rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#28646
Domborzatot nem lehetne alá rakni ?
Vagy mik a terveid, mit szeretnél még megoldani a szerkesztõben ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28645
Ez nagyon üt !!!!! Mindenképpen folytasd !!!!Meg told fel RFCentralra, had ámuljanak a parasztok !<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#28644
<#guluszem1><#eljen><#worship>
Smicy2
#28643
<#wow1><#wow1><#beka2>

Charade GTti

Alexease
#28642
Csak nem birtam ki, kivancsi voltam, es raszantam 2-3 delutant, hogy osszerakjam az a "webes rFactor palyaepitot"😊 <#idiota><#zavart1> Igazabol mukodik, meg jo is lehetne a dolog, csak tobb idot kellene raszanni😉 Most 3 reszre van bontva a kod, ami keves, mert igy tul sok az arnyek a felesleges reszeken is, ami erosen lassit😉
Es meg nem is szivtam vele sokat😉 Csak a tesztelesnel volt egy kis fejtores, mert sok volt a lepcsofok (Photoshop, 3D Studio, Flash, Script, HTML, PHP, stb.)😉 <#zavart1><#idiota>
Majd feltoltom, adok linket a weboldalra, aztan lehet "jatszani" vele😉
A palyacsomagot csak 1x kell letolteni, a osszerakott palyahoz az SCN, CAM, GDB, AIW file-okat a FlashScript/PHP kombo gyartja le, csak azokat kell leszedni😉

rFactor_RaceParks_Alexease (AVI, DivX, 23Mbyte)


#28641
😊

japán betükkel csak ilyet kaptam:

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Istencsászár
#28640

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#28639
Hát ez spec nagyon kicsi, de ilyen van is , a japán betûk kellenének hozzá ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28638

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

lac coo
#28637
Használható aigo logoja van valakinek? Kép vagy valami vektor....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Knife
#28636
Üdv!
- Gumicsere: Warez
- Javítás: Sérült elemet max sárgáig(a kis képen) javítanak fel, mod függõ, hogy ez hány százalék
- Tankolás: Ez nem hiba, csak alapbeállítás. A plr-ben állítsd a Relative Fuel Strategy="0" -t 1-re, akkor rátöltik a benzint.

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

irlindy
#28635
ezt tapasztaltam én is...defekt...utolsó elõtti körben...ha AI ellen megyek és nem állítok gumikopást akkor viszont végig tud menni a kocsi...ja meg néha fék melegedik túl warezban

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#28634
elvileg 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Alexease
#28633
A wareznek vannak erdekes dolgai😉 Elvileg, versenyen sem lehet vegig menni, mert bedoglik az auto😉
lac coo
#28632

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Danecay
#28631
Miért, mivel még?

#28630
😊 Ha nem, akkor csinalhat ilyet?? Ettol tartottam.

leho94
#28629
eredeti a game?😛

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

#28628
Sziasztok.
Szeretném megkérdezni, hogy mi lehet az oka annak, hogy a garázsba való kihajtás sorárán:
- nem cserélik ki a kerekeket? – két beállítási lehetõség van, (Super Clio MOD: Pirelli és nincs csere) egyiknél sem cseréltek, annak ellenére, hogy a cserét és annak idejét kiírja.
- nem javítják meg az autót? Kiírja, hogy javítás folyik és mennyi ideig tart, de a sérülés továbbra is látható az állapotrajzon.
- üzemanyagot mindig töltenek, de úgy, hogyha 30 liter volt benne, és a beállításnál 10 litert állítok be akkor nem 40 liter lesz a tankban, hanem csak 10 liter. Vagyis nem betölt, hanem kivesz 20 litert a példánál maradva.

Szeretném azt is megkérdezni, hogy hogyan állítjátok be a javítási lapot akkor, ha szeretnétek, hogy mindent megcsináljanak, vagyis tankolás, gumicsere, javítás? Hogyan állítjátok be akkor, amikor nem akartok tankolni, de gumit cserélnétek?

Elõre is köszi.

Freedom88
#28627
azzal is lehetséges igen

T.T.

Danecay
#28626
Amatör autótesztek: Safety Area

Danecay
#28625
Hogyan? IP hozzáadással, mármint Direct IP-vel?

Freedom88
#28624
persze...sõt még AI-kat is tehetsz be.

T.T.

#28623
Igen.

Danecay
#28622
Sziasztok!
LAN-ba lehet tolni valahogy az rFactorral?

#28621
Koszi!

Freedom88
#28620
pointer4
#28619
THNX 😊
zolee145
#28618
Na most mondok egy marha okosat, amire gondolom te is rájöttél: túl nagy terhelést kap az a kerék.😊
Itt most nem a sok jobbos kanyarra gondolok, bár nyilván az is.
Alapból egy lágyabb felfüggesztés kevésbé terheli a kereket mint egy keményebb, tehát az eleve lehet megoldás, hogy kicsit lágyabbra veszed a lengéscsillapítót. Ezután jön a kerékdõlés. Ha nem egyformán, vagy közel egyformán terheled a gumi teljes felületét akkor pl a külsõ széle hideg lesz, miközben a belsõ rész már rég túlmelegedett és elkopott.
Az is lehet, hogy alulkormányzott az autód (túlzottan elöl van a súlypont, vagy túl kevés az elsõ szárny, vagy túl sok a hátsó, vagy ez így összesen). Lehet persze vezetéstechnikai dolog is, mondjuk túl sokat akarsz az adott beállításoktól, pl egy alulkormányzott autót nagy kormányelfordítási szöggel (ha jól írom) kombinálva erõszakosan be akarsz fordítani a kanyarba. Ez megy is ameddig bírja a gumi, de pár körnél tovább nem fogja bírni.

A dolog alapja az, hogy egy teljesen semleges setuppal nekiállsz körözni a pályán. Jó sokat, ameddig már tudsz hiba nélkül egy átlagos tempót autózni. Ha már sok közel azonos kört tudsz menni akkor érezni fogod a beállítások közti különbséget. Ha mondjuk két kör után változtatsz valamit lehet hogy nem a változtatás miatt mégy jobb kört, hanem azért mert kezded megismerni a pályát.

Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.

irlindy
#28617
nem..megy warez-el is...állítsd át a Loader-nél a kompatibilitásnál arra h Win98/Win Me..akkor megy...viszont az megeshet h pl ezután a zene akadozni fog a game-ben...de menni fog a Tvstyle Display

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Csiaki
#28616
akkor ezt bebuktam.köszi.

ASUS P8Z77-V, Intel i7 3770K,GTX 680 2GB,16GB DDR, 2TB

lac coo
#28615
Eredeti game-el !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Csiaki
#28614
sziasztok.
A TVstyle progit hogyan kell életre bírni?
Nemakar belõle minden megjelenni rendessen a képernyõn.

ASUS P8Z77-V, Intel i7 3770K,GTX 680 2GB,16GB DDR, 2TB

lac coo
#28613
Normálisan megírt AIW-nál és normálisan megírt MOD-nál nem löknek ki !
Meg gondolom a warez itt is bekavar ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28612
asszem megvan a válasz arra a kérdésemre, hogy miért löknek ki felvezetõ körben és safety car alatt: link

"Many of those problems specified up, isnt a fsone problem, because AI in rfactor is not very good.

It doesn't know that you are there. The AI has his own waypoints and follow them. It's an rfactor BUG."
#28611
Koszi. Nem utalt ra semmi 😊.

gviski
#28610
http://www.skro.de/

Virtual SimRacing

Alexease
#28609
Banner: TRF SKRO
#28608
A Topik fejlécéban a linkek közt található egy: TRF SKRO

Arra klikk és keresd ott a modot 😊

avcom
#28607
nem próbáltam, de ha jól emlékszem ez 1:1-ben GTR2-bõl átportolt cucc, ezért gondolom a GTR2-es skinek jók hozzá

irlindy
#28606
azt tudom..meg is van az addon pack csak érdekelt h készültek-e hozzá skinek..rfc-n is egy csomó modhoz csinálnak skineket...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#28605
Sziasztok!

Hol talalhato ez a GT mod, es az addon pack? Nem lelem sehol. Se az rfactorcentralon, se a HSW-n se a racesimulations.com-on.

Elore is koszi.

Freedom88
#28604
milyen új skinekre gondolsz? van egy addon-pack mely ad egy rekesz autó

T.T.

DanielT
#28603
Ez valami akkora szar, hogy már fáj.
#28602
Mit csinál ez? <#wow2>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

lac coo
#28601
LOLLER !<#fejvakaras>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#28595
FIA GT Mod-hoz nem készültek új skinek?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Freedom88
#28594
felfügg,kerékdõlés, vezetéstechnika...ezeket javitod, akkor nem fog égni a kerék

T.T.

irlindy
#28593
ha veszek egy új váltót...azt pl az én momo-mba bele tom szerelni valahogy? vagy az h müxik?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

pointer4
#28591
Érzem hogy te vagy az én megmentõm, de mindekitõl is kérdem.
F1RFC módban, a bal elsõ kerekem 4 kör után eléri a kritikusnak számító 138 fokot. És kezdi a csúszkálást.
Merre induljak el csökkenteni ezt? A gumi lágy keverék, de most olyan jól tapad. Vagy próbáljam csak az elsõt kicserélni ? Nyomást a kerékben merre változtassam ? Illetve ilyen kerékdõlésbe már nem szívesen nyúlnék bele, de ha azzal egyszerûbb alkor merre?

Elõre is köfi