73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • Lacccca
    #73869
    Kb ugynugy fut a CSGO mint a CSS nálam, szóval ha a CSS ment ennek is kell eselteg nem maxolod a grafikát.
  • Narxis
    #73868
  • Spészgószt
    #73867
    haggyátok már ezt a szédítő "nekem nincs erős gépem" de elszaladgál 200 fps-el szardumát ... NEKEM nincs erős gépem és 50-100 van! NA az nem erős az KEVÉS!
    az meg a másik hogy MI szaladgál el annyival...persze a source nekem is, vagy a buzi böngészős játék :DDD
    DE a Go már nem nagyon... :((((
  • GaBenc
    #73866
    Nem is igen kell a cfg. Nekem nincs egy erős gépem de simán elszaladgál rajta azzal a 70-200 fps-el. persze én csak játszom és nem akarok "pro" lenni.
  • Lacccca
    #73865
    Nem és egy darabig nem is lesz.
    Köszönhetjük ezt a config huszároknak.
  • Spészgószt
    #73864
    van már valami használható fps config cs:go-ra? Lusta vagyok buherálni és keresgélni...esetleg a szorsos műxik? végülis motor ugyan az...
  • adamq01
    #73863
    köszi
  • Lacccca
    #73862
    Sehova.
    HA külön vann akkor a sound mappába keresd a css mapádon belül ha a mapba van csomagolva akkor a pakrat nevű programmal tudod kiszedni belőle.
  • adamq01
    #73861
    win 7 32 bitben hova menti a pl _mg pályákon lévő betét zenéket?
  • Metalmilitiakid
    #73860
    Már rájöttem azóta (am ezeket is próbáltam) a mindent vivő probléma az volt, hogy a fraps et csak a játék elindulása után szabad bekapcsolni, mert nem indul el, ha már fut a fraps...
  • Lacccca
    #73859
    Ellenőrizteds a fájlokat a staem-el. MEg add hozzá a laucnhoptionshoz hogy -novid
  • Metalmilitiakid
    #73858
    Lenne egy kis problémám. Leszedtem most a Source-ot és amikor elindítom akkor bejön a rendesen a néger fej meg a source felirat, de utána nem a menüt kapom, hanem csak a Win7 homokóráját és feladatkezelőből tudom csak kilőni. Próbáltam újra leszedni akkor is ezt csinálja. Lent van a Black Mesa is, az simán indul minden probléma nélkül. Nem tudja valaki, hogy mi baja lehet ?
  • Roger6
    #73857
  • ktomi22
    #73856
    en is eladom ..aztan kesobb ujra igenybe veszem :D :D
  • S8DJ
    #73855
    gecc... jól jártál ingyen játékok pluszba
  • ntex
    #73854
    Szerintem csak kamuzott, vagy valaki jól átverte, mondjuk máig nem tudom hogy juthattak hozzá az accountomhoz... Nem tartom kizártnak hogy volt klántárs keze van a dologban. :\
  • Narxis
    #73853
    Elég durva sztori. :D Ki vesz lopott accot? lol
  • ntex
    #73852
    Így tettem, köszi mindenkinek
  • Spészgószt
    #73851
    Törölj és tilts le mindenkit, aki nem a TE ismerősöd és kalap kabát. Semmi gondod nem lehet az acc eredetileg is a tied!
  • HunnernesKonge
    #73850
    Töröld le az ismeretleneket, és szard le :) Esetleg írhatsz a steam supportnak a helyzetről, de nem hiszem hogy foglalkoznának vele. Talán megkérnek, hogy fényképezd le a dobozokat meg a cd-kulcsot. És ennyi. Nincs félnivalód
  • Lacccca
    #73849
    Max annyit csinálhatnak hogy szétszedik az accot.
    Te megkapod a mostanit amiről leveszik a vásárolt gémeket ő meg egy újat.
    És akkor mindenki happy.
  • frango
    #73848
    1.Nálad van az első játékok kulcsa.
    2.Accountokkal tilos kereskedni.
    Szóval az a te accountod. Steam szerint is a tiéd, szóval 0 félnivalód van.:) Az, hogy volt olyan hülye az illető, hogy az illegálisan vásárolt? accountra még vett is játékot, az az ő baja. Majd tanul belőle
  • ntex
    #73847
    Ha egyáltalán igaz hogy vette...
  • GaBenc
    #73846
    "én accom, nálam van az eredeti szoftver doboza, a CD-key cardokkal egyetemben, még a játék blokkja is megvan"
    Ha ez igaz akkor nincs mitől tartanod. A srác 4 éve vet egy lopott accot, a tiedet. Ha az e-mail címet sem változtatta meg akkor így járt. Annál reklamáljon akitől vette.
  • ntex
    #73845
    Sziasztok!

    Egy érdekes történetem lenne.

    Egy eredeti Half-Life 2 GOTY és egy Counter-Strike 1 Anthology boldog tulajdonosa vagyok, vagyis voltam amíg ki nem derült egy kis turpisság...

    Megrpóbálom rövidre fogni:

    2008 elején abbahagytam a CS:S-t, addig napi szinten játszó, klánba tartozó player voltam. Azóta a játék ott állt a polcomon, a STEAM sem volt fent a gépemen ez idő alatt, azóta új gép is lett és nem tettem fel. A napokban jutott eszembe hogy újra elő kéne venni és játszani. Feltettem a STEAM-et és nem tudtam belépni az accomra. Azt hittem elfelejtettem a jelszót de mivel fel volt írva a játék blokkjára ami azóta is megvan így ezt kizártam, inkább arra gyanakodtam hogy lenyúlták az accountom. Felmentem a STEAM oldalára és kértem egy PW resetet a regelt email címemre amit meg is kaptam... Miután beléptem az accomra egy totál más kép fogadott mint amit én hagytam ott 4 évvel ezelőtt...

    Az összes ember eltűnt a friend listemről, helyettük egy csomó ismeretlen van fent. És úgy tűnik hogy az illető aki birtokba vette az accomat vásárolt is az accra játékokat. Egy kis idő elteltével többen elkezdtek írogatni hogy ki vagyok meg miért loptam el az accountot, azonnal adjam vissza stb. Hiába mondom nekik hogy ez az én accom, nálam van az eredeti szoftver doboza, a CD-key cardokkal egyetemben, még a játék blokkja is megvan, hogy mikor és hol vettem a játékot. A csávó aki követeli rajtam az accountot azt írja hogy ő 4 éve fizetett ezért az accountért és most követeli rajtam.

    Mit tudok tenni ebben a helyzetben? Van okom félni hogy elveszítem az accomat?
  • GaBenc
    #73844
    Nyugi van. Most egy darabig nem dobál ki. De dolgozom a témán.
  • Spészgószt
    #73843
    Minden letöltés minden OK csak a kikúrt ping magas és csak bizonyos szervereken... hétfőn átköltözöm a 7. ből a 13 ba hátha ott jobb elosztó központra kerülök de a 120as lehet lecserélem 50esre...
  • jarokeretkoszti
    #73842
    http://www.upc.hu/ugyfelszolgalat/aktualis-karbantartasok/Ezt nézegesd meg alaposan, mert lehet, hogy beleestél valamelyikbe. Illetve nálam is előfordult tavasszal, amikor megvette a UPC asszem a fibernet területeit, hogy azokat a területeket integrálta be a nagy UPC családba és olyan pingjeim voltam hogy ajjaj. 2-3-4 hét is ilyen volt, aztán azóta és előtte ia jó (120-asom van)
  • Spészgószt
    #73841
    hol lax?
  • K Ace
    #73840
    Nekem az van, és 5-10 szokott lenni a pingem.
  • Spészgószt
    #73839
    "magas a pingem"
  • Spészgószt
    #73838
    van valakinek UPC-s fiber power 50 nete??? milyen a ping?
    nem nagyon értem mi a kínlódás de csomószor kibasz a szerver hogy meges a pingem, pedig semmi nem fut és 120asnetem van... jah de csak bizonyos szerverek, a többin meg 9-10 a ping...pl járókeret is baszakodott állandóan!
  • Laki89
    #73837
    sziasztok.
    tudna nekem segiteni valaki.edig tökéletesen müködöt a cs de tegenap amikor frissitetem akor már ezt írtaki.
    az eljárás belépési pontja (cef_string_free)nem található a dll-ben (libcef.dll)
  • Lacccca
    #73836
    Nem tudom pontosan mi a gondod vele.
    Nekem simán működik és szerintem nem fognak más módszert irni rá mint ahogy most is van.
    a, vagy olyan paraméterekkel indítod a játékot ami kell satrtline segítségével (ez nemsokára bent lesz a webadminba), de ezesetben restart kell
    b, konzolos parancsokkal betolod a változókat majd ütsz egy erős mapváltás.
  • GaBenc
    #73835
    Na ha már itt vagy. Mit lehet tudni a játékmód váltás mikor lesz valami módon meg oldható? Már mint úgy hogy a szerver ki is bírja. Mert őszinte leszek, nekem ez így nem tetszik. A szerver oldal nem annyira van rendben. Tudom, reklamáljak a VALE-nél....de mindig elveszik a reklamálómat (AK-47) a reptéren.
  • Lacccca
    #73834
    Tag nak állíts be a keresésbe a "synapse" idéző jelek nélkül és megtalálod (Jarokeret CSGO ]128Tic[ [Work In Progress] @ Synhosting.eu)
  • ktomi22
    #73833
    szero név?
  • Lacccca
    #73832
    CSGO szerveren.
  • ktomi22
    #73831
    tobb evet is kihagytam a gameval.. a régesrégi SG szerver userjai adminjai melyik szeron tolják mostanaban?
  • BewK
    #73830
    Valószínüleg dx9-est megcsináltam de 8-ason még mindig kidobál.....