rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nagyon technikás pálya, sok a kifelé dõlõ kanyarív..könnyen le lehet esni az ideális ívrõl és akkor már rontva van az egész kör.
A Cart-nál nem használtam a gombos teljesítménytöbbletet, nem volt konfigolva, aztán meg csak egy ötlet volt, mert kiváncsi voltam 😊)
De élmény mindkét formula-val, sõt a V8-l is, de ott nehéz a teljesítménygörbe, könnyen lesz ideges az autó hátulja.
kösz hogy nézted 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Adelaiden nyomtam egy RC3-as autóval a Lienz Festivalból, 10 körbõl 2 lett volna hátra, vezettem a kategóriám, és eldurrant a motor 😞
http://flickr.com/photos/zolika90/
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Összeraktam egy összehasonlító videót az F1 (Lewis Hamilton 2007 év újonca) és CC között (Timo Glock 2005 év újonca).
Meg elõtte végigtekerek egy V8-l..azon sokat filóztam, mert a körideje sokat rakott a videó méretére, de egyszer élünk 😊))

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Beraktam egy másik Bahraini pálya könyvtárába és onnan faszán mükszik!
Viszont észerevettem egy érdekes dolgot. Nincs üveg az autóba a pályán😄 Mindene faszán látszik de nincs benne szélvédõ😄D:LOL
De mind1 az a lényeg hogy megy.
Üdv.
Downhill!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Jocika priviben elküldte nekem a Bahraini pálya röviditett azaz v8 supercarhoz való pályáját. De egy gond van vele amikor berakod a gémbe azt irja ki hogy a mas filet nem tudja megnyitni. Nincs kedve megnézni valakinek aki ért a pálya gyártáshoz? Jó lenne. Mind a gtr2-höz mind az Rfactorhoz megvannak ehhez a sorozathoz a pályák (hála Dietrichnek Sunának és itt is sok embernek) Rfactorhoz ha ez meg lenne teljesen korekkt season lehetne csinálni. GTR2 -hõz sajnos nincs meg.
Itt a Link:Elöre is kösszi!!
Downhill!!
ne mond már h azért nem tudok elinditani egy szezont mert nem eredeti a game (nem online szezon ez csak gép ellen akartam nyomni)
hajrá,lilák!
hajrá,lilák!
De nyugi, meg en sem ertem mi ertelme van😊 Mi benne a logika?! Az hog eltunteti az egesz palyat, ha arra fle nezek, az egy dolog, legyen. De hogy az csak az utat miert tunteti el, az mar erdekes?!😊 Tuti, hogy van valami trukkje😉 De eddig nem volt gondom ilyennel. De az is igaz, hogy hiaba csnaltam 2 oldalas texturat, mindiga palya fele forditottam az objectet. De ha a palya masik oldalarol akkor is hattal van?! 😊)))
Majd vegig tesztelem, tuti valami normal-transparens-sorted-blending-chroma beallitasi kombo lesz a megoldas😉
Bar igy mukodik, hatulrol is latni, semmi gond vele, csak bosszant, hogy miert?!😊)))
És ha egy ovál pályán középen vannak a nézõk ? Vagy nem értem ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Parad, exportalas, valamelyik object hibas, meg erdekessegeket csinal (egyiranyba nezve eltunteti a palyat, es barmerre nezve csak az aszfaltot!😄). nehany szar object, de felezos megoldassal gyorsan kideritettem, hogy a mar kesz, kozel 100 db "kozonseg" valamelyike. El kezdtem pucolni, torolni, amig csak 30 darab maradt😉 Aztan rajottem😉 Ha az object normalja, nem az aszfalt (pontosabban a ROAD) fele nez, akkor elcseszi😉 Mivel ramentegettem, igy kezdodik elorol a "benepesites"😊
Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero
Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Én nem értek hozzá, de egy kis oldalirányú tapadás a lassabb kanyarokban ( nekem ott nagyon alulkormányzottnak tûnik ...) Jóval kissebb motorfék és tökéletes lesz ...
Nézzetek rá az FSONE 1.3 -ra, az ugyan elég szar összességében, de semmi elõnyt nem lehet szerezni az extra gyors visszaváltásokkal, legfeljebb szétpörgeted a motort .Azt úgy megleshetné nálatok valami hozzáértõ, hogy mitõl is van ....
Meg ha már sírhatok,még mindig kicsit konnyen blokkol a terheletlen kerék 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ezért is nem játszom online... Egyrészt idõm sincs, lassú is vagyok és nem akarok beállni a sorba , hogy a játék engine hibáinak kihasználásával legyek még gyorsabb .....Még ha tudom is , hogy Monacoban az alagút után 10 méteres fékutat lehet venni , a villámgyors visszaváltásokkal , akkor sem fékezetk úgy ...
Mert hülye vagyok, lehet 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Nekem ezért tetszik a WTCC, ottvan oszt jóvan, szvsz tök feelinges, de vannak benne hibák, majd 07ben jobb lesz, de nem lehet belepiszkálni meg semmit és még így is fényévekel jobb game, mint egy rfactoros túraautós cucc, SZVSZ.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
videjó 😊
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Azok dolgok zavarnak kicsit, mint az említett visszaváltás .Az kifejezetten idegesít, fõképp hogy az AI is használja, és így még csak erõvel sem válthatok lassabban mert lemaradok ....Spec ha más megoldás nincs , én a lehetõ legkissebbre állítanám be a mod fizikájában a motorféket, akkor aztán a fékúthoz kéne igazítani a visszaváltás ütemét. Persze ez is erõsen félmegoldás 😊)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Lenyomom Alonsot idõben, de lehet azért egy hajszálnyival gyengébben vezetek 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
rfactorcentral (itt megtalálod a Mont-Tremblant pályát is..St.jovite néven)
http://www.nros.org/board/index.php?automodule=downloads
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
megyek gyorsane egyet shorton is
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
pl Denver, Detroit, Surfers Paradise, Road America...stb
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com