11355
  • g3o
    #11155
    Ezt talán az SH5 forumán tedd fel, előbb megkapod a választ :)
    Vagy a Silent Hunter TS-én szóban.
  • ogre1968
    #11154
    Sziasztok!
    SH5-ben hol találom a Gibraltári egyedi küldetésben a hajót amit el kell süllyeszteni a szoroson átmegyek az oké,de a hajót nem találom hiába járőrözök minden felé.Valaki tud segítsen légyszi!
  • TG Gida
    #11153
    Köszi!Megpróbálom.
  • hunterkiller15
    #11152
    HAli!

    Nem vagyok türelmetlen,csak tudjátok nem tudok mindennap játsznai szóval vmelyik k kérdésre tottuk majd válaszolni?,köszi!
  • Karabiner
    #11151
    Win7 64biten fut. Nekem is megy. Viszont néha nem megy a telepítés rajta. nem tudom miért. ha van még működő xp azon telepítsél majd egyszerűen win7-ből csak indítsd el az sh3.exe-t.
  • g3o
    #11150
    Szerintem nem fut 64 alatt. Akkor még nem volt Win7 64.
  • toranagasan
    #11149
    Üdv mindenkinek!Végre sikerült meg vennem SH III angol nyelven mert a mediteran küldetés csak ezen megy a feltelepités sikerült de sajna a játékot nem tudom elinditani. Az eladó azt mondta hogy amerikából kapta a játékot ami eredeti olyan tanácsot is kaptam hogy állitsam át a területi és nyelvi beállitásokat angolra de ugy sem megy!Nagyon megköszönném ha valaki tudna benne segitene! Előre is köszi!
  • TG Gida
    #11148
    Hali!
    Van egy kis problémám.Win7 64 alatt elindul ugyan a játék,de a videók után csak egy fekete képernyőt látok,meg az egérkurzort.Volt már ilyen valakinek?
  • hunterkiller15
    #11147
    SZiasztok(megint)
    letöltöttem a GWX-et és a telepítés közben egy csomoszor kiad egy hibát½the source file is corrupt´ és akkor van leálitás ismátlés kihagyás én a kihagyásokra mentem és felrakta.Na és elinditom az intot átnyomom minden jó és a betöltésnél lefagy és kidob a játékból!Vki tud segíteni!jó lenni,köszi!
  • hunterkiller15
    #11146
    Sziasztok!
    Az lenne a kérésem hogy vki tud egy oldalt ahonnan lelehet tölteni a SH3-hoz a warship modot?Létszi nagyon kéne! köszi:)
  • Wittmann13
    #11145
    Hali!

    Ahogy én észre vettem,hüyeségek a rádio üzik.hiába jeleznek konvojt,hajót,bmit.Odamész és nincs ott semmi.Vmikor amugy rendes koordinátát ad meg,vmikor meg szélességi-hosszusági fokokat.
  • csakb
    #11144
    Update!

    a dockolás sikerül.... valójában egy esc bill az egész, viszont a másik kérdésemre ha lesz válasz azt megköszönöm

    üdv:

    b
  • csakb
    #11143
    Sziasztok!

    Pár napja raktam fel a GWX mod-ot.
    Olyan üzenetet kaptam, hogy XY helyen 1940. xx-től 1941 xy-ig egy "supply" hajó van. Igazából az a problémám, hogy elhajóztam oda, de akárhova "parkoltam" (mögé-elé-mellé) nem igazán történt semmi....
    Esetleg ötlet?

    Még egy kérdésem lenne!!??
    olyan üzenetet is kaptam másik tengós kollegától, hgoy XY zónában large convoy található....blablabla.... Itt a problémám az, hogy az XY zónát így írták, pl: DT4655, tehát nemigazán értettem, hogy most hova is....??
    4 számjegy????? hümmm-hümmm!!! emmost mi?

    Nagyra értékelném a segítő válaszokat!

    Üdvözlettel:

    csakb
  • TitaniumRR
    #11142
    Mi az, hogy semmi?
    Van hozzá egy PDF anyag, mit hogyan kell.

    Píci beszjél ángol lész nágy szégiccég nékéd PDF
    Há nem beszjél ángol széhogyszém, szól idé ész mi nékéd szégit :)

    Shift + F2 - motortér
    Shift + H és Shift + L - nyitja és csukja a hajótér részeit.
  • runi 2
    #11141
    Sziasztok!Feltelepítettem a Type VII belső hajótestet és semmi.GWX mod van fenn pedig.Segítsetek léci.
  • lehel78
    #11140
    ja igen és hogyan kell használni a sonart nekem mindig azt irja ki, hogy nics célpont
  • lehel78
    #11139
    Hello miért van ay, hogy nem tudom megvenni a snorkelt pedig csak vagz 350 renoméba kerül és nekem megvan rá a fedezet
  • TitaniumRR
    #11138
    A puding próbája megtörtént.

    Letölthető Type VII komplett belső hajótest

    Teljes egészében GWX mod kompatibilis. A torpedo szobák kivételével aktív barangolási lehetőség, aktív műszerek.

    Ügyes és szép munka. Gratula és köszönet a készítőknek.
  • Steven622
    #11137
    Sziasztok !
    Tegnap kezdtem a játékot és nagyon bejön.Játszik még valaki egyáltalán vele? :) Sok minden van amit nem értek ,de azért haladok a tudással.Pl azt nem értem ,hogy akadémián a torpedót csak egyszerű módban lehet irányítani? Mert manuális célzást sehogy nem tudom használni.Ha valaki segítene tippekket,trükkökket szívesen várok,hogy nagy játékos lehessek.
    UI: Rommel28 én úgy csináltam feltettem az alapjátékot (nem crackkeltem) majd rá az 1.4b patch,utána pedig leszedtem GCWorld-ről 1.4b no-dvd cracket,majd feltelepítettem a magyarítást és hibátlanul fut. Üdv : Steven
  • Rommel28
    #11136
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Torrentről leszedtem a Silent Hunter 3-at(Mo-n egyetlen boltben sem találtam), feltelpítettem, és crackeltem. Majd rá akartam tenni az 1.4b patchet, de azt írta ki ellenőrzésnél, hogy a simdata.dll vagy a missionengine.dll-lel vmi nem jó. Ha nem crackelem akkor felmegy a patch, de akkor meg nem tudom elindítani a játékot. PLS help. Ilyen tört verzióval is lehet multizni?

    Előre is kösz.
  • Frigyes54
    #11135
    conclau hivjal fol skypen mert el veszett a skype szamod. ujra kellett csinalni a gepet mert olyan virust kaptam koszi
  • crossy104
    #11134
    Ilyen a játék.A tdc-n ha befogod a célt, látsz kettő vonalat.Van rajta 1,2,3 számok.Az egyik vonal a számokkal a torpedóé, a másik a hajóé.A célzáskor a lényeg, hogy a kettő vonal egyforma távnál keresztezze egymást.Tehát ha a célra tartáskor a torpedód vonalán a számok 2 és 3-as között pont félúton van akkor a hajó vonalán 2 és 3-as között félúton kell lennie.Úgy forgasd a periszkópot, hogy ott találkozzanak.Folyamatosan célra kell tartani.
  • ogre1968
    #11133
    Hali
    SH 5-ben miért nem mutatja a céltávot és nem is marad célkövetőn.
    Egy csomó torpedót el...szok mire eltalálok egy hajót.Tud vki okossat?
  • Frigyes54
    #11132
    koszi Karabiner. egy nvidia 9800gt-t vettem. a leveledet csak most olvastam miutan a Kecsege megmondta hol kell neznem. udv
  • Karabiner
    #11131
    gyere sh5 fórumba át ott meg beszéljük. Törtel elég sok a probléma egyébként.
  • Wittmann13
    #11130
    Feltettem az SH5-öt.Hát mit mondjak.... :(
  • GOAMate
    #11129
    helló mindenkinek.lenne 1 olyan kérdésem hogy hogy tudok játszani a SH3 al Windows7 alatt_??? THX
  • greyfog
    #11128
    Sziasztok!
    Tudtok tippet adni, honnan tölthetem le a SH4 leírását magyarul, ha a silenthunter.hu-n rossz a link?
    Ezer köszönet!
  • Frigyes54
    #11127
    Karabiner. Ha az SH5-os nem megy 8500-as nvideaval, akkor Te melyik kartyat javaslod? Es ez kb mennyibe kerul? valaszodat elorre is kossz.
  • Tuvok #11126
    Csúnya hiba, nem lehetetlen .
    SH3 Commanderrel át tudod írni a célterületet, de engem mindig kidobott a játék, ha járőr közbeni mentés írtam át .
    Tojd le, Esc, és csináld a köv járőrt .
  • Herold
    #11125
    Nektek volt már olyan, hogy nem létező koordinátákat adott, hogy ott kell őrjáratozni? Olyat már hallottam, hogy szárazföldre küldte az embert, de ez már nonszensz, hogy nem is létezik az a mező, ahova elküld.
  • madmanic
    #11124
    megvan..
  • madmanic
    #11123
    sziasztok!

    deck gun lőszerét hogyan tudom váltani?

    visszaolvastam és a keresőt is asználtam de semmi...
  • TitaniumRR
    #11122
    Ez kompatibilis lesz elvileg a GWX -szel, ugye?

    Más:

    Miután ez A Tengeralattjárós topic: I. Vh.-s tengeralattjáró témájú előadás holnap a Budai Várban
  • Tuvok #11121
    Én még bízom benne, hogy ha az V tényleg akkora szutyok lesz, akkor a GWX projekt újraindul, és kapunk egy újat .
  • Karabiner
    #11120
    Aki nem mond le a kedvenc SH3 játékáról azok is megkaphatják a végig sétálható fedélzetet egy mód segítségével. (szerény véleményem szerint szebbre sikerült mint az 5-be)
    Perpillanat még csak béta állapotba van itt
    Egy másik verzió itt tölthető.
  • Tuvok #11119
    Minden hajó benne van a könyvben .
    De ha nem rég játszol, szerintem hagyd még a manuális célzást .
  • lehel78
    #11118
    Sziasztok nem rég játszom a sh3-t és volna egy pár kérdésem, miért van az hogy ha beakarok azonositani egy hajót nem lehet mert nincs meg a hajókönyvbe ilyenkor mi a megoldás, volt olyan is hogy, kilöttem 4 hajót és csak 3 regisztrált.
  • kitt2000
    #11117
    Valaki próbálta eszt a módot?

    Én most próbáltam ki elég jó!
    Még nem tört ki a háború még csak az első utam volt!
    kinyíló kapu,forgó daruk,közlekedő teherautó,vonat a kikötőbe !
    Én innen szedtem le!
    http://www.silenthuntermods.com/forum/index.php?topic=271.0
    De itt van pontosan hogy miről szól pár képben!
    http://hansolo78.2page.de/

    Akit érdekel töltse le!
  • Karabiner
    #11116
    ok jövök akkor ts-majd föl mászok