73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • Nivea
    #73429
    Őt láttam, meg Csallot is. Erröl jut eszembe!
  • armageddon666
    #73428
    Nem, már n-szer banolva lett, most sem tudom miért unbanolta Koszti, biztos jó napja volt, aztán gondolom kötöttek egy alkut, hogy nem beszél, nem banolják :D

    Ja meg walking játszott még fenn :)
  • Nivea
    #73427
    Zso fennvolt? És orditozott torka szakadtábol?
    Nemtom kiaz az Atiboy
  • wollnerd #73426
    És Ti ismertétek Atiboy[HUN]-t is? Ő és a $2000 pályás szervere is eltűnt és többé nem láttam... :(
    A profilja is törlődött a Steam-ről...
  • armageddon666
    #73425
    Ez vicces, mert tegnap pont fenn volt zso is :D Többiekkel nem tudom mi lehet. Igazából Lompi az akit nagyon hiányolok. Last online 871 days ago...
  • lolSL
    #73424
  • Nivea
    #73423
    Ti emlékeztek még Zso-ra, Sazlicsére, Orionra,Szegára és a többiekre akik eltüntek? Pont tegnap jutottak eszembe, h mi lehet velük.
  • ntex
    #73422
    Oké, most láttam meg pont
  • lolSL
    #73421
    nézz a fenti kép alá.
  • ntex
    #73420
    Mit lehet olyankor tenni ha évek óta (2008) nem használtam a Steam accomat, rajta HL2 GOTY Editionnal, és CS1 Anthologyval, és ma mikor elővettem hogy játszanék vele nem tudok belépni az accomra, és a jelszó emlékeztető sem jön meg az email címemre? Valszeg lenyúlták az accountomat? A játék blokkja és ref kártyája is megvan a CD kulcsokkal együtt. Mit csináljak?
  • lolSL
    #73419
    add el a géped
  • wollnerd #73418
    Oké,oké!
    Felfogtam!
    Bocsi!!!!
  • Spészgószt
    #73417
    Értsd már meg hogy ahány szerver annyi beállítás!!! A DM egy KÜLÖN mód amúgyis. A szerver cfg-jét TE NEM ÁLLÍTHATOD!!!
    CSAK a SAJÁT CFGdben állíthatod...de ha a szerveren nincsenek hullák ha FEJRE ÁLLSZ akkorsem fogsz te csinálni hullákat, ha viszont a SZERVEREN sok hulla van, akkor max annyit tudsz, hogy TE leveheted!!! ENNYI
  • wollnerd #73416
    Érdekes hogy a játék mappájában nincs is az mod! még addons mappa sincs!
  • Lacccca
    #73415
    Köze nincs a steam nek hozzá, ez 3rd party program.
  • wollnerd #73414
    A Steam automatikusan frissíti a DM mod frissítéseit? Itt jól láttam hogy elég régen frissítették és gondolom hogy a jelenlegi játékverzióval összeakad ez a mod.
  • BewK
    #73413
    Szerintem csak a lukakra, én úgy vettem észre.
  • Spészgószt
    #73412
    néha hasznos látni hol hullott el csapattárs...
    a decals-t ha leveszed kisebbre akkor az nem befolyásolja a hullákat is??? vagy csak a lukakra vonatkozik...
  • Roger6
    #73411
    Nekem egyből eltŰnnek maguktól, de szívesen megnézném, hogy néz ki 2-300 hulla a földön egyszerre :)
  • wollnerd #73410
    Pontosan! :D
  • armageddon666
    #73409
    No de az is zavarja hogy egyből eltűnnek! Neki ilyen köztes kéne :D Összeesnek, majd 2,12575 mp múlva eltűnnek :D
  • Narxis
    #73408
  • lolSL
    #73407
    ezt sokan szeretik
  • Narxis
    #73406
    thx, megnézem
  • BewK
    #73405
    Nekem ez segített 1 kicsit
  • Narxis
    #73404
    Kéne egy jó kis fps config.
  • Lacccca
    #73403
    Lenne eszed kikapcsolnád a ragdoll-t és akkor eltűnnek egyből a hullák.

    cl_ragdoll_physics_enable "0"
    cl_ragdoll_collide "0"
  • wollnerd #73402
    Milyen plugint? :D
  • kifli
    #73401
    a deathmatch, nem alap mod, így ezt a dm mod készítőinek kell javítania...
  • armageddon666
    #73400
    Esetleg a plugint állították át? :D Erre nem gondoltál?
  • wollnerd #73399
    Elrontották a játékot!
    A legtöbb Deatmatch szervereken az ellenfelek a megölés után egy pill alatt eltűnnek anélkül hogy elesnének! És ez csesszetül zavar!!!
    Ráadásul egyik német deatmatch szerveren (ami a nagy kedvencem volt) NEM tűnnek el az elesett ellenfelek! A map/idő pedig 30 perc. Egyre több a halott, egyre kevesebb a FPS!!! Melyik barom találta ki ezt?!

    Nincs vmi kód a konzolba amivel vissza lehetne állítani? Nekem már elegem van ezekből az "újdonságokból"!!!!!
  • Spészgószt
    #73398
    így már világos...
  • PunkZoli
    #73397
    ööö, nincs összefüggés, rosszul érted
    hosszabban m4: jobbklikk eldobod átfutsz és még mindig pisztoly van a kezedben futásnál ami gyorsabb, és még ha cserebere is van waron akkor sem lassulsz be az m4miatt... most meg meg kell várni az animációt, ami sokkal kellemetlenebb egy rushnál(vagy nem érsz oda olyan gyorsan vagy nem lesz rajta)

    fasztszvicss meg alap
  • armageddon666
    #73396
    Igen az egy elég hülye opció, nem is értem miért így van alapon :D
  • kifli
    #73395
    szerintem kár ezeket már kiszedegetni, nem csalás, mivel mindenki számára használható. Aki ügyes, az megtanulta használni...
  • Spészgószt
    #73394
    erre a legegyszerűbb megoldás, ha kikapcsolod azt a funkciót, hogy mindig a "legerősebb fegyver" legyen elől vagy mi a tököm a neve,
    Az ami kikapcsolja azt, hogyha átfutsz egy kalán (vagy bármi elsődleges fegyver) pisztollyal a kezedben és nincs elsődleges fegyvered, akkor rögtön azt veszi a kezébe amint felveszi...lehet kacifántosan írtam de gondolom fogtad... :D a pisztolyt mindenképpen kézbe veszi, azzal nem lehet mit kezdeni, de utána ha vásárolsz nem veszi kézbe, hanem marad a pityu! Én így játszom évek óta.... nem újdonság...
  • armageddon666
    #73393
    Szerintem meg ezek a hibák adtak egy egyedi ízt a játéknak. Kicsi plusz. Hogy több legyen benne annál hogy odarántasz->fejes. Valamilyen formában én vissza raknám. Esetleg ilyen quickload rendszer jellegű dolgot beletennék. Shotihoz is, mert láttam youtuben videókat, és játékokban durván lassan húzzák fel :D
  • PunkZoli
    #73392
    a hangtompító felrakást azért vették ki mert bugos volt, néha beakadt az animáció és villogott... ezzel oldották meg, mert képtelen mással

    kilő=elkezd rohanni kezdőről
  • Spészgószt
    #73391
    ki beszélt csalásról?
    annyit mondtam hogy az ilyen quick swapos awp töltés stb. praktikákkal, amik a játék HIBÁI, egyes játékosok előnyt kovácsoltak, most ezeket "javítják". Ezek is "bug"-ok, ha úgy nézzük.
    és ennek köze nincs ahhoz amit te mondtál, ezzel nem lebutítják (konzol XD ) szintre a játékot, csak egyengetik...szerintem!
  • armageddon666
    #73390
    Végén annyi lesz hogy megnyomod a start gombot, és végigfut a pályán az ember, és aimbottal lő. Randomol a két találkozó player, aki nagyobbat, az gyorsabban lő. Teljesen egyenlő esélyek fuck yeah!