73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • Spészgószt
    #73709
    jah és mindezt igen úgy írom hogy egyetlen PRO fórumhozzászólását sem elolvastam el, nem vagyok megrögzött fórummatyi, nem követek 600 css hírfórumot és fasztudja milyen cs pro portál "híreit", nem befolyásol senki véleménye. Elindítom a steam-et ott ki van írva, ha update van megnézem, ok játszom, tapasztalok és max úgy írok véleményt, de nem más siránkozók véleménye alapján!
  • Spészgószt
    #73708
    Szarok én más SÍRÓK véleményére..mindig voltak, mindig lesznek!
    Szőke mondta meg a frankót...ha jön valami új, vagy betesznek bármi kis nyamvadék updatet a régibe, rögtön előkerül pár hülye, aki talál benne kivetni valót és jön a sírás a sok birka "fórumkövető" meg elhiszi és ő már úgy sírja tovább, mintha ő találta volna ki vagy az ő saját véleménye lenne, miközben soha nem is látta vagy lehet nem is tudja mi az csak pofázik róla mert egy PRO írta!
    Pozitív véleménnyel nem rohannak az emberek a fórumokra rögtön megosztani, csak a sírós nyomorultak ömlesztik magukból a [email protected]ázni mindig könnyebb.

  • Roger6
    #73707
    "Hozzáteszem a sírók nagy többsége az aki csak torrenten leszed valami kula kezdetleges verziót és utána megy fikázni hogy mi ez a szar..." ezh a legszebb, hogy ordibálsz velem azért, mert nem játszottam vele. Tehát vagy nem olvastad el a hozzászólásaimat, vagy nem fogtad fel, hogy mit írok. A sírók nagy többsége meg profi, ha vetted volna a fáradtságot, és a linkre kattintasz ahelyett, hogy próbálsz keménykedni, akkor nem írtál volna faszságot. Beszólni van időd, de elolvasni a linket, arra nincs.
  • Spészgószt
    #73706
    Nem unod még??? ... beszél itt össze vissza MINDEZT ÚGY HOGY NEM IS JÁTSZOTTÁL VELE csak pár hülye fórumon láttad pár nyomorék sírását.
    szerezz egyett vagy töltsd le torrentről és próbáld ki.
    Hozzáteszem a sírók nagy többsége az aki csak torrenten leszed valami kula kezdetleges verziót és utána megy fikázni hogy mi ez a szar...
  • Roger6
    #73705
    Úristen, te tényleg nem fogtad fel, pedig ennél egyszerűbben nem én, hanem senki nem tudja leírni a mondandóm. Hát ez van, nekem semmi bajom a GO-val, biztos jó lesz, ha faragnak rajta.
  • Lacccca
    #73704
    Szerintem nem én vagyok az aki nem tudja felfogni a helyzetet.

    De akkor elmagyarázom mennyire is szar meg népszerűtlen a GO:
    -szerintem pár 10 -ezer ember sír azért hogy legyen kulcsa mert ki akarja próbálni ergo érdeklődik utána
    - nem 1 neves online versenyszervező liga felcette a játékai közé- és még így is hogy csak azok tudnak játszni akiknek van kulcsa- , nagyobb az érdeklődés mind játékos oldalról mint spectátor oldalról (ESL, CMSTROM stb..)
    -sírnak a profik...mikor nem sírnak? Ha az egész CSS-en annyit változtatnál hogy a kés 1 Hp-val kevesebbet sebezne de kiadnád valmai hatalmas nagy frissítés keretében a profik találnának még mást is ami szerintük megváltozott.
    -ismeretségi körömben (gondolom azok a csapatok csak mérvadóak lehetnek akik LAN-ra is lejárnak) szinte mindenki át akar állni CSS-ről.


    SZóval a játék jó és adott egy nagy lehetőség ami előtt még az apróbb hibákat ki kell küszöbölni és ha ez sikerül akkor a közönség is kap egy casual játékot illetve a profik is meg lesznek elégedve a számukra készült módosításokkal.

    Aki előre temeti az meg egyszerűen buta, és majd csak a megjelenése után kellesz rádöbbennie hogy a saját kis közössége mekkorát fog csappanni.
    CSS szerintem legalább 60-70%-al fog, 1.6 nál már kevesebb mert ott PC tényezők gátolják a játékosok váltását javarészt.
  • Roger6
    #73703
    GO: játszhatatlan, mi több, borzalmas, állítják a profik - márciusi mondjuk a cikk, azóta lehet változtattak pár dolgon persze. Nincs mese, ki kell próbálnom (ha majd lesz helyem). Azért én bízok benne.
  • armageddon666
    #73702
    A "több ezren" részt te írtad. Nem tájékozódtam a kulcsok mennyiségéről. De akkor:

    X ember panaszkodik de (N-X) ember nem, ahol N a kiadott kulcsok száma, és X << N.
  • Roger6
    #73701
    Ha több ezren sírnak, az eleve rossz, mert ha jól olvastam, 7.000 kulcsot adtak ki. De nekem mindegy tényleg, nem flame-t akartam.
  • armageddon666
    #73700
    "Amúgy ha van síró közönség, ráadásul sokan is, az azért van, mert nem tetszik valami nekik."

    Több ezren sírnak, de vajon hányan nem?

    Tegyük fel hogy kipróbálod a bétát, tökre megtetszik, gondolom nem az az első cselekvésed hogy steam fórumon nyitsz egy threadet. "Keep up the good work, guys!" címmel. Ellenben akiknek nem tetszik, azok igen gyakran mennek, és öntik magukból a "What the f*ck is this shit?!" jellegű hozzászólásokat.

    (Bár már lehet hogy régen átment Szőke üzenete. :))
  • Roger6
    #73699
    A leghalványabb értelmét sem fogtad fel annak, amit leírtam. Nem a játékról írtam a gondolatokat, hanem a srác véleményére reagáltam, innentől nem releváns, hogy kipróbáltam-e, vagy sem. Na fuss neki még egyszer úgy, hogy elvonatkoztatsz a GO-tól, és belehelyezed egy általános helyzetbe azt, amiről írtam. Tehát egy játék, aminek a harmadik része jön. És tessék!

    Mondjuk már régen rossz, ha magyaráznom kell. Mondtam is egy rossz szót a GO-ról? Nem bizony.

    Amúgy ha van síró közönség, ráadásul sokan is, az azért van, mert nem tetszik valami nekik. Tudod, nekem pl. 6 éves koromig a szalámis szenya volt a kedvencem, aztán megkóstoltam a cigánypecsenyét. Ízlések és pofonok változnak, de zsét csak akkor tudnak kikaparni az emberekből, ha kiszolgálják az ízlésed. Az pedig sírással nem fog menni.

    Nem tudom, így sikerült megérteni, amit írni akartam?
  • Lacccca
    #73698
    Abszolute hülyeséget beszélsz főleg úgy hogy ki sem próbáltad.
    Eladásban rekordokat fog döntögetni, és már több verseny is felvette a palettájára.
    Továbbra is azt mondom a sok sírú úgy szeretne vele játszani mint a hőn dédelgetett és megszokott játékával, és itt nem a játékmenetre gondolok mert az minden CS be ugyanaz hanem maga a mechanikájára a karakterek és fegyverek viselkedésére.
    Aki nem hajlandó tanulni az sírni fog és vannak egy páran így vele akiknek a nagyrészt még a régi játékában is csökkenő tendenciát mutat.
    Nem utolsó sorban véleményt mindig a síró közönség állít bármiről legyen szó mert akinek jó és tetszik az miért is írjon a fórumba?
  • pisztácia
    #73697
    Bocs a puttó hsz-ért:
    Szarok rá másnak mi a véleménye, halott, nem halott... más, nem más... szeretnék már CS-GO-zni...!
    Ennyi...:)

    Annyi bánt, hogy versenyeken már nem igazán lesz...:S
  • ktomi22
    #73696
    +1
  • Roger6
    #73695
    Én nem próbáltam még a CS:GO-t, de... Ha valamit sokan kritizálnak negatívan, az bizony rossz, vagy rétegjáték. Egyik esetben se várjunk eladási rekordokat, és mindenki körében szóbeszédet alkotó játékot.

    "A CSGO annyira gagyi, maradok a CSS-nél!”, ami véleményem szerint nem egy helytálló gondolat, sem jó hozzáállás" hát ha ezt mondják több ezren, akkor mi az, hogy ez rossz hozzáállás? Ha nem tetszik valami, miért ne mondaná meg az ember? Csak azért, mert a játék előtt ott van, hogy Counter Strike, még nem fogom megvenni. Először bizonyítson.

    "Persze, a CSGO egy teljesen más játék." - szerintem ez már eleve rossz kezdet, ha teljesen más játéknak titulálja egy versenyző a CS legújabb részét. Legalábbis nálam.

    "Pont ez volt a cél – létrehozni egy új játékot, nem számít, hogy hasonlít-e a korábbi Counter-Strike-okra" - pont az előbb írtam le, ezzel lőttek szerintem marha nagy bakit. Counter Strike nevet mindenki ismeri, és amikor Counter Strike nevű DVD-t veszek a kezembe mondjuk, bizony van egy elképzelésem a játékról, mert tudom, hogy eddig mit nyújtott nekem az 1.6 vagy a Source. Ha ezt nem kapom meg, akkor számomra az nem Counter Strike.

    "A közösségnek továbbá bíznia kell a profi játékosokban és csapatokban, adnotok kell a véleményünkre" - nem nekünk kell adni a véleményükre, hanem a fejlesztőknek. Ugyanis ha egy ilyen srác azt mondja pl. szponzorációs zsetonért, hogy az xy jó játék, attól még nekem nem kell, hogy tetsszen.
  • armageddon666
    #73694
    Ja, ha kiforgatod a szavait, akkor pont ezt mondja! Egyébként nem. :)

    Szerintem mondd igazságokat. Tényleg adni kell egy lehetőséget a játéknak, úgy hogy nem 1.6 meg Sourceként állsz neki (mert akkor nyilván csalódsz. Lásd Sourcera átállást). Illetve itt egy lehetőség hogy az 1.6 és Source scene egyesüljön.
  • Roger6
    #73693
    Nekem nem szereztél rossz napot. Naponta 15 szerver van a kedvencek között, ahol 60+ ember van, nekem ez elég bizonyíték arra, hogy nem halott a játék. (Amúgy meg a halott játék kifejezést arra érti, hogy versenyeken nem lesz a játékok között, ami engem egy cseppet sem érdekel.)

    Amúgy elég fura, hogy nagyon a CS:GO mellett beszél, nem lepődnék meg rajta, ha kiderülne valami turpisság a háttérben. Kb. azt mondja, hogy a játék szar, de mi alkalmazkodjunk a szarhoz, ne ők változtassanak. Igen, így lehet egy jó játékot gyártani...
  • jarokeretkoszti
    #73692
    vagy inkább így
  • jarokeretkoszti
    #73691
    Na akkor, hogy Roger6-nak szerezzek egy rossz napot: http://www.counter-strike2.hu/hirek/e-sport/nbk-gondolatai-a-counter-strike-jovojerol_2012-07-17
  • armageddon666
    #73690


    hajrá, hajrá! folytassátok csak, nagyon izgi! :D
  • kifli
    #73689
    mééé? téged máris kibasztak az egyetemről?
  • Roger6
    #73688
    Aha, szóval a húsboltba mész nadrágot venni? Nyári szünet? Mi?! Te még suliba jársz?
  • Narxis
    #73687
    ejnye srácok :D
  • pisztácia
    #73686
    Látom sok a szabadidőd a nyári szünetben. Menj ki inkább a levegőre, és ne fárassz.
  • Roger6
    #73685
    Ez a Counter Strike: Source fórum. Esetleg ha a betűket összeolvasod, rájössz, hogy nem az 1.6, és nem a GO. Tudod miért nem nézi senki? Mert nincs róla új hír. És tudod ha ott nem beszélnek róla, itt sem fognak, mert ez a Source fóruma te okos.
  • pisztácia
    #73684
    Kb senki nem nézi.
    Ám, ez is cs, szóval feleslegesn jelentkeztél be, és irtál.
  • Roger6
    #73683
    Van saját fóruma. Viszlát.
  • pisztácia
    #73682
    Mi a F@sz van már a GO-val? Semmi hír nincs hetek óta.
  • kifli
    #73681
    sv_pure 1-volt és nem volt jó a whitelist :)
  • Spészgószt
    #73680
    az a vicces hogy ez volt az egyetlen dolog ami benne maradt még pure mellett is...nem tudom hogy, nem értek hozzá, de se skin semmi nem maradhatott de a hang megmaradat!
  • kifli
    #73679
    ja csak így olyan szerverre nem tudsz menni, ahol van sv_pure rendesen beállítva...
  • Narxis
    #73678
    Magyar hangok kellenének.. :D
  • Spészgószt
    #73677
    nem tudom mit rinyáltok és forogtok ezen a hang témán!
    Pont úgy ahogy eddig is simán kicseréled őket a régiekre, vagy bármire!

    Én egyszer kurva jó "segítséget" találtam hangok terén...használt is!
    Van vagy 6-8 headshot hang, de a quake soundos csak néhányat ír felül, én fogtam és felülírtam az összes headshoot hangot a könyvtárban...
    Asszem a headshot 6 vagy valami ilyesmi hang volt moddolva a fájdalom hang helyett a "HEADSHOT" quake hangra és "véletlenül" a gránátnak is az a sebzéshangja....így...ha benyomtam egy HE-t valami sötét vagy nem látszó helyre és bemondta hogy "HEADSHOT" akkor bizony ott figyelt az ellen :D
    egyétek és vegyétek...
    bár van itt annyi hack és bug huszár, nem biztos, hogy újat mondtam....
  • pisztácia
    #73676
    Hangot nem kapcsolom ki... ragdoll, falomb, minmodels parancsok alapok voltak eddig. Képi beállításoknál minden off, csak a dual proci van pipálva.
  • Casseus
    #73675
    Na látod nekem a 2200óra semmi .D:D
  • Roger6
    #73674
  • jarokeretkoszti
    #73673
  • armageddon666
    #73672
    de ő NAPONTA!!! :'D
  • Roger6
    #73671
    "CS-be a hang" - FAIL - a legjobb. És azt hogy érted, hogy ki lesznek kapcsolva? Hang nélkül játszol? dö ríl pró (btw 700 óra az semmi, én 2.200 felett járok CS:S-ben)
  • kifli
    #73670
    nekem annyi nem tetszett a játékban, hogy szerintem nagyon szórnak a fegyverek. Ami nem lenne baj, hogyha nem egy csípőből lövöldöző játékról beszélnénk. Ha lehetne felemelni a fegyvert célzásra, akkor nem érdekelne a dolog, csak akkor már nem cs-ről beszélgetnénk, így ez nekem nem opció :)

    Egyébként nyilván megtanulható a dolog, még nem volt erőm, hogy belekezdjek...