1879
  • Brian87
    #1158
    kössz már megvan....gyors felkapdostam a hordókat igy egyből átengedett.
    kössz a segítséget akiktől kaptam.
    apropó..a köv pálya a mozirobbantós már előre szörnyűnek néz ki..van vmi csavar benne amit előre tudnom kéne??
  • Christian
    #1157
    ott ahol eredetileg kiköt a nagy hajó, annak a jobb szélén, a part mentén vannak hordók a víz alatt. Ha jól megnézed, lehet is látni a őket a vízben.
  • mafiahq
    #1156
    Igen már feltettem.
  • Duddits
    #1155
    Bocsika, de nem Mafaihq vagyok, ne írd azt. ;-) Mafia G vok.


    Van MSN-ed? Mert akár ott is beszélhetnénk. Vagy privátba. Jól jönne egy segítőkész ember aki játszott a játékkal és tudja is mit, hogy kell csinálni.
  • Lowhiyou
    #1154
    Figyelj Bryan! Ha nem vagy ideg, kezd előröl. Mielőtt szétkapod a tömeget, vidd ki a motorosokat (én ha jól emlékszem 3-at vittem.), és ahogy elkezdenek potyogni a hordók, már szetheted is őket, a fickókkal együtt. Így biztos nem merül el egy sem, és nem kell daru, és nem kell búvár. A végén simán tedd partra a hordókat, vigyél haza minden hullát, sebesültet, és kész. Remélem mindenre jól emlékszem, mert már nagyon régen volt.
  • Brian87
    #1153
    Srácok!!!!

    Még mindig ott vagyok a vacak kikötői pályán.
    Vki mondja már meg hova vigyem azokat a köcsög búvárokat,meg elkell szállítani a hordókat azon kivül hogy kiraktam őket a partra.
    Kiss help jó lenne.

    THANX
  • neglizse
    #1152
    MAFIAhq: Fordítással kapcsolatba mindenképp beszéljünk ha kell, én most a 18. pályánál vagyok és nem volt igazából ismeretlen szöveg. Valamelyest szakmabeli is vagyok úgyhogy főleg a tüzek oltása megy jól.
  • neglizse
    #1151
    BANKOS pálya: A lövöldözős furgont nem kell elkapni, csak a sérülteket ellátni. 3.sérült után asszem, fölül a "hírsorban" szólnak hogy túszokat szedtek a bankban. Ekkor pszichológussal jobb klikk a bankon és negotiate. Ez után 5 perced van hogy elvigyél mindenkit a banktól, hozd a menekülőautót, és készen állj a rendőrökkel. A bank "alatti" és "fölötti" széles főutat készülj lezárni mindenképp. És mondjuk kihívhatnád a tűzoltókat.
  • Endre
    #1150
    Esetleg még a DirectX lehet, feltetted a lemezen levőt?
  • Nyiri
    #1149
    Vonatkisiklos palya 34%
    Rohadt sokan meghaltak, de nem erdekel. Orulok hoyg vege van
  • Duddits
    #1148
    Már megint itt vagy??!


    Milyen gépd van?? Havernak se megy mert szar VGA-ja van...
  • mafiahq
    #1147
    Miért van az, hogy felraktam az Emergency3-at aztán elindítom és a főmenüben kifagy?? vagyis az egér nem mozdul.. meg a többi sem. Valaki help?
  • Duddits
    #1146
    Hát figyelj. Próbakép nem állsz neki fordítani az a missions-t? Valameddig megcsinálod, és majd elküldöd nekem, azt megnézem. Nekem még érettségim sincs.
  • Brian87
    #1145
    Hello!!

    Ha gondolod szivesen segítek amiben tudok nem gond, de angol tudás szintjén nem a legjobb helyen vagyok még mert csak most érettségizem.
    Úgy elolvasgatok angolul pl. ER 3 feladata csak épp nem egy forditói szinten vagyok.
    De ha ezen kivül vmiben tudok segíteni szólj és meglátom tudok-e vmiben segíteni azt mailen keresztül megdumáljuk.
  • Anii
    #1144
    Sziasztok!!

    Sikerült megcsinálni a sniperes pályát, mert nekem is azzal van bajom? Bármit csinálok mindig vége a küldetésnek. Hiába mentem az embereket, hiába üldözöm a kocsit, és hiába nem megyek be, vagy megyek be a bankba. :)))))
  • Duddits
    #1143
    Ha volna kedved, tudásod, segíthetnél missziók terén fordítani. Vagy ha máshoz volna kedved, akkor abba is.
  • Brian87
    #1142
    Kössz ezt jól sikerült megértenem.
    Nincs semmilyen fekete foltom sehol.
    Van kirakva 9 hordó amit a hajóval szedtem össze.Ennyi.
    Szóval mit csináljak a búvárral...és pontosan hova vigyem vagy mit keressek???
  • Brash
    #1141
    Minek mész be a bankba? Lelőnek egy embert a bank előtt nem? Menj ki mentővel és szállítsd el. Aztán lelő még sokat, ugyan így járj el.
  • Christian
    #1140
    és bent a bankban? ott nemtok semmit csinálni, ha bemegy egy rendőr, megölik az ipsét.
  • Brash
    #1139
    Ott nem kell elkapni csak akiket megsebesít megmenteni, vagyis a képek alapján erre következtetek.

    http://www.beepworld.de/members85/em3-viersen/index.htm
  • Brash
    #1138
    Attól függ hányat engedsz elmerülni.
  • Christian
    #1137
    mit kell csinálni a sniperes pályán? Az az autó mindig elszökik, nemtok soha elkapni. A banknál meg ha bemegyek, akkor megölik a csávot vagy mi, és vége a küldetésnek.
  • Christian
    #1136
    a partnál 4 elmerült hordó is van!
  • Brash
    #1135
    Csak azt kell felszedni aki vízbe zuhan. A nagy hajón fékezd meg a tüzet tűzoltóhajóval. Van egy elmerült hordó a partnál (sötét folt) - oda kell a búvár aztán meg egy daru.
  • Brian87
    #1134
    Tudna vki segíteni a 9-es pályán mikor tüntetés van a kikötőben és 2 hajó összeütközik.
    Tüntetőket elintézem.hajótüzet eloltom,embereket vízből kimentem meg a hotdókat is ami lebeg.
    De 2 dolog nemstimmel: mivel lehet leszedni a hajóról az embereket és a hordokkal mit kell csinálni mert vki aztmondta kell búvár is de nemtudom minek.
  • Brian87
    #1133
    Nemtudtok még semmit magyarosítás ügyében???
    Így is meglehet csinálni de jobban szeretek anyanyelven olvasni.
  • livin
    #1132
    nekem se de a kepek alapjan sztem sokmindent meglehet csinalni.
  • Fenrir
    #1131
    hát a német nyelv nem az erősségem
  • livin
    #1130
    http://www.beepworld.de/members85/em3-viersen/index.htm

    Itt van egy teljes vegigjatszas kepekkel :)
  • neglizse
    #1129
    17es pályához ötlet valakinek?
  • Lowhiyou
    #1128
    Igen, ezt én is pontosan ugyanígy ettem meg. Legközelebb már meg sem próbáltam lövöldözni.
  • Nyiri
    #1127
    Rakuldesz a lovoldozokre 1 teherautonyi rohamrendort es siman letartoztatod. Nem lesz sok serult.
  • Brash
    #1126
    Megvannak a lövöldözők. Lelőttem erre kiírta, hogy túl sok sérült. Nagyszerű ...
  • Brian87
    #1125
    Srácok ennyire bugos játékot én még nemláttam életemben.
    Tegnap elkezdtem a medencés pályát(7.).
    Ott mentettem el mielőtt betudtam volna menni az omlás elzárta bejáraton.
    Erre ma betöltöm az elmentésem és annyira gagyi hogy nemenged semmire sem rákattintani,búvárnál nincs jel a vizben fuldoklónál hogy szedje ki,tűzoltónál nincs jel hogy az emberkéről lekapja az omladékot,a rendőrre váltva meg nemtudom elvinni a nézőket mert ott sincs jel.
    Én mondom nagyom jó játék de igy fogom megis utálni.
  • Brash
    #1124
    Ja és nekem nincs lövöldöző az elején ... szóval nem tudom mit ír a leírás.
  • Brash
    #1123
    A Mozirobbantás-nál kiviszek mindenkit, elkezdem hatástalanitani a bombát bár csak kb. 90%-ig mert tovább nem megy, tehát a robbanást nem tudom elkerülni. Szétszórom a fecskendőket. De amikor felrobban akkor kiírja, hogy sok a sérült, pedig senki nincs a moziban. Hol van még ember akit el kell vinni?
  • neglizse
    #1122
    #1110 es hozzászólás asszem az kell neked Nyiri. Amugy lesz még vonatkisiklós pálya. Az erdőtüzes, azt most csinálom de nehézkes. Remélem nem ahhoz kell help.
  • Nyiri
    #1121
    A vonatkisikloshoz alaki adjon mar leirast hogy kell :) thx.
  • neglizse
    #1120
    Roanake : Fel lehet emelni azt a teherautót a darus kocsival. Rakd el az útról. Utána látod hova száll be a verda, mehet is oda a búvár.
    Egy fenyőfa fog kidőlni, tartály elszáll a térkép jobb oldalán.
    És még egy tartály elszáll balra lent valahol asszem valami gyártelep.
    Fenyőfa betemet egy emberkét a házban.
  • Roanake
    #1119
    Hahó!


    Ilyen még nem volt, ezért most beírom :), a 15. pályáról lenne szó, és a kérés azokhoz szól, akik már túlvannak ezen... a tornádós pálya.

    A gond nálam ott van, hogy akármit is találok ki, sehogyan sem tudok odajutni az úton fekvő kamionsofőrhöz, akihez az utat két teherautó zárja el. Mivel helikopter nincs, így nem tudom átvinni a mentősöket hozzá, és a roncsot sem tudom eltűntetni. Pedig nagyon jó lenne, mert jön az a másik autó, és egyenesen nekimegy a roncsnak, aztán beesik a vízbe. Nos, ezt az autót sem tudom kiszedni, mert nem tudok odamenni a darus kocsival az elmített két utat elzáró teherautó miatt, amiket se daruskocsival, se roncsszállítós autóval nem tudok elvinni. Légyszives valaki segítsen, hogy lehet ott átjutni?

    Aztán az már más kérdés, hogy a városban az összes tűzoltóm meg mentősöm felrobban, amikor a gázpalackot felkapja a szél, és kigyullad minden...meg leég a város :). De amíg nem tudom a vízbe esett kocsit kiszedni, és a kamionsofőrt elvinni, addig nem akarom nyúzni a pályát.
    Aki tudja a megoldást, légyszi írja le :), és még azt is, hogy milyen meglepetések várhatóak még, és körülbelül hol. Van a gázrobbanás, a kidőlő fa, a vízbe eső autó...van még más is? :)