1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • derdani
    #1278
    Sziasztok! Hogyan tudnék a Wolfenstein Multiplayerrel játszani ?
    Mert nem eredetibe van meg. Pedig beírom a nevemet a jelszót és a CD KEY -t is , de mégse jó. Van valakinek valami ötlete hogy-hogy kell?
  • Calver
    #1277
    olvassatok vissza
    [apro]a retardáltak kedvéért - még ezen a kurva oldalon ott volt a válasz
  • Rayden02
    #1276
    Sziasztok!!!Most raktam fel a játékot,de valami nem koser vele,mert mikor elindítom az exét,kikapcsol a monitor!!Ez mitől lehet?A segítséget előre is köszi!!
  • simi6973
    #1275
    Segítsetek! Feltelepítettem aWolf2,crackeltem és indítás után Sp-ben ezt írja ki egy kis ablakban. Not optium mode. Recommende mode 1440*900 60Hz.
    A monitorom ezen a beállításon van. Hátérben megy a játék. Előre is köszi a segítséget.
  • barmi
    #1274



    Én erre a fegyverválasztó gyorsmenüre gondoltam.
    Nem találtam pc-n ilyesmit.

    Viszont végre én is befejeztem a játékot
    ebben a pillanatban. 8.5/10 nálam

    Jó volt
  • Roger6
    #1273
    Én meg amíg van skuló Kar98. Nagyon eltalálták a hangját.
  • Evin
    #1272
    Én a fegyverek nagy részét nem is használtam, csak kipróbáltam: lángszóró, Panzerschreck, Tesla Cannon.
  • IMYke2.0.0.0
    #1271
    Én számokkal választottam mindig - pl. az "ó" betű: Leichenfaust44 - a legszuperebb.
    Azért a Kar98 távcsővel is szuper.

    ALAP FEGYVEREK és feljavításuk

  • barmi
    #1270
    A fegyver gyorsmenü (az a kör alakú) melyik gombon van alapból? Szeréntem sikerült elállítanom a sok eszemmel :O
  • IMYke2.0.0.0
    #1269
    Tegnap végeztem vele én is - 696 képet készítettem, ami még lefordítandó szöveg is van.
    Hááát, a vége, több mint furcsa.
    A főellenség, az meg vegyes érzelmeket hagyott bennem.
  • MR ME
    #1268
    na kitoltam végre énis
    annyira sztem nem is volt rossz, érdekes dolgok voltak benne, nekem végülis összességében bejött a game, csak ez a geci főellenség a végén baszott most fel nagyon :S
  • derdani
    #1267
    Kössz így már működik.

    Csak kéne cd key.
  • csuszi
    #1266
    köszi mindenki aki válaszolt. szerintem ez szimpla tengeri betegség nálam, mert multijában semmi bajom, mivel ott nincs head bob. szingliben viszont két perc és végem, mintha felültetnének egy körhintára... gondolom érzékenyebb vagyok rá, 99% meg nem, én vagyok a szerencsés 1%:)
    nemtom miért nem csinálják kikapcsolhatóra.
  • barmi
    #1265
    Hát... mit is mondjak :O szeréntem 1 kalap fossc a szingül... Nem
    érdemes vele foglalkozni. (és ultrabrűthál gép is köll neki sajnos)
  • IMYke2.0.0.0
    #1264
    ARMA 2-höz nincs szerencsém (sajnos?) - single-ben gondolom nem olyan izgalmas, mint MP-ben, ezért nem is "veszem meg".
    Persze, ha nem így van, jelezd, és vetek rá egy pillantást...
  • barmi
    #1263
    A wofenseteiben engem sem zavar viszont az ARMA 2-ben borzalmasan
  • IMYke2.0.0.0
    #1262
    Nekem is első dolgom ezek kikapcsolása - ha lehet.
    Igaz, a Wolfenstein-ben ez kifejezetten pofás, és engem nem zavar.

    [Annak, aki esetleg rosszul lesz: érdemes egy kevés édességet enni a játék előtt. Cukorbetegek: :( ]
  • barmi
    #1261
    Viszont ott ki lehetett kapcsolni ezt a dölöngélést és úgy már játszhatóvá vált a dolog nagyjából...
  • barmi
    #1260
    Nekem az ARMA 2-nél jöt elő ez a hányiger-szédülés ha futottam a katonámmal... annyira dölöngélt futás közben hogy kb 20 másodperc alatt rosszul lettem tőle.
  • Evin
    #1259
    Vagy ideiglenesen függeszd fel az ilyen játékokat, vagy csak mértékkel játssz, és hátha hozzászoksz.
  • IMYke2.0.0.0
    #1258
    Bokafix2-vel értek egyet: sürgősen felejtsd el ezt a játékot, és egy időre talán az összes ilyet! Ezzel nem szabad viccelni!

    Sajnos, a Wolfenstein-ben nem lehet kikapcsolni a futás közbeni Head Bob-ot.
  • Nor3i
    #1257
    valakinek mukodik a multi resze?
    mer nekem nem!
    jol jonne 1-2 hasznalhato otlet!
    rendszer kovetelmenynek boven megfelel a gepem
    es a single siman mukodik,de ha a multit inditom hibat okoz es leall!
    peddig azert vettem meg eredetibe:(
  • BlueGold
    #1256
    Probáld meg újra telepiteni a játékot úgy, hogy a könyvtárnévben ne legyen ékezetes karakter ( pl: telepitsd a d:\games\wolfenstein könyvtárba ).
  • Bokafix2
    #1255
    Az az ötletem hogy nagyon gyorsan hagyd abba. Nem éri meg kockára tenni miatta az egészségedet.
    Nekem több eredeti játék kézikönyvében ott van az epilepszia figyelmeztetés, és azt írja, hogyha olyan tünetek jönnek elő játék közben, mint pl. hányinger, izomrángás, homályos látás, szédülés, akkor azonnal fel kell függeszteni a játékot.
    Ha tovább folytatod csak rosszabbodni fog. Legfeljebb olyan gémeket tolj amiknél nem jön elő.
  • derdani
    #1254
  • derdani
    #1253
    Hogy kell megcsinálni a Wolfenstein -nél hogy működjön a Multiplayer?
    Ezt írja:

    [/img]http://www.kepfeltolto.net/files/7jez0inrbv7roohvydk8.jpg[/img]
  • csuszi
    #1252
    másnak is előjön tőle a motion sickness? (hányinger szédülés) ez rövid idő alatt a második játék (call of juarez) amit nem tudok játszani. szerintem a bólogatás miatt van, nem lehet valahogy kikapcsolni? egyik coddal sincs bajom, az pl "csak simán függőben fut", nem mintha hajón lenne. konzol parancsok vannak? bazdmeg, 10perce hagytam abba 5 perc után de még mindig szédülök:) a legeslegeslegelső wolfenstein-nel is így voltam még gimiben, aztán az új generációs fps-ek (cod, cs, fear stb) óta nem volt ilyen.
    amúgy jó játék lenne...
    ha valakinek van ötlete megköszönném:)
  • Ny Papa
    #1251
    Erős lövés képességet,hogy kell használni
  • Ny Papa
    #1250
    Erős képességet hogy használom
  • W B
    #1249
    erős lövés képességet használd, és így bármivel kilőhető szinte. (MP43-at használom)
  • reaper4
    #1248
    elbújtak. meg kell őket keresni.
  • Ny Papa
    #1247
    Sziasztok. A harckocsit hogy lehet ki lőni. Mert annál a résznél mindég megöl. Előre is köszi
  • Nor3i
    #1246
    egyszeru neked de en meg mindig nem tudom elinditani!
  • savior
    #1245
    ebben a jatekban hol vannak foellensegek? mar orak ota jatszom, de meg egyet se lattam.
  • Nor3i
    #1244
    sajnos a gears of war esetet nem ismerem
  • IMYke2.0.0.0
    #1243
    Ha Live-os, akkor a kérdésed megválaszolása egyszerű: tedd ugyanazt, mint a Gears of War esetében... [például].
  • Nor3i
    #1242
    hello mindenki!
    megvettem a jatekot eredetibe!feltelepitettem!asingle resze mukodik is
    de a multi hibat okoz es leall ez miert lehet?
  • wesker24
    #1241
    A vörös kristályt a kórház végén kapod meg ! Amikor azt a bazi nagy Bossot kell neki irányitani az oszlopoknak !
  • deicide
    #1240
    Uccu neki vissza megyek én csak nem tudom melyik küldetésben adja a vörös kristályt!

    a naplomban pedig minden küldit megcsináltam:( ezért nem értem!!!
  • Calver
    #1239
    átugrottad a vörös kristály felvételét. ha nem akarsz visszamenni zeppelin előtti mentésig és újratolni a küldit ami adta - lejjebb írták vhol hogyan - akkor itt nézelődj, veil poweres cheat fog neked kelleni.

    azért ez durva design hiba a Raven részéről.