2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Tyler1
    #1843
    mellesleg a VV4 topikban kapásból több rasszizmus van ebben a 2 hsz-ben mint az enyémben: #58252, #58253
    nem bemártani akarom ezzel, csak nem nagyon látom egységesnek a szankcionálásokat a fórumon.
  • Tyler1
    #1842
    csak poénból írtam arra, hogy kineveti t-bag-et, nem volt célom semmi rasszizmus, és diszkrimináció vele :) gondolod ez pont egy sorozat szereplője felé irányulna? ugyan már. stílust meg direkt írtam úgy, amilyen a karakteré, nem tudtam, hogy ez is ekkora bűn itt sg-n.
  • Quantumleap
    #1841
    Szeretném, ha törölnétek innen a 48-ast. Rasszista, diszkriminatív jelleget érzek benne, mégha csak enyhén is:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1299480189
  • Dean Winchester
    #1840
    wesker-t támogatom
  • spm
    #1839
    Ezt a spamet kéretik törölni a VV4 topikból! #58119

    Köszi!
  • Ironman2
    #1838
    Barnuska 665/amatorversenyzo,és még ki tudja hány alregje van(drevil666) megint elkezdte a flémet a való világ 4 topikban.
  • SirAlo
    #1837
    Gyertek irni a gumiszobaba tovabb, ha mar ide nem lehet
  • desigo
    #1836
    Azért jobb lenne ha nem egy 8 napja regisztrált user (aki mellesleg szétoffolt nem kevés topikot) mondaná meg,hogy mi legyen.

    Topiknak jót tesz egy kis bezárás.Forma 1 topikban is bevált már ez korábban.
  • Robez84
    #1835
    Nagyon helyes ! végre egy kis rend lesz!!!
  • Efreet
    #1834
    A topicot átmenetileg bezártam, mert kezdett kicsit túlságosan elharapózni a hangulat.

    Az ide kommentelni vágyóknak: ha valakinek be akartok szólni, akkor azt privát üzenetben tegyétek, ez a topic nem erre való, az offolást büntetni fogom.
  • Victor1103
    #1833
    Mi történt a vv4 topikkal? Nem tudok kommentelni.
  • IXEMGabeo
    #1832
    mit trollkodsz itt? menjél aludni gyerek vagy még...
  • Benevolens
    #1831
    ez nem igaz, néha beírtak ilyeneket, de mindig leállítottuk. Más hozzászólását nem tudjuk törölni.
    A modi meg vegyen vissza a kihívó hangnemből
  • Tyler1
    #1830

    jó lesz egy kis szünet ott, főleg mert este biztos elszabadult volna a pokol...
  • Efreet
    #1829
    "Csakhogy ha egy topickkal túl sok a modik dolga, akkor ott előkerülnek a drasztikus megoldások."

    Menjetek a saját fórumokba a rajongói topicokba, a VV téma most pihen egy kicsit.

    Addig gondolkodjatok el azon is, hogy mit jelent a kultúra kifejezés, és hogy nem mindig a másik a hibás.

    A témában hozzászólásokat ide nem várok, fellebbezésnek helye nincs.
  • Amatorversenyzo
    #1828
    nem szégyelled magad hogy 35-40 évesen ez az egy foglalkozásod van, hogy itt osztod az észt?
    Anyámmal egy idős vagy b+....
  • Amatorversenyzo
    #1827
    remélem bezárjátok ezt a topikot.
    az alja nép gyülekezőhelye....
  • Amatorversenyzo
    #1826
    ezek közül egyik se durva.
    Persze magatokat nem jelentitek, amikor kiprovokáljátok az emberből a szavakat...
  • spm
    #1825
    Amatorversenyzo OFF/Trollkodás a VV4 topikban:

    #56574
    #56598
    #56599
    #56602
    #56618
    #56622
    #56626
    #56631
    #56634
  • Amatorversenyzo
    #1824
    egyszerűbb lenne ha ezt a vv4 topikot áthelyeznétek a gumiba, vagy törölnétek.
    Nagyon bosszantó, hogy benéz az ember és egyből jön a sértegetés az ember származását illetően (cigányozás) és ezt leírják többször is, csak nem mindegyk van jelentve.
    Ezért már rendőrségnek kéne jelenteni ezeket, vagy törölni a hsz-ket de gyorsan, míg a google kereső ide nem navigál, mert akkor lesz csak gond.

    Én csak leírtam a véleményemet...
  • Ironman2
    #1823
    Tiltsátok már ki a topikból ezt az idiótát!
  • Takezó
    #1822
    kiegészíteném még ezzel:
    "Ok, tudomásul vettem, nem kommentelek. Sorry. Akkor is retek cigó, és Ő megy vissza. Pecsába. "
  • Takezó
    #1821
    Szabó Péter, Valóvilág 4 topik, 56752
    "Az a roh... mocsk... cig... rete.. fajtájukat, szakadt volna anyjukba a fejük az undorító gusztustalan majmoknak. "
  • Tyler1
    #1820
    ne az adatlapját linkeld, hanem a hsz-ek számát, amiben azt teszi :) így nem fogják visszakeresni.
  • spm
    #1819
    Amatorversenyzo szétoffolja/trollkodja a VV4 topikot.

  • [NST]Cifu
    #1818
    Csakhogy ha egy topickkal túl sok a modik dolga, akkor ott előkerülnek a drasztikus megoldások.

    Az értetlenkedőket pedig lelkiismeret furdalás nélkül szoktuk kitessékelni. ;)
  • [NST]Cifu
    #1817
    Jelezni kell, és kezeljük. :)
  • SirAlo
    #1816
    Ezt ugy meg lehet oldani hogy kiirni aki nem viselkedik megfeleloen kitiltast kap az sg-rol, igy mar meggondolnak sokan hogy mit irnak es nem kell minden hozzaszolast vegignezni... ha beugrik egy kamikaze meg kitiltani es megvan oldva
  • Tyler1
    #1815
    pedig biztos lehetsz benne, hogy ez lesz még a párbajig sajnos
  • Takezó
    #1814
    Nem szeretném, hogy bezárjátok a topikot, de újra cigányozni kezdtek. Utolsó 50 hozzászólásban kábé, de itt egy ékes példa:
    [HUN]Crassus #55842
  • wesker24
    #1813
    A VV4 topicba
    legyenek szivesek ezt a képet berakni
  • Dean Winchester
    #1812
    ebbe a topicba ezt a képet kérném betenni!
    THX!
  • Efreet
    #1811
    Felhívnám a figyelmet a 1793-as hozzászólásra (és annak előzményeire), annak figyelembe vételével kérném a további hozzászólásokat itt elhelyezni.
  • Marci0115
    #1810
    jaj testvére használta a nickét, persze én meg orbán viktor viktor vagyok
  • Dzsini
    #1809
    Ha így gondolod, ez csak titeket jellemez. Rajtatok múlik, hogy felül tudtok-e emelkedni a kicsinyeskedésen és fanboykodáson.
  • Ironman2
    #1808
    Akkor soha nem lesz ott gazda.Erről ennyit.
  • Efreet
    #1807
    Annyit tennék hozzá, hogy a "topic nagy többsége" azt jelenti, hogy az itt a topicban is szembenálló felek közös megegyezése, teljes egyetértése kell hozzá, és nem fura történetek testvérekről, akik véletlenül arra járnak és gonoszul törölgetnek egy topicban.

  • [NST]Cifu
    #1806
    Arra aligha hiszem, hogy bármelyik modi is önként vállalkozna, hogy a VV4 topicot folyamatosan kövesse, és ott rendet tartson. Én sem.

    A házigazda dolog a topic közösségét kell reprezentálnia, de nem lehet mindenkinek a kedvében járni. Ha az aktuális házigazda nagyon részlehajló, és ezt sokan sérelmezik, az persze nyilván visszás helyzet. Ha nem tudtok egy olyan embert találni, aki a topic nagy többségének megfelel, és vállalja is, akkor azt "távirányítással" mi nem tudjuk igazán kezelni. A legszélsőségesebb megoldás a már említett topic bezárás, nekem ez lenne a legegyszerűbb (ha meg valaki újranyítja ebben a fórumrészben, élből zárom és kivágom a topicnyitót, ez sem vesz igénybe több időt, mint fél perc - persze ha a saját fórumrészben vagy a gumiban teszi, az már nem rám tartozik), de felteszem abban azért minden VV4 topiclakó egyetért, hogy ez a "megoldás" nem túl szimpatikus egyikőtöknek sem.

    A topic további sorsa a kezetekben van. Ha meg tudjátok egymás között beszélni a házigazda dolgot, akkor azt jelezzétek a [email protected] (a támogató hozzászólások számával). Ha viszont a topic nagyon lezűllik, akkor kénytelen leszek drasztikus megoldásokhoz folyamodni. Lehet nyugodtan köpködni, de én annyira nem vagyok híve a "hagyjuk őket, csak rugdossák egymást, ha ezt élvezik" nézetnek. Vagy ha ezt akarjátok csinálni, akkor azt a gumiszoba / saját fórumrészben tehetitek meg. Itt nem.
  • Takezó
    #1805
    Mi nem kértünk házigazdai jogokat, én sem szeretnék, csak azt kértük, ne legyen olyan ember se, aki a fórum szabályainak betartatásán kívül saját szabályokat is hoz.
  • Dean Winchester
    #1804
    jaj :D
    te meg takezo nem alek fan vagytok szóval ti meg az alek fanokkal kivételeznétek :)

    #1800: mi a gond a hsz-ban???? :S adott népcsoportokról ír ezt s azt :S csak a magyarokról lehet írni ? :D