1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • derdani
    #1198
    Harmadjára???!!! Nagyon unatkozol , inkább csinálj valami hasznosat.
  • derdani
    #1197
    De mért nem?
  • saca79
    #1196
    meg ezekért a pillanatokért
  • saca79
    #1195
  • saca79
    #1194
    pl: mert már kétszer végigtoltam és csak a poén kedvéért harmadjára is nekifutnék.
  • saca79
    #1193
    köszi közben már utánanéztem.. az új wolfensteinben az első végigjátszás után nyílik meg a cheat menü ahol új játékot kezdve tetszőlegesen ki lehet választani amit szeretnénk. nem kell hozzá konzolparancs..
  • IMYke2.0.0.0
    #1192
    Minek is ehhez a játékhoz csalás?!
  • DarkSector
    #1191
    Return To Castle Wolfenstein cheat - cheat -
    2006.12.01. 0:00:00 :: cheatman :: kapcsolódó anyagok :: kommentek: 5 db

    Indítsd a játékot +set sv_cheats 1 paraméterrel.
    Utána játék közben a ~ lenyomásával nyithatod meg a konzolt és ide írhatod
    be a kódokat:
    /god - isten mód
    /notarget - nem támadnak az ellenségek
    /noclip - átjárás a falakon
    /give all - összes fegyver és összes lőszer
    /give armor - páncélt kapsz
    /give health - életet kapsz
    /give stamina - állóképességet kapsz
    /mapname - kiírja az aktuális pálya nevét
    /spdevmap * - ugrás a * pályára
    Pályák neve:
    escape1, escape2, tram, village1, village2, crypt1, crypt2, church, boss1,
    forest, rocket,
    dam, chateau, dark, dig, castle, end, beach, village, boss2, rocket,
    baseout, assault,
    mfactory, trainyard, norway, xlabs, wine, wine2, wine3,
    Kommentek (5 db) | új üzenet |

    olvasd el mégegyszer előről....:DDDDDD
  • Evin
    #1190
    Ha a régebbi játékokat vesszük alapul, talán "-console" paranccsal kell indítani a játékot. De ez csak elmélet a részemről!
  • saca79
    #1189
    nem tudja valaki hogyan működnek a cheat kódok? " ~ " lenyomásával nem igazán bukkan fel a konzol....!
  • grafl
    #1188
    köszi megtaláltam a youtube.com-on
  • Evin
    #1187
    Ez nem sok segítség; képet.
  • grafl
    #1186
    Elakadta,1 kör-körös pályán középpen 1 géppuskás alakkal,ha tud valaki segíteni.kösz
  • grafl
    #1185
    Köszi megtaláltam.
    Üdv
  • Higany
    #1184
    THX!
  • Bokafix2
    #1183
    Jó nagy segíccség vótál... nem inkább mer fatal error?
  • Calver
    #1182
    mert nem tudja betölteni az fs.chk-t
  • bertino
    #1181
    mert warez ?
  • derdani
    #1180
    Szevasztok! Nem tudom elindítani a Multiplayert mert ezt írja :

    Ez mér van????
  • derdani
    #1179
    Szevasztok! Nem tudom elindítani a Multiplayert mert ezt írja :
    http://images.netbag.hu/20090905/21523443634.jpg
    Ez mér van????
  • derdani
    #1178
    C:\Users\Felhasználó\Documents\id Software
  • grafl
    #1177
    sziasztok a kérdésem hova menti le a játékot a Wolfenstein 2.
    köszi
  • wesker24
    #1176
    Arra aztán várhatunk addigra már tuti kijön az Wolfenstein ha egyáltalán lesz !
  • Synchronous
    #1175
    Én magyar szinkronra várok.
  • Bokafix2
    #1174
    Nem kell annak időlassítás, csak simán belépsz a veil-be, akkor nem fogy annyira az energia, és akkor már nem lesz előtted láthatatlan sem, mert a veilben látod, na ekkor fogod és a részecskeoszlatóval megrakod, attól szépen elromlik és nincs vele gond.
    Én mondjuk sokszor még a veilt sem használtam, csak láttam a körvonalait mikor közel jött, és akkor pumpáltam bele a fegyóval egy sorozatot, az is megállította.
  • Higany
    #1173
    Köszi! Akkor nekirontok megint!
  • Evin
    #1172
    Előveszed a legtáposabb fegyvered, meg az időlassítást, és lövöd mint állat. később lesznek erősebb fegyvereid meg újabb fejlesztések, és akkor már nem lesz ilyen nehéz. De itt és most meg kell szenvedned.
  • Higany
    #1171
    Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis segítséget. Elakadtam az egyik helyen. Egy kórházba vagyok és valami láthatatlan, falon is mászkáló gyökeret kell kiiktatni, de nem jön össze bármivelis próbálom. A pajzs varázslat meg nem sokáig jó. Hogyan kell kinyírni? Köszi előre is a segítséget! Csá!
  • saca79
    #1170
    nincs véletlen valami spec térkép pl. mint anno a stalkerben.. amin rajta voltak a titkos rejtekhelyek, mert alig találom meg az ún:tomes of power könyveket. pedig alaposan bejárok minden pályát nem csak átszaladok rajta.
  • grebber
    #1169
    Innen az info
  • Bence94
    #1168
    hogyan oldódott meg ? melyik topic ?
  • wesker24
    #1167
  • saca79
    #1166
  • saca79
    #1165
    elkelne ide egy új banner kép ez már nem aktuális!
  • grebber
    #1164
    Na megoldódott a magyarítás gond úgy tűnik.Meg is várom addig nem tolom tovább.
  • Evin
    #1163
    Nem egyszerűbb, ha megnézed a százalékodat?
  • re1212
    #1162
    sziasztok!

    Most jöttem ki a gyárból? Mennyi van még?
  • Bokafix2
    #1161
    A játéknak nem szabadott volna továbbengednie a kristály nélkül, tehát ezt bizony elszabták.
    Ki tudja lesz-e folytatás. Ezt majd az eladások fogják nagyrészt eldönteni. De egy kieg is jól jönne. Amiben mondjuk jobban fény derülne kicsit a titkos kísérletek hátterére.

    Viszont ha mindenképp egy "folytatást" akarsz, akkor ajánlom a Wolfhoz nagyon hasonló időmanipulálós fps-t a Singularity-t, ami év elején jelenik meg.
    Ezt is a Raven készíti és a graf még ütősebb mint a Wolf-é... Unreal engine rulz.
  • Sliders
    #1160
    Csodálkozom hogy a fejlesztők ezt a bugot nem vették észre, akarom mondani a teszterek. Ez fura.

    Újra játszottam a Hospitalt, megszakítottam a az airfieldet. Ha csak simán akarsz újrajátszani küldetést, akkor nem kell újra elsétálni a kórházig, hanem csak két klikk a könyvecskében lévő küldetésre. Ez csak azoknál müxik amiket már telejsítettem

    Na felvettem a piros kristályt. Én is át tudtam menni olykor olykor lassítva az energiamezőn, de most is kipróbáltam, persze most nem ment.
    Végigvittem a stuffot. Hát a főellenség az egy vicc, mennyi kristályt kell beleverni szegénybe :d
    De valóban nem lehet kinyírni a csókát a piros kristály nélkül.

    Várom a folytatást.
  • MEdievil
    #1159
    Igen de egészen a zeppelin közepéig el lehetett jutni nélküle és nem szólt a játék hogy valami talán hiányzik. Onnan pedig nem lehetett már vissza se menni. Kicsit furcsa volt hogy 4 hely van és csak 3 képesség de gondoltam a legvégén kapom meg vagy valami. Mindegy más játéknál zavart volna de ezt meg akkor már über fokozaton újra kezdtem nem akartam korábbi mentést visszatölteni.