rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Most meg lekapták a BMW07 gumifizikáját, ami nem baj, de néha elég szemtelenül lopnak, pl a 07-es Ferrari egy az egyben a XXX nevû modból jött át, most nem emlékszem a nevére ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Az olvasás hatalom, nem árt néha gyakorolni😊)
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Most vagy tök részeg aki kiadja, vagy nemtom 😊
Lökdösõdnek, pattognak egymáson a dolgok .Nagy temponál az autó feléig egymásba csúsznak majd szétrobbanak egymástól 😊))
Mindenesetre ez csak félmegoldás ( ugye az objekt nem fordul a kerékkel ), de mivel saját használatra készül, és mert sokkal jobb mint az egymáson áthaladó kerekek ( bár még így is elõfordul ) , nekem pont jó lesz 😊)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
www.smart-bus.hu
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Momo
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Az ISI termektamogatasa meg mindig csapnivalo😉 <#idiota>#idiota> Az elozo verzioban hozzacsomagoltak a doksikat, most mar nincs benne😉
De feltoltottem, szedheted: http://alexease.extra.hu/files/AIW_Editor_Document.zip
Amugy a kamera editoruk meg mindig titkos projetc😊 <#conf>#conf><#idiota>#idiota><#zavart1>#zavart1><#csodalk>#csodalk>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Aztán meglátom 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
pedig már mióta dolgoznak vele :SGERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
A letörhetõ alkatrészek érdekelnének, azok nem használnak semmi ütközésmodellt, ott poligonszinten megy vagy mi ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ha tetszik az engine, akkor hasonlo alapokkal van mas valasztas is, ami bolti, hivatalos (ami nem jelenti azt, hogy hiba mentes😄): GTR, GTR2, GTL, RACE.
Lenne egy kis problemam az EMG fele Hungaroringgel. Konkretan a Safety Car nem tud bejonni a palyara mert a szalagkorlat moge van teve. 😞
Tudtok-e olyan palyaszerkeszto utilrol amivel atrakhato lenne a Safety Car indulasi helye, vagy ki lehetne nyitni a szalagkorlatot a megfelelo helyen?
Elore is koszi!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Nekem az tetszik, hogy 100% a törés, és mégis megküld 3-4x az AI, amíg szét nem cseszi a verdám, aztán már gyerek játék megelõznie 😊 Tudom, tudom, nyomjam neki jobban 😊
a másik gondom: beállok boxba kisebb sérülésekkel és 6-10 perceket ír, csakhogy a motor megfõ 1 perc alatt, szóval nincs tovább
ja, egyébként van FSONE2006 1.52 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Most igaz nem vagyok sokszor gép közelben de olvasom a forumot. Szigeten vagyok ma az utsó nap ugyhogy holnap ki tudnám próbálni a dolgot! Szóval ha van kedved és megosztanád velem ird le léci!!
Üdv.
Downhill!!
- De mivel semmi kulonlegeset nem hasznal a program, igy a gepedben kell keresni a problemat.
-