1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • deicide
    #1238
    #1226 erre valakinek van valami elképzelése?
  • MR ME
    #1237
    a piros halálfejes cuccnál van fegyóárus asszem h mindig, énis oda másztam vissza ha kellett vmi
  • barmi
    #1236
    Igen? Milyen jellel?Én a térképen nem találtam erre utaló jelölést...
  • Calver
    #1235
    öööö... de, jelöli.
  • W B
    #1234
    még nem indult be a cselekmény... azért van. az eleje picit uncsi... a vége fele meg már kapkodni kell.
  • Reteek
    #1233
    Bebe ez nem is 2 hanem simán Wolfenstein
    Nade a lényegre térve: Szerintem az első rész sokkal jobb mint ez, 25% nál vagyok de már eléggé unom :(
  • barmi
    #1232
    Nemrég belefutottam egy fegyóárusba 16500 péz volt nálam és el is
    költöttem pikk-pakk :O Kár, hogy a térkép nem jelöli az ápgréd
    helyeket...
  • Bokafix2
    #1231
    Asszem 3 bázisa van a felkelőknek a városban, ott érdemes szétnézni valamelyikben. Vagy ipse aki fegyókat árul, menj oda hozzá és ott tudod upgradelni.
    De csak akkor érdemes ha már jó sok aranyat összegyűjtöttél. Akkor egyszerre több dolgot is tudsz fejleszteni, vagy több fegyvert.
    Legalább 10 000 dollár legyen nálad.
  • barmi
    #1230
    Hali!

    A fegyókat hol lehet ápgrédelni? Még az elején fejlesztettem őked de már 50%-nál járok és nem igen fejlesztettem őket.... Vissza kell mennem vagy hogy lehet gyorsan odajutni?
  • Synchronous
    #1229
    Ezt már többen is leírták itt nem a kisujjamból szoptam, de amint látod felesleges a duma mert megy neki...
  • ofycicus
    #1228
    bocsi én voltam balfék rosszal probálkoztam!
    És megoldódott a probléma alapból 100-om volt és átírtam 60-ra és most megy:)
    nagyon szépen kösy mégegyszer!!!!!
  • ofycicus
    #1227
    Sya! kösy h válaszoltál meg is találtam a mappát csak h a config file üres nincs benne semmi 0 byte-os :S
  • deicide
    #1226
    Sziasztok..

    nekem valami nem kerek!

    A Zeppelint végig csináltam és gondolom itt van a végén a fő/fő BOSS
    szorgalmasan irogatja hogy nyomjam meg a 2 gombot..
    hamar levettem hogy valami nem stimmel mivel nekem nincs ilyenem:(
    hol adta azt a küldetést ahol én nem jártam???
    viszont ahogy nétzem nem találtam a naplóba semmit:(
  • grebber
    #1225
    Wii-re ja :(
  • saca79
    #1224
    nem csodálom... a legtöbb értékelő 6 pontot adott a 10 skálán. szerintem is elég gyengére sikeredett... na majd a DEAD SPACE EXTRACTION lessz nagy durranás.!
  • grebber
    #1223
    Wolfenstein - mindössze 106.000 példányban fogyott

    Az NPD jelentése szerint az összes platform eladásait figyelembe véve mindössze 106.000 példány fogyott az USA-ban.

    Az NPD legfrissebb jelentése szerint a Wolfenstein augusztus 25-től az ő számítási időszakuk végéig (augusztus 29.) mindössze 106.000 darab fogyott a Wolfensteinből. Ebbe az adatba beletartozik a PS3 az Xbox360 és a PC változat is. Az Xbox360 verzióból fogyott a legtöbb, ebből 59.000 darabot pakoltak a kosarakba, a PS3 portból 30.000-et, a PC-sből pedig mindössze 17.000-et. Ezek az adatok az USA-ra vonatkoznak.

    info: Gamepod
  • IMYke2.0.0.0
    #1222
    Itt, a könyvtári gépen - mely konfigban jóval gyengébb az otthoninál, de 20" LCD - pedig szintúgy alapértelmezett, alacsony értéken indult, a monitor natívjához képest. Nekem kellett beállítanom a 16:10 és 1680*1050-et neki.

  • IMYke2.0.0.0
    #1221
    Nem tudom, hogy honnan származik ez az információ - ami meglehetősen kamu-szagú -, de rögvest meg is cáfolom:
    Otthoni gépem egyetlen gyenge pontja a monitor: 17" CRT - 1024*768 (85 Hz) - míg nem lesz pénzem rá.
    S a lényeg: Wolfenstein - 1.1 Patch nélkül is! - elsőre normálisan elindult, mégpedig alapértéken 1024*768-ban.
  • Synchronous
    #1220
    Először arra gyanakodtam, hogy a konfigod gyenge, de sztem ez teljesen jó, tehát mennie kéne, viszont itt inkább a monitor felbontással van a bibi.
    A Wolf ugyanis alapból 1600x1200/80Hz felbontáson és frissítési frekvencián indul, ami nem azonos az asztaléval. De volt is erről korábban szó.
    Lehetséges hogy a monitorod nem tudja megjeleníteni azt a felbontást ezért nem tudsz belépni a játékba. De erre is van megoldás:


    C:\Users\neved\AppData\Local\id Software\WolfSP\base\ azon belül a wolf.cfg fáljt nyisd meg jegyzettömbbel és ezt keresd meg:
    seta r_displayRefresh "60" alapból 85. írd át 60.


    itt meg a felbontást tudod állítani:

    eta r_customHeight "600"
    seta r_customWidth "800"


  • ofycicus
    #1219
    bocsi xp :)
    a video kari :geforce gts250 512-es
    intel core2 quad2333 1333fsb/4m lga775
    Kösy h reagáltál
  • Synchronous
    #1218
    Legalább a konfigodat leírnád, meg hogy milyen op. rendszered van.
    kösy...
  • ofycicus
    #1217
    senki semmit?
    kösy....:)
  • Noodlee
    #1216
    Igazából sokkal hangulatosabb lenne a játék, ha az a xar nem lenne ott. Bele sem tudom magam élni a játékba igazán, mert azt az izét nézegetem felül.

    Ha meg eltévednék, akkor megkeresném a helyes utat, elvégre nem vagyok szellemi fogyatékos, asszem megoldanám a dolgot. Amúgy is elég szájbarágós a játék.
  • Noodlee
    #1215
    Kicsit tulzásnak érzem, hogy egy házban is megmondja, hogy: "most itt kell befordulni, a másik szobába".

    Igazából az átvezető videókban elhangzott dumáktól sem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek, annyira rossz dumákat nyomnak a karakterek.
  • derdani
    #1214
  • ofycicus
    #1213
    Szaiasztok!
    Jis segítség kéne hátha van vkinek ötlete!
    Wolfenstein...Feltelepítettem minden szép és jó.De mikor elindítanám single-ben hirtelen nagy szürkeség és aztán monitor meg kikapcsol és azt írja ki no input supported.
    Ha esteleg van vkinek vmi értelemes ötlete nagyon megköszönném ha elmondanán nekem.Újra is telepítettem a video kari szoftvert is frissítettem.
    Előre is kösy :ofy[#nemtudom
  • Bokafix2
    #1212
    Anélkül szinte tuti hogy eltévednél. Mért kéne azt kikapcsolni?

    loooool
  • Noodlee
    #1211
    Hiho!

    Azt a csillagot, amelyik a képernyő tetején mutatja, hogy merre kell menni, azt ki lehet kapcsolni valahogy? Nem találta beállítást hozzá.
    Ha nem, akkor már megy is az uninstall.
  • saca79
    #1210
    Visszaolvastam egy pár HSZ-t és be kell lássam néha rendkívül hasznos tanácsokkal látod el a fórumozó tagokat.. . Szerintem jutalmat érdemelsz.
  • Evin
    #1209
    Kösz.
  • wesker24
    #1208
    Nem hagytál ki semmit se ! Igen tényleg ez a vége !
  • Evin
    #1207
    A játék végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van az a fickó két kézi ágyúval. Gondolom 3x le kell győzni és beledöfni 3 kristályt. És akkor ott a vége? Videóban visszamegyek a léghajóra, kiugrok, az felrobban, lezuhan és a főfickó meg életben marad. Kihagytam valamit? Csak azért kérdezem, mert 1 kristályig volt türelmem eljutni.

  • Calver
    #1206
    Zero Punctuation féle csöppet alternatív és kibaszottul zseniális Wolfenstein review
  • Alblink
    #1205
    Uh ezer koszonet,1orat szenvedtem vele:D,de igy mar menni fog..
  • vérpocok
    #1204
    Az nem hőnézet... A veil egy alternatív dimenzió. Amikor abba átmégy és szörnyalakban látod a náci tisztet, akkor próbáld a legjobb fegyverrel ami csak van lelőni a páncélját. Ekkor az egyik ilyen energiafeltöltő gép felé fog igyekezni, hogy tuningolja magát, na mikor oda beáll akkor ne őt lődd, hanem a gépet, míg fel nem robban.
    Van egy pár gép abban a teremben szóval néhányszor ezt a műveletet el kell játszani de mikor már nem tudja feltölteni magát akkor nyertél.
  • Alblink
    #1203
    Hi lehet mar irtatok akkor sorry,elakadtam az egyik boss-nal,amikor iylen dagadt hekus atvaltozik honezetbe gilisztas pancelos szornyel,pontasan hogyan kell legyozni?elore is koszi.
  • extra sensory
    #1202
    Veil-be átmenni, világító generátorokat kilőni utána particle cannont vagy hasonló fajsúlyú fegyót előkapni, black sun-os kollégákat elpáholni, utána a lady-t hidegre tenni.
  • derdani
    #1201
    Lődd szét mindet
  • Synchronous
    #1200
    Ja, kezdje el tolni az Arma 2-t.
  • PeToth
    #1199
    Hali!
    Tudna valaki segíteni abban, hogy az airfield pályán amikor egy nagy terem közepén forog egy gép, benne egy csajjal akkor van valami trükk a gép elrontásának? Szétlövök 3 piros "izét" a gép mellett és jön több rohangálós koponya fejű genya és folyton kinyírnak.