1879
  • Tarajos Sül
    #1599
    Gafz oldalán alul a magyarositás!

    a /2 verzió nekem megy!/
  • akela
    #1598
    Vak vagyok itt van fönt hehe
  • akela
    #1597
    Sziasztok! van ehez valami magyaritásféle?
  • Sheva
    #1596
    Forza MIlan így van :)
  • Frank27
    #1595
    Én is beszoptam az autópályát.Már rendőrségi kordont húztam fel hátha segít.
    De most olvasom a megoldást.Sárga autó.Köszi srácok.
    Sziasztok
    FORZA MILAN
  • Sheva
    #1594
    most épp az autópályán történt balesetet csináltam meg
  • Tarajos Sül
    #1593
    ja én is,vagyis régebben,de még fent van a gépemen,de nem használom!
  • Sheva
    #1592
    én is tegnap szedtem le és nagyon tetszik most épp ott tartok mikor egy illegális gyorsulási verseny van... annyira nem figyeltem a tűzre h úgy elszabadult h nem tudtam megfékezni :P
  • onlybarca
    #1591
    én igen
  • Sheva
    #1590
    gamel még vki ezzel?
  • Tarajos Sül
    #1589
    sokféle variáció:
    1)Az Emergency3 honlapja

    2)Warez honlapokon,is biztos hogy van!

    3)A Pc CD-ket árusitó boltokat is felkeresheted
    pl.:Media Markt stb vagy a Westend City-be is szétnézhetsz,ott tuti van!
  • viktor2
    #1588
    Hello! Szeretném megszerezni a gyári programot esetleg valaki megirná vagy hol lehet megvásárolni, minden lehetőség érdekel.
  • szemlits
    #1587
    Az tény,hogy a járműveken lehetne "igazítani",de alapnak nem rosz!

    A korházas dolog,nekem személy szerint,nem tetszik a "mentőzést" mint olyat szertem letudni azzal,hogy elkűldöm a "bázisra",oszt oldják meg!
  • m1garand
    #1586
    Nem rossz, talán a járműveken egy kicsit igazitani lehetne, de a kórházos megoldás nagyon jó.
  • szemlits
    #1585
    Újabb mod:
    Los Angeles Mod

    Tesztelés folyamatban...
  • gafz
    #1584
    Egy templomtornyon lóg, mert fennakadt az ejtőernyője...
  • Sky fighter
    #1583
    Ki tudja hogy kell megcsinálni azt a pályát amikor egy repülő rakétával lezuhan?
    Mert nekem megvan minden csak nem tudom hol van a 2. pilóta.Mert az első benn volt a pilóta fülkében kiszedtem meggyógyítottam de a 2. nem tom hol van.VALAKI SEGÍTSEN!!!
  • gafz
    #1582
    19. küldetésről semmi? Szomorú... :)
  • littleNorbi
    #1581
    Miért van ez nálam ?

  • akyyy
    #1580
    egy szerelővel menj egészen a sineken a pálya másig végébe ahol majd megállítja a vonatot a jelzőkészülék! Addig senkivel ne mentsél senkit! (esetleg ked hidat építeni afolyóra, de a sineken lvő csávohoz ne kezd el menni mert akkor jön a vonat! ha már biztosítottad avonatot, mentheted!
  • Tarajos Sül
    #1579
    Bövebben?

    Amugy már végigvittem a bungee jumping-os pályát!
  • Tarajos Sül
    #1578
    Azt se felejsd el hogy a patakban is van egy verda!
  • Hunter of Deer
    #1577
    Ne abban a sávban tereld a bámészkodókat amelyikben a baleset volt hanem a szembesávban!!
    Én egy helikopterrel küldtem ki rendőrt és azzal küldtem el mindenkit( mert ugye néha-néha megáll egy két ember kocsival az ut szélén!)
  • Rapid81
    #1576
    OK! Mindenkit eltakarítottam, megmentettem, a forgalom el van terelve, meg minden, viszont mégsincs vége a pályának, mert a bámészkodók elterelése az útszéléről még piros. pedig már mindenkit eltakarítottam, el is lettek küldve, mindenki az út melletti füves részen áll. A pályának mégsincs vége. Hogy tudom a bámészkodókat úgy elterelni, hogy vége is legyen a játéknak?
  • Zsizseee
    #1575
    Hello!

    Tudna valaki segíteni az ugróköteles pályában?

    Köszi!
  • Zsizseee
    #1574
    Hello!

    Küldjél ki munkást a sárga autóval, aki az elágazás környékén be tudja kapcsolni a figyelmeztető táblát, ami az autópálya felett megy keresztbe, majd egy rendört állíts a figyelemeztető tábla alá (kb), majd irányítsd el vele a forgalmat.
    De vigyázz a túloldalon szintén megállnak az autósok bámészkodni, oda is kell egy rendőr.
  • Rapid81
    #1573
    Hi! Hogy a fenében lehet biztosítani a baleset helyszínét az autópályás küldetésnél, mert az a kocsi ami később jön, mindig mindenkit elüt, és mindennek nekimegy.
  • gafz
    #1572
    Senki?
  • Tarajos Sül
    #1571
    hát ha az állomásba rohant vonat-os pályán tul tudnék jutni?

    Lehet,hogy még 1x nekifutok!

    Tudom Neked az sikerült,de nekem nem!

    És még az emergency leirásod alapján sem sikerül!

    Pedig tudom mi a dolgom,csak az idövel és a money-val van gondom!
  • gafz
    #1570
    Nem érez valaki véletlenül késztetést arra, hogy a 19. pálya megoldásáról némi infót feldobjon ide?
  • akyyy
    #1569
    sztem a gyorshajtóra gondol:D
  • Tarajos Sül
    #1568
    Az illegális gyorsulási verseny?

    Hát igy az utvonalat nem tudom elmagyarázni,de könnyen észre lehet venni!

    Nézd át az utcákat,annak a környékén ahol leparkolt a verdával!

    Néha fut,de megáll egy helyben és kezében van a fegyver,fekete dzsekiben!

    Ha egy rendörrel vagy autoval közel mész hozzá,akkor el kezd lönni!
    A rendörrel le kell szedni és én elvittem mentöautoval!

    (az autoja és a baleset közötti utcákon van!
  • evil 007
    #1567
    hova menekül a 3. pályán a bűnöző a kocsiból???????,
  • szemlits
    #1566
    Tisztelt Satco!

    Én úgy szoktam megoldani hogy a páncélos járművel (PSZH) elé állok. Azt nem tudja szétlőni,de csak arr lő.Tehát senkiben nem tesz kárt.Közben egy redőrrel mőgé rakok egy sündisznót,mejd arrébállok a géppel. A delikvens szépen belefut a szögbe és kész!
  • Satco
    #1565
    Akkor tényleg ez az egyetlen megoldás... Köszönöm!!
  • gafz
    #1564
    Nálam a menekülő tolvajok általában el is menekülnek, mert nindig van helyette fontosabb tűzoltási/életmentési teendő, kivéve, ha pont belefutnak egy rendőri egységbe. De az megoldás, ha helikopterrel viszed a zsarukat, elkapod a delikvenseket majd egy járőrkocsival viszed el (sőtt, összevársz kettőt), a helikopter meg újra használható a következő elkapásnál.
  • Satco
    #1563
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni? Freeplay módban hogyan kell hatékonyan elkapni az autótolvajokat? Rendőrkocsival nem tudom, mert lehetetlen megmondani, hogy merre hagyják el a város, és ahhoz hogy kitegyem elé az útzárat jóval elé kell menni. A helikopter pedig gazdaságtalan (szerintem). Előre is köszönöm!
  • akyyy
    #1562
    jah, már rájöttem. két hordó szinte már kin t volt a pályáról, azokat visszatettem és kész is lett a küldi. azt hittem már csak az a baja, hogy nem tudom hazajuttatni a scónakot, mert a kamion beszorult:S
  • Tarajos Sül
    #1561
    A vizböl egy tözoltosági motorcsonakkal,kikötsz a parton a csonakkal és kész!

    A partrol nem kell elszálitani,csak össze kell gyüjteni mindet és kikötni velük a parton!
  • akyyy
    #1560
    mivel tom elszállítani azt a rohadt dioxis hordókat??????:@