lett a végleges v8 versenynaptáram: Bahrain azért 2 mert ugye a hosszu pályán megyünk. Elvileg 3 verseny van ott is.
Szabályok ugy vannak most nálam, hogy 1 fel 1 gyors 1 levezetõ koros edzés, aztán 25% az igazi versenytávnak. És most üzemanyagfogyasztás kikapcsolva. Azért mert 15 körönként mennének pitelni amit nem értek miért. Ugyhogy amig erre nem jövök rá addig pit kilõve.

SceneOrder
{
Adelaide_gp
Adelaide_gp
MMM_Barbagallo
MMM_Barbagallo
MMM_Barbagallo
Pukekohe
Pukekohe
Pukekohe
Winton_gp
Winton_gp
Winton_gp
EasternCreek
EasternCreek
EasternCreek
MMM_HiddenValley
MMM_HiddenValley
MMM_HiddenValley
Queensland
Queensland
Queensland
OranGP
OranGP
OranGP
MMM_Sandown
Bathurst_2006
SurfersParadise
SurfersParadise
SurfersParadise
Shakir
Shakir
SymmonsPlains
SymmonsPlains
SymmonsPlains
Phil
Phil
Phil
}

Downhill!!

Danecay
#28046
Nem igazán értem a probblémádat, bár ha ennyire nem megy akkor egy dolog jut eszembe. Tehát amikor elindítod, a PROF1TR PACK.exe-t bedob egy mezõt ahol meg kell adni , egy elérési útvonalat. Ha mondjuk meg adtad neki az rF útvonalát és ennek ellenére nem megy, annak az az oka, hogy a mappaszerkezet nem úgy van kialakitva, hogy egybõl betelepüljön a játékba, ugyanis a MOD mûködéséhez szükséges mappák és fileok egy PROF1TR PACK mappában vannak, amit így nem ismert fel a játék. Tehát ha úgy installáltad a skin packot ahogy írtam akkor az rF gyökerében kell lennie egy PROF1TR PACK mappának aminek a tartalmát (GameData, rFm) át kell helyezni az rFactor gyökérkönyvtárába, így a helyükre kerülnek a fileok.
Ha nem ilyen amatõr jellegû a probléma akkor bocs!

Alexease
#28045
Ez nem plugin, ez egy mai, divatos szabvany😉 Minden kep es sok file formatum elejen, XMP szintu, ASCII kodolasu, altalaban XML formatumu informaciokat tarolnak (EXIF, IPTC, stb.)
#28044
tedd INTERNET-re LAN-ról és jó lesz

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

petesilver
#28043
ezt a plugint használta hozzá: XMP
Alex, mi ez?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#28042
megnéztem ez egy okos kép, adobe. Ezzel csinálták, és ekkor:
Adobe Photoshop 7.0 2007:07:25 21:42:26

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#28041
Ez ingame !!!!! <#idiota><#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#28040
Ez egy koncept kép😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

petesilver
#28039
Ez nagyon állat kép! Alex szerinted ps buher, vagy render, vagy screenshot?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#28038
Csak utána nehogy másik csoport szarjon be 😞((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#28037
Sz*rul😉 Ha vissza es elore olvasol, akkor tudhatod😉)) <#idiota>
Alexease
#28036
Az Instance reszet szokta elbaltazni (de az resetelheto), es a normalokat (az is javithato). Csak meg kell keresni a tobb szaz object kozul, hogy epp' melyik miatt balhezik😉 De megtalaltam melyik csoport a szar, gyogyithato a dolog😉 Vagy ujra csinalom azt a reszt😉Van meg belole boven, 2-3 nap szopas az semmi, az egeszhez kepest😊
Smicy2
#28035
Alex: Parád hogy áll? <#ravasz1><#zavart1>

Charade GTti

lac coo
#28034
Amúgy erre az FSONE-ra hogyan-hová kell installálni a 07 -es skineket, mert nekem még nem sikerült ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#28033
ahha. akkor valami scriptelõs okostojás kell, aki belenyúl a pluginbe, ha érti mi a gond. ajvé!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Dietrich
#28032
na igen de a rally és a pálya verseny 2 különbözõ dolog!
1000km-en át ezt csinálni nem kis meló..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Alexease
#28031
MAX 8, de nem a MAX-el van a gond, ott mukodik rendesen. Exportnal hibazik, de inkabb Instance szinten.