1879
  • Christian
    #1198
    eh, akkor én 1-el jobb voltam
  • livin
    #1197
    A bankos palyan mit a nyavalyat kell csinalni?Ha bekuldom akar a rendoroket akar a mentosoket vege a jateknak, egyedul a pszihologus mehet be de az nem csinal semmit.Valaki PLS!
  • gafz
    #1196
    Na b@ssz@ meg, kész, 38%...
  • gafz
    #1195
    Hány halottat enged meg a vonatkisiklós pálya (az hiszem a 14.)? Talán csak 2 újraéleszthetetlen halottnál kidob mindig... A tüzet el lehet egyáltalán oltani?
  • Christian
    #1194
    na sikerült, megnyertem: 39%
  • Christian
    #1193
    Hogy kell megcsinálni az erdőtüzes pályát? Hozzá se férek a vonathoz. Hagyjam, hogy égjen le az erdő?
  • Christian
    #1192
    hát, nekem nem sikerült..
  • nubismarck
    #1191
    szóval azt nem tudom ezekszerint megoldani ,hogy mindenkit kivigyek idő előtt...
  • Christian
    #1190
    Ha jól emléxem, ott írja jobb alsó sarokban az idő mellett, hogy mennyi idő van hátra. Odaviszel egy rendőr helit, és hangosbemondón kitessékeled őket, atöbbit pedig aki bennmaradt, pszihológussal lekell nyugtatni, és utána rendőrrel kivezetni.
    Amugy ugy vettem észre, bármennyi embert viszek is ki, a felállás ugyanaz marad: mindenki ugyanott fekszik, ahova beprogramozták/betették, attól függetlenül, hogy mennyi ember maradt bent az ütközésnél. Remélem érthető volt
  • nubismarck
    #1189
    már megoldottam daruval de akkor is fura :)

    amúgy most vagyok azon a pályán ahol a vonat jön sofőr nékül. MIndenkit ki kell vinnem az állomásról??? mennyi időm van rá kb?
  • Christian
    #1188
    mit kell csinálni a toronyépületledőlős pályán? 10 percig csak bámultam ki a fejemből, hogy most mi is van? A rázós áramot hogykell kikapcsolni?
  • Christian
    #1187
    nekem is ugyanez a probléma lépett fel a fekete dobozzal:D
  • maki2
    #1186
    Lenne egy kérdésem. Találtam egy német oldalon letölthető pályát, de azt hogy kell feltelepíteni? Mert a némettel nyelvvel hadilábon állok.
  • Duddits
    #1185
    Majd még ma megpróbálok egyeztetni a többiekkel, és akkor majd visszaszólok, hogy mi a helyzet, ok?
  • nubismarck
    #1184
    juteszembe, szerkesztett már valaki valamilyen pályát?
  • nubismarck
    #1183
    én is szívesen segítenék naponta tudnék rászánni 1 órát. csak valami contact ot adjatok vagy írjatok e-mail -t.
  • gafz
    #1182
    Nem lehetne azokat a kész file-okat publikálni?
  • Terkó
    #1181
    Igen van
    Az enémy [email protected]
    a haveromé pedig [email protected]
  • Duddits
    #1180
    Majd megnézzük, szerintem elöbb a mgyarosítás legyen kész.


    Akkor érdekel titeket a magyarítás? Van MSN-etek? Felvehetnénk a kapcsolatot. Vagy esetleg privátba.
  • Terkó
    #1179
    Nem is rossz ötlet de mikor megcsináltam a főmenüt és elindítottama játékot akkor újra angol lett minden és elötte volt minden. De a haverom is beszállna ebbe a fordítósdiba szerintem. Ja és nekem megvan a EM2 magyar verzió abból lehet hogy ki lehetne venni néhány hangot a 3-hoz
  • Duddits
    #1178
    Ne csináld már külön! Miért nem egyeztetsz velünk/velem?? Akkor nem kéne kétszer, feleslegesen dolgoznod! Meg hamarabb készlenne a magyarítás. Nekem már itt hever a gépemem vagy 4 kész fájl!
  • Terkó
    #1177
    Most már látom....
  • Terkó
    #1176
    Én mást nem igazán vettem észre, de lehet hogy vak vagyok
  • Terkó
    #1175
    épp most fejeztem be a főmenü magyarítását
  • gafz
    #1174
    Sajnos nem csak az Ő betűvel van baja...
  • Terkó
    #1173
    én is egy két fájlt átírtam magyarra csak az a baj hogy nem ismeri a Ő-t csak a ö tudja megjeleníteni
  • Duddits
    #1172
    A magyarítás készülget.
  • Terkó
    #1171
    Én végülis tudom miket kéne átírni de az egy embernek sok.
  • Terkó
    #1170
    Nemtudja valaki, lesz magyar verzió? Esetleg magyarosítás?
  • nubismarck
    #1169
    gafz: köszi...
  • gafz
    #1168
    Na még egyszer: Emergency 3/Data/Save könyvtárban van egy campaignprogress.xml file, melyet pl. notepad-el buherálva elérhető az összes küldetés...
  • nubismarck
    #1167
    de asszem most elkezdem előről mert nagyon teccik a játék meg csomó féleképpen végig lehet vinni...
  • nubismarck
    #1166
    na heló újra... sajna nem tudtam a játékkal jáccani 4napig mert nemvoltam itthon... de viszont lenne egy kérdésem!!! Volt valakinek olyan bug ,hogy a repcsis pályán a fekete dobozt nem akarja megbuherálni a mérnök. Egyszerűen megjelenik az action gomb de mikor rákattintok ,hogy akkor csinálja 1másodpercre befagy az egész áték majd fogja magát a mérnököm és elindul gyalog kifele a térképről :D de bármennyit hívtam mind1ik ezt csinálta :) pls help vagy ha esetlegnem lehet ezt orvosolni valaki letudná küldeni a követkeő pálya mentését?
  • gafz
    #1165
    Igen, a fekete dobozt a pilótával együtt feszítővágós tűzoltó vágja ki a pilótafülkéből...
  • Brian87
    #1164
    Oks kössz megleltem így egyből.
    Nemtudod az utánna lévő pályán kikell vágni a pilótákat vagy mi mert egyrészt a mérnököt nemengedi sehova a fekete dobozért...másrészt kiirja hogy megdöglött a pilóta.
  • Brash
    #1163
    A mozi mögött is van. Még nyög is. Ha kutyát viszel oda rögtön megmutatja, de a daru is mozdítja.
  • Brian87
    #1162
    a 10. pályán ahol a mozi felrobban..nincs eldugva sérült vhol???
    minden meglenne de vhol van még sérült...mozi előtt akik megsérültek azokat elláttam..jobb oldalt a mozitól felemeltem a követ kiszedtem a sérültet..meg azthiszem volt egy kő alatti sérült elöl is vhol de nemtudom..na szóval mindenkit akit lehet kimentettem...végigpásztázom a darussal a környéket de sehol semmi ami mozdítható..hol lehet még sérült??
  • Brian87
    #1161
    kössz az elöző hozzászólásom már lényegtelen lett..
  • Brian87
    #1160
    Hamár az ER3-mal játszok és ide irok a legtöbbet tőletek kérdem srácok nemtudjátok hogyan kell fórumnak képet rakni.Akarok nyitni haverokkal majd egy fórumot de nemtudom hogyan lehet berakni pl.mint itt az ER3 képét.
    Ha vki tud segíteni megköszsönönném.
  • Christian
    #1159
    huh, végigvittem a sniperes pályát: 59%. Legrosszabb pálya.