11355
  • tibor16
    #11195
    Köszi, - szerintem nem bírná a gépem, - sajnos, nem egy mai darab... Az angolt ugyan pc szinten vágom, de volt már játék, amellyel nehezen boldogultam a nyelv miatt. Még meggondolom, lehet, hogy csak simán a 3-as rakom fel - de, nagyon köszönöm.
  • TitaniumRR
    #11194
    Ha kizárólag a grafika a fontos, akkor a te játékod az SH5-öt.
    Az SH3 + GWX mod egészen másról szól, mint puszta graf tuning.
    A készítők kihozták a grafmotorból a max-ot. Több év csapatmunkája.
    Ennek ellenére a lényeg a 95% körüli történelmi és technikai eszközbeli valósághűség. Van egy 2-300 oldalas GWX kézikönyv. :) Abban benne van minden, hogy mi változott. Angolul.
    Persze, van gépigény növekedés, de ha a mai játékok elindulnak nálad legalább közepes beállításon, gond nem lehet.
    A cselekmény nem változik, abban az értelemben, hogy a feladatod német U-boot pk.-ként levadászni minél több szövetséges vízi-, és légi járművet.
    Kapsz viszont tonnányi új single mission-t történelmileg hiteles tengó- és hajócsaták alapján és career mode-ban is erőteljesen megváltozik az atmoszféra a valósághűség irányába.
    GWX mod magyarítás nincs.
    Ha játszol az SH3-mal, mert érdekel a téma, nem pusztán játék szintjén, el fogsz akarni menni Laboe-ba...
  • tibor16
    #11193
    Köszönöm :)
    - valamiért hasonlóan gondoltam, de azért jó volt róla meggyőződni. Körül néztem a GWX MOD oldalán - ha jól értem, grafikai tuningot ad az SH3-as játékhoz, de a cselekmény nem változik? - jól gondolom?
    Kérdésem - a gépigény, ha felteszem, az hogy alakul? - a magyarítás használható marad, vagy akkor az felejtős - szeretek magyarul játszani...
    Előre is köszi
  • TitaniumRR
    #11192
    SH4: grafikai tuning. Szép. Hangulat: amerikai happy-boyos. Ha szereted a tengós témát 1.800,- Ft-ot meg kell érjen a galaxisban.

    SH5: szebb, mint a 4-es, de nem sokkal. Cserébe a 4-hez képest erőteljes a gépigény növekedés + van finom DRM értsd: csak online tudsz vele játszani.

    Silent Hunter 3 + GWX MOD = über alles. Profi csapat csinálta, nagyon sok mindenre figyeltek. Övé az aranyérmes összesített játékélmény.
  • tibor16
    #11191
    sziasztok, szia Tuvok :)
    melyik a legjobb Silent Hunter?
    Régebben sokat játszottam a 3-assal. Érdemes pl a 4-esre átnyergelni? - mert az ottani hajóknak mintha nem lenne valami jó hírük?
    Tanács?
  • Kozolov
    #11190
    http://virtualnavybase.hu/images/szemelyi/vnb_poster_kesz_5.jpg
  • Tuvok #11189
    pofám leszakad ..
    volt egy mentésem, ahol egy konvoj közepén vagyok, és 3 Large Tanker a célpontom . nagyjából 72-szer töltöttem be a mentést, a cél az volt, hogy a 3-ból (2 elöl, 1 hátul) legalább 2 tankert elsüllyesszek, namost ez eddig nem sikerült :D pedig minden létező technikát bevetettem, de legjobb esetben is egy süllyedt el . volt, hogy 4 torpedó ütötte lyukkal is vígan úszott tovább .. éljen a GWX ..
    73. alkalommal mind a három tropára robbant és hullámsírba került :D
  • Kozolov
    #11188
    Hi mindenkinek!

    A Virtual Navy Base a jövö hétre nyílt napokat szervez melynek keretében meg lehet ismerkedni a Bázissal és természetesen lesz merülés is!
    Az időpontot majd ide kiírom! A TS3 biztosított!
    Várunk minden kedves érdeklődőt!
  • joceruza
    #11187
    Kösz! Már nyomom 3 napja de eddig semmi gond! Nagyon állat a mod,csak ne lenne ilyen hosszú a betöltési idő....
  • Captain Brain
    #11186
    Nyugi ! Ha más mod -ot nem teszel fel, semmi gond, mert az alaprogrammal és az 1.4b patch -val nem ütközik.
    Viszont semmi értelme a programot agyon moddolni. Nálam ez az egyetlen mod.
  • joceruza
    #11185
    Segítség! A GWX mod tényleg be tehet a gépnek? Most lesz meg a GWX3. Érdemes feltenni?
  • joceruza
    #11184
    Egy pár kép róla.
    v5
  • joceruza
    #11183
    Helló! Próbálta már valaki a silent hunter 3 V5-öt?
  • Muttley
    #11182
    #11177-től
    Igen, igen, nem, igen.
  • joceruza
    #11181
    Helló! Azt szeretném megtudni hogy a karrier mód 1944 után véget ér?
  • Captain Brain
    #11180
    Ja a 9 előtt el betű van, nem egyes.
  • Captain Brain
    #11179
    Hali !

    Mindenki eltűnt ? :-(
    Szívesen vennék fel kollégákat a Skype és Messenger listámra.
    MSN Messengr: [email protected]
    A Skype azonosítóm akit édekel fentire írjon e-mail, arra válaszolva megírom. Szeretnék csevegni hozzáértőkkel.
  • Captain Brain
    #11178
    silent_hunter_3_dvd_1.4b_us.exe

    Telepítettétek ?
  • Captain Brain
    #11177
    "...Letölthető Type VII komplett belső hajótest

    Teljes egészében GWX mod kompatibilis. A torpedo szobák kivételével aktív barangolási lehetőség, aktív műszerek. ...

    Kompatibilis vele az SH3 -ra kiadott hivatalos (Ubisoft) 1.4 -es javító patch ?
  • Gab920926
    #11176
    Oké!
    regisztrálok az oldalra aztán körbenézek :)
  • Kozolov
    #11175
    Tovább képzést vállalunk mi is! Ha gondolod nézz be! De ha jól tudom reggelve vagy nálunk és ott is irkálunk a fórumon egy - két érdekes dolgot! Pl.: közös bevetések, tovább képzések, különféle rangok még szabadok! Szal közbe közbe nézz be oda is!
  • Kozolov
    #11174
    most alakítottunk egy új oldalt és jelenleg ott folynak az előkészületek a multi + TS-re! A jövő héten lesz nyílt nap és aki akar az jöhet! Amúgy toborzást végzünk Kapitányoknak!
    www.virtualnavybase.atw.hu
    Itt megtaláltok minket!
  • Gab920926
    #11173
    Na jó ez qrva hülye kérdés volt rájöttem xD sorry mindenkinek!
    am van aki multizik nagyobb csapatba esetleg Ts használatával ?:)
  • Gab920926
    #11172
    Üdv!
    egy hülye kérdésem lenne ne lőjetek le jó?xD
    az Az SH háromba a távolság mibe van megadva? kmer vagy tengeri mérföld?
    am magyarosítva van a játékom :)
  • Captain Brain
    #11171
    Helló !

    Lakik Vácon vagy közelében SH3 kapitány ? Szeretnék személyesen találkozni vele a magam továbképzése tárgyában.
  • Kozolov
    #11170
    www.virtualnavybase.atw.hu
    ( VirtualNavyBase )
    Várunk minden kedves érdeklődőt!
  • Muttley
    #11169
    ez kb olyan, mintha Gregor Bernadettet és Lendvai Ildikót hasonlítgatnád egymáshoz
  • Captain Brain
    #11168
    Összességében az SH III. éedekesebb, sokkal izgalmasabb, de jóval bonyolultabban kezelhető, nagyobb koncentrálóképességet igénylő, mint a VSTEP Ship Simulator 2008. (Persze nem is arról szól, de hajózási.)
  • Captain Brain
    #11167
    Ez már sok a jóból ! :-)

  • Tuvok #11166
    Mindenre .
  • Captain Brain
    #11165
    Sziasztok !

    A GWX mod mire jó ?
  • bekecs
    #11164
    sziasztok
    Miért van az, hogy egymást kezdik el lőni a hajók a felszinen, miközben én a víz alatt probálom becserkészni őket?
  • Tuvok #11163
  • Kozolov
    #11162
    Megnyitotta kapuit az első Haditengerészeti Bázis és szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt! A Silent Hunter III-IV-V részeit találjátok meg nálunk + alakulóban van egy saját server amin lehet majd hajózni! Ehhez a serverhez lesz TS3.
    Gyertek minél többen és kellemes időtöltést kívánunk!
    VNB_Magyar Silent Hunter Team
  • NecroPhil
    #11161
    Itt letudod tölteni :-)

    http://www.ubi.com/US/Games/Info.aspx?pId=1106
  • ladista
    #11160
    Steam

    10 euro
  • TitaniumRR
    #11159
    Üdvözlet!

    Itthon max. használtban tudod megszerezni. Bécsben viszont akármelyik Media Marktban kapható.

    Jó vadászatot.
  • mikulas16
    #11158
    a 16 az urh kodom nem a koromat jelöli!
  • mikulas16
    #11157
    tiszteletem a forum lakoknak
    szeretném eredetiben megvenni az sh3-at
    valaki tudna ebben segíteni?mert a boltokban nem találom
    szeretnék multizni vele és jó lesz a gyüjteményembe.

    nagyon megköszönöm a segítségeteket.

    tisztelettel:

    mikulas16
  • runi 2
    #11156
    Sziasztok!Az sh3 GWX-el kapcsolatban lenne kérdésem,multizni hol lehet vagy valami címet tudnátok adni? Vagy megszűnt minden ilyen szerver? Kár lenne érte.Válaszokat privibe kérném,thx.