2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Ironman2
    #1803
    Ez nem igaz,mert nem ő volt a gépnél,ezt már többször tisztázta,és elnézést kért hogy a testvére visszaélt a nickjével.Te sem tudsz semmit,csak hajtod a magadét.Ennyi.
  • Ironman2
    #1802
    Az ilyen hozzászólások miatt,igenis legyen házigazda.Ha én lettem volna,már rég kivágnám onnan az ilyen egyéneket
  • Rundstedt17
    #1801
    Hosszú idő után ez az első probléma azóta ehhez nincs szükség házigazdára,modi is kitudja vágni
  • Rundstedt17
    #1800
    +1 Takezó
    Wesker egy elvakult Alekosz fan semmiképpen sem lehet házigazda,folyamatosan törölte és fenyegette a másik oldal képviselőket.

    Tisztitásra szorul:
    Egy elvakult Alekosz fan,zsidózik,cigányozik stb:
    itt
  • Takezó
    #1798
    Ez nem igaz, hogy nem lesznek, mert előtte is voltak. A különbség az volt, hogy a NEM Alekosz-fanokat fenyegették, hogy törlik meg büntetik, bármit is mondtak, míg az Alkesz-fanoknak bármit lehetett, többek között cigányozni és zsidózni is. Ne rinyáljatok, így éppen tisztességes a dolog, hogy nincsen házigazda, és a modiknak is csak ritkán kell rendbe rakniuk egy-két ilyen főbarmot.
  • Ironman2
    #1797
    Adjátok vissza Wesker24-nek a házigazda jogot a Való Világ 4 topikban,és nem lesznek ilyen hozzászólások.Többen is támogatjuk!
  • Takezó
    #1796
    Valóvilág 4 topik:
    bakkerman (#53160)
    "fuhúúúú mekkorát fognak koppanni szombat este,ha Éva battyog vissza a villába :PPPPP Amikor alekosz jött vissza,akkor béciék kompletten beköltöztek a hálóba,ki se jöttek,akkor mit csinálnának ha Éva is vissza jönne? :DDDDD Éva 3 győztes párbaj,Alek 2,na onnantól bekussolnának cigányék,meg a dagadt zsidó is,meg a lengyel buzi is"
  • jeneci
    #1795
    támogatom:D
  • Ironman2
    #1794
    Légyszi rakjátok ki az oldalamra való hivatkozást,a VV4 bannerjába.Köszi
  • Efreet
    #1793
    Mostantól minden egyes ide beírt, nem idevaló hozzászólásért egyet.
  • Shortstop
    #1792
    Valaki fejtse már ki, hogy miért nem lehet cigányozni! Érvekkel alátámasztva.
  • Coolfire
    #1791
    Kíváncsi leszek mennyi háromszöget kapunk,amiért ide írtunk.:))
  • spm
    #1790
    Maximum te fröccsögsz, ott a topicban senkinek semmi baja nem volt, teljesen normálisan beszélgetünk azóta is, csak te hisztizel itt, mint egy kisgyerek.

    És azok után a hsz-ok után, amiket te oda írtál, még ne neked álljon feljebb!
  • Ironman2
    #1789
    Jól van FERI.Ülj le,vagy összegyűjtöm az összes trágár hozzászólásodat ami volt a vv4 topikban.Csalódtam benned!
  • F E R I
    #1788
    egyáltalán nincs teljes szólásszabadság, csak jön a fröcsögés részedről...
  • Ironman2
    #1787
  • spm
    #1786
    Mindenki annak becézi a másikat, aminek akarja! Szólásszabadság van. Béci pedig saját bevallása szerint is cigány, soha nem is tagadta, nincs miről beszélni. Nem kell az óvodás hisztid, hagyd el a VV topikot és nincs több gond. ENNYI!
  • F E R I
    #1785
    Aki nem cigány és Bélának hívják, Bécinek becézik, azt is akkor simán lehet bécigányozni? Ne akard már kimagyarázni, amit nem tudsz!
  • Tarafan
    #1784
    Ráadásul ő cigót mondott, ami meg teljesen helyén van.
  • Tarafan
    #1783
    Mág ne is haragúdj öregapám, de a cigánymeggyre is azt mondják már hogy romameggy? Vagy romapecsenye? Ne röhögtess már, Béla roma származású, ezt szép magyar nyelven úgy mondják, hogy cigány.
  • Gatti
    #1782
    bocsi nem ide akartam
  • Gatti
    #1781
    na van közvetítés XD vagyis volt egy pillanatra :D
  • Shortstop
    #1780
    Tökmindegy hogy hívod őket sehogy sem lesznek elégedettek.
  • Gatti
    #1779
    fáj az igazság? amúgy az a szó ami neked nem tetszik egyáltalán nem káromkodás....
  • spm
    #1778
    Abszolút semmi nem történt a topikban, nem kell az óvodás hiszti.
  • Ironman2
    #1777
    Mi történt veled FERI? Az elején pedig mindenki az obszcén poénjaidon szórakozott
  • Coolfire
    #1776
    Hogy te mekkora egy szargalacsin vagy bazzeg...
  • SirAlo
    #1775
    Vagy teged kitiltani hogy menny a szabad levegore;)
  • Dean Winchester
    #1774
    legalább mondjál pár indokot :)
    de azt nemtudsz :)
  • F E R I
    #1773
    Sőt, tessék ideiglenesen bezárni a topikot vagy 2 napig, menjen mindenki a szabad levegőre!
  • Dean Winchester
    #1772
    ez neked mióta igányozás???
    ez egy becenév :)
    mintha ez olyan nagy durvaság lenne :(
  • F E R I
    #1771
    megint a szokásos cigányozás, kéretik durvább szankciót alkalmazni, mert már nagyon unalmas!
  • Marci0115
    #1770
    támogatom
  • Fabio Capello
    #1769
    Na ide azt a jogot, rendet csapok közöttük! :D

    [remegő lábakkal áll a topik kapuja előtt, hogy be merjen e lépni, vagy széttépik]
  • Takezó
    #1768
    Köszi. Nem hiszem, hogy sikerülne olyat választani, aki mindenkinek megfelel, de így legfeljebb jelentik itt azt, aki tényleg trollkodik.
  • Ironman2
    #1767
    Nekem nincs mitől tartani.Elég ha benéznek a VV4 topikba,és megértik a modik hogy mekkora ....vagy
  • Rundstedt17
    #1766
    takezó,tyler1,phat smoker is mind trollok?

    Ennyi panasz joggal történt....viszont rád is ráférne egy büntetőpont mert továbbra sem érted meg hogy más vélemény is lehet a tiéden kivül

    A provokálást is befejezetnéd
  • Ironman2
    #1765
    A modiknak ugylátszik hogy 2 hülye trollnak a szava többet ér,mint a többieké,akik ott normálisan fórumoznak.
    kontar=troll
    runstedt17=troll

    Wesker nagyon jól vezette a topikot.Adjátok neki vissza!
    Runstedt továbbra is ott trollkodik,meg lehet nézni
  • Ironman2
    #1764
    Nem véletlenül hoztam létre az Alekosz fanclubot.De ez sem segitett ugylátszik.
  • kontar
    #1763
    Én nem tudok és nem is akarok választani helyette csak elmondtam a véleményem.