1879
  • Brian87
    #1078
    Szivesen visszaolvasok ha megmondod hol keressem mert 1077 üzenetből nehéz lenne megtalálni és sztem könnyebb ha segítene vki főleg hogy itt egy csomóan már a 14. pályát nyüstölik.
  • neglizse
    #1077
    Na mostmár a 14 es pályához kéne help :)). Kérdezzetek bátran a többit megcsináltam zsirra.
  • nubismarck
    #1076
    sajnos én még nem tartok ott... de most sokat segítettek megpróbálom megoldani.
  • alert
    #1075
    Olvass vissza!
  • neglizse
    #1074
    De valaki mostmár lééci segitsen VONAT KISIKLÓS pályán. Romok alatt van valaki?
  • neglizse
    #1073
    TiPP LEZUHANT REPÜLŐS pályához : Elég ha a pilótát egy helikopterrel leemeled a toronyról, akkor nem kell bajlódni sugárveszéllyel a templom körül. Senki nem fertőz senkit csak a pilótát kell dekontaminálni.

  • Brian87
    #1072
    Tudna vki segíteni a 6-os pályán(bungy jumping-os).
    Néztem a sineken fetrengő csajt de sehogyan se lehet a mérnökkel bazseválni mondom kihozom helikopterrel de azzal sem lehet csak ha személy megy érte akkor meg jön a vonat és paff elüti őket.Utánna elviszem a nőt is és a sérült emberkét is akit odaküldtem.
    Utánna fennakadtam hogy hol az istenbe keressem a 2 lezugott emberkét a vizben de aztán az egyiket megtaláltam lejebb ott integet nekem..rögtön búvár és megyek érte.De nemtudok mert mindig mire ezt csinálnám addigra ,,Too many casualties" felirat fogad.
    Mi a menete ezen a pályán a mentésnek vagy miket kell csinálni??
    vhogy nemigazán tiszta.

    Ha vki tud segíteni megköszönném!!!

  • csabi1984
    #1071
    Sziasztok lenne egy Hardware kérdésem! van egy Sound blaster 5.1 Hangkártyám ugyebár azon van Digitális Hang kimenet,mire tudom használni??
  • Nyiri
    #1070
    KURVA ELETBE
    A mozis palya vegen szabalytalan muvelet. :(
  • Roanake
    #1069
    Javítás:

    1. A hídépítő autó után AZONNAL küldj egy tűzoltó repülőt a katonai repülőteret átszakító, az erdőben landoló, igen erőteljesen füstölő roncshoz, és oltasd el vele!

    Nem a katonai replőteret :), hanem csak annak kerítését szakította át :). És ott van rögtön egy roncs, de ez a fütölős ez nem az, hanem ez lejjebb van az erdőben a fák között!



    2. Már ott várja a salvage veichle, amit időközben odaküldtél :), azonnal rápakolni, és elvinni!!

    Nem a salvage veichle-re kell pakolni, hanem arra a platós valamire, a nevét nem tudom :)
  • Roanake
    #1068
    Sziasztok!

    Egy kis segítség a autópályán buszon karambol és a lezuhant katonai repülőgép pályákhoz :)


    Autópályás:


    Első dolgod legyen a sárga technikai autó kiküldése, benne a technikussal. Menj el vele az első lehajtóig, ott kiszállás, és szaladj vissza vele a pálya mellett (de a füves részen) az átívelő tájékoztató lámpákig. Ott van egy kapcsoló, amit át tudsz vele kapcsolni, ekkor az út felett megjelenik a STOP felirat, így az autók megállnak. Egy rendőrrel menj oda, és a redirect utasítással tereld el őket, így szépen lehajtanak a kijáraton. Ha nem küldesz oda rendőrt, dugó lesz, és a küldetés sikertelenné válik. Ezalatt mentőautókkal (esetleg ITW-vel, ha van már azon a pályán) odamész a roncsokhoz. 1 db tűzoltóautó (szerkocsi) elég lesz, benne 2 tűzoltóval és 1 búvárral. A két tűzoltó közül egyikkel fogj neki kivágni a buszból a sérülteket (több sérült is van benne, elején is, hátulján is!), másikkal az autókat vedd kezelésbe. Legalább 4 orvos álljon készenlétben, a busztól balra a leghátsó autónál lévő beteg sürgős eset!! Oda rögtön küldj valakit, mert ha sorrendben haladsz a betegeken a busztól fogva, akkor ő meg fog halni. Ezalatt hívj egy salvage veichle-t, ami ki fogja emelni a vízbe repült autót, ugyanis a szalagkorlát át van törve, és egy féknyom vezet a vízbe. Küldd be a búvárt a vízbe, és 'dive' parancssal meg fogja jelölni az autót. Ekkor már ki tudod emelni a daruskocsival. Mintha abban is lenne valaki (aki ekkora valószínű meghal), ha van, akkor vágd ki. Amíg mindezzel foglalkozol, egy rendőrhelikopterrel és benne egy rendőrrel repülj az autópálya másik sávja fölé, és szállj le a balesettel egyvonalban a másik oldalon. A leállósávba fognak érkezni bámészkodók. Egyikük át fog szaladni az úton, és elütik... ezt elkerülendő, a rendőrrel menj oda az összes bámészkodóhoz, és beszélj velük (NE tartóztasd le őket!! - semmilyen bűntényt nem követtek el azzal, hogy megálltak ott :) ), ezután értetlenkednek egy kicsit, és beülnek az autóikba, elmennek.

    A roncsokat nem kell elszállítani, sem a buszt. Sőt, az utat sem kell letakarítani, a forgalmat sem kell visszaállítani! A feladat ezzel készen is van.


    Katonai repülős pálya:

    Első autó legyen amit kiküldesz, a hídépítő autó. Lassan ér oda, addig tudod a többi járművet is kiküldeni. A hídépítő autó után AZONNAL küldj egy tűzoltó repülőt a katonai repülőteret átszakító, az erdőben landoló, igen erőteljesen füstölő roncshoz, és oltasd el vele! Rá fog zúdítani egy nagy adag vizet, a füst megszűnik. Ezután a misszió alatt folyamatosan ellenőrizd azt a roncsot, mert még egyszer biztos, hogy oltanod kell!! Ha sokáig játszol, akkor lehet, hogy még kétszer is hívnod kell a repülőt. Mást oda nem tudsz küldeni, mert nem tudják elérni a helyszínt. Ha a roncs begyújtja az erdőt, akkor véged van :), nem fogod tudni eloltani. És amikor már kigyullad az erdő...hát ha 3-4 másodpercen belül nem küldöd ki a repülőt, annyira elhatalmasodnak a lángok, hogy nem fogja tudni eloltani. És csak 3 percenként jön újra, addig leég minden..... Ezért nagyon figyelj oda a roncsra, mihelyt meglátod, hogy füstöl, rögtön küldd is rá az oltórepülőt! (ha a repülőt hívod, akkor a pipára kattintás után megkapod a térképen az oltás ikont, úgy kattintsd jobb klikkel a roncsra - a repülő ekkor fog jönni) A sérültekkel a következőképp foglalkozz: 2 mentőhelikopterrel repülj el a reptérre az irányítótorony mellé, és vedd kezelésbe az ott lévő két sérült katonát. Más járművel nem tudsz odamenni, csak helikopterekkel. Ezalatt a hídépítő felépíti a hidat a kis tisztásnál. Első két jármű, amit időközben kihívtál, és átküldöd a hídon, 2 fecskendősautó legyen (lehet, hogy 1 is elég, én kettőt küldtem, ez működött). Száguldj velük az erdő szélénél lévő füstölős roncshoz (közvetlenül a fák mellett van), és nyomasd a vizet rá. Ha nem érsz oda idejében, túlhevül, és begyújtja az erdőt...az eredmény itt is a fentebb említett dolog lesz :). Küldj még oda 1 szerkocsit 1 tűzoltóval és egy búvárral (tűzoltóból ne ABC ruhásat küldj, mert az nem tudja a kezébe venni a mentővágót), és vágd ki a roncsból a sérültet. Ekkor kikerül a feketedoboz is, amihez technikust kell küldened. Ha nem fér oda hozzá, daruskocsival emeld ki (ha ki lehet). A darus autóra amúgy is szükséged lesz, mert igencsak mélyzöld-mélykék ott a víz egy foltban a part mellett. Ott van elsüllyedve a rakéta. Búvár be, merülés. Megjejöli, daruskocsival kiemeled, és a partra teszed. Már ott várja a salvage veichle, amit időközben odaküldtél :), azonnal rápakolni, és elvinni!! Különben felrobban :)
    Hajós autót is hozz, a hajót helyezd a tóba. Valamint hozz ide is egy decontamination veichle-t 2 emberrel. A hajóba szállíts bele egy hordágyas egységet, egy dokit, és egy sugárvédelmist. Hajózz át vele a szigetre. A dokival vedd kezelésbe a földön fekvő hapsit, a sugárvédelmissel meg fogd meg a csajt, és vidd vissza a hajóval a járműhöz. Zsuppold bele, de vigyázz, a csaj ne érjen senki közelébe a parton! Mert azt megfertőzi. A doki, aki a beteghez ért, szintén fertőzött lesz, valamint majd a hordágyasok is, amikor áhtozzák a beteget. és a tűzoltó is, aki kivágja a roncsból a sérültet. Semmi baj, mikor végeztek a feladatukkal, egyesével szállítsd be őket a sugárvédelmis autóba, ott letisztulnak. Vigyázz végig, ne érjenek senkihez, és senki mellett ne menjenek el! Amíg a dokiék a kis szigeten vannak, a tűzoltót tudod is fertőtleníteni, illetve a sérültet is, akit kivágott a roncsból.
    Mindez alatt foglalkoznod kell a pilótával is, aki a faluban van, a templomtornyon lóg az ejtőernyőjén :). Oda a következő autókat küldd: kosaras tűzoltóautó 1 emberrel (ABC-ssel, ha lehetséges), rendőrbusz 6 rendőrrel, sugárvédelmis autó 2 emberrel, és egy mentő orvossal - hordággyal. MIELŐTT bármit csinálnál, a rendőrökkel biztosítsd a templom udvarát (állj a templom sarkához az udvaron, és kertből a tömeget ne engedd kijönni (mutass nekik stop/send civilians-t ), valamint az utcán a járdákra is állj oda, és ott is mutasd ezt. Senkit ne engedj a templomudvar közelébe!! Ugyanis mikor leemeled a pilótát a tűzoltóval, és leteszed az udvarra, hogy a mentős meg tudja gyógyítani, az ott lévők oda fognak mászkálni, és széthordják a sugárzást. Ezt okvetlen meg kell akadályozni, mert ha elterjed, nem fogod tudni kezelni! Ezért kellenek a rendőrök. A pilótát rögtön tedd először a dekonteminálós autóba, és csak utána vidd az orvost hozzá. A sugárvédelmiseket tartsd készenlétben, nehogy mégis valaki odamenjen, és elkapja a fertőzést.
    No odalenn a tónál is folynak az események :). A szigetről a beteget vidd vissza, és szépen, egyesével mindekit fertőtleníts, először a beteget, utána a dokit, satöbbi. És nézz rá a roncsra a reptér kerítése alatt az erdőben, ha füstöl, azonnal küldd a repülőt!!
    Ha elszálítottál minden sérültet, akkor elvileg kész is feladat, mert ha nem üt ki tűz, más dolgod nincs is.
  • csabi1984
    #1067
    Sziasztok valaki legyen szíves küldje el a Kúpolás pálya mentését
    mert ha elakarom menteni kilép(bugos) ha beküldömk a mérnőköt ,kilép hiba üzenettel,semmit sem tudok tenni :(
  • Fenrir
    #1066
    egy mérnökkel az útleágazás előtti nagy, pályainfó táblához mész ahol van a doboz, azt bekapcsolod vele, hogy fent kiírja, hogy STOP

    egy rendört meg az infó tábla alá és egy kicsit elé teszel és kiadod neki parancsba, hogy terelje a forgalmat, így minden autó lelassít és jobbra, a mellékútra lemegy
  • Szasza20
    #1065
    Hi All
    Az lenne a kérdésem hogy a buszos pályán amikor egy ídő után jőn egy autó azzal mit kell csinálni hogy megálljon , mer mindig beleütközik a balesetet szenvedett autókba
  • nubismarck
    #1064
    mondok egy eygszerűbbet! a pálya leglején beállsz két rendőrrel a leálósávba és nem fognak megállni a kocsik. ha meg is állnak nem fognak kiszállni.
  • gafz
    #1063
    A baleset oldalán nem kell szórakozni a járókelőkkel (legalábbis easy-ben).
  • Fenrir
    #1062
    legegyszerübb ha fogod és a bámészkodókat a baleset oldalán letartóztatod és berakod a rendőrautóba

    a másik oldalon meg elzavarod őket a 2 rendőröddel
  • Fenrir
    #1061
    menj el egy mérnökkel a gépházba ami az aquapark mellett van és kapcsold le a generátorokat, hogy ne legyen áram sehol sem

    a gépház ajtaját egy fejszével felfegyverkezett tűzoltós üti majd be
  • démonigyerek
    #1060
    vagyis ma
    már elfelejtettem hogy hajnali2 van
  • démonigyerek
    #1059
    holnap meglessz a game
  • gafz
    #1058
    Ja: és oda kell tenni a zsarut, ahol nyílás van az út menti korláton...
  • gafz
    #1057
    Ha az autópája túloldalára viszel helikopterrel egy rendőrt, akkor azzal az első 3 megálló autóst elküldhated, a negyediket (amelyik elütteti magát) én biztos ami biztos alapon letartóztattam, de nem vittem sehova.
  • olcsi
    #1056
    az a rohadt buszos karambolos felhúzott!!! elolvastam visszább mit kell csinálni és semmi! valakit elütnek osztjóidő! de kit???? és hol??? vki segítsen már pls! ez a bug? elküldöm a megállós autósokat, lelállósávból terelem embereket, mentem a genyákat, és mindig elcsapnak vkit.
  • neglizse
    #1055
    nekem a repülősnél úgy tűnik kicsit bug gyanús. A sérültet is alig akarta kivágni a gépből, csak ugy ha közel volt hozzá akkor indult meg.
  • nubismarck
    #1054
    megpróbálom de nem tudtam kiemelni eddig még egyszer sem :(
  • neglizse
    #1053
    ezt az előzőhöz :
    A próbababán kívül persze!
  • neglizse
    #1052
    Hali! Tipp feketedobozra: Próbáld meg kiemelni daruval valahova máshova. Move-olj közel hozzá majd ugy nyomj felemelésre ne a világ másik végéről. A fegyver a víz alatt van, a pilóta fülkétől nem messze, a partnál. Asszem sötétebb a víz ott.
    DE a köv. pályára kéne nekem HELP. Vonatos. Temetnek a maguk alá a romok valakit? Mindenkit kivágtam, elvittem. Mi lehet?
  • nubismarck
    #1051
    meg tudná valaki mondani mit kell csinálni azon a pályán ahol a vonat katonai repülő lezuhan? mert kimentek minden embert eloltom az erdőt de pl a feketedobozt nem tudom ,hogy kell felszedni a mérnöknél megjelenik az action gom de igy 1 másodpercre befagy minden és nem történik semmi... valaki segítsen pls!!! meg milyen fegyvert kell megtalálni? holtalálom meg a leszakadt fegyvert?
  • csabi1984
    #1050
    Sziasztok,nem értem azt a pályát ahol a fürdözöket kell kiszedni,1 eltávolitom a követ,rendben,be akarom vinni a búvárokat okés,de nem akar a vizbe menni és nem lehet a tűz oltókkal kihozni a betehógeket :( mit csinálok rosszúl?
  • Brash
    #1049
    100% lett, nem lett sérült. :)
  • Nyiri
    #1048
    Elso probalkozasra 5 serult 2 halott ;)
  • Nyiri
    #1047
    Nem kell verni. En kiszalltam 3 rohamkocsival (ennyibe fer bele a tomeg) 1 vizagyuval... a Vizagyu lotte oket, 3 rendor egymas utan dobott konnygazt majd letartoztattam mindenkit. Senki nem serult meg. 99%
  • Brash
    #1046
    Már a következő pályán verem a tömeget. :)
  • Nyiri
    #1045
    Hivd vissza a kutyat. En 1 kutyaval kerestem meg mindenkit. Amint megtalalta visszahivtam es kuldtem mashova.
  • Brash
    #1044
    Sikerült. A kutya kiássa a sérültet. És a síléc az nyom, ahol van síléc ott van sérült is.
  • nubismarck
    #1043
    elakadtam pls help! azon a pályán ahol a katonaikísérlet kudarcba fullad... meg van a blackbox is de a mérnök nem akar kezdeni vele semmit... meg valami rakétát kell megtaláni vagy valami fegyvert de fogalmam sincs hol lehet... valaki tudna segíteni?
  • Christian
    #1042
    Kár hogy nem úgy oldották meg a tűz eloltását, mint a Fire Chief-be.
  • Christian
    #1041
    hát először aztcsináltam, hogy odavittem egy fire tankot, és 3 sima fecskendős kocsit, meg két tűzoltót, körbeálltam a kocsit, aztán felrobbant, elkezdték oltani, de az olajon továbbterjedt tűz, és egész város felgyulladt.
    De most sikerült, mielőtt még felrobbant volna, elkezdtem vizzel árasztani, és mikor jött a videó, nem keletkezett tűz:D
    Easyn jáccom.
  • Brash
    #1040
    A sílécek azok nyomok? :)
  • Fefe
    #1039
    Én össz-vissz 1 vízágyút + 2 tűzoltót küldtem ki és hibátlanul eloltották a kamiont