1879
  • tux44
    #1358
    Szia!
    Nézd meg ezt az oldalt. Szedd le ezt. Nevezd át a kiterjesztést jpg-ről zip-re. Majd írd felül a Program Files/sixteen tons entertainment/Emergency 3 könyvtárban lévő em3.cfg fájlt.
  • Duddits
    #1357
    Geforce MX-en nem megy... Vegyél új videókártyát...
  • Fucker
    #1356
    Hi!

    Lécci mondja meg vki az mért van hogy a jéték főmenűje bejön de az egér nem mozog meg semmi se jó egyszóval befagy???lécci segítsetek
  • Norbu
    #1355
    ya
  • Duddits
    #1354
    Fúúú, nem tudom. Próbáltad többször is?
  • Norbu
    #1353
    Senkinek sincs ötlete?Egyébként a ~30MB-os verzióval próbálkozom.A kicsi magyarítás müxik nekem is.
  • Norbu
    #1352
    én most próbálom felrakni a magyarosítást. A telepítéssel nincs semmit gond, felül is írtam a file-okat de mindig angol a szöveg.ez mitől van?
  • Duddits
    #1351
    Ha a magyarítások protálról szedted, akkor keresd meg a cikket, ot találsz infót róla.
  • cicai
    #1350
    Sziasztok!
    Mondjátok meg nekem legyetek szívesek, hogy az Emergency3 magyarosítást a 29 MB-ost miért nem lehet telepíteni? A telepítés félig elmegy, aztán kilép. Azt írja ki, hogy ismételjem meg a telepítést. Viszont van egy másik 94kb-os azt meg tudom telepíteni és működik is. Volna még egy kérdésem mi a különbség a 29MB és a 94kb-os között. Már, mint tartalmilag.
    Köszönöm előre is a választ.
  • Bepantheras
    #1349
    Sziasztok! A 6. pályán /Bungee Jumping baleset/ elakadtam és segítséget kérnék. A nőt sikerült megmenteni, aki a sínen feküdt, megtaláltam a férfit, aki a vízben fuldoklik, de hol találom a másik nőt, aki szintén ugrott? A kutyás mentőkkel kell keresni?
  • PLackó
    #1348
    köszönöm
  • Wukifi
    #1347
    Leszedheted Innen, vagy innen, ²/Torrentek/
  • gafz
    #1346
    hlm-em3a.bin, hlm-em3a.cue, hlm-em3b.bin, hlm-em3b.cue
  • FrezeR
    #1345
    próbáltam. az mitől van, hogy játék közben amikor jönnek az üzenetek pl, hogy mindjárt befut a vonat..azt igy irja ki nekem, hogy TRAIN_ARRIVE stbstb...hm?:)
    köszi
  • PLackó
    #1344
    valaki ! dc-n nem tudjátok milyen fájlnévre kereshetnék rá?
  • Duddits
    #1343
    Nah, próbáltátok a magyarítást?
  • gafz
    #1342
    "Azért írom, hátha másnál is gond ez a lefagyás. Szóval akkor nem fagy le, ha addig kapcsolom ki, amíg nem megyek be a fürdőbe." by: nagyon

    Amúgy ajánlom figyelmedbe a lenti apróbetűs linket...
  • james-hun
    #1341
    hali valaki segitsen mar hogy lehet cheatelni mert ez az uszoda beomlik palya eleg bugos nalam es mar nagyon unom szoval szeretnem atlepni... talaltam nemetul cheatet de azt nem ertem
  • gafz
    #1340
    19. küldetésról tudna valaki pár info-t elhinteni? ( A 20.-at már legyűrtem...)
  • Duddits
    #1339
    Hát jó.. Nem én csináltam az egésszet.
  • gafz
    #1338
    Huha, az a medical emergency meglehetősen furcsán hangzik, de a villámcsapás helyett is nagyon furcsa fordítás van... :)))
  • Norbu
    #1337
    Valakinek nincs fent FTP-n ez a játék?
  • Duddits
    #1336
    Ez jó. Innét szedhetitek a magyarosítást.
  • gafz
    #1335
    19 küldetésről nem akar valaki véletlenül némi leírást feldobni? Nagyon megköszönném... +A 20 küldetésben hogy lehet a merénylőt elkapni?
  • gafz
    #1334
    404 nálam is...
  • Duddits
    #1333
    Hopp. Levetted, Terkó?
  • Duddits
    #1332
    Kész a magyarításunk! Extra küldetéssel, mindennel lefordítva!
    http://mafiag.uw.hu/magyaritas.exe by Mafia G, Terkó, Öcsi, Vladko.
  • nagyon
    #1331
    Azért írom, hátha másnál is gond ez a lefagyás. Szóval akkor nem fagy le, ha addig kapcsolom ki, amíg nem megyek be a fürdőbe.
  • gafz
    #1330
    A generátorház felrobbanása mellett is végigvihető a küldetés, csak kell pár fecskendő a tűzoltáshoz... (<i>végső esetre</i>)
  • Terkó
    #1329
    Már csak 1 fél fájlt kell megcsinálni és jön a magyarítás!
  • nagyon
    #1328
    Ezek szerint nem csak nálam? Egyébként már vagy tízszer újrakedtem. De jó
  • bon
    #1327
    Kezd újra a pályát. Ne mentést tölts vissza hanem a menüből indítsd a pályát újra.
  • nagyon
    #1326
    Sajnos a beomlott fürdőnél, amikor kikapcsolom a középső generátort a program elszáll. Akármilyen sorrendben próbálom, mindig a középsőnél.
  • szemlits
    #1325
    Nagyot!

    Próbáltam modot fabrikálni,de kevés vagyok ehhez.
    De kitaláltam egy "mod" felépítését freepayhoz (többé kevésbé "valóságos" alapkora helyezve!). Leírom,ha hátha van valakinek kedve megcsinálni!
    Alapból minden szervezethez 9 egység fér el,úgy kombináltam össze.

    Mentők:
    -Orvosi Autó (adott) [1 db.]
    -Esetkocsi: A rendőrségi transzporter "átalakitva",1 betegszállító fér bele. [3 db.]
    -Rohamkocsi (adott) [2 db.]
    -Mentőbusz
    -Orvosszállító: megint transzporter átalakítás,8 orvos fér bele. [1 db.]

    Katasztrófavédelem (sárgák):
    -Szerelőkocsi (adott) [1 db.]
    -Daru (adott)[1 db.]
    -Vegyi mentesítő szer (a tűzoltóéknál adott,de inkább itt van a helye) [1. db.]
    -Tréler (a tűzoltóéknál adott,de inkább itt a helye) [2 db.]

    Rendőrség (kííkek):
    úgy jó,ahogy van! Csak nem kell helkopter,felesleges!

    Túzoltók:
    -KTLF Rohamkocsi "átalakítás". Van benne poroltó,bontóblta,4 tömlő és 4-5 tűzoltó. [1 db.]
    - LF A feszítővágó kivételével minden van benne és 8 fő tűzoltó. [2 db.]
    - (H)TLF Minden felszerelés+vízágyú és 5 tűzoltó [2 db.]
    - Vízszállító Semmi felszerelés,csak vízágyú és 1 fő. [1 db.]
    - Gyorsbeavatkozó A szerelő terepjáró átalakítás poroltó,feszítóvágó,balta és 2 tűzoltó. [1 db.]
    - Létra. Adott. [1 db.]
    - ELW/MTW Megint rendörtranszporter átalakítás. Belefér poroltó és 8 tűzoltó. [1 db.]
    - Búvárszer. Valamelyik terepjáró átalakítása,belemegy 2 búvár vagy tűzoltó. [1 db.]
    - Műszaki mentő. Az alap RW jó,nem kell bántani. [1 db.]

    Nos ennyi így hirtelen!
    Amiket kihagytam az felesleges a freeplayhoz (pl.:helikopterek,repülő,stb.).
    Ha valaki kedvet érez,hogy meggcsinálja én csak örülnék neki!
  • Christian
    #1324
    Rendőrségi helikopternek a hangosbeszélőjén ki lehet küldeni az embereket, a többit meg pszihoman után kivinni. De fölösleges, mer úgy vettem észre, hogy scriptelve van, vagyis akárhány embert viszel ki, annyi sebesült ember van a vonatkisiklás után, mint ahányat megírtak a programba.
  • gafz
    #1323
    Nagyon egyszerű nemete van: orvost minden sérültnek, ha megtörtént, lehet felszámolni a helyszínt...
  • Brian87
    #1322
    Szevasztok!!

    Megtudja valaki mondani mit kell csinálni azon a pályán ahol az elszabadult vonat van?????Mert írja hogy evakuáljam az embereket, de hogyan vigyek ki ennyi embert???
    Valaki ha tud segítsen ebben hogy mi ennek a pályának a teljesítési mente.

    Kössz
  • nagyon
    #1321
    OK. Rájöttem, és bepróbáltam utána mégegyszer. Igazad van, nem kell semmi mást tenni. De nálam csak akkor van vége, ha pszihologus dumál egy nézegetővel. Ha nem dumál, akkor nincs vége.
    Köszi(egyelőre) :)
  • gafz
    #1320
    Nem kell semmit csinálni a stop jelzéssel, nem kell elszállítani a roncsokat, nem kell letartóztatni az öngyilkosjelölteket (csak elküldeni a fenébe), a búvárral felfedezett kocsit partra kell tenni, ebből is kivágni a sérültet meg ellátni. Ha ez után sincs vége, akkor bug-gyanú miatt lehet újrakezdeni az egészet, merthogy más teendő nincs.
  • nagyon
    #1319
    Az a gondom, hogy minden sebesültem elláttam. Most már csak annyit kellene tennem, hogy az autópálya STOP feliratot a szerelővel lekapcsoljam (gondolom ezt meg kellene tenni).
    1. eset: elöszőr lekapcsolom a szerelővel a STOP-ot, erre összeütköznek az autók
    2. eset: elöszőr elbattyogok az irányító rendőrrel, erre megállnak az autók, ezek után lekapcsolom a STOP-ot, de a sor nem indul meg, csak nő, nem indulnak meg, de nem ám. Hamarosan kiírja, hogy megkéne szüntetni a forgalmi dugót. Kösz szépen. tehát STOP felirat kikapcsolva, rendőr abbahagyja a leterelést, a sor meg csak áll, de nem indulnak meg az autók. Nem a fenti dugó, hanem az alsó (a fentivel valóban nem kell törödni).
    Én sem értem.