1879
  • maverick2000
    #1639
    A hordokat összeszedtem, az a küldetési listában zölden világít, csak még mindig azt írja ki, hogy mentsem meg az összes fuldoklót. Én már bug-ra is gyanakodtam de már ötször csináltam meg és mindig ugyanaz a probléma.
  • Roolcsy
    #1638
    Nekem is 4 fuldoklóm volt! A hordókat össze szetted???
  • Rash87
    #1637
    Nekem csak 4 volt :|
  • maverick2000
    #1636
    Hiába keresem nem találóm a fuldoklót,már mindenkit mentővel elvittem és még sincs vége a küldetésnek!
  • Tarajos Sül
    #1635
    jo kérdés!

    Sztem a kigyuladt hajo környékén,nézelödjél,és ha fuldoklot veszel észre,küld oda a tüzoltosági motorcsonakot!
    Ezek után ürisd ki a parton,és ha kell fertötlenisd,utána el lehet engedni öket!
  • maverick2000
    #1634
    Valaki segítsen!
    A 10. pályán tartok, a kikötői tüntetésesen. A problámám az, hogy azt írja ki mentsem meg az összes fuldoklót. 4 fuldokló az elsüjedt hajón megvan meg az is aki a nagyról ugrik bele a vízbe később. Van még egyáltalán fuldokló? Ha van akkor hol?
    Köszi előre is!
  • kisviku
    #1633
    A mobil kórház és a szabvány mentőkocsi között az alapvető különbség, hogy a mentőkocsiban kell,hogy legyen orvos, aki életben tartja az egy fő beteget, de a mobil kórházban nem kell orvosnak tartózkodni, elég oda bepakolni, ráadásul asszem 9 fő beteget tud szállítani.
  • Rash87
    #1632
    Én úgy csináltam,h odarendeltem kb 20 orvost
    És mindenkit gyorsan elláttam.és úgy szállítottam el.

    De most megpróbálom úgy,h hívok vagy 4-5 ilyen mentő buszt,és vele megpróbálkozok
  • Roolcsy
    #1631
    Amennyit csak tudtam elvittem! nem azt mondom hogy nem lett halottam! De haláluk után is elszállítottam.
  • Tarajos Sül
    #1630
    ja én ugy csináltam,hogy 1 mentöt a sérülthez küldtem 1 pillanat,és feldobtam a hordágyra,beraktam a menöbe,egy ujabb sérülthez küldtem a mentöt,egy pillanat,és azt is vitték el hordágyon!be a mentöbe,amikor már megtelet a mentökocsi akkor utnak inditottam!

    Ti amugy a romok alol,és a vagonokbol is kiszeditek a sérülteket?
    Vagy Te pl kiszedted?Vagy csak simán a látható sérültet mentetted meg?
  • Roolcsy
    #1629
    Arra is rá jöttem hogy már a mentőben sem romlik az állapota!
  • Tarajos Sül
    #1628
    hát ennél a pályánál,én meg untam a játékot,tényleg én is annyit probálkoztam már,hogy kész!
  • Roolcsy
    #1627
    De csak épp hogy bevillan az energiája már nyomhatsz is rá hogy tegyék a mentőbe és irány a korház.............!!! (Ebben nincs olyan hogy korházba szállítás közben belehalt sérüléseibe.
  • Rash87
    #1626
    Ezt úgy érted,h pl vannak a váróteremben kb 10en sérültek,akkor ne kezdjem el gyógyítani őket,hanem 1ből vitessem őket el? :)
  • Roolcsy
    #1625
    Az a titka az egésznek hogy épp hogy szállítható állapotba kerüljenek a sérültek! És folyamatosan kell őket elszállítani (először én is padlón fölvittem az energiájukat de így nem sikerült)
  • kisviku
    #1624
    Az tényleg egy szívás.Nekem is csak egyszer sikerült.Szoptam vele vagy tízszer, nekem is mindig túl sok halott volt, aztán csak összejött.
  • Rash87
    #1623
    Ez sztem egy bug volt,mert tényleg nem votl semmilyen tűz :|
    2. megperóbáltam,már mniden simán ment.

    Most a vonatbaleset-i pályán tartok,ahol a vonat vezető nélkül maradt.
    Nah itt fel is adtam,megpróbáltam mindent,kb már 15 sérültet elszállítottam,utána meg kiírja,h túl sok a halott-->>Pálya újrakezdése....
    :(
    Már nem volt több ötletem,kb 15 mentőt küldtem,mindenkit majdnem ellátam,de ígyse sikerült!
  • Tarajos Sül
    #1622
    Hátha magyar verzio fent van neked,akkor nézd meg a feladatokban a játékban,amikor kiir egy feladatot,és ez elött a mondat elött,van egy piros vagy egy zöld kis négyzet!

    Ha pl ez van:piros négyzet Olsd el az összes tüzet!

    Ez azt jelenti,hogy még vhol mindig kell lennie tüznek/lehet az egy kis kukatüz is!Ha egy kis tüz sincs akkor a mondat elött zöld négyzet lessz!

    Én amugy a törmelék alá rekdt emberek is ugy találtam meg,hogy kijelöltem egy darut,és a törmelékmél mozgattam össze-vissza a kurzort,ha kijelzi a "Felemelés" ikont,akkor felemeltem,vagy van alatta sérült,vagy nincs,de asszem az összes embert el kell szállitani a korházba!(halottakat/élöket,és a két bünözöt is)
    Amugy a bünözök egy telefonfülkénél állnak!


  • Rash87
    #1621
    Persze megint elakadtam.

    Itt tartok a mozirobbanás után...kiürítettem a mozit,elfogtam a 2 tettest,felrobbant a mozi,a 3 sérültet megmentettem a törmelék alul,de a tűzet nem tudom eloltani!!!
    Vagy elolottam minden tüzet,és mégis azt írja,hogy még nincs kész a feladat...
    Mi lehet a gond?
  • Rash87
    #1620
    Kössz. Sikerült :))
    Még kezdő vagyok/voltam,nem tudtam h ilyenre is figyelni kell.
    Most már kb a 10. pályán tartok,amikor az a Mozirobbantás vagy mi történik
  • Tarajos Sül
    #1619
    Ahoz egy sárga szerelö kocsi kell egy szerelövel!
    Keresd meg az utelágazás elött azt a nagy táblát,amire halványan rá van irva 3x a Stop felirat!
    Ott van mellete egy kis doboz,amin egy sárga "pötty"villog!

    A szakival oda kell menned és ki kell kapcsolni,hogy a táblán villogjon a Stop felirat!Ekkor az összes autos lassitani fog!

    Egy rendörrel a tábla alá kell álnod,és tereld el a forgalmat az elágazásra!

    A többi lépés megy?
  • Rash87
    #1618
    Valaki pls segítsen!
    Most kezdtem el a játékkkal játszani,és az AUTÓPÁLYÁS résznél tartok.

    Egyik feladat,h megelőzzem az újboli baleseteket,nah odateszek 3 rendőrt,h elterelje,megállítsa a forgalamt,stb... de mégis jön az a kibasz**** kocsi,és belémjön..h kell megállítani akkor a forgalamt?
  • bricsi01
    #1617
    Már rájöttem mindenre magamtól,hogy hogyan rakjak bele.
    Csak azért hogy ne válaszoljatok.
  • bricsi01
    #1616
    Szóval a kérdésem,hogy hogyan tegyek fel modot?
  • bricsi01
    #1615
    Mindeszt kösz,de ezt irja ki amikor a "ModInstaller.exe"-t:
    "The mod package is corrupted"
    Mit tegyek?
  • [HUN]FaTaL
    #1614
    http://clanerz.pjfxhosting.de/em3/index.php?file=Download&op=description&dl_id=98
  • bricsi01
    #1613
    Köszi.

    Honnan tudom leszedni az v1.2-es peccset angolul?
  • Tarajos Sül
    #1612
    ehezz szolva:#1609

    A harmadik csoka a hid pillérjéhez közel egy kidölt fa alatt van!

    odakell menni a daruval,vagy kijelölöd a darut és a fánál mozgatod a kurzort,meg fog jelenni a "felemelés" ikon!

    Utána a folyon keresztül 1 tüzoltó motorcsonakkal vidd el!
  • bricsi01
    #1611
    Helló!

    Mi kell a modok felrakásához,vagy hogy kell?
  • bricsi01
    #1610
    Ezt a tűzoltó kocsit honnan tom leszedni?
    Oltogatják egymást és nem derűl ki semmi.
  • bricsi01
    #1609
    Helló!

    Az amikor buggilnek, ott hol van a másik jumper?
    Hidon egy,és a tónál egy, a harmadik?
  • Tarajos Sül
    #1608
    Szivesen! :)))
  • Tarajos Sül
    #1607
    You're welcome!
  • bricsi01
    #1606
    Köszi,de amikor a 1604-et irtad pont nem frissitettem.
    Köszike.
  • Tarajos Sül
    #1605
    na hogy ne keresgélj!

    Szoval ahoz egy sárga szerelö kocsi kell egy szerelövel!
    Keresd meg az utelágazás elött azt a nagy táblát,amire halványan rá van irva 3x a Stop felirat!
    Ott van mellete egy kis doboz,amin egy sárga "pötty"villog!

    A szakival oda kell menned és ki kell kapcsolni,hogy a táblán villogjon a Stop felirat!Ekkor az összes autos lassitani fog!

    Egy rendörrel a tábla alá kell álnod,és tereld el a forgalmat az elágazásra!

  • Tarajos Sül
    #1604
    #1515 hozzászolás a válasz!
  • bricsi01
    #1603
    Helló!

    Az autópályás részen,amikor térképet olvas a buszsofőr.
    Ott hogy őrizzem a helyszint mert jön a parasz.
    Előre is kösz.
  • kisviku
    #1602
    Én csupán a Challenge mód illetve a Never end game-ben nem értem, mi értelme van, hogy megvegyük a járgányokat sok-sok pénzért.
    Meg lehetett volna úgy oldani, hogy pénzt kapok az életmentésért, azaz egy-egy misszió elvégzéséért és ha veszek játművet a bázisomra, akkor legalább ne számítaná fel a "kiszállási" díjat.
  • Roolcsy
    #1601
    Ciao mindenkinek! Az a problémám lenne hogy letöltöttem a Los Angeles MOD-ot De nem találok hozzá Mod installert! Légysz valaki segítsen.
  • gafz
    #1600
    Megy a #1 verzió is...