1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • Qwerty4
    #678
    Nem is ez a címe a játéknak. :) Csak szimplán Wolfenstein.

    Amúgy hova a fenébe pakolja a mentéseket?

    1 pályát játszottam ki, idáig bejön.
  • Doomista
    #677
    Senkiházi?
  • Cat 02 #676
    Senki ?
  • Prince23
    #675
    Amúgy már végigvittem, összegzek (véleményt már írtam róla)

    Grafika: 7/10
    Hangok: 7/10
    Hangulat: 6/10
    Küldetések: 6/10
    Fogadtatás/prezen.: 4/10
    Összegzés: 6.5/10

    A vége az geciszar volt, már bocs, ezért nem kapja meg tőlem a kegyelem 7-est. Összecsapott... nem gondoltam, hogy Hans a főellen... egy senkiházi volt.

  • Shep
    #674
    Ajánlom figyelmedbe az Obliviont :)
  • FlyHigh
    #673
    Most, hogy így már pár órája nyomom, rájöttem, hogy mi hiányzik nekem belőle. Hát a kaland, örökké egy helyre visszatérni nem passzol ide. Mekkora jó lett volna már dombokon, hegyeken, városról-városra csak menni.
  • Prince23
    #672
    Call of Juarez nagyban leveri ezt a gémet, ha nyári sikerről beszélünk
  • Coolike3777
    #671
    Elvileg lehet másoltan is multízni belépsz a mulitba offline létrehozol egy profilt elő hívod a consolt(press ctrl+alt+ ~) és utána enter connect 78.129.242.58:27960(1.1 patch kell hozzá) és csatlakozik is a servere!
  • minimize
    #670
    szerintem nem akkora para ez a játék...volt-lesz jobb, de a nyáron amúgy sem dúskálunk a címekben...
  • wedge31
    #669
    Sokkal több az ha nem csak rohansz hanem összeszeded az iratokat meg az aranyat.
  • MrAndree
    #668
    Végülis az RtCW se hosszabb.
  • Doomista
    #667
    #666 :D
    Legalább tudsz multizni, az nem lett rossz :D
  • bertino
    #666
    kösz.

    hát akkor megérte megvenni :| (talán holnap érkezik)
    remélem legalább az a 6 óra tömény akció lesz -.-
  • Prince23
    #665
    Csak 6 óra a végigjátszás--- tiszta szánalom

    egyébként jó az avatarod :D
  • gamer73
    #664
    Köszi megoldódott:)
  • Coolike3777
    #663
    Hát egy 2009 játékhoz képest jó:D igaza a régi jobb volt! de enyit várt mindeki töle sztem! egyszer végig tolom és annyi! Pörgös játék
  • atesszan
    #662
    Daemon Tools Pro-val indult nekem csak.
  • Shep
    #661
    De mégis mit vártatok, milyen lesz a játék? Hát nem értem.
  • Rundstedt17
    #660
    Lehetséges hogy így van,nekem az RTCW volt az első játékom.....
  • MrAndree
    #659
    Na azért ma is adnak ki olyan játékokat amik 5-10 év múlva legendásak lesznek. Ezt a "bezzeg a régi játékok milyen jók voltak" dolog meg örök. Az idő megszépíti az emlékeket. Már 1999-2000 táján s számtalanszor hallottam/olvastam, hogy mennyien panaszkodnak, hogy a az új játékok már csak a grafikára mennek meg elfogytak az ötletek, bezzeg az 5-6 évvel korábbi játékok mennyire jók voltak. Mi pedig ma éppen az akkoriban kiadott cuccokat tekintjük legendának. 10 év múlva meg a 2009es játékokat fogjuk. Vagy fogják helyettünk mások.
  • gamer73
    #658
    Sziasztok! Letöltöttem a játékot /razoros verzió/ DT Lite-al mountolom. Nincs autorun, total commanderrel megnyitom, katt a setup exe-re de nem csinál semmit. Egyszerűen nem indul a telepítés. Valakinek valami ötlet? Amit letöltöttem másnál működik.
  • Cat 02 #657
    Úgy ahogy olvasgattam tnap, de nem találtam választ.

    Miért lehet h a képernyő tetején és alján ilyen szürke csík villog ?
  • newc22
    #656
    Esetleg nincs vmi olyasmi patch amivel a lelött kis nácik nem tünnek el? Ez így egy picit zavaró, de szerintem nagyon jó kis game 10/10 :)
  • LackoMester
    #655
    nekem is tetszik a játék-bár akkor is csak jó közepesnek tartom(vannak hibái),az értékeléseket reálisnak tartom
  • Rundstedt17
    #654
    Ők sem írták hogy rossz csak semmi korszakalkotó vagy újdonság pár óra alatt végig tolod jól szórakozol közben aztán már el is felejtetted.
  • Shep
    #653
    A kritikusok véleménye engem soha nem érdekelt, nekem bejön a többi nem izgat. Nem számít, hogy Mr. Kritikusnak tetszik -e, vagy akár itt tetszik -e valakinek, ha én jól szórakozom vele, elvégre az a cél ,hogy a játékot élvezzük és ha ez megvan mások véleménye nem igazán lényeges.
  • Rundstedt17
    #652
    A kritikusok sincsenek elájulva tőle illetve a játékosok többségének véleménye sem a legjobb.
    pl
  • Shep
    #651
    Hát szerintem meg olyan, mint a régi pl. mikor a romos városrészek között kell harcolni, egyből az első rész ugrott be. Jól összerakták ezt, csak mivel tök ugyanolyan, mint az előző rész (pár aprósággal megturbózva) ezért sokan azt mondják ,hogy hú de szar. Akik nem hiszik vegyék elő az 1-et (nem nem a wolf 3D-t:)) és nézzék meg, az igaz ,hogy az nehezebb normalon, mint ez de hát ez már nem meglepő.
  • atesszan
    #650
    Valaki tudna válaszolni a feltett kérdésemre? Én is szeretnék már játszani a játékkal!
  • Bence94
    #649
    megnéztétek hogy a játék reagál az élsimításra? mert a configjában találtam erre opciót át is írtam 2x-re szerintem működik de lehet csak beképzeltem...rá nézne még valaki ? rejtett mappában van(local\...)
    r multisamples 0 néven
  • Mr_no_NaMe
    #648
    Írhattam volna 7-8 vagy 10 évet is, a lényeg a lényeg. Igazából nekem ez a mostani műanyagbábú grafikai csoda nem jön be. Sokkal jobban átjött a régi RTCW stílus, vagy mondjuk a CS stílusa.

    Maga a játék tényleg hangulatos, de egyben végtelenül monoton is, mondjuk ez csak az én véleményem. Valamiért én nem érzem a régi RTCW hangulatot benne...de ez is csak az én nézőpontom.
  • MEdievil
    #647
    "Nem hinném, hogy kifogytak volna az ötletekből a játék készítők, szerintem inkáb pár éve nagyon rossz irányba kezdett el vonulni a játékipar."

    Sok újat már nem lehet lerakni ez tény, szépen le vannak rakva az alapok amik jók (elvileg) pl: az Fps mint műfaj elérte azt amit kell és már nem nagyon van mit fejleszteni rajta. Új történetekkel hangulatos játékokat kell csinálni a meglévő alapokra. Sajnos az igaz, hogy egyszerűsítések nem mindig jók a konzolosodás igen csak árt de azért itt is akad egy-két pozitívum.

    "6-7 éve még minden megjelent játék kb legendássá vált, most meg ilyen nagy nevű játék folytatása is egy összecsapott vacak (a névhez képest)."

    6 éve 2003-at írtunk.. hasonló volt a helyzet mint most. Akkor is rengeteg szemét volt az más kérdés hogy csak a jókra emlékszel vissza! Annó a medal of honor tényleg klasszikus volt de abban is rengeteg elcsépelt vagy unalmas és vontatott rész volt! Az igények rendesen megváltoztak ha most adnák ki csak korhű grafikával és mondjuk nem játszottad volna az eredetit egyből a pokolba kívánnád és 20 percet se élne meg a játék.

    A wolf2 pedig minden csak nem összecsapott vacak! Az egész játék alatt végig látni, hogy tényleg dolgoztak a ravennél és ha sok elemet láttunk is korábban (pl. időlassítás) nem csak egy összelopott valami. Igen is igényes játék.

    Nekem is etalon az RTCW és mint mondtam én is a wolf3d-vel kezdtem de a saját példámon látva nem mindig a játékokkal van a baj:
    Mert látom hogy jó meg semmi komoly baj nincs egyes játékokkal de már nem köt le így 23 évesen pedig 10 éve még mit meg nem adtam volna érte.

    Szóval a wolfenstein nem tökéletes játék de van hangulata és élvezetes. Mi kell még?

    (Ja és még mielőtt ez saját vélemény nem kell egyetérteni vele és nem számít ha nem tetszik a wolf de azért érdemes más szemszögből is megnézni mielőtt eltemetnénk valamit.)
  • Magiszter
    #646
    Osszuk el tízzel = 9/10
    Nekem is nagyon bejön. Ha nem lenne az irányítás probléma (bár 9.8-as Katinak hála már jobb.), meg néhány apróbb bug akkor lehetne simán 10/10 eddig. Még mindig nem vittem végig, kiélvezem minden pillanatát.
  • wedge31
    #645
    Te öregszel... / mint mindenki /
  • Mr_no_NaMe
    #644
    Elég szomorú annak elébe nézni, hogy végképp búcsút mondhatunk az igényes játékoknak. Nem hinném, hogy kifogytak volna az ötletekből a játék készítők, szerintem inkáb pár éve nagyon rossz irányba kezdett el vonulni a játékipar. 6-7 éve még minden megjelent játék kb legendássá vált, most meg ilyen nagy nevű játék folytatása is egy összecsapott vacak (a névhez képest).

    Bár lehet, hogy csak én öregszem :/
  • atesszan
    #643
    Hello! Letöltöttem a CloneDVD-AVENGED verziót, ami csupán egy MDF fájlból áll. A daemon Tools nem tudja beolvasni azzal a hivatkozással, hogy nem tud hozzáférni a képfájlhoz. Mi lehet a megoldás? Esetleg lenne valakinek egy MDS fájlja? Köszi
  • hiper KOCKA
    #642
    Annyi hasfájásom van a gémmel csak, hogy az egér fel-le irányban nagyon nehézkesen mozog, mintha alacsonyra lenne állítva az érzékenysége, de oldalirányban viszont pont jó. Ez mért van? Ja meg a német katona mért mondja miközben lövöldöz rám, hogy "heil Hitler"? Azt köszönéskor szokás mondani.
  • bertino
    #641
    hány órát toltad vele ?
  • bacsobalint
    #640
    Húúúú
    ez a pókos missio(67%-nál):D nem volt semmi:D
    sajnos már nincs scak 33 % ...:S:S
    nem tudom miért fikázzák oan sokan... sztem nagyon jó......:D
  • vérpocok
    #639
    Kissé lagymatag lett a játékban a kihívás. Még a legnehezebb fokozat sem túl komplikált.
    Meg se közelíti ez a játék a legelső Wolf-ot ilyen téren. Death incarnate fokozaton nem volt sétagalopp végigvinni. Emlékszem az Übermutant nevű főellenfél volt a kedvenc a 4. epizódban, szinte legyakhatatlan volt. De ezzel a résszel úgy láccik nem sikerült feltámasztani a legendát. :/