rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#28590
Amilyen biztatóan indult az 1.1 , most olyan összegányolt az egész . Nekem pl .az 1.51-nél nem látszott a kerék fekfüggesztés . a levegõben álltak a gumik .
Most meg lekapták a BMW07 gumifizikáját, ami nem baj, de néha elég szemtelenül lopnak, pl a 07-es Ferrari egy az egyben a XXX nevû modból jött át, most nem emlékszem a nevére ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#28589
Én viszont a meglévõt kezdtem modolni :-) Remélem jövõ héten már úgy fog kinézni mint a jobb oldalon lévõ igazi <#buck>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#28588
Ez egy sima DFP csak modolva. Itt találsz róla némi infót....nem olcsó mulatság.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#28587
<#hamm>

Istencsászár
#28586
Le va írva, a félresikerült szar fizikát foltozzák a végteleségig, magyarul nemértenek hozzá, de valamit összecsaptak, ami nemjó és azt javítják vagyis próbálják jobbra.

Az olvasás hatalom, nem árt néha gyakorolni😊)

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#28585
de nem vágom mit javít az Fsone 1.4 1.51 1.52<#wow3>

pointer4
#28584
Fsone most kicsit úgy meglep, 1.52, ma ez a 3. verzió.
Most vagy tök részeg aki kiadja, vagy nemtom 😊
lac coo
#28583
De az rF elég furcsán kezeli az ütközéseket 😊)))
Lökdösõdnek, pattognak egymáson a dolgok .Nagy temponál az autó feléig egymásba csúsznak majd szétrobbanak egymástól 😊))
Mindenesetre ez csak félmegoldás ( ugye az objekt nem fordul a kerékkel ), de mivel saját használatra készül, és mert sokkal jobb mint az egymáson áthaladó kerekek ( bár még így is elõfordul ) , nekem pont jó lesz 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#28582
<#vigyor3><#zavart1><#taps>
lac coo
#28581

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#28579
figy..én nézem IRL-t...és minden balesetet túlélnek..és sérülés sincs szinte soha...Paul Dana halála óta komoly sérülés sem volt IndyCarban...ja és a versenyek izgalmasabbak mint a nascarban😛...nade ezen ne vesszünk össze...na mind1...amikor itt sírnak h mi van vele..mm a versenyzõvel az csak azér van h izguljon a nézõ...amikor Paul Dana 320al belement egy szinte álló kocsiba akkor lehetett tudni h többrõl lesz szó...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

avcom
#28578
az USA fan-ek biztos megköveznek, de ez az IndyCar valami "vicc", illetve épp az a gond, hogy nem az. Évente egy Indy500 elviselhetõ és nem is az ovállal van gondom, mert a NASCAR király, de hogy egy kisebb koccnál rögtön rágni kelljen a kefét, hogy túlélik-e...

narumon
#28577
Köszi, most csorog le a webrõl a trial.

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

#28573
eleve nem lehet sok mindenen változtatni, kerékdõlés, fékelosztás, hasmagasság... az miért van, hogy idõmérõn és edzésen az ai 100%on 2:01:00 körül megy, aztán a versenyen meg 2:08:00 körül pöcsölnak? a mod hibája?

www.smart-bus.hu

irlindy
#28572
lassan hozzászokik a röpködéshez 😄Franchitti

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#28571
ezt a kormányt hol lehet megvenni?
Momo

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

pointer4
#28570
Az F1RFT-t hez valami kiindulási alap setupot honnan lehetne lehuzni ?
#28569
A szovegben van hivatkozas a 22-es kepre, ami viszont nincs benne a csomagban. 😞

#28568
Koszi!

Alexease
#28567
OK, OK elcsesztem😉 <#vigyor3>
Az ISI termektamogatasa meg mindig csapnivalo😉 <#idiota> Az elozo verzioban hozzacsomagoltak a doksikat, most mar nincs benne😉
De feltoltottem, szedheted: http://alexease.extra.hu/files/AIW_Editor_Document.zip

Amugy a kamera editoruk meg mindig titkos projetc😊 <#conf><#idiota><#zavart1><#csodalk>
lac coo
#28566
Igen, erre gondoltam, nem is hengert modelleztem, hanem egy fél-hengert ( az mi is ? ::😊 , ami lefelé lapos ,így ha már az felül, ott már kerék sincs mert leszakadt valahol 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#28565
Gondolom, ahol a kerek "ramozdulna" a kerekvetore, ott majd jol felakad😊 <#idiota><#zavart1>
#28564
Milyen hozza adott doksikat?? A zipben csak az exe van.

lac coo
#28563
Na mindegy, letesztelem mit csinál ha az ütközésmodellt kiegészítem némileg a kerekek helyén .
Aztán meglátom 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28562
pár nap? pedig már mióta dolgoznak vele :S

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Alexease
#28561
Utkozesrol nem sok😉 A kerekeket tuti trukkosen szamolja. A leeso alkatreszek mashogy vannak szamolva. A scane file-ban Debris neven szerepelnek (plusz az eredeti cuccok, pl. szarnyak).
Alexease
#28560
Az az editor. Megnezted, elolvastad a hozzaadott doksikat?!
lac coo
#28559
Ütközésrõl semmi infód nincs ? 😊))
A letörhetõ alkatrészek érdekelnének, azok nem használnak semmi ütközésmodellt, ott poligonszinten megy vagy mi ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28558
Fsone 1.52 az utolsó update!!!a következõ pár napban jön az FSONE 2007 JEEEEEE

#28557
A "Basic track editing notes" egy eleg zagyva szoveg, nem igazan ertem. Egy szo sem esik benne arrol, hogy mit, es mivel kell csinalni.

#28556
Nekem ez az AIW editor magat az rFactort indotja el.

Alexease
#28555
De penzes, fizetos! Az hogy be lehet szerezni "mashogy" is, az mas kerdes...😊
Alexease
#28554
Dokumentaciot is mellekelnek hozza, tessek elolvasni, tanulmanyozni! Egyeb informacio az RSC forumon is talalhato.
Freedom88
#28553
nem pénzes...

T.T.

Alexease
#28552
Azert ne hasonlitsunk ossze egy teljesen bolti jatekekot (amit kizarolag hivatasos fejlesztok keszitenek, penzert, munkaidoben) egy "modding programhoz"! Itt a legtobb MOD, palya, auto "hazikeszitesu". Ami nem azt jelenti hogy nem jo, de azt mindenkepp, hogy sosem lesz olyan mintha penzert fejlesztettek volna, kiadoi, kereskedelmi feleloseggel. Sajnos ez van, ez itt igy mukodik. Vannak elonyei es vannak hatranyai is.

Ha tetszik az engine, akkor hasonlo alapokkal van mas valasztas is, ami bolti, hivatalos (ami nem jelenti azt, hogy hiba mentes😄): GTR, GTR2, GTL, RACE.
Alexease
#28551
Minden hivatalos software elerheto az ISI/rFactor oldalan (www.rfactor.net). Neked most AIW editorra van szukseged😉 Azt is megtalalod ott (DevKit/AIW editor 1.150).
#28550
a 3DSimED-re gondolsz, ami penzes?

Freedom88
#28549
van egy 3dsim progi mivel a pályát tudod szerkeszteni...gugli segit

T.T.

#28548
Sziasztok!

Lenne egy kis problemam az EMG fele Hungaroringgel. Konkretan a Safety Car nem tud bejonni a palyara mert a szalagkorlat moge van teve. 😞
Tudtok-e olyan palyaszerkeszto utilrol amivel atrakhato lenne a Safety Car indulasi helye, vagy ki lehetne nyitni a szalagkorlatot a megfelelo helyen?

Elore is koszi!

pointer4
#28547
De van, a Wizard Of War 😊
Maxx tökéletes szimulátor nicns 😊
SimaSuna
#28546
tökéletes játék nincs..
#28545
én sem tudom - az még talán okés hogy mért körön szándékosan meglök a kanyarban, mintha ott sem lennék (át akar menni rajtam), de az már végképp nem hogy felvezetõ körben kilök, belémjön, majd ugyanez SC alatt
pointer4
#28544
Talán téged nem ér utól nem ? 😊 Lehet más szinten jáccunk 😄
Istencsászár
#28543
Ti nemtudom mivel játsztotok, de ha nem kamikaze szinten mentek akkor az AL sem megy neked, pedig 100% agrasszivitáson néztem. Odateszi magát, de direkt nem lök ki...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

pointer4
#28542
Tedd üresbe 😊
Nekem az tetszik, hogy 100% a törés, és mégis megküld 3-4x az AI, amíg szét nem cseszi a verdám, aztán már gyerek játék megelõznie 😊 Tudom, tudom, nyomjam neki jobban 😊
#28541
FSONE 2006-al szenvedek (f*s joyyal, igazi élvezet) - 90%-os AI-val 50% aggresszivitás mellett felvezetõ körben és safety car alatt letolnak, belémjönnek, stb. - mod hibája vagy ilyen alapból?

a másik gondom: beállok boxba kisebb sérülésekkel és 6-10 perceket ír, csakhogy a motor megfõ 1 perc alatt, szóval nincs tovább

ja, egyébként van FSONE2006 1.52 😊
#28540
Mi az alap beállításokkal megyünk és 15 körre elég benzinnel, szóval csalókák ám az idõk amiket futunk, mivel lényegében semmit sem(!) módosíthatunk - még a gumik is az eredetiek (elõl új, hátul kopott).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

gordon 24
#28539
Engem nagyon érdekelne!! Ez zavar a legjobban az rfactorba.
Most igaz nem vagyok sokszor gép közelben de olvasom a forumot. Szigeten vagyok ma az utsó nap ugyhogy holnap ki tudnám próbálni a dolgot! Szóval ha van kedved és megosztanád velem ird le léci!!

Üdv.

Downhill!!

Alexease
#28538
- Probald ki a HIVATALOS Demo-t, Trial-t! Ha az sem megy, akkor gaz van. MOD-okat eloszr NE hasznalj, anelkul probald. Ha ugy megy, akkor nincs gond. A MOD-oknal problemak lehetnek... kismillio.
- De mivel semmi kulonlegeset nem hasznal a program, igy a gepedben kell keresni a problemat.
-
Alexease
#28537
Semmi otlet😉 Ha lenne, irtam volna😉 Az autokhoz, foleg az ilyen es hasonlo anomaliakhoz gozom sincs😉