1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • Prince23
    #638
    A végéna hans gyerekt nem tudom megölni:D
    pedig bivaly erősen küldöm rá a raksikat, lassítok is---
  • Kosadzk1
    #637
    nem mind.
  • shrike7973
    #636
    Hi!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a kar98 ra applikálható upgrades-ek mind valódiak e, léteztek e anno.
    Thx
  • D4nY
    #635
    ha vki tudna segíteni, hogy tudnék multiba játszani akár Hamachi-val annak megköszönném (privibe) :$ köszike előre is :( :)
  • Shep
    #634
    Engem nem érdekel akárki akármit mond szerintem nagyon is jó a játék, nem korszakalkotó, de hát az előző sem volt az, ez megy ugyanaz a móka szebb grafikával némi rpg beütéssel és jó sok henttel jól megépített pályákon. Nálam eddig 90/100
  • Kopiati
    #633
    Van a vízesés meg a híd, nah épp ellenkező irányban a Veil üzemmódban látni fogsz egy ajtót....a többi sztem már neked is megy....
  • Dondark
    #632
    Sziasztok!
    Minden tárgyat megpróbálok szerezni minden pályán és már el is akadtam:D
    Nem találok valami kötetet(tomes) a 2. pályán amikor megszerezzük azt a kristályt meg bele az időlassitó valamit.
  • Gabee667
    #631
    A tempomba azzal a nagy gépnek szétlötem a györöken lévö célpontokat és azt mit kell csinálni? Elöre is thx
  • Kopiati
    #630
    Nekem eddig bejön a játék, bár konzolos szaga van de ettől még nem rossz. A CoD 5 nél messze jobb ezt el kell ismerni...

    A dohányzás halálos függőséget okoz!!!
  • MerlinW
    #629
    google, torrent?
  • steweee
    #628
    honnét lehet mxerezni ? bolt neve (link :) ?
  • MrAndree
    #627
    Kb. 1 órát játszom velem naponta, nem sietek meg annyira időm sincs rá.
  • Prince23
    #626
    Ja meg egyébként a páyla felépítése meg struktúrája nagyon hasonlít a Medal of Honor Airborne hoz. Csak az sokkal szebb... meg jobb is, bár ott is akadnak terminátorok XD
  • W B
    #625
    RTCW? Az nekem öt és fél óra kivinni.
  • MrAndree
    #624
    Még nem álltam neki mert még az RtCW-t viszem /szombat körül végzek szerintem/ de addig olvasgattam a topicot, hogy teljesen lelomboztatok már. :)
  • MerlinW
    #623
    Elég, raktam már össze ilyet.

    4870x2 290W-ot eszik százon. 580W a kettő (ami a valóságban jó 560-nak is) + egy gép 2 hdd-vel, hangkártyával, optikaival eszik 150-et max, de inkább kevesebbet.
  • Rage47
    #622
    szörnyű ez a játék. utálom az újratermelődő ellenefeleket. ezért utáltam a FarCry 2-t is.
  • Prince23
    #621
    Lehetne sokkal jobb játék is, mondok egy kis véleményt róla, hiszen már túl vagyok a kórházon is, meg van 3 képességem. A videók és a hype-ok már nem jöttek be, ami a wolfi 2-őt érinti, tehát a bereklámozása. Én valami egetverő szenzációra számítottam, ez a játék nagy nehezen még top 10-be se lesz benne 2009-ben. ajaj, ott van a mw2 is xd A grafika így 2009-ben totál gyenge (bár ez engem nem zavar, csak sajnos orbitális tény). Játékélmény elég gyenge. Nagyon hentelős gém lett, de azért vannak benne jó részek is. A gametrailers ítéletével nagyon is egyetértek.... számomra 65/100 a játék. A raven most nem alkotott robbanósikert. Kiváncsi leszek, hogy az angolkáknál hogy fog szerepelni a gamma. Ezzela szerepléssel én neki max 4.-5. helyezési debütálást jósolok. 2009-be összesítve, majdnem háromnegyedév eltelt ugye, s eddig nagyon messze van a top 5-be.

    Egyébként egy nagy portált kell szétszedjek a kórházban... sok van még a játékból?
  • Bokafix2
    #620
    Hát sztem 750 kevésecske ahhoz. Effektíve 300W egy ilyen kari fogyasztása kettőnek pedig 600, + még a rendszer többi része, ha mondjuk több meghajtója van pl. merevlemez stb, ezekre is rá kell számolni 100-150 wattot, + még nem árt, ha nem terheli túl sem a tápot, tehát marad valamennyi watt üresjáratban, úgyhogy bizony 1000 alatt nem ússza meg az tutkó.
  • MerlinW
    #619
    750-es bőven elég hozzájuk. Egyébként jól tartod magad, ha kiadtál ~250ezer Ft-ot 2db X2-re és egy 1250-es tápra...:)
  • strebacom
    #618
    Nagyon faxa játék ez....
  • Funk
    #617
    Megtaláltam *.cfg-vel rákeresve,valami elbaszott helyre tette be..Kipróbálom.Üdv.
  • Funk
    #616
    Köszönöm.Nekem Activision alá telepít,wolf.cfg nem létezik.De a problémát legalább felfogtam.Monitorom sony trinitron multiscan20 se II.Már vagy 7 éve.
  • hiper KOCKA
    #615
    Ha kicsit vissza olvasgatsz akkor sztem ez nyilvánvaló.
  • bacsobalint
    #614
    4óra 30 percnél:D
  • bacsobalint
    #613
    Szeréntem sem olyan rövid....
    én 4:30percnél járok és még csak 54%-nnál... bár én keresem az aranyokat, meg ezeket a cetli féléket is szal... enm csak a főküldik a cél:D
  • steweee
    #612
    ezmár megjelent?:
  • Synchronous
    #611
    Ki volt az a tahó a Ravennél aki így állította be? Nyócvan hertz?? Mi a tököm...? Mikor a legtöbb játék az asztal frissítési frekvenciáján működik vagyis 60 Hz-en.
  • n laca
    #610
    Alapból 1600*1200/80HZ-vel indul a játék, sokaknak nem tudja a monitorja. Itt a megoldás!!
    C:\Users\neved\AppData\Local\id Software\WolfSP\base\ azon belül a wolf.cfg fáljt nyisd meg jegyzettömbbel és ezt keresd
    seta r_displayRefresh "60" alapból 85. írd át 60.
    itt meg a felbontást tudod állítani
    eta r_customHeight "600"
    seta r_customWidth "800"
    xp-n kb így kell c:\docummends setting\rendszergazda vagy a neved\local setting\application data\azon belül id softwarezben találtam megoldást, hátha másnsk is jól jön
  • TheGrinder
    #609
    Wolfensteinhun a hamachi szoba neve, PW: wolfensteinhun
  • Funk
    #608
    Sziasztok!
    Felment a razor 1911-es verzió,elindul a nyitó képpel,majd elsötétűl,hang van,nem fagy le,de annyi.Frissítettem videó kártyát,semmi.Lentebb volt egy ötlet a javításra,azt meg nem találom.A gépemre rakott xp beszart,vista 64-re telepítettem,ami a 32 bites x86 program filesbe rakta.P5QE,8G ram,HD 4870 radeon,Intel 4 magos proci.Kérlek segítsetek.Üdv.
  • #607
    vannak hamachi szobák már? :P
  • oregon1987
    #606
    Én most nyírtam ki azt a dagadt nácit aki állandóan tölti vissza az életet vagy mi a tökömet! Hát Legnehezebb szinten szoptam vele, vagy 5-ször meghaltam mire elintéztem! :D Amúgy ha szét is nézel és keresed az aranyat mert ugye abból tudsz fejleszteni csak fegyvert akkor nem is olyan rövid a game!
  • Doomista
    #605
    koszi !!!
  • Maxtreme
    #604
    jó akkor most tedd fel még a lemezen található DX-et is..
  • Doomista
    #603
    "Az alkalmazást nem sikerult elinditani, mert d3dx9_39-dll nem talalhato. Az alkalmazas ujratelepitese megoldhatja a problemat. "

    Wolfenstein.CloneDVD-AVENGED raktam fel, patcheltem, Wolf2MPLite_Server_FiX.[!] et is felkratam es crackeltem is! mi lehet a hiba?
  • artschi2
    #602
    "Mondjuk sokat is jáccok, de azért qrva sok áramot megesznek a vga-k, ha közel hajolok a géphez, néha még csámcsogást is hallani a házból..." :DDDDDDDDD
  • Synchronous
    #601
    Azért ahogy olvasom itt vannak emberkék akiknek elég jó netkapcsolattal rendelkeznek, van aki már végig is vitte, én meg itt már napok óta csak töltöm és még mindig nem jött le. Pedig fullon jön lefelé.
  • Masakari
    #600
    nincs routerem tűzfal meg ki és bekapcsolva is volt és sehogyse láttak
  • Louis Cyphre
    #599
    Akkor te nem nagyon néztél szét ha csak 6 óra volt,csak követted folyamatosan a képernyő felső részén lévő csillagot. :)
    Officer's House(ohh azok a régi RTCW-s emlékek) és Radio Station mellékküldik megvoltak?