73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • armageddon666
    #73389
    Hülyeség... Mert nem tudsz gyorsan quick swappolni, akkor az csalás? :D Ennyi erővel mert jobban célzol mint én az csalás. Legyen negatív egér gyorsítás!
  • Spészgószt
    #73388
    ???
    hova lősz, mit?
  • PunkZoli
    #73387
    az számít viszont, hogy nem fegyverrel hanem pisztollyal tudsz kilőni a kezdőről
  • kifli
    #73386
    silencer gyors felrakása: elkezded felrakni, eldobod-felveszed és rajtavan

    Vagy ez se működik már? (mondjuk nem vagyok benne biztos, hogy sokkal gyorsabb...)
  • Spészgószt
    #73385
    "majd jön" az is :D
    egyszer...
    talán...
    Valve Time alapján
  • Kovsebi
    #73384
    Háhá
  • Roger6
    #73383
    Most fejeztem be DM-et (AWP-vel), kempelés nélkül dust_2_unlimited-en, 100/30, annyira nekem nem hátrány, ahogy nézem. De biztos van, aki érzi. Vagy hogy is mondjam... 5 perc alatt megszokható, hogy egy pillanattal tovább kell várni, abszolút nem vészes.

    Őszintén szólva kicsit furának tartom, hogy ennyi év után is foltozzák a játékot. Én talán egy újabb részbe fektetném az erőforrásokat, de hát én én vagyok... Persze jó, hogy törődnek a játékkal, de már elférne egy újabb rész is.
  • Spészgószt
    #73382
    hidd el aki használta az fogja igazán érezni, hogy ez neki hátrány!!! amit meg ha másik oldalról nézünk a noobnak előny mert nem biztos hogy előbb hal meg :D így mondhatni több esélye van ha picivel is de több mint volt :D
  • Roger6
    #73381
    Nem tudok valami jól angolul, ezért nem olvastam el. De köszi az info-t, akkor hagyom a dupla Q-t. Ennyi év után biztos fura lesz. Egyébként halkan jegyzem meg, hogy ettől nem lesznek kiegyenlítettebbek az esélyek. Akinek eddig ment, ezután is fog, aki meg lúzer volt, az is marad... És a WP camper-ek is megmaradnak DM szerón, akár van quick switch, akár nincs.
  • Spészgószt
    #73380
    Olvasd végig az update news-t !!!
    KISZEDTÉK BELŐLE ! Már régebben is csiszolták, hogy nem töltött gyorsabban a quick switch használatával...de most még bele is basztak egy kis késleltetést...mint anno a silencer felrakással, azt meg fel se teszi ha last used-ot használsz...1.6 ban felteszi de nem lehet lőni addig míg le nem jár a felcsavarási idő :D az még idegesítőbb... (volt, lehet már ott is kiszedték):D
    a végén még normális lesz a játék és kiszedik a sok "előnyszerzést" persze a konfig mátyások egyből ellenkeznek meg fikáznak, hogy ez így szar ... persze kezdenek kiegyenlítődni az esélyek :D
  • Roger6
    #73379
    Ja, és lehet én vagyok a hülye, de nem vettétek észre, hogy AWP-nél a lövés utáni dupla Q után nem lehet egyből zoom-olni? Mármint kicsit várni kell. Lehet rosszul érzem.
  • Roger6
    #73378
    Nekem nem segít az ugrás... :( Más megoldás? És egyre gyakrabban csinálja. Zombizásnál kurva idegesítő így mászkálni percekig.
  • otto13
    #73377
    80.249.166.44:27080
  • kifli
    #73376
    195.184.9.35:29010

    általában 10-kor vagy éjfél után vagyunk fent. Nemrég hagytuk abba most...
  • SzocsA
    #73375
    eltűnt az összes szerver a diomond, noobland ... 40 szervere van, de onnan meg kibannolt:D
    itthon nincs is másik pub szerók csak ezek?
    a gamemonitoron kidob 3 szervert ami 20 slot fölötti és kész a többi mind üres vagy war szerver!
    senki sem játszik már csst?
  • wollnerd #73374
    Ez micsoda?

    Szó szerinti fordításból sem értem hogy mit takar ez...
    Vki tudja?
    (egyébként ma is jött update... Valve folyamatosan dolgozik ezzel...)
  • kifli
    #73373
    kövérfejből csapkiállós intor eddig is volt? :D
  • Spészgószt
    #73372
    jön az update sírás...
    mint minden update után :D
  • Spészgószt
    #73371
    ez régen is volt! én csomószor kezdtem így régen is (10 ből 1 biztos)! egy ugrás és mehetsz tovább!
  • wollnerd #73370
    Most ezt komolyan??? A mai frissítés elbaszta a játékot?! Mindig csinálja! (hát még a legkedvencebb szerveremet is elbaszták... :/) A fraps a hangot nem tudom miért nem veszi fel...

    Tököm kivan a buta frissítésekkel... Nem is értem! A játéknak nincs sok bugja! (vagy tévedek?)
  • lolSL
    #73369
    takaordj codozni hülyegyerek
  • kifli
    #73368
    source

    1.6-ot csak akkor ajánlom, ha már régen is játszottál vele...
  • vajo
    #73367
    Hello :))

    Nem nagyon értek a CS-hez, de melyik az a rész amivel sokan játszanak és nagyon jó?
    köszi.
  • armageddon666
    #73366
    SpaceG megmondta kb. :)
  • kifli
    #73365
    max nem látja a bannert, hanem egy get flashplayer logot, nabum :D

    mivel általában akik fel tudnak rakni egy cs:s-t, és még mindig ezzel játszanak, nem szokott gond lenni nekik egy flash telepítés :)
  • Spészgószt
    #73364
    kompatibilitási problémák tömege...
    persze te nem akarsz eladni semmit így nem lényeg hogy 10ből 2-3 embernek nem tölti be mert balfasz a géphez és nem frissített flash-t stb...mobilon sem jó, vagy tabletről...lehetne még sorolni a problémákat...de egy ilyen oldalnak gyakorlatilag mindegy, nem cél a látogatók megtartása!
  • kifli
    #73363
    csak a banner flash.

    Amúgy megtudhatom miértis ekkora baj hogy flash?
  • Spészgószt
    #73362
    tedd vissza angolra a nyelvet
    az minden ilyen szart megold...
  • armageddon666
    #73361
    Nem. Flash-játékok OK. Flash alapú honlapok nem.

    Ettől függetlenül nagyon fasza, meg gördülékenyen is megy :) Csak kár hogy flash :(
  • wollnerd #73360
    #73352-re vki?
  • Lacccca
    #73359
    Korrekt, végre nem az n+1.-ik ugyanúgy kinéző klánoldal.
  • kifli
    #73358

  • pointer4
    #73357
    Flash kell, kocsog iboyok ne lássák.
  • Roger6
    #73356
    Nem bírod a flash-t?
  • armageddon666
    #73355
    Kár hogy Flash... am szép.
  • morcosqtya
    #73354
    Szép!
  • kifli
    #73353
    Na, egy kis passzivitás után, újra elkezdtem játszani, és úgyéreztem, megcsinálom a weboldalunkat is mostmár.

    ÍME ez lett belőle. Adatokkal még nincs feltöltve, és a fórumon kívül még nem működik semmi külső komponens (rank/bank/ban), de majd egyszer ez is bekövetkezik :)
  • wollnerd #73352
    Az mitől van hogy mindig újra kell indítanom a steamet, ha kiírja a szerverkeresés közben hogy "... futnia a Steam bétának."?
    Régen sosem csinálta...
  • Jim Morrison
    #73351
    jah, ezt kell(ett) megszoknom.
  • Spészgószt
    #73350
    letett csuklóval is nagyobb ívet tudsz fordulni...azaz még érzékenyebb a mozgatásra