2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Efreet
    #1762
    Megvontam tőle a házigazdai jogot. Tudtok újat választani helyette, vagy rend lesz enélkül is?
  • kontar
    #1761
    Támogatom mégpedig azért mert a topic neve Valóvilág 4, és nem Alekosz fan club. Ha valaki bemegy a fórumra és leírja a véleményét az nem trollkodni megy be hanem fórumozni, mint ahogy más adott témába is megteszi. Ez így egy nagy átverés, egy bújtatott Alekosz fan club és az ember csak azt veszi észre vagy valami büntetőbizbaszt kap, vagy törlik.Tessék a topicot átnevezni és aki nem érdekelt a témába nem fog odamenni.
  • Tyler1
    #1760
    támogatom.
    egy hg tudjon pártatlan maradni, és ne csak a saját érdekeit, és véleményét védje. ezzel a törölgetéssel, pedig teljesen értelmetlenné teszi a fórum célját.


  • Phat Smoker
    #1759
    márpedig az alpári hangnemben megfogalmazott mondatok meghagyása, ellent mond a topik azon piros betűs felszólításának, miszerint kultúrált formában kéretik fórumozni és a fáradt gőzt máshol kiengedni!
    a házigazda pedig mindig minden körülmények között őrizze meg a pártatlanságát és ne legyen elfogult a hozzászólások törlése során!
  • Takezó
    #1758
    Az az igazság, hogy ezzel egyet kell értenem. Valóban úgy tűnik, mintha az a topik egyfajta Alekosz fantopik lenne, és egyfolytában büntetéssel fenyegetik azokat, akik másokat favorizálnak. Hangsúlyozom, nem trágár stílusban.
  • Rundstedt17
    #1757
    A valóvilág4 topicban a házigazda visszaél a jogával már nem először és nemcsak az én esetemben,törli az összes hozzászólásom mert nem egyezik a véleményünk.


    Trágár szavakat nem használok,csak a véleményem írom le.

    Ellenben a számára tetsző véleményeket még ha teljes mértékben is alpári módon vannak megfogalmazva nem törli.

    Kérem a házigazda jogának felülvizsgálatát!
  • [NST]Cifu
    #1756
    Sarokba állítottam.
  • Dean Winchester
    #1755
    reklám a vv topicban
  • Ironman2
    #1754
    Mehet neki a topikban is!
    42692,42700
  • Ironman2
    #1753
    42648
  • [NST]Cifu
    #1752
    Probléma esetén a hozzászólás számával... mondja a banner. Ilyenkor tehát légy oly kedves így cselekedni.

    Most benéztem, pár embernek kiosztottam pár pontot, két oldal visszaolvasása után.
  • F E R I
    #1751
    Azt hiszem jöhet a bünti!
  • F E R I
    #1750
    Köszönöm!


  • [NST]Cifu
    #1749
    Írok még egy figyelmeztetést, aztán ha továbbra is ilyen hangnem marad, lesz egy kis büntipont szórás, aztán ha a fél topiclakó csapat neve mellett vagy lesz, akkor talán észbe kapnak.

    Alternatív megoldás hogy legalábbis ideiglenesen bezárjuk a topicot...
  • F E R I
    #1748
    láthatóan nem nagyon vették figyelembe!
  • [NST]Cifu
    #1747
    Volt egy figyelmeztetés, majd aztán meglátjuk, lesz-e foganatja...
  • F E R I
    #1746
    Erőteljes cigányozás megy a vv4 topicban, kéretik intézkedni!

    Köszönöm!
  • [NST]Cifu
    #1745
    Így utólag már nem mondom meg mi volt akkor kint, amikor az eset volt, csak az maradt meg, hogy offtopic volt, ezért említettem meg a figyelmeztetésben. Tán mintha valami városok lettek volna?

    A delikvensek kapták a jutalmukat.
  • Dean Winchester
    #1744
    1 példát mondanál ami nem vv4 szavazás volt ? :D

    vv4 topic

    stílus
    stílus
    kapjak csak a büntit xD
  • LoSA
    #1743
    Egyébként én se... :)
  • Ironman2
    #1742
    Én soha nem láttam ott olyan szavazást ami nem a VV4-hez tartozott,vagy lehet hogy pont nem voltam akkor itt
  • LoSA
    #1741
    Én amikor csak ott jártam, akkor mindig ontopic szavazás volt, de akkor ezek szerint volt, hogy off volt... De remélem, hogy ONtopic szavazás mehet a topicba, azzal remélem, hogy nincsen, nem lesz probléma! ;)
  • [NST]Cifu
    #1740
    Konkrétan amikor a figyelmeztetés elment, a topicban NEM a ValóVilág 4-hez kapcsolódó szavazás volt kirakva, és előtte NEM a ValóVilág 4-hez kapcsolódó quizjáték ment hosszasan a topicban (#28308-tól visszafele), a házigazda által szervezve.

    Szóval:
    1.: Nem igaz, hogy a témához kapcsolódóan ment mindig a szavazás.
    2.: Némi offtopic belefér minden topicba, de ha egy egész oldalnál is hosszabban a témához abszolute nem kapcsolódó dolog megy, az minimum homlokráncolásra ad okot. Ha offtopic quizjátékot akartok, mehet külön topicba, nem a VV4-hez tartozik, emiatt figyelmeztettem a házigazdát.
    3.: Ha valóban ontopic a szavazás, akkor nyilván senkit sem zavar, engem sem érdekel. Viszont ha még egyszer offtopic szavazást látok ott, én magam kezdeményezem a házigazdajog elvételét Wesker24-től....
  • LoSA
    #1739
    Kedves Modik!

    Azt szeretném kérdezni, hogy a ValóVilág 4 topicba miért NEM lehet szavazást betenni? A szavazás mindig ahhoz a témához kapcsolódik, kapcsolódott, aktuális volt, stb... Azt miért nem lehet?! Remélem, hogy meggondoljátok magatokat, ez logikátlan nekem ez a "döntés"! thx!
  • LasDen #1738
    hello....itt kérném szépen ezt berakni bannernak....köszi....
  • Jakuza001
    #1737
    Warez eleres linkekkel.

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1009326176&no=61151
  • Icebreaker
    #1736
    Téged kellene lecserélni,mert az összes topikot teleszórod a hülyeségeiddel!
  • COD Black Ops
    #1735
    Igen személy szerint ez engem is zavar! Töröl minden üzenetet ami nem kapcsolódik a VV-hez de több száz hsz van "kvíz" meg hasonló hülyeségekkel..Én támogatom az ötletet hogy cseréljük le!
  • SirAlo
    #1734
    Senkinek nincs es nem is volt a VV topicba problemaja semmivel csak Tylernek!
  • Ironman2
    #1733
    És neked ez bántotta a szemedet?
  • Gell97 kolega
    #1732
    oké. :)
  • [NST]Cifu
    #1731
    Legközelebb azért légyszíves majd HTML kódban. ;)
  • Gell97 kolega
    #1730
    Köszönöm!
  • Gell97 kolega
    #1729
    Üdv!
    Ezt a képet szeretném ha valaki betenné ide.
    És a banner alá pedig ezt a szöveget:
    Ice Road Truckers on History.
    Évad 4.

    Honlap

    -- Előre is nagyon köszönöm!
  • [NST]Cifu
    #1728
    Írtam egy figyelmeztetést neki. Illetve ha meg a személyével van gond, akkor egyeztessen a topictársulat, írjatok egy mail-t akkor a [email protected], hogy vegyék el tőle a jogot, illetve a topicban legyen egy házigazda szavazás.
  • Tyler1
    #1727
    ValóVilág topikban #28308-tól lefelé agyon offolás ment kb. 2 oldalon keresztül a saját hg részéről. ez már nem az első eset, h fogalma sincs mi a dolga, úgyhogy jó lenne ha a jogot olyan kapná, aki képes is topikot vezetni, nem kérdez-feleleket rendezni, ráadásul nem is topik témájában, meg idétlen csillagokat kiosztani. az oda kapcsolódó hozzászólásokat meg össze-vissza törölgeti.
  • byzhouse
    #1726
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1294699772]#39[/URL]
  • ldavid
    #1725
    ide berakná valaki fejlécbe ezt a képet? thx
  • edios
    #1724
    üdv!
    hg csere:
    avatar topic

    igazoló hsz: #5322
    (remélem ennyi elég, nem kell mail)
  • freestyle666
    #1723
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1080854215
    #16504