rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vagy mik a terveid, mit szeretnél még megoldani a szerkesztõben ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Es meg nem is szivtam vele sokat😉 Csak a tesztelesnel volt egy kis fejtores, mert sok volt a lepcsofok (Photoshop, 3D Studio, Flash, Script, HTML, PHP, stb.)😉 <#zavart1>#zavart1><#idiota>#idiota>
Majd feltoltom, adok linket a weboldalra, aztan lehet "jatszani" vele😉
A palyacsomagot csak 1x kell letolteni, a osszerakott palyahoz az SCN, CAM, GDB, AIW file-okat a FlashScript/PHP kombo gyartja le, csak azokat kell leszedni😉
rFactor_RaceParks_Alexease (AVI, DivX, 23Mbyte)
japán betükkel csak ilyet kaptam:

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
- Gumicsere: Warez
- Javítás: Sérült elemet max sárgáig(a kis képen) javítanak fel, mod függõ, hogy ez hány százalék
- Tankolás: Ez nem hiba, csak alapbeállítás. A plr-ben állítsd a Relative Fuel Strategy="0" -t 1-re, akkor rátöltik a benzint.
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Szeretném megkérdezni, hogy mi lehet az oka annak, hogy a garázsba való kihajtás sorárán:
- nem cserélik ki a kerekeket? – két beállítási lehetõség van, (Super Clio MOD: Pirelli és nincs csere) egyiknél sem cseréltek, annak ellenére, hogy a cserét és annak idejét kiírja.
- nem javítják meg az autót? Kiírja, hogy javítás folyik és mennyi ideig tart, de a sérülés továbbra is látható az állapotrajzon.
- üzemanyagot mindig töltenek, de úgy, hogyha 30 liter volt benne, és a beállításnál 10 litert állítok be akkor nem 40 liter lesz a tankban, hanem csak 10 liter. Vagyis nem betölt, hanem kivesz 20 litert a példánál maradva.
Szeretném azt is megkérdezni, hogy hogyan állítjátok be a javítási lapot akkor, ha szeretnétek, hogy mindent megcsináljanak, vagyis tankolás, gumicsere, javítás? Hogyan állítjátok be akkor, amikor nem akartok tankolni, de gumit cserélnétek?
Elõre is köszi.
T.T.
Itt most nem a sok jobbos kanyarra gondolok, bár nyilván az is.
Alapból egy lágyabb felfüggesztés kevésbé terheli a kereket mint egy keményebb, tehát az eleve lehet megoldás, hogy kicsit lágyabbra veszed a lengéscsillapítót. Ezután jön a kerékdõlés. Ha nem egyformán, vagy közel egyformán terheled a gumi teljes felületét akkor pl a külsõ széle hideg lesz, miközben a belsõ rész már rég túlmelegedett és elkopott.
Az is lehet, hogy alulkormányzott az autód (túlzottan elöl van a súlypont, vagy túl kevés az elsõ szárny, vagy túl sok a hátsó, vagy ez így összesen). Lehet persze vezetéstechnikai dolog is, mondjuk túl sokat akarsz az adott beállításoktól, pl egy alulkormányzott autót nagy kormányelfordítási szöggel (ha jól írom) kombinálva erõszakosan be akarsz fordítani a kanyarba. Ez megy is ameddig bírja a gumi, de pár körnél tovább nem fogja bírni.
A dolog alapja az, hogy egy teljesen semleges setuppal nekiállsz körözni a pályán. Jó sokat, ameddig már tudsz hiba nélkül egy átlagos tempót autózni. Ha már sok közel azonos kört tudsz menni akkor érezni fogod a beállítások közti különbséget. Ha mondjuk két kör után változtatsz valamit lehet hogy nem a változtatás miatt mégy jobb kört, hanem azért mert kezded megismerni a pályát.
Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
A TVstyle progit hogyan kell életre bírni?
Nemakar belõle minden megjelenni rendessen a képernyõn.
ASUS P8Z77-V, Intel i7 3770K,GTX 680 2GB,16GB DDR, 2TB
Meg gondolom a warez itt is bekavar ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
"Many of those problems specified up, isnt a fsone problem, because AI in rfactor is not very good.
It doesn't know that you are there. The AI has his own waypoints and follow them. It's an rfactor BUG."
Arra klikk és keresd ott a modot 😊
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Hol talalhato ez a GT mod, es az addon pack? Nem lelem sehol. Se az rfactorcentralon, se a HSW-n se a racesimulations.com-on.
Elore is koszi.
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
F1RFC módban, a bal elsõ kerekem 4 kör után eléri a kritikusnak számító 138 fokot. És kezdi a csúszkálást.
Merre induljak el csökkenteni ezt? A gumi lágy keverék, de most olyan jól tapad. Vagy próbáljam csak az elsõt kicserélni ? Nyomást a kerékben merre változtassam ? Illetve ilyen kerékdõlésbe már nem szívesen nyúlnék bele, de ha azzal egyszerûbb alkor merre?
Elõre is köfi