1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • polarka
    #1318
    van tört server is?
  • saca79
    #1317
    ha valakinek van kedve..itt egy pár hamachi szerver bár majdnem mind fullon van
  • Bokafix2
    #1316
    Tuti ott van, csak ez rejtett mappa azért nem találod. Indítsd el a keresőt, úgy hogy állítsd be, hogy fájlt vagy mappát keressen, utána jelöld be, hogy a rejtett fájlok közt is keressen, és mikor megtalálta akkor katt bele. Ez a legegyszerűbb.
  • Calver
    #1315
    biztos jó helyen kerested?
    itt leírta Synchronous hogy konkrétan hol és merre található, és mit kell átírni
  • lesommelier79
    #1314
    pls help me. mikor elindítom a játékot azt írja ki a monitor h "input not supported" es csak hang van. Azt olvastam itt a forumban, hogy írjam át a wolf.cfg.-ban a hertz számot illetve a felbontást.
    De nekem nincs ilyen fáljom.-.-))) Ujra instaláltam, de sajnos az sem segít. Valakinek valami ötlet?

  • IMYke2.0.0.0
    #1313
    De igen.
  • IMYke2.0.0.0
    #1312
    Igen - a hétvégére akarom befejezni, utána pedig "fellőni" a netre.
  • polarka
    #1311
    Mondjuk akkoriban is ez volt a történet nagy vonalakban és technikailag se tudtak volna a ilyen részletekre kitérni. Ott is csúnya nácik csinálták a super-über-soldatokat. vagy nem?
  • saca79
    #1310
    lepel... palást... ott van az majdnemamúgy fordítod még?
  • il
    #1309
    Köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #1308
    Én a "Veil"-t Palástra fordítottam... Lehet, hogy kissé meggyaláztam az alapművet?
    Lehet javítani.
    De azért a "Lepelbe lépés" - mint a játékban előforduló instrukció - eléggé fura lenne :9
  • saca79
    #1307
    én is erre gondoltam amikor irtam..ugyanis csak a wolfenstein 09' ben térnek ki konkrétan és részletesen a Thule azaz a lepel dimenzióra..ami e Hellboy bevezetőjében szintén szó szerint megjelenik. Tehát Hellboy 1 rész megjelenés 2006, Wolfenstein 2009...
  • IMYke2.0.0.0
    #1306
    Én nem az első részre gondoltam - ahogy más is, -, hanem a mostanira (2009-es), mert ezzel kapcsolatban hangzott el az, hogy a fejlesztő gárda megnézte a Hellboy feldolgozást, és lekoppintotta...
  • lesommelier79
    #1305
    pls help me. mikor elindítom a játékot azt írja ki a monitor h "input not supported" es csak hang van. Azt olvastam, hogy arjam a wolf.cfg.-ban a hertz számot illetve a felbontást.
    Ne nekem nincs ilíen fáljom.-.-)))
  • polarka
    #1304
    Még hányszor mondod el?
    Úgy néz ki, h azt a magyar tört servert leállították.
  • polarka
    #1303
    wiki szerint wolf 3D 1st release 1992; hellboy 1st appearance '93
  • IMYke2.0.0.0
    #1302
    A jövő héten kész lesz teljesen. Munkaidő alatt...
  • il
    #1301
    ahoy

    imike csupán érdeklődés: fordítod a wofenstein-t?
    s ha igen, kb. hol tartasz?
  • derdani
    #1300
    Nem eredeti
  • #1299
    Köszi, így jó is lett, végig is nyomtam az egészet :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1298
    Nem nyert.
    A Hellboy régebbi film.
  • polarka
    #1297
    Sztem a Wolfenstein története a régebbi, mint a Hellboy.
  • IMYke2.0.0.0
    #1296
    * Amikor a sok lövéstől "megfekszik" akkor a bogár jobb és bal oldalán látsz 2-2 vörös "foltot". Azt kell ezerrel lőni - egyszerre csak egy oldalt!
    * Ezután szétrombolja a lövegedet - időlassítás - futás - irtod a kis dögöket előtte, utána, közben - odafutsz másik löveghez - sorozod a Bogarat.
    * S kezdődik minden előröl.
    Nem olyan nehéz ez...
    Persze, ki lehet párszor nyiffanni.
  • wesker24
    #1295
    Jah most olvasom hol vagy ! Az a bogaras rész tényleg nem könnyü de meglehet csinálni ! Beszállsza légvédelmi ágyukba és lövöd ezerrel a bogarat ahol kell miközben rádkölti azt a rengeteg repülö bogarat pajzsot aktiváld mikor szétrombolja a légvédelmi ágyut akkor időllasitás bekapcs és mész a következöhöz és igy tovább !

    Persz em árt upgradelni midegyik képessegéet legalább 1-szer ! Főlega pajzsot azt én kimaxoltam !
  • wesker24
    #1294
    Melyik résznél akadtál el ?? mert vannak olyan részek ami tényleg nem könnyü de meglehet oldani !
  • bedi86
    #1293
    na kész. ez a rész nekem betette a kaput. nyomhatom én az anyja p...ját is akkor se tudom tovább vinni. nem szoktam fennakadni ilyeneken, de ez tönkre bassza az idegeimet, pedig tetszik a játék de ez a rész kiakaszt. van valakinek mentése? ha nincs akkor megy a lomtárba az egész mindenestől...
  • saca79
    #1292
    Hát nem hagyott különösebben nagy nyomokat bennem ez a játék bár nagyon jó a graf nem kell hozzá erőmű hogy simán fusson, mellette szól. Azonban rohadt rövid,és hiányzik belőle a szabad játékmenet (gyakorlatilag mindent megsúg, na itt guggolj le, ide menj, ezt csináld) nem is értem hogy lehet ebben elakadni!A főellenségek ..na az valami vicc.. A történetről meg annyit hogy a menedzsment egyszerűen megnézte a HELLBOY 1 részének intróját és egy kicsit továbbvitte azt a sztorit. Nálam 6/10
  • bedi86
    #1291
    köszönöm kipróbálom
  • wesker24
    #1290
    haználd az Empower képességet vagyis a pajzson átlövést az erösebb lövés képességet ! A vörös kristály ha megvan akkor azzal simán letudod szedni a pajzsot !
  • #1289
    Nos én a "másik világba" átjutottam a kapun. Ott kellene kinyírni a fickót de pajzs van körülötte, körbe-körbe mennek oszlopok.
    Mit kell itt csinálni, hogy a fickót elkaphassam? Körbemenő tornyokat kell szétlőni vagy mást?
  • hiper KOCKA
    #1288
    Ezért találták ki a Mire-t, vagyis az időlassítást... használd egészséggel.
  • bedi86
    #1287
    állandóan kinyír a köcsög bogara. a második légvédelmi ágyú tönkretétele után. mire odaérnék a harmadikhoz már nincs időm lenyomni az F billentyűt.

    egyébként segítséget kértem nem kritikát
  • MR ME
    #1286
    így van
  • Bokafix2
    #1285
    Úgy tudom a cheat automatikusan aktiválódik ha végigtolod a játékot bármilyen fokozaton.
  • Synchronous
    #1284
    ez lol azért... tudod mit kéne vele csinálni, de mégsem jutsz semmire. Akkor ezt most mire véljem? Annyira nehéz mindig beülni egy gépágyú mögé és lőni?
  • pallasj
    #1283
    sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni
    nem megy a cheat mert mikor meg akarom változtatni a parancsikon cél.-t
    akkor jön egy ablak hogy nincs ilyen nevű fájl mit tegyek?
  • bedi86
    #1282
    sziasztok

    segítséget szeretnék kérni. elakadtam ott a tetőn a nagy bogárnál. tudom mit kellene csinálni vele, de megmondom őszintén a tököm tele van ezzel a résszel. kb 3 órája ülök itt előtte, de a semmire sem jutok. ha valakinek lenne mentése közvetlenül az említett rész utánról és el is küldené nekem nagyon hálás lennék érte. már azon a ponton vagyok hogy törlöm a játékot. valami brutális bug lehet vagy nemtom mi, de nem tudok átmenni rajta.
    előre is köszi
  • polarka
    #1281
    Itt szóba került és ott van egy tört, StopWatch játékmenetes szerver IP is.
    Ez a fórum pedig úgy látom pont erről szól. Aztán, ha összejött arra a serverre becsatlakozni, akkor kérdezhetsz más tört server IP-ket más játékosoktól, vagy vmi.
  • derdani
    #1280
    Nem nagyon.
  • polarka
    #1279
    Itt vhol sztem le van írva.