rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#28186
van..radiator size

T.T.

Ginger17
#28185
Há1 én baromira utálom az F1 -et, de azt el kell ismerni, hogy render ise, render oda... vazze' ez qrvajól néz ki.

“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen

Ginger17
#28184
Nem is gondoltam másként. <#wink>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

zolo
#28183
Hehh??
Azért ég le a motor, mert nem eredeti, nehogymár.....

F1C-ben volt lehetsõég a hûtés állítására , itt tehát nincs?

http://flickr.com/photos/zolika90/

Firerock
#28182
lessz esõ??

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

b-type
#28181
Nincs vita Dietrich és köztem sztem, õ vágja a CC témát, ez lejött.
Ez esetben én a játékban gondolkozom, õ a valóságban.
De, legalábbis részemrõl, ez a dolog teljesen vigyorgós.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Freedom88
#28180
A nevemre szóló FsOne07 autó elkészült😊)

T.T.

Ginger17
#28179
kó=jó <#falbav>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#28178
Hehe... nekem meg ilyenem is van.

[/img]

IRL2007 mod v1.0 by nros

Persze ha nem lenne olyan szar, mint amilyen, akkor még kó is lehetne... <#wow3>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#28177
Ezért is teljesen irreális az az x-race mod... brrr. <#boxer>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#28176
Véget vetek a vitának: ha mindenki a 2-es fokozatban használja az autót akkor tökmindegy, hogy mennyi többletet jelent a plusz lóerõ...

Lesz futam Indianapolisban is. Mostmárcsak azt sajnálom, hogy az F1 rajongók ebbõl a mod-ból vonják le a a tanulságot, hogy milyen lehet oválon versenyezni. Ha ennyire egyszerû lenne...!!!??? hajaj. Node ez már más tészta. Aki NASCAR -ozik tudja mirõl beszélek, csak még hozzá kell adni, hogy fele akkora súllyal és egy kicsit gyorsabban zajlanak az események a valóságban... egy az egyben jégpálya effektus.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#28175
'reggelt
Miért is nem lehet? ..én is teszteltem, nem versenyeztem.
káoszról nem tudok 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

irlindy
#28174
*ment

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#28173
indyben régebben mint a CC is....

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#28172
mondok valamit..indianapolisban nem a CC versenyez hanem az IRL és nekik nincs p2p 😊
most lett csak káosz igazán, mi? 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

b-type
#28171
Ez FsOne volt alapon 😊, másban eddig nem láttam 2007-s festést.
Egy pillanatig filóztam mikor csináltam hogy átrakjam egy nekem jobban tetszõ F1 fizikára, de aztán ehh, belefért így is.
Nem nehéz az FsOne vagy ilyesmi, de van sztem ami jobb.
Az alap ötlet az volt hogy a két RotY-t eresszem össze (aki mellesleg szimpatikusan teljesítõ versenyzõ is számomra 😊 )

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#28170
Mert ez melyik mod volt ? 😊)))
Mondjuk GTR2 pályák elég döcögõsek 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#28169
Majd megnézem, nem vagyok oda az FsOne-ért, csak Hamilton-t akartam szerepeltetni, ezért meg nem akartam átrakni az autót egy másik modba.
De azon a pályán ahol próbáltam nem pattogott.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#28168
ahogy adják a változások.majd meglátom
lac coo
#28167
Grafika az jó ahogy van, nem lényeg . Bár annyi onboardot nézek mostanában, hogy elég furák a régi autók 😊))
És kis oldaltapadás pluszt a lassab tempoknál nem tervezel, vagy azt csak én keveslem ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28166
leér az alja,kicsit gyenge a motor alul,meg még egy kicsit jobban összhangba hozni mindnet.Grafikailag nem lesz semmi változás...szinte.A lényeg a feelingen marad továbbra is.
irlindy
#28165
és h ne repüljön falba surfers paradise-on<#zavart1>

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#28164
hogy lehet beállítani h az AI ne törjön?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#28163
Hát passzolom sehol nemtalálok állitási lehetõséget. Pdig tutti valahol meg lehet emelni a Starting fuelt az AI-nak. Nincs valakinek tippje?

Downhill!!

lac coo
#28162
Neked ez az FSONE nem pattog ? Próbáld már ki egy GTR2 pályán ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#28161
Hát ja ez nem az volt! Hihetetlen. Nem birnak ki Adelaidba 20 kört. 18 kör után pitbe mennek. Miért? 25% -a a vesrenytávnak nem hiszem hogy egy verseny alat 5x pitelnének az nagyon sok.

Downhill!!

b-type
#28160
MEgnéztem Indianapolis-ban 2tizedet számít! a 2boost (Dietrich😊 )
0:39,139-nél álltam meg, de még csak most kezdõdött volna a futómû.
1boost az 0:39,3.
Teligázon sokat számít..oválon a 2tized az rengeteg.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#28159
Az csak a napszakváltást gyorsítja , asszem ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#28158
Van egy olyan hogy Race Time scale ez mit jelent? Mivl ez volt 4x-resre állitva alapból. Lehet hogy ezért fogyott nekik ugy? Mindjárt kipróbálom de valszeg ez volt az oka nem?

Downhill!!

lac coo
#28157
És mit szeretnél javítani rajta ?

Leírom mi nem tetszik rajta, bár ez egyéni szocprobléma 😊))

Kicsit kevés az oldalirányú tapadás, rövid a fékút, fõleg gyors visszaváltásokkal, kicsit lassan pörög fel a motor még üresben is ( bár ez nem biztos ) .

Ja,és CTDP azt írja rsc-n, hogy azért nincs féktárcsa-izzás, mert 2005-ben az autókon valami takarólemez volt elõtte, ahogy az a modban is van, de szerintem e miatt nem is került a játékba féktárcsa, még ha néhány ott maradt textura van is benne ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#28156
Nincs tippetek ara amiket irtam?

Miért nincs a bahraini pályán üveg az autómba?
Igy néz ki:



A másik pedig ,hogy az ai miért megy 15 körönként pitbe?

THX

Downhill!!

#28155
ott lesz a banner alatt....remélem..😉
b-type
#28154
Igazán nagyra értékelem. 😊
De nem azért éltem a -gombos teljesítménynöveléssel- kifejezéssel, mert nem vágnám hogy annak nem ez a legfrappánsabb megnevezése, vagy akár nem tudnám nevén nevezni (elvégre a neten vagyunk), hanem mert így esett jól.😊
ahogy a mostani cikornyás hsz-m is (és még mennyi 😄 ) 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Dietrich
#28153
CC-ben a fordulatszám van maximálva így 750 lóerõ a max....a p2p-vel +50 lõerõt kapnak a versenyzõk amit 8-10mp-ig tudnak folyamatosan használni..egy versenyen ez 1 perc lehet max.
de vannak amikor eltérnek ettõl attól függõen milyen a pálya..pl. Mondtreálban 70mp volt.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#28152
a gombot nyomkodják bõszen a rajtnál is..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#28151

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Istencsászár
#28150
<#worship>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#28149
Ha lehet , arra a modra igényt tartanék 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28148
Vannak már ötleteim.valószínûleg csak a "saját" modomban lesznek benne az újítások,mert a ligában nem lehet össze-vissza változtatgatni.
A modom nem megy a spotterrel sem,de megvan a megoldása már,így a fizika patch-el együtt lesz "publikálva" valami 2.1 vagy ilyesmi néven....😊
#28147
Nem a szó szoros értelmében limitál.Növekszik a teljesítmény,növekszik a motor igénybevétele(kopása),növekszik a fogyasztása és valamelyest (elméletben) csökken a forgatónyomatéka.Kigyorsításhoz jó nyomaték kell közepes fordulaton is,viszont a nagy csúcssebességhez nagy fordulat és ezzel párhuzamosan több lóerõ szükségeltetik.Amikor a lépcsõket állítod,akkor tartósan abban a beállításban fog üzemelni a motor,amilyen lépcsõt épp beállítottál.A temporary, az ideiglenes boost,amikor is a legnagyobb lépcsõnek megfelelõ üzemben mûködik a motor addig,amig nyomod a gombot.Amikor a boostot kihasználod rF-ben,olyankor a ford. szám állithatóságának nincs semmi értelme szerintem,ennek ellenére több modban is meghagyják.
b-type
#28146
szal qual-ra sztem érdemes, versenyen én nem használnám mert sokat árt a motornak..persze ez is pályafüggõ, SS pályán pl. van hûtés.
Nem tudom ki kellene kisérletezni...asszem nézek is vmi ovált 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#28145
Superspeedway -en 3mph többletet jelent a végsebességet tekintve... és nem lehet levenni 0 -ra.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#28144
Egy teligázas oválon biztos vagyok benne hogy számít a qual körben.
Versenyen sztem ez nem igazán.
Egyébként le lehet venni nullára is?
Mindenesetre a 9000rpm-nél az a használt fokozatonkénti 5.5% teljesítmény, az úgy kb. 20LE plussz lehet.
de akkor sztem muszáj automata kuplunggal menni, mert visszaváltásoknál valszeg kinyírja a motort.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Istencsászár
#28143
F1nél a fordulatszámot limitálja, valszeg a CC-ben is, az engine ezt tudja szvsz.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Ginger17
#28142
Köszi. Olvasom, hogy CTDP-ben 10-es skálán lehet lépcsõzni. Nosm a CC-ben ezek szerint csak két lehetõség van, amit többé kevésbé mindenki kapásból a "nagyobb" értéken használ. Viszont ahogy nézegetem az értékeket... hát nemsokat számít. Mondjuk az utsó fél század másodpercnél talán. Jó lenne ott tartanom, hogy ezem múlik...

Ha vki mást gondol, nyugodtan cáfoljon meg!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#28141
Sajna nem vágom, sosem használtam.
viszont a HDV-ben így néz ki:
BoostEffects=(500.0, 0.03, 1.10) // RPM increase per setting, fuel increase (4%) per setting, engine wear rate (110%) per setting
BoostTorque=0.015 // 01.5% more torque per setting (applies to all RPMs)
BoostPower=0.0000055 // 5.5% more horsepower per setting at 9000 RPM (0.027 / 9000 = 0.000003)

Vannak a topikban is boost témában hozszólások, de én nem használtam így nem tudok semmi hasznosat mondani 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Istencsászár
#28140
Némi plusz lóerõ szabadul fel, de csak bizonyos ideig, ezek elõzéskor számítanak az egyenesbe, legalábbis valóságban igy van.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Ginger17
#28139
Ok, ok, énmeg erre kérdeztem rá. Figyi! Ahogyan nézegettem erre három beállítható gomb van a progiban: a boost emelés, a csökkentés, meg vmi temporary (ideiglenes). A CC mod-ban 1-es és 2-es fokozat között lehet állítani, viszont a letöltött setupok eleve kettesre vannak belõve a garage menüben. Ez a maximum 1,5% -os emelés, ami az engine.ini fájlban van... ez az amire gondolok? Meg a teporary gomb... ha megnyomom, akkor se "érzek" valami hûdenagy löketet. Értehtõ amit írok? Nem mi? <#wilting>

Szóval vki okosember megnézhetné, hogy a CC mod-ban mit lehet állítgatni ezen a téren... márcsak azért is, mert este futamunk lesz, ugye. Elõre is kösz.

Húde zagyva voltam.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#28138
😊)))
A Boost-ra utaltam, bár néha belefeledkezem a szavakba. 😄

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#28137
"nem használtam a gombos teljesítménytöbbletet"

MICSODÁT???

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen