1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • imipapa1
    #1358

    Képet se tudok normálisan feltenni...
  • imipapa1
    #1357
    [IMG][imgw]http://images.netbag.hu/20091025/20131651317.jpg[/imgw][/IMG]
    Ha valaki elsúgná nékem, hogy itt mivel destroyáljam ezt a monstrumot, akkor köszönném megfele!
  • akrosztikon
    #1356
    Ja, azóta átverekedtem magam rajta. Elég genyó rész. Aztán meg elszállt az egész játék... nincs valakinek mentett állása a gömbös rész után következő pályáról? Megköszönném szépen.
  • hiper KOCKA
    #1355
    Sztem világos... hidegre kell tenni a tetveket, utána a csajt. Nem árt ha a legcombosabb fegyót használod.
  • akrosztikon
    #1354
    Csövi!
    Segítség kéne: már a bogaras rész után vagyok, egy nagy teremben van egy forgó gömb, benne egy csajszi. A Vail kijelez pirossal 3 generátort a terem jobb oldalán, amiket meg kell semmisíteni. OK, és aztán? Jönnek rám szünet nélkül a mindenféle tetvek, a legkeményebbek persze, és előbb-utóbb kinyírnak. Mit kell csinálni a generátorok szétlövésén kívül?
  • csuszi
    #1353
    be kell robbantani egy fegyverrel az ajtót amit megtalálsz már nem emlékszem hol.
  • zadorjan
    #1352
    sziasztok elakadtam annál a résznél amikor felérünk a kastélyba és már haléljuk Karoline hangját és egy nácit, de nem lehet semerre menni minden zárt ?
  • IMYke2.0.0.0
    #1351
    Az este nyolc néha csak 6... mert a második munkahelyen a magam főnöke vagyok, de addig kell maradnom, míg a gyerekek: könyvtár és internet szoba.
  • IMYke2.0.0.0
    #1350
    Csak hétvégéken tudok foglalkozni érdemlegesen a fordításokkal.
    Hétköznap - mindennap - fél héttől este 8-ig dolgozom, két melóhelyen.
    Esténként meg annyi szellemi kapacitásom van, illetve marad, hogy a gép előtt bámuljak egy pár sorozat epizódra, vagy felszabadulásként nyomjak 1-1,5 órányi casual game-t.
  • Aspyrin
    #1349
    Nálam bug volt: nem indult el a társ. Miután újratöltöttem, már a teherautó mellett álldogált. ;) Azóta már végig is játszottam.
  • grebber
    #1348
    Már le lett írva!!!!

    Tesztelése és esetleges hibák javítása van folyamatban/hátra!
  • il
    #1347
    .:i2k:.

    ...Mi a helyzet a fordítással? ... Semmi infó róla.

    Üdv.
  • Shield
    #1346
    De teljesen ám.....
  • zaki
    #1345
    én is itt akadtam el, arra nem is gondoltam, hogy a tankot szét kell lőni :D
  • Murder3
    #1344
    A játékl szép és jól is van optimalizálva de valami borzasztóan unalmas.
    Én jelenleg ott tartok amikor kiszabadítottam a csajt a kastéylból aztán azóta meguntma és nem igazán van kedvem játszani vele.
    a lőfegyvereket már mind upgradeltem:D
    most a szuper fegyókat akarom majd ha lesz kedvem veel nyomulni.

    ...lehet azért untma meg mert közbe jött a Resi5
  • Aspyrin
    #1343
    Hmm, már teljesen leamortizáltam. Ezek szerint totál el kell tüntetni.
    Köszi!
  • wesker24
    #1342
    A tankot kell megsemmisiteni ! Miután a tank ferobban tmehetsz tovább !
  • Aspyrin
    #1341
    Sziasztok!

    Sajnos elakadtam, segítségetek kérném a következő helyen: a teherautóhoz érve semmi sem történik. Az egyik komám pedig jóval előttem már elbújt, és azt szajkózza, hogy amíg nem végzek a nácik nagy részével, addig nem megyünk tovább. Pedig, már az egész területet kitakarítottam.

    Képek:

  • grebber
    #1340
    Tesztelése és esetleges hibák javítása van folyamatban/hátra!
  • il
    #1339
    .:i2k:. ... nem macera, csupán érdeklődés ... hogy állsz a magyarosítással?:)
  • Synchronous
    #1338
    Mit akarsz..? Egyik legaranyosabb főellenség. És becsületes is. Mindig megvárja míg odaérek a köv. ágyúhoz.
  • MR ME
    #1337
    engem is sikerűlt felidegesítenie annyira h levettem a picsába easyre aztán kinyírtam úgy :D
  • #1336
    Én ott akadtam el, nem igazán tudom kinyirni :(
  • atteszhun
    #1335
    Köszönöm. Megpróbálom! Egyébként nekem nagyon tetszik a wolf 2-tő. Jó gépem van, a grafika maximumon van, nagyon szép. A hangulata a változatos pályák nekem nagyon bejön. Talán ezek a főgonoszos pályák kicsik frusztrálóak, ahol éppen most is elakadtam.
  • W B
    #1334
    négyszer kell ezt eljátszani. Ki kell lőni mind a négy tojó nyílását.
  • il
    #1333
    Az oldalán azt a vörös foltot kell lőni ezerrel, mikor kidob (a röpködő, mászkáló izék után mikor a löveg megsemmisül, ha jól emlékszem) rohanás a következő löveghez a lehető leggyorsabban, ott is ezt végigjátszod, majd rohanás a következőhöz és akkor egyszer csak kimúlik:)

  • atteszhun
    #1332
    Sziasztok! Help!!!! Elakadtam a játékban de nagyon! :) Ott tartok hogy a csajt tuszként elém állítják, mire én eldobom a fegyverem. A csajt hasbalövik én pedig egy légvédelmi ágyúban találom magamat. Jön egy hatalmas szörny amit lövök mint állat, mire az szétrobban aztán jönnek amolyan repülő vörös lények. Na azokkal is végzek, utána a földön jönnek csótány szerű lények. Azokkal és végzek, és itt jön a probléma: az egész folyamat állandóan ismétlődik. Megint a nagy szörny jön aztán a többi. Mit tegyek?
  • il
    #1331
    Köszönöm:)
  • IMYke2.0.0.0
    #1330
    Amikor kész lesz: http://jatekhonositas.atw.hu - és utána: Magyarítások Portál
    Ha kész lesz.
  • il
    #1329
    ... a kérdés még mindig aktuális ... sajnos:)
  • il
    #1328
    .:i2k:. .... köszönet a munkádért .... ha kész lesz honnan lehet letölteni?
  • IMYke2.0.0.0
    #1327
    Javítás, tesztelés.
  • eZo
    #1326
    Szia !
    A magyarítással mi a helyzet, elkészült ?
  • saca79
    #1325
    ezt nehéz lenne megmondani úgy kb 10 millió... de a környező országokban és a tengerentúlon is szép számban élnek!
  • lesommelier79
    #1324
    köszi mindenkinek a segítséget a wolf.cgi fálj megtalálásának. Megvan:-)))
    Viszont 0 kb. Azaz üres:-))))) Tipp esetleg???
  • polarka
    #1323
    Ebből még mindig nem tudtam meg, h mi értelme offline emberekkel megtölteni a szobákat.
  • csuszi
    #1322
    thx
    mennyi magyar van?
  • saca79
    #1321
    többen kérdeztétek h. lehet hamachi szervereken játszani.Na szóval:
    először is 1.0.1.5 v Hamachi kell hozzá. aztán vagy keress a neten szervert (szobát) vagy hozz létre te egyet.( join existing network/ create new network ) szerver név, jelszó és már mehet is. ha megvan a szoba és többen vagytok ( kis zöld csillagok jelzik)akkor belépsz a játék multi részébe, ( a játékot patchelni kell v1.1 )ott ha még nem tetted meg létrehozol egy offline accountot.. ismétlem offline!! utána már nincs más dolgod mint vagy elindítani egy lan játékot vagy keresni egyet a lista alapján.... ja majd elfelejtettem ha csatlakozni szeretnél minden tűzfalat lőj ki, valamint a játék szűrő beállításaiban INTERNET=OFF.!!!!!! polarka kérdésére ez igazábol csak lan , tehát helyi hálózati játék mintha az azonos hamachi szobában lévő emberkék gépei csatlakoztatva lennének egymáshoz.
    Remélem elég szájbarágós voltam!
    Magyar hamachi szoba : joinwolfenstein jelszó:1 vagy joinwolfenstein3 jelszó :1
  • polarka
    #1320
    És ez most komolyan úgy működik, h ilyen VLAN-okba beregeli magát az ember és ha kilép a progiból, akkor továbbra is bennlevőként kezeli, csak offline résztvevőként? Mert így nem csoda, h majdnem mind fullon van offline emberekkel.
    Ahova tudtam bejoinoltam de összesen 2en voltak rajtam kívül online.
  • saca79
    #1319
    mivel ez hamachi szerver...khm khm ... van!