73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • pisztácia
    #73669
    CS-be a hang, meg a grafika valahogy sose érdekelt. Úgyis minden ki lesz kapcsolva, meg low-on lesz. ha itt is lehet, a fa lombkoronát is kapásból kilövöm. A lényeg, hogy fogjon meg a játék, és legyen 700 órám azzal is.
  • Lacccca
    #73668
    Ebbe azért van bőven ellentmondás.
    Aki kicsit is ismeri a fórumokat és a közösségi hálózatokat rájön hogy az akinek nincs gondja a játékkal az az esetek többségében nem keresi fel ezeket a helyek és nem nyilvánít véleményt róla, mert nincs oka rá.

    És minden rinyáló emberre legalább jut 3-4x annyi olyan aki nem rinyál.
  • Lacccca
    #73667
    Talán azért nem jön ki mert ugy akarsz vele játszani mint eddig a CSS-el vagy ne adjisten 1.6 -al... el kel fogadni ez egy új játék azonos jtáék alapokkal.
    Újra meg kell tanulni a játékot magyarán.
    Aki erre ne mképes vagy nem hajlandó az nem fog tudni vele játszani.

    Nekem van bétám, játszottam vele kipróbáltam habár az FPS-t mostanság hanyagolom mégis sokkal jobbnak érzem mint a CSS-t, 1.6 tól meg főleg, hitek ott vannak ahol az ember nem kell elé mögé stb.. lődözni (persze ennek feltétele a nomrális net/gép).
    Egyetlen negatívum a hangok azok tényleg gyengébbre sikeredtek mint a CSS ben.
  • Roger6
    #73666
    Az a baj, hogy "biztos jó lesz", és az eddigi vélemények nem illenek össze.
  • pisztácia
    #73665
    Hát én azért nagyon várom. Biztos jó lesz.
  • frango
    #73664
    Mert nem jön ki a skill a játékban. Hit se ott van ahova lősz. Inkább idegesítő mint élvezhető...
  • Narxis
    #73663
    Na neeee. Mé?
  • frango
    #73662
    Én most kaptam meghívót a bétára. Ne keseredjetek el, ha nem kaptatok, mert a GO egy rakás. Source-nál is szarabb...
  • Roger6
    #73661
    Nekem sincs, de ha szerzek egyet véletlenül, biztosan odaadom.
  • pisztácia
    #73660
    Hát, kurvára nem vigasztal... xD
  • armageddon666
    #73659
    Ha ez vigasztal, nekem nincs betam. Vagy legalábbis nem tudok róla. :)
  • pisztácia
    #73658
    Jóhogy mindenkinek van beta-ja, nekem meg nincs... 2003-as accom van, és csomó game-et vettem. Mi szerint dől el, hogy ki kap??
  • nr1ranger
    #73657
    Nekem is van bétám, de nem ájultam el tőle. A fegyverek modell/skinjei meg a fegyverhangok nem jönnek be. Gondolkodtam eddig hogy megvegyem-e, de amennyit én csézek, jobban járok ha maradok a source-nál.
  • Nivea
    #73656
    ahogy tetszik mondani! nekem van go bétám, de sztem a cod-ra hajaz kicsit és ez zavar. jo, szép, jo fizika de akkor is a source maradt a favorit :)
  • Roger6
    #73655
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a mai napig ha leülök CS:S-zni, akkor simán 2-3 órát eltöltök vele, kisebb megszakításokkal. Persze csak hétvégén. Én nem várom a CS:GO-t, egyrészt pénzem sem lesz rá, másrészt szerintem a gépem is kevés lesz hozzá.

    Életem legjobb vétele volt még évekkel ezelőtt a Source, amit csak azért is dobozban vettem meg, kétszeres áron. A hangulata magával ragadt. Na és a hangok szerintem (fegyverek) lenyűgözőek. Ezt nagyon sok FPS játékban hiányolom, általában gagyira sikerülnek. Itt nagyon eltalálták.
  • Narxis
    #73654
    Jöhetne már a CS: Go.
  • armageddon666
    #73653
    A "beakad és meghalsz miatta" optikai csalódás. Akkor akadsz be mikor meghalsz. :) Legalábbis nekem nagyon úgy tűnt.
  • Dodo55
    #73652
    Hiába szar a gépem én szeretem a hullákat (+ragdoll) nagyon sok mindenről árulkodnak :)

    Jó térérzék meg a játék fizikájának az ismerete és sokat segít, érezni lehet honnan lővi le az ellenség, hol robbant egy gránát ha takarásban van a robbanás effekt (az alapján meg megsaccolható a pálya ismeretével merről dobhatták kb), stb...

    Amúgy meg nekem mostanában nagyon furcsa ez az engine, jó régen volt már mikor én rendszeresen toltam, akkoriban még a régi volt, most meg néha mikor felmegyek egy kicsit nagyon fura dolgok vannak. Pl amit utálok ha viszonylag üres területen jönnek velem szemben elkezdenek lőni beakad egy pillanatra a játék, sokszor halok emiatt :(

    Tényleg az 5 féle threading módból singlecore HT-s procihoz mi az ajánlott? Lehet a megfelelő beállítás segítene kicsit... Mert én eddig csak arról a kettőről tudtam amit enged a GUI-ból állítani nem nagyon nézegettem a configot.
  • Spészgószt
    #73651
    1 látod a radaron
    2 az árnyékot meghagytam, így a hulla helyén is ott van a fekete folt!
    de az árnyékból is a simát nem a komplex árnyékot, elég a folt is, a padlón az is átjön meg a sarkon is kilátszik.
    Golyónyom is minimál, hogy az épp aktuális 1-200 darab friss kilőtt lukat lássam ki hol merre, de a többezres fölösleges, semmi szükség félóráig ott legyen a luk a falban...
  • Narxis
    #73650
    Rövidebb ideig.
  • Roger6
    #73649
    Látod a radaron is asszem.
  • kifli
    #73648
    annyira azéert nem, ha látod hol haltak meg csapat társaid, az azért segíthet adott esetben.
  • Frankie87
    #73647
    Ha vicces, ha nem sztem CS-nél ez a lényeg. Nyilván más játéknál én is nézem a grafikát, nem hiába fejlesztem a gépem. De CS-nél engem tényleg nem érdekel a graf. És igen, se golyónyom, se hullák, se lomb, nekem minden off. Csak a dual render-nél van pipa.
  • frango
    #73646
    Én most felraktam FHD felbontásra, de raktam be 2* élsimítást is. Így azért könnyebben észrevenni az enemyt a sarkoknál.
  • Spészgószt
    #73645
    falomb, égbolt, szemét a földön, hullák, sok golyó luk a falon tök fölösleges dolgok
  • Roger6
    #73644
    Én még a monitort sem kapcsolom be sokszor, hogy ne vegye le az fps-t.
  • Narxis
    #73643
    Ejnye...azért valami minimális grafika nem árt. :D
  • Frankie87
    #73642
    Gyerekek... CS-be kapcsoljatok ki mindent, (élsimítás meg minden szart) mert itt nem a grafika a lényeg, hanem a sok, stabil fps...
    nálam még a fa lombja sincs meg...:D
  • frango
    #73641
    Van ahol 4et meg -4et is írták. Van ahol úgy írták, hogy 0,1,2.Van ahol úgy ahogy te is írtad. Ezért nem tudom, hogy most melyik az igaz. Tudom a googlet használni amúgy...
  • kifli
    #73640
    -2=legacy default
    -1=default
    0=synchronous single thread
    1=queued single thread
    2=queued multithreade


    google első találat :D

    Egyébként 2-re állítsd.
  • frango
    #73639
    mat_queue_mode "-2" - ide amilyen értéket írok annyi processzormagot használ a játék? Ha "-4"-et adok meg értéknek akkor 4 magot fog használni?
  • Lacccca
    #73638
    Pont hogy az AA húzza le nagyrészt az FPS-t.
  • GaBenc
    #73637

    A sok okos meg itt értetlenkedik.
  • frango
    #73636
    Ki volt kapcsolva, a több processzormag használat... Most már fix 300:)
  • frango
    #73635
    Szerintem ez szerver függő itt is. Voltam egy szerveren ahol 50+ volt a pingem és voltak 50-en. Ott ilyen 60-300 között ugrált. Ha távolra néztem(:D) akkor nagyon leesett. Esős pályán is 60 körül mozgott. Beállítási gond biztos. Volt ilyen ET-vel is. Az újabb vga-t meg a drivert nem szerette. Lehet itt is ez van. Nem tudom. HDR-t meg pár felesleges vackot legalább már sikerült kikapcsolnom:) AA+AF gondolom azért nem húz annyit. Ezeket magasra állítottam, mert kellenek(AA8*;AF16*).
  • gosumofo
    #73634
    hát ilyen géppen 1920 felbontáson is bőven 100+ fpsnek kéne lennie minden helyzetben
    biztos hogy ezzel játszol és nem a GO-val? :)
  • armageddon666
    #73633
    "a mai fiatalok már mindenért rinyálnak." ebben szerintem minden benne van.

    de a hideg zuhanyos tanácsot megfogadom
  • frango
    #73632
    Igen az autoexec.cfg-be bele van írva a 100-as érték. A frissítési frekvenciát pedig 85Hz-re állítottam, mert 1360*768-as felbontáson játszom. Sokszor leesik az fps akár 60-ig is. Pl. egy esős mapon 50-120 fps között mozog ami nagyon zavaró. A motort nem ismerem, úgyhogy nem tudom, hogy ez alapból ilyen vagy valami beállítási probléma? A pc konfigom am. az aláírásomban látható.
    2 napja játszom csak a játékkal. Eddig komolyabban csak quake mocis játékokkal lőttem, ezért nem tudom mi merre. Még...:)
  • Roger6
    #73631
    Te beteg vagy. Ki mondta hogy több vagyok másnál? Ne velem kötekedj. De igazad van. Pchichológia. Ha nem figyelsz ilyenekre mint fps, akkor nincs gondod, és jól játszol. Ha figyeled az fps-t, akkor meg zavarni fog, és szar leszel. Legjobb placebó.

    Azért szép, hogy lehordasz a francba, utána meg no offense, ez nem kicsit paradoxon. Biztos megzavart ez a nagy meleg, vegyél egy hideg vizes fürdőt gyorsan papa.
  • armageddon666
    #73630
    -monitorfüggő a frekvencia
    -nem csak a látszat számít
    -nem mind1
    -örülj magadnak hogy nem zavart.

    Miért fáj, ha mást zavar? Ne érezd már többnek magad akárkinél ilyen hülyeségek miatt, és ne vetítsd ki másra az általad megtapasztalt dolgokat, mert rohadtul nem vagy etalon. De no offense.