73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • ntex
    #73909
    közel 4 évig nála volt az accom, gondolom ennyi idő után már te is megbizonyosodtál volna róla hogy nem fogja senki keresni. Amúgy csak kósza gondolat volt hogy felrakjam újra, nem tudom mennyire akarok újra aktív lenni. Sajnálom a srácot. Amúgy 5,5€ volt neki a CS:GO, megnéztem a fiók logban. Ennyit akár ki is fizetek neki hogy ne érje akkora kár, azonban az acc árát amennyiért vette nem vagyok hajlandó.
  • Roger6
    #73908
    Biztosan tudta, hogy lopott ezért vett rá CS:GO-t,ez tök logikus. Amúgy meg aki eladta, azt kéne megvágni kisbaltával.
  • ntex
    #73907
    A mai napon visszakaptam A gyerek egy CS:GO-t vett rá 2 hónapja, köszönöm neki szépen :) Legközelebb majd ne vegyen lopott accot
  • Falkon
    #73906
    2-3 hét kb!
    Mivel kérik hogy a ticket számot írd rá, így valószínűleg írni fognak neked levelet, hogy azt írd rá!
  • ntex
    #73905
    ma elküldtem a ticketet amit pár hete emlegettem a lopás miatt mert mostanra lett olyan telefon amivel normális képet tudtam csinálni a cd-key ref cardról. Az gond lehet hogy a key mellé nem a ticket számát írtam oda hanem az accnevem és úgy fényképeztem le?
  • ntex
    #73904
    kb. mennyi idő míg a Steam reagál egy lopott accal kapcsolatos ticketre nem tudja valaki?
  • Sickness
    #73903
    BÚÉK!
  • GaBenc
    #73902
    Hát nem is tudom...az SW (94.199.178.236:27120) volt jó. De mivel a régiek kikoptak, így elég véleményes a dolog. De szoktak itt szervereket ajánlani....hátha. Mi már a GO-val nyomjuk így nem vagyok képben.
  • 12alpi12
    #73901
    értem :)
    GaBenc: jöhet más map is
  • Spészgószt
    #73900
    hopsz fordítva BAL van elől, de a lényeg ugyan az
  • Spészgószt
    #73899
    azért mert a jobb karja a teste előtt van! mert abban tartja a fegyvert! és a hitbox is úgy regisztrálja a találatot.
    Bárkire rálőssz a jobb kart éri elsőre...ha nem a fejét :D vagy nem hátba lövöd.
    Amióta létezik a cs azóta mindíg a jobbkar sebződik a legtöbbet...a fej után
  • GaBenc
    #73898
    Azért bal kar mert az van elől. Fogj egy botot és céloz vele a bal kezed van elől.

    Hát ha ezeken a mapokon szeretsz játszani akkor nem tudok ajánlani szervert. :-D
  • 12alpi12
    #73897
    rájöttem már, de köszönöm a figyelmességed :)
  • 12alpi12
    #73896
    második kérdés:
    Van arra logikus magyarázat, hogy miért lövök 3x vagy akár 4x annyit az ellenség bal karjába mint jobb karba / bármelyik lábba / csípőbe?

    harmadik:
    Melyik szervert ajánljátok tanulásra? Kedvelt mapok (dust2, dust, office, aztec, inferno). Tehát olyan közösség legyen akiktől lehet tanulni, de azért nem ilyen erőst kemények (ha egyből kilőnek az nem tanulás). Amúgy nem vagyok kezdő, olyan jó közepes.
  • Spészgószt
    #73895
    helyesbítek: "azok a NUMPAD billentyűk nevei"
    értelem szerüen...ránézel látod melyik melyik...gondolom erre már rájöttél, de kitudja...csak szólok :D
  • 12alpi12
    #73894
    kösz
  • Spészgószt
    #73893
    azok a billentyűk nevei, amit a bind után kell írni és utána meg az adott fegyó nevét amit akarsz.
  • 12alpi12
    #73892
    köszi
    az utolsó sort értem, a többi mit csinál? :)
  • jarokeretkoszti
    #73891

    kp_slash
    *
    kp_minus
    kp_home
    kp_uparrow
    kp_pgup
    kp_leftarrow
    kp_5
    kp_rightarrow
    kp_end
    kp_downarrow
    kp_pgdn
    kp_ins
    kp_del
    kp_plus
    kp_enter
    bind "kp_end" "buy ak47; buy m4a1" így nem kell két billentyű, mert terroristaként ak-t, counterként meg m4-et veszel.
  • 12alpi12
    #73890
    Helló!
    Van pár kérdésem, amiket lelkesedés függvényében szép lassan fel is teszek/tennék.
    Kezdjük bindeléssel, a következő dolgokat akarom elérni:
    - numpad 1 cv47 (ak)-t vesz
    - numpad 3 deagle-t vesz
    - numpad 2 m4a1-t vesz
    - numpad 4/5/6 flash/he/smoke gránát

    Illetve .cfg fájlban még milyen dolgokat érdemes állítgatni, beírni, és a beállításoknál / videokártya illesztőprogiban kell matatni? Tehát mindent le akarok tudni, ami közvetetten segíthet a játékban.
    (amúgy eredeti 1.6, de ez jobban pörög és game is kb. ugyanaz)
  • OrioN the S
    #73889
    viszont :)
  • jarokeretkoszti
    #73888
    B.Ú.É.K.
  • Borg
    #73887
    Belétek is :)
  • armageddon666
    #73886
    Ó, mennyi ismerős név. :D
  • Nivea
    #73885
    A nagy részét rég nem láttam, se steamen se sehol:( De remélem telezabálták magukat :)
  • Promi #73884
    Jaja egyetek igyatok sz@arásig, mert nemsokára meló, tanulás ki mit mível.
  • zord
    #73883
    Minden kedves ex-css-ző ismeretlen ismerősömnek kellemes ünnepeket/pihenést és jó egészséget kívánok!

    Serteperte, Fec, Borg, TerminaTHOR, PunkZoli, Promi, Pinky, Szega, 4n0nYm0uS, Orion, UrbiJoe, K9Duli, Sickness, janos666, Zetorg, Morphy, Col.Andrew... sa többiek


    dimenzio harcos
  • Lacccca
    #73882
    Megnyitod a szükséges portokat. De egyszerűbb ha 26900-27100 közötti tartományt nyitod meg azt heló.
    Portforward beállítást keress.
  • Borg
    #73881
    Canon nyomtatón nem jó?
  • koncsihancsi
    #73880
    Sziasztok!
    Ha valaki részletesen letudná, hogy kell CSS szervert futtatni TENDA routeren, azt megköszönném! :)
  • pLau
    #73879
    Remélem, hogy a modem gondja és csere után megoldódik a gondom, mert rettentő idegesítő és használhatatlan így. Köszi a választ!
  • Borg
    #73878
    Erre nem neked kell megmondani a megoldást, hanem a t-homenak aki bekötötte... nyilván valami szar kábelmodemet kaptál.
  • pLau
    #73877
    Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy most kötötték be a héten a T-Home os netet és azóta nem tudok játszani... Amikor csatlakoznék a szerverre egy kattanást hallani a modembem és elmegy a net. Van amikor felenged a szerverre de pár másodperc múlva ugyanugy kattanás és elmegy a net ja és a telefonvonal is. Ha esetleg valaki találkozott hasonlóval vagy tudna rá megoldást azt megköszönném!
  • Lacccca
    #73876
    Az se rossz de nekem túl elborult néhol a zene :)
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Qcs_Ba-sQ4Q#!
  • S8DJ
    #73875
    Inkább Defqon.1-re :D
  • Lacccca
    #73874
    Tomorowland-ra jövőre persze hogy kell ha ingyé van :D
  • uscGhost
    #73873
    Már lényegtelen :D
  • uscGhost
    #73872
    Kell valakinek egy vendégbelépő?
  • Spészgószt
    #73871
    bazz css ment simán 150 stabil fps-el egy xfx9600Gt c2d6750 prockó 4G ram mal, lecseréltem egy sapphire5770 re sokat nem pakolt rá, de a GO max 100 ig ha elmegy kevésbé fps zabáló helyeken, de az átlag a 40-60 közötti fos...
    Jó persze a css- ki volt herélve rendesen fps terén...se fák se égbolt, se props, no hulla, csak minimál árnyék, semmi hdr... stb...de itt azt se tudom mit kapcsolgassak hova, a setuphoz hozzás se nyúltam alap grafikain megy....majd szórakázok vele, ha lesz időm...de egy cfg nem ártan, hogy ne kelljen egyesével buzgerálni a dolgokat...főleg az olyat amit option menüből nem lehet...
  • GaBenc
    #73870
    Na drága, Egy 4 magos 2.2 4G ram és van mellette egy 4650 vidi. Ez szerinted erős?
    A css ment? Akkor? Legalább próbáld ki a csgot. Azt látjuk mi lesz.