1879
  • Duddits
    #1398
    Mekkorát?
  • Duddits
    #1397
    ööööööö..... Ma vagy holnap megnézem.
  • PLackó
    #1396
    duddits,akkor egy bannert össze tudsz hozni?
  • Duddits
    #1395
    Németeknél van.
  • Fenrir
    #1394
    van vmi peccs már?
  • PLackó
    #1393
    pff mennyi kitiltás :)
  • Mafia G
    #1392
    Jó, majd csinálok ha lesz kedvem meg időm.
  • PLackó
    #1391
    :D
    ha megkérlek csinálj már légyszíves
  • Duddits
    #1390
    GTA lázba égsz te is? Tudsz te csinálni, ügyes gyerek vagy. Majd lehet, hogy csinálok ha lesz kedvem...
  • PLackó
    #1389
    hahó,valaki adjon már egy bannert:)
  • PLackó
    #1388
    úgylátszik nem,adjatok egyet és beteszem
  • PLackó
    #1387
    nektek látszódik a banner?
  • szemlits
    #1386
    Hi!

    Köszönöm a megoldást ,"átszerkesztem" egy kicsit a Kermitet...

    Ha akar valaki magyar modot csinálni,tűzoltótechnikailag tudok segíteni,de a számítógéphez kevéssé értek.
  • m1garand
    #1385
    Hello!
    em3 könyvtár\mod\specs\freeplaybase.xml fájlt kell szerkeszteni legegyszerűbb totalcmd-vel F4 megynyitni felvannak sorolva a járművek (nem árt megnézni a pontos nevét annak ajárműnek amiből többet szeretnél még a játékban)sorok végén count="x" x a kívánt darabszám.
    a mod nélküli freeplay-t is ugyan így lehet beállítani csak az a data\specs\ a többi uaz
    lehet, hogy induláskor hibát fog jelezni de le OK és minden működött.
    ez a kermit nagyon király főleg a tartálykocsi miatt amihez négy fecskendőt lehet csatlakoztatni, megpróbálom ezt a modult belerakni más járművekbe is.
  • m1garand
    #1384
    ma felrakom és megnézem a problémát
  • szemlits
    #1383
    Hi!

    A Kermit 1.5 mod az ITT van.

    Van pár fotóm fent a Firetrucks -on,ahogy járok-kelek-vonulok,még szaporodni fog a gyűjtemény. A többi képek ITT vannak még.
  • gafz
    #1382
    Magyarországon tudtommal nem kapható (amazon-ról megrendelhető).
    Próbáld ki: google, keresés magyar lapok közt, "emergency 3" és a 7. link
  • m1garand
    #1381
    Te szoktál fotókat feltölteni azhttp://firetrucks.uw.hu/ lapra?
  • m1garand
    #1380
    Sziasztok!
    mi ez a mod, hol találtad?
  • Jazz67
    #1379
    Köszi a segítséget, de ha lehetne kérnem kicsit pontosabban.......... (mely boltokban, vagy link a letöltéshez....)
  • Hunter of Deer
    #1378
  • Duddits
    #1377
    Megvenni szerintem a boltba. De ha rosszúl tudom, javítsatok ki.
    Letölteni a netről...
  • Jazz67
    #1376
    Hali!
    Honnan lehet be/megszerezni, letölteni, megvenni? ezt a játékot???????????
    Légyszi segítsetek!!!!
    Előre is köszi!!
  • szemlits
    #1375
    Jó nagyot!

    Találtam egy jó modot (Kermit 1.5)!
    Tudja valaki,hogyan lehet editorban megadni,hogy a freeplayban melyik járműböl mennyi legyen,mert sajnos elég "hülyén" vannak kiosztva a szerek.
    Előre is köszi!
  • eightmiles
    #1374
    ja. hehe. köccenet! na erre azért nem gondoltam :P
  • gafz
    #1373
    Nagyon eccerű: nem kell hagyni, hogy a tűz elterjedjen (azaz már a kitörése előtt locsolni kell a tartálykocsit).
  • eightmiles
    #1372
    okay. van egy kérdésem:
    azon a pályán, ahol a tartálykocsi belekoccan az épületbe, hogyan kell eloltani a tüzet? mármint az egyik épületben, a FineBank-ben? mer csak füstöl, bemenni nemtok, próbáltam a létrás verdát meg a rendőrségi helikopátert is, ajtót belőni/betörni nem lehet. vagy tíz percig egy csomó ember/verda oltotta, de semmi. so any help plíz?
  • Duddits
    #1371
    Hivatalos oldal.... Meg a fórumja.
  • eightmiles
    #1370
    minek? tudok angolul
    najó leszedem
    juteszembe, vannak vmi ütős modok hozzá? mer a szerkesztőben még nem csináltam semmit, gondolom valaki már igen. engem autópályás küldetések érdekelnének, mint a legelső, vagy amikor félre kell állítani a verdákat stb. szóval?
  • Duddits
    #1369
    Szívesen. Ajánlom a magyarítást.
  • eightmiles
    #1368
    najó megoldottam, crack-et nem találtam, de meglett hehe. elindult naon franyó, de rángat már a menüben is.

    köccenet mégeccer Duddits!

    peace
  • eightmiles
    #1367
    a pttm-et vettem egy csókától és csak telepíteni kellett ;)
    de egy égyébként köcce az infót, sikerült feleraknom, de van egy kis gáz:
    elindítom a játékot, majd kiírja, hogy 'Copy-protection test failed. Please insert emergency 3 installation CD in a drive and restart game.' utána elindítja a játékot kép nélkül (csak a hang megy), majd kilép. ez miért van?
  • Duddits
    #1366
    Nem tudom mit szenvedsz.... Elvileg a 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal is ugyan ilyen volt, csak éppen egy CD-be...

    Ha kicsomagoltad a .rar vagy a .00 végű fájlt, akkor Daemon Tools 3.47-etel feletelpíted és kész.
  • eightmiles
    #1365
    tsülök mindenki. letöltöttem torrentről ezt a gammát, de nemtom, hogyan kell telepíteni. cd1 és cd2 van, bennük egy csomó hlm-em3b nevű rar fájl, azokban meg bin fájlok. tudna valaki segíteni lécci?
    köccenet

    béke
  • gafz
    #1364
    A videofile-ot pl. mplayerben megnyitva normálisan játsza le? (amúgy sima .mpg file-k a videok, codec gond esélye kevés...)
  • GarET
    #1363
    de milyen codec-a 9es fentvan újabb meg tudtommal nincs.
  • gafz
    #1362
    Szerintem inkább codec-hiány az oka.
  • GarET
    #1361
    nvidia geforce3 Ti200-as. a játék maga szépen fut vele, csak a filmek nem jönnek be. de ha télleg driver hiba, akkor nemtom mit csinálok, mert van pár játékom, ami csak ezzela driverrel hajlandó normálisan futni ajajajjajjjjjj....
  • PLackó
    #1360
    videokártya driver?vagy milyen egyáltalán a videokártyád?
  • GarET
    #1359
    hello mindenkinek van egy kis problemom, ugyanis indításkor a játék nem tátsza le a filmeket, csak hang van. volt már vkinek ilyen problémája esetelg tod vmi megoldást?