2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Kandurex
    #961
    szvsz inkább maradjon a régi
  • AntiHero
    #960
    Ezt szeretném ide berakatni bannernak.

    köszi.
  • toysoldier
    #959
    reklám (#12006)
  • Kandurex
    #958
    oksa
  • AntiHero
    #957
    IDE szeretném ha beraknátok ezt bannernak.
    köszi.
  • Magoo
    #956
    Én is pont most akartam jelenteni! Ground24-et
  • Bucser
    #955
    jozsef22-re és ground24-re szerintem lecsaphat a banhammer mert eddig 4 vagy 5 filmes topicban reklámozta ugyanazt az FTP-t.
  • Quantumleap
    #954
    Bocs! A 11815-ösömet is, légyszi.
  • Kandurex
    #953
  • Quantumleap
    #952
    Szeretném, ha innen törölnétek a 11814-es hozzászólásomat és a hozzá kapcsolódó válaszokat:

    Prison Break (FOX)
  • Sephi
    #951
    Kaudrex ment privi. Plz .
  • Z
    #950
    "Megkérnék 1 moderátor urat hogy mélyen tisztelt Riddick21 nevű úrra teséék már rszólni ugyanis xarrá pocskondiázza a fórumot és a fórumozókat is. Ja meg nem akar leereszkedni a mi színvonakunkra... akkor miért van itt?..."

    Ez megint aktuális...én konkrétan inkább szánom azért, mert ilyen perverziói vannak. Jelesül, hogy egy fórumon folyamatos flémeléssel, személyes sértésekkel rombolja a topikokat, és szándékosan hergel más, amúgy normális hangnemben írogató embereket.

    Pl: #32951: "A szájbabaszott jó kurva anyádat, te cigány.", és hasonlók.

    Most erre a topikra szállt rá:Filmek, amiket most láttunk...
  • Sheltem
    #949
    Légyszíves Riddickkel csináljatok valamit, hogy kedvenc topicunkba ne utálattal menjünk, köszi.
  • precision
    #948
    Ezt pls tegyétek be bannernek ide
    thx :)
  • Quantumleap
    #947
    Prison Break (FOX)

    Szeretném, ha innen törölnétek a 11633-as hozzászólást. Sértegetés.
  • ronihun
    #946
    azthiszem könyörög egy ip bannért:S
    megint visszajött csak ujraregelt...eléggé szánalmas egy gyerek
  • _Vegeta_
    #945
    Koszi Kandurex ;)
  • Kandurex
    #944
    Gokou most már elment vadászni
  • _Vegeta_
    #943
    Igen, valoban ki kellene osztani buntit. :)
  • ronihun
    #942
    uyganebben a topikban gokou megint csunyán beszél?:S
  • ronihun
    #941
    Gokou nevű felhsználóra ráférne valami figyelmeztetés v bünti:S
  • Kandurex
    #940
  • Aspyrin
    #939
    Az illetékes kijavíthatná a L'ecsó topik filmcímét helyesre, megelőzve ezzel a naponta feleslegesen nyíló topikokat(pl.: itt egy).
  • Aquir
    #938
    Nem hiszem hogy órákig tart a témanyitónak hozzászólást írni ide, figyelembevéve, hogy az előbbi büntipontját is szótlanságért kapta =)
  • Met
    #937
    reklám
  • ldavid
    #936
    én ezt a bannert szeretném ide, Thx!
  • Pheaper
    #935
    Kérem tőrőlni KÖSZIII
  • Harly18
    #934
    Sziasztok! Ide szeretném berakatni bannernek ezt a képet. Ekőre is köszönöm!
  • Alien
    #933
    Megkérnék egy moderátort, hogy innen legyen kedves kitörölni az #1268-as és az #1269-es hozzászólást mert nagyon spoileres és aki még nem látta annak elég szépen lelő pár dolgot. Köszönöm! :)
  • Beast Machine
    #932
    Megkérnék egy modibácsit, legyen oly szíves elmagyarázni Nyarlathotepnek, hogy mi az a lopás, és mit jelent a "NOWAREZ!!4" kifejezés.

    köszönöm.
  • Gladiator
    #931
    A Harry Potter topikban elrontottam a spoilert és egész érdekes dolog történt. Az aláírásom valahogy így "különvált". Szal nehéz elmondani, de ha vki kijavítaná megköszönném.

    2150-es komment.
  • gettobuxa
    #930
    sziasztok :)
    egy eltévedt hozzászólásomat szeretném töröltetni ha lehet
    köszi
    érthető okokból :)
  • Prince23
    #929
    T. Modik!
    A Top Gun c. topikba szeretném stylusitani ahová írunk, szal a mezőt.
    Azt megtudjátok e csinálmi? vagy hogy kell?
  • Punker
    #928
    1 hétig csöndben lesz.
  • Sawyer2
    #927
    Megkérnék 1 moderátor urat hogy mélyen tisztelt Riddick21 nevű úrra teséék már rszólni ugyanis xarrá pocskondiázza a fórumot és a fórumozókat is. Ja meg nem akar leereszkedni a mi színvonakunkra... akkor miért van itt? a legtobb hsz-e a D I E H A R D 4 topikban.. KÖSZÖNÖM!
  • Attila8805
    #926
    Megkérnék egy moderátort hogy ezt a topicot törölje: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1182971517
  • PrisonMan
    #925
    Még mindig szeretném, ha valaki javítaná a Hidden Palms-os topikomat!! PLS!!
  • Sir Quno Jedi
    #924
    Én nem. Valamék fejlesztőt kell megkérdezni, de azok nem hiszem, hogy foglalkoznának ilyesmivel. (pl. St)
  • Aspyrin
    #923
    Szegény én, azért az adatlapomról eltudnátok távolítani ezt a mostani kis balesetet? :)
  • Sir Quno Jedi
    #922
    Ez a legjobb módszer a topicnyitogatási kényszer visszafogására! :DDD