1879
  • Kázmér
    #1118
    Sziasztok!

    Valaki küldje már el nekem legyen szíves a 6. pálya kezdését a
    [email protected] címre, mert a gyalogos bug nálam is bejött :(

    Előre is köszönöm!
    Kázmér
  • Brian87
    #1117
    Apropó magyarosítás engem is very-very érdekelne.
    Ha vki olyan merész dolgot tud meg hogy vhonnan lehet leszedni magyarosítást az nagyokat integessen felém vele!!!!
  • Nyiri
    #1116
    Nekem makom volt, mert a fakivagas nelkul ment a hajoletetel
  • Brian87
    #1115
    Juppiiii!!
    Sikerült végre ez a hülye pálya.
    Ami utánna jön mikor az étterembe berongyol a kamcsi azt is sikeresen megcsináltam mivel itt legalább lehetett látni mi a fenét kell csinálni.
    Huhh de a köv. pálya kissé hosszú..mi mindent kell csinálni.
    Most épp lekaptam a generátorról az áramot és viszem a darust hogy utat törjek.
    Valahogy csak menni fog ez a játék!!

    Kössz mindenkinek mindent aki segített a bungees pályán!
  • genRob
    #1114
    Hali!

    Bocsi, hogy nem olvasok vissza de van már magyarítás?
  • onlybarca
    #1113
    nem bugos csak akkor itt a megoldás
    -hidépítő autot a folyopartra; tűzoltó buvárral; hidon át buvár be a vizbe és megvan!!!!
  • Christian
    #1112
    Odakell küldeni egy tűzoltót láncfűrésszel, és kikell vele vágni a bokrot. Ezután mehet a hajó.
    Nekem volt egyszer egy olyan bug, hogy egy baromi hosszú és idegesítő pályának a legvégén, az utolsó feladatnál a mérnökkel nemlehetett valamit felvenni, és így nemlett vége a pályának
  • Brian87
    #1111
    Huh srácok nagyon kezd felb*** az idegeim ez a játék!!!
    Azt tényleg nemtudtam a bungee jumpingos pályán hogy hol a fa alatti srác(arra vonatkozó segítséget köszönök is mindenkinek aki hozzászólt) de a vizben lubickoló srácot nemtudom kihozni mert megdöglik addigra.
    Hajó a leggyorsabb igy mondom odaküldöm,jelzi is piros körrel a helyet ahol betud menni a vízbe erre odamegy de semmit nem csinál.Búvár meg mire kiszedi megdöglik.
    Mi a fenéért nemengedi a hajót??Ennyire nemlehet bugos vmi,vagy igen???
  • neglizse
    #1110
    Vonat kontra pályaudvar:Az elején ki kell vinni lehetőleg mindenkit, rendőr helikopterrel lehet TAKARODJATOK (ki az épületből) parancsot adni. Ha a vonat megérkezik elég durván beleszáll a pályaudvar szélén lévő shop-okba. Ilyenkor látod hogy hol maradt sok ember akikre majd jobban figyelsz a restart után. Vagonokból sérülteket kivágni, az utsó vagonba be lehet menni gyalog, ott is vannak. Romok alá benézni, tüzeket eloltani. Különben is túl sok tűzcsap van az üzleteknél. Ja és a kiürítéskor nem árt 1-2 pszichológus akik lenyugtatják a pánikolókat mer addig nem lehet elvezetni a tűzgyújtóval. Ja mindkét bejáratra ügyelj és használd.
  • neglizse
    #1109
    Csabi! Punisherbe lődd a hordót amikor épp dobná. Ennyi.
  • Christian
    #1108
    valaki eltudná küldeni a repülő-lezuhanós pálya utáni pályát a [email protected] emailra? Nekem bugos, nemtok továbbjutni Thx!
  • Nyiri
    #1107
    Akkor mit kell csinalni?
  • gafz
    #1106
    Hehehe... sőt egy átlag képességű tűzoltó át tud mászni egy cirka 1 méteres kősoron simán... Amúgy az éberségjelző is beadhatja a kulcsot... Takaradjatok parancs van, csak nem olyan általános érvényű, mint az emergency2-ben volt.
  • démonigyerek
    #1105
    ez nem ehhez a témához kapcsolodik
  • Duddits
    #1104
    Mi van? Rossz a látásod? Vagy félrenyomtál??
  • Nyiri
    #1103
    Valaki segitsen a vonatkisiklos palyanal. Min embert ki kell vinni? NORMALISAK Ezek? Mindenkit tartoztassak le zsarukkal es vigyem ki? Az tobb ora. Nincs valami hangosbemodos: TAKARODJATOK parancs? Mert ez igy kurva nagy baromsag.

    Amugy is meg a magyar szar vonatokon is van ebersegjelzo igy ha a vonatvezeto megfekszik akkor a gep megallitja magatol a vonatot.
  • csabi1984
    #1102
    Sziasztok a kérdés nem a vészhelyzetről lesz hanem a Punisheről!!!Van egy pálya ahol a szőke pasi ujra megjelenik hordokat dobál le,de nem tudom mit csináljak vele!!
  • onlybarca
    #1101
    ez azt jelenti hogy sérült ahogy már szanics is mondta!
    sérültek lehetnek:
    -a kis tóba a térkép tetején
    -a vonatsínen(mérnökkel megállítod a vonatot és a mentőssel elviszed)
    -a vasuti hid alatt a folyoparton jobb oldalt van egy sziklákkal elkeritett rész aminek a közepén egy fa van; ezt a daruskocsival leveszed és mentcsónakkal kihozod
    ENNYI
  • Duddits
    #1100
    Készülget hozzá...
  • gafz
    #1099
    Leginkáb a fa alatt pihenó jóember szokott kinyúlni, meg a vonat üti el a mentősöket...
  • szanics
    #1098
    A casualities szó áldozatokat jelent, nem nézelődőket. Lehet, hogy azzal van a gond (bár még csak most kezd játszani).
  • Brian87
    #1097
    Ja,bocs az elöző írásom a 6. pályára vonatkozik.
  • Brian87
    #1096
    Megtudja vki mondani miért kapok állandóan too many casualties üzenetet?? nemtudom mit izél a nézökkel.1 van a sorompónál hapsi azt tudom arrébb is hesegetem meg van egy lent a fuldokló srác meletti parton.azt is rendőrrel elintézem.már megvan a híd megyek a fuldoklóért meg minden és mindig ezt az üzenetet kapom de nemtudom miért.
  • szanics
    #1095
    Megoldódótt a probléma. Köszönöm a segítőkészséget, asszem ma nekiülök, habár olvasgatok, ez egy hosszabb menet lesz...
  • Christian
    #1094
    a lavinás pályán kiírt valami üzenetet, és ezután, ha a lavina alatt lévő embereket akarom szállítani, folyamatosan megy le az életük. De ha leteszem, akkor megáll. Ez miért van?
  • onlybarca
    #1093
    20
  • olcsi
    #1092
    Gafz, Fenrir köszi a helpet, de hajnali 3ra megoldódott a probléma :) thx azóta megcsináztam pár pályát
  • szanics
    #1091
    Hát lehet, de kicsomagoláskor nem jelez semmilyen hibát.
    Asszem lekapom még egyszer, aztán ha rossz megint, akkor majd megoldjuk. Kösz előre is.
  • Christian
    #1090
    hány pályás a gém?
  • onlybarca
    #1089
    értem de akkor végülis a második cd a hibás!
    Én DT-al mountolom be és azzal müködik!
    Szóval ha kell akkor szólj és valahogy megoldjuk!
  • gafz
    #1088
    A mentéseknél van egy campaignprogress.xml nevű file mely módosításával egyszerűen elérhetővé lejhet tenni bármelyik küldetést...
  • szanics
    #1087
    Ezt most nem értem.
    Ti DT-vel mountoltok? Mert nekem minden rendben megy a második cd végéig, majd az utolsó fájl feltelepítése után azt mondja, hogy rossz lemez van a meghajtóban (persze, mert a crackelt exét még nem tudtam bemásolni a régi helyére), és mikor azt mondom, hogy tovább, akkor DLL-hiba, a setup befejeződik és leszedi az összes fájlt.
    Ez a probléma.
  • onlybarca
    #1086
    ha kell valahogy megoljuk!!!
    Dt-s fájlba megvan át küldhetjuk msn.en
  • szanics
    #1085
    Te kiírtad a cd-ket vagy Daemon?
  • Hunter of Deer
    #1084
    Hellóka!
    Tök jó ez a játék nekem nagyon tetszik!!!
    Már úgysem tudtam mivel jáccani:D
    Magyarítás még nincs hozzá úgy mégjobb lenne!!
  • szanics
    #1083
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem.
    Van egy majdnem eredeti játékom, DT-vel próbáltam felinstallálni, de a telepítés végén DLL-hibát ír ki és kilép.
    Mi lehet a baj?
  • Brian87
    #1082
    Kössz Brash.
    Nekiugrom amint hazaértem.

    Gafz neked is kössz a segítséget használni fogom de majd akkor ha már nagyon nemjövök rá mitkell csinálni,pár napot mindig kell szenvedni :)))

  • livin
    #1081
    a 13. palyat aruld el hogy csinaljam.
  • gafz
    #1080
    Első 12 pálya: http://gafz.srv.hu/Emergency3.rtf
  • Brash
    #1079
    Először is a mérnökkel meg kell állítani a vonatot. A sín mellett van kapcsoló doboz (mind a két oldalon van), az átjárótol küld el a dobozig. Várd meg míg kikapcsolja, aztán mentsd meg a sinen fekvő nőt. A másik sérült a folyóban van egy fa alatt, ahhoz kell egy hídépitő kocsi és egy daru is - ezt a sérültet egyszerübb mentőhelikopterrel elszállítani. A harmadik sérültet meg partra hozod és ellátod. Tulajdonképpen ennyi. Ha jól emlékszem tovább kell engedni a vonatot a végén, de nem biztos.