1879
  • busman001
    #1559
    te meg olvass vissza mielőtt ilyen faszságokat írkálsz nehogy má aszigyed te vagy itt a überfasza gépmájsztró?! arra nem gondolsz h az előzőre válaszoltam? ... és utána folytattam azzal hogy xar a videókártyám
  • lood
    #1558
    Figyu mindenkinek ha tudjátok e-mailben is küldjétek el a választ a kérdésemre! Köszi
  • lood
    #1557
    Hello mindenkinek visszatértem!!!
    A Kérdésem:Tudtok segíteni? a rar.,a dds. modokat tudom használni de zip. és az emod.-ok nem műkődnek!! Tudtok segíteni?
  • Since
    #1556
    A bug az programhibát jelent...Az hogy nemjó a videókártyád annak semmi köze nincsen a bughoz. Picit gondolkodj utána írj ilyen hozzászólásokat. Köszi...
  • busman001
    #1555
    pff a durva annyukat:) picit bugos:)
    egyébként nektek nincs olyan textura hiba hogy néha elkezd villogni a föld és és összemosott lessz az egész? nekem pl amikor felszáll a heli akkor mindig ez van . meg ha víz van a pályán.
    valszeg a videókártyám nem bírja vagy nem tom...
  • gafz
    #1554
    Néha viszont a tűo. nem hajlandó cipekedni, ilyenkor egy másikkal kell próbálkozni...
  • Tarajos Sül
    #1553
    Az emberekre ráomlott törmeléket pedig tüzoltoval kell eltávolitani!

    Kijelölöd a tűzoltot,és a sérültre ráhulott törmelékre katintasz,megjelenik egy olyan ikon,hogy egy nyil felfelé mutat egy pettyre!
    Erre rákatintasz a tüzolto lehejol és a tüzolto poziciojának változtatásával tudod félrerakni a törmeléket!
    Utána megint a pettyes ikon,és elengedi!
  • busman001
    #1552
    na most a beomlott kupolánál az a gondom hogy azokat a csávókat hogy tom kivnii akikre ráomlott valami beton mert ha egy sima tűzoltóval rámutatok akko nem csinál semmit(jobbklikkel se meg ballalse) mi lehet a gubanc vagy kivel kéne kihozni őket?
  • Tarajos Sül
    #1551
    Azt is Bungee-s pályát is magcsináltam!

    A hidat ugy kell rakni egy sárga kocsival,hogy rákatintasz(ott felül amugy villogva irja a szöveget)és a folyonál ott fog villogni az a sárga kis kör,kijelölve a pontonhidszállitot,rákatintasz a sárga körre a folyonál,ugy hogy az egér kurzorja egy kis ikont mutasson!

    Nekem semmi torlasz nem volt a pontonhid épités közben!
  • busman001
    #1550
    na má ezt is megoldottam most az a nagy gondom hogy a bungee-s küldetésnél nem tok hidat rakni csak egyhelyre és ott is kiírja hogy nem jó me el van barikádozva az út de sehol egy fa...
  • busman001
    #1549
    #1486
    itt ugyanaz a probléma de nem tom most akkor mit tegyek (nem eredeti a gém és hoodlumos carck
  • busman001
    #1548
    kösz má megtaláltam előbb:) most az a gáz hogy nem akar zöldre váltani az a pöcök a feladatoknál hogy vigyem le az embereket az útról pedig levittem az összeset
  • Tarajos Sül
    #1547
    A folyoban lévö kocsit a sárga daruval kell kihuzni,DE elötte egy buvárt bevezetsz a folyo legsötétebb részére(ahol átszakadt a korlát),jobb klik és a "levegöző"csö ikonra katintasz!

    Feljön és felbukkan utána egy bolya is!
    Kijelölöd a darut és kihuzod vele a bolyát!

    Kivágás,orvos mentöauto bla bla bla

    Amugy itt a végigjátszás
    Gafz oldalárol!

    Nem naon örülök hogy adom,mert szeretek segiteni másoknak!

    De jo játékot,meg mindent!
  • busman001
    #1546
    miért nem tudok magyarítást rárakni a gémre? 2őt is próbáltam de a egyik elakad 54%nál és kiírja hogy hibás az egyik fájl a másik pedig simán rámegy de mégis angol marad az egész.

    egyébként ott akadtam el hogy a tömegbalesetnél nem tom h kell kihúzni a folyóból az egyik autót. nem tudtok valami megoldást? avyg végigjáccást esetleg
  • szemlits
    #1545
    Néhány "újabb" mod:

    Modok
  • Tarajos Sül
    #1544
    magyarositás telepitésekor fellépö hibárol is szó volt

    Amugy nem tom
  • cold-fire
    #1543
    jaja:)
  • Duddits
    #1542
    Őt nem a magyarosítás érdekli. Hanem a mentés...
  • Tarajos Sül
    #1541
    Hogy mit tegyél?

    Ezt töltsd le!!!!

    Ez Gafz oldalárol van,Nekem ez bevált!
    És amit Mafia G is magyarositott!

    A játék könyvtárába kell bemásolni!
  • gafz
    #1540
    Pedig működik a dolog.
  • cold-fire
    #1539
    bemásoltam a save mappába de semmi nm történt..:( mit tegyek?
  • akyyy
    #1538
    nah megcsináltam mos tmár jó a fordítás, csak az a baj hogy a játék vmiért anémet változatot nézi:S a tűzoltőkicsiknak német neve van néhol....hogy lehet bekapcsolni az angolt?
  • cold-fire
    #1537
    nem indul el a letültés. Elküldöd nekem e-mailbe? [email protected]
    Előre is ezr köszönet
  • gafz
    #1536
    pék=pár
  • gafz
    #1535
    Tőlem leszedhető egy .xml file, mely lehetővé teszi bármelyik küldetés választását, remélem megteszi az is (csak pék kbyte).
  • cold-fire
    #1534
  • cold-fire
    #1533
    #1531
  • PLackó
    #1532
    nekem is.
  • cold-fire
    #1531
    honnan lehet leszedni mentést? HELP!
  • gafz
    #1530
    Pedig csak az volt a cél, hogy tükrözve legyen mégvalahol...
  • cold-fire
    #1529
    rakom fel a magyarosítást és a felénél megszakad valami hibát kiirva, ez csak nálam van így?
  • Duddits
    #1528
    Nem, de mindenféle engedély nélkül kirakni...
  • laci béla
    #1527
    mester lövészeket zolifr amikor ki jönek vagy hatoljanak be
  • zolifr
    #1526
    Sziasztok!

    Azzal a pályával van gondom, amikor lövöldönek ketten és utána bemennek a bankba. Lelövik a nőt a bank elött kiküldök egy csomo rendőrt és igy nem lő le mást, bemennek a bankba. Egyezkedek, kijönnek beszálnak a kocsiba és elhuznak nem tudom lelöni őket mert ha túl közel vagyok a bankhoz akkor a tuszt ölik meg és nem jönnek ki. Valaki tud segiteni mit rontok el?
  • Tarajos Sül
    #1525
    Nem nagy kunszt!

    Ha tudok vkinek segiteni,segitek!
    Én is ilyen helyzetben voltam,és Ti meg kihuztatok belölle!
    Ez amolyan hála féle!

    Amugy ez vmilyen harag?:Mindjárt írok is neki,hogy mi módon merte kirakni az oldalára.
  • Duddits
    #1524
    Jajj! Kösz, hogy reklámozod! Mindjárt írok is neki, hogy mi módon merte kirakni az oldalára.
  • Tarajos Sül
    #1523
    Gafz oldalán is elérhetö!

    Itten!!!(alul)
  • BlackShadow
    #1522
    hali nem lehet vhonnan máshonnan beszerezni a magyarosítást mint ami a magyarositasok.hu v mi? mert nekem onnan nem jön le vmi szintaktikai hibát ir ki mikor elkezdeném letölteni :(
  • Duddits
    #1521
    Attól, hogy P IV.... Lehet, hogy 128 MB Ramod van, azzal meg szart sem érsz. Vagy éppen Geforce MX440 videókártyád...
  • PLackó
    #1520