1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • tonyr #758
    el se hiszem h nemtom tolni me exe hiba.. na majd feldobom a win7-et ha nem lesz más megoldás
  • Calver
    #757
    na én is végigtoltam, hát... 6/10 - egyszer végig lehet vinni, de semmi extra.
    ott bukik el az egész, h iszonyatosan repetitív és egy idő után elképesztően unalmassá válik - pl egy ideig vicces néha náci őrjáratokat ledarálni a város utcáin, de a vége felé már kilépsz a szabad ég alá és ott vár a fél hadsereg, akiket mind le kell darálni mielőtt továbbmehetsz mert egyéb esetben ólommérgezést kapsz... egyszerűen unalmas. a történet gyenge, de az lényegtelen is egy daráló FPS esetében, a Veil meg... láttunk már ilyen, csak máshogy hívták. a fő-fő végső harc meg egy vicc.

    szóval röviden és tömören: egynek megteszi, de semmiképp sem fogom pár év múlva újra elővenni.
  • Empty
    #756
    Csáó! Én a kórházhoz nem tudok kijutni! Tűz egy kapualjban meg cirkálgatok csak a téren meg az oroszok dumálnak nekem de mit kell csinálni arra nem jöttem rá! Csak ingázok ide-oda!
  • markastor
    #755
    Köszi.
  • strebacom
    #754
    Egy kis help kellene a kórházas pálya végén a prtalt hogyan kell megsemmisíteni??
    Köszi!!

  • Louis Cyphre
    #753
    Használd a Veil képességedet. Így látni fogod, hogy ez igazából valamiféle szörny és a piros részeit kell lőni ilyenkor. Mikor meggyengül, mindig megy és beáll energiát tölteni, azokhoz az energiasugarakhoz. Ilyenkor felül kinyílik az a gépezet, és ott felül a piros részt kell lőni(veil képességgel látod ezt is). Ezt kell megcsinálni az összesnél.
  • markastor
    #752
    A tábornokot, aki a Black Sun-os látással egy nagy "féreg", h. lehet megölni? Fehér függőleges energiasugarak vannak a pályán, ahol újra tudja ő is, meg én is tölteni a Black Sun energiát.
  • dante3
    #751
    A kórházban azt a vihogó szart hogyan lehet megölni?

    Pár kép tőlem:





  • Frank99
    #750
    nincs mit
  • Myrddraal
    #749
    Köszi szépen már megy!
  • Louis Cyphre
    #748
    Lehet simán is, de Empower-el hatékonyabb.
  • XeeN
    #747
    Helyezkedj úgy, hogy a "behemót" nekirohanjon az oszlopoknak, amiket ki kell dönteni ahhoz, hogy a portálgyűrű leszakadjon.
  • bacsobalint
    #746
    köszi már megvan....
    most ott vagyok hogy felrobant az az ié... és ilyen fogaskerekek melklet vagyok....
    majd este küszködök már csak azzal...:D
    de ottt is az empower képességel kellesz majd csak lőni nem?
    am kössz:D
  • Louis Cyphre
    #745
    Az emberkét lődd valamelyik fegyverrel + Empower képességgel. Ha kifogy az energia töltsd fel valamelyik oszlopnál.
  • bacsobalint
    #744
    igen de a csávót lőjem vagy valamit ki kell lőni?:D.D
    THX a válaszért:D
  • Louis Cyphre
    #743
    Empower képességet kell használni, avval átlő a páncélon.
  • cumfu
    #742
    ok köszi, de legalább nem zavaró vastag csík van mint a fear 2-nél! Igaz ott a ki lehetett kapcsolni patchelés után :)
  • bacsobalint
    #741
    na most én is elakadtam...
    82%-nál mikor egy ilyen másik bolygószerüségen vagyok...
    és ien tornyok keringenek ...
    és van középen egy kopasz csávó amit védi az a fal.....
    ott mit kell kilőni.. mert hiába nyomom a 4-est nem látok piras viéágitani semmit...:S
  • Locna
    #740
    Hali!

    Amikor az átjárót kell elpusztítani, hogyan kell kinyírni azt a nagy behemótot?

    Köszöntem!
  • Magiszter
    #739
    Fura nekem kilépés után default-ra állítja a wolf.cfg-t. Ha játékban mahinálok akkor nem, csak ha kézzel szerkesztem át.
  • Frank99
    #738
    +kerestem neked:

    Alapból 1600*1200/80HZ-vel indul a játék, sokaknak nem tudja a monitorja. Itt a megoldás!!
    C:\Users\neved\AppData\Local\id Software\WolfSP\base\ azon belül a wolf.cfg fáljt nyisd meg jegyzettömbbel és ezt keresd
    seta r_displayRefresh "60" alapból 85. írd át 60.
    itt meg a felbontást tudod állítani
    eta r_customHeight "600"
    seta r_customWidth "800"
    xp-n kb így kell c:\docummends setting\rendszergazda vagy a neved\local setting\application data\azon belül id softwarezben találtam megoldást, hátha másnsk is jól jön
  • Coolike3777
    #737
    Nah Wolfenstein 3?XD
  • Frank99
    #736
    sztem lejjebb kell venned a monitorod frissítését, de volt erről egy kicsit vissza válasz....
  • Myrddraal
    #735
    Sziasztok! Az mitől lehet, hogy ha elindítom a single playert, akkor elindul a játék, vannak hangok is de a monitoron az "Input Not supported" felirat van és ennyi. Multit elindítom akkor az simán elindul és minden ok. Fel van frissítve 1.1-re, legfrissebb directx, legfrissebb vga driver ( amúgy 7800GS a kártya). Előre is köszi a helpet.
  • Louis Cyphre
    #734
    Ja, mind a két városrészben van egy-egy mellékküldi.
    Officer's House és Radio Station, ez a nevük. A térképen zöld jellel van jelölve a csóka aki adja őket.
    Csak azért írom ezt, mert ezeket megcsinálva,már egy kicsit tovább tart a játék.
  • Louis Cyphre
    #733
    Ez az Über fokozat tényleg gyerekjáték. Az ellenbe ugyanannyit kell lőni mint easy fokozaton, csak a főszereplő(azaz mi) bírja kevésbé az ólmot. De még így is elég sokat kibír pl más játékok legnehezebb fokozatához képest.

    Ja megszereztem az összes képességet és így szinte megállíthatatlan vagyok.
    Főleg ez az Empower nagyon brutális. Másodpercek alatt kicsinál minden ellenfelet.
    Fegyverek közül csak a puskát, meg a mp43-at fejlesztettem fel teljesen.
  • bodesz
    #732
    hát ez a játék.nevetséges már néha néha.legnehezebb fokozat és még mindig úgy tudok futkározni 1es részeken miközbe 10en lőnek hogy else hiszem.no mind1 legalább a célzás a cpunál se 100as :D.
  • Bokafix2
    #731
    Wolfenstein 3D lol... de rég volt. Igazából nem is egészen 3D-s csak 2,5 de ebbe ne menjünk bele.
    Ezek a Wolfenstein-ek csak a nevükben hasonlóak, de igazából, nem közvetlen folytatásai egymásnak, amit az is bizonyít, hogy ennek a legújabb résznek nem Return Castle Wolfenstein 2 a címe, ( a topik neve hibás) csak simán Wolfenstein.
    Ez nem filmsorozat, szal nem kell amúgy se erőltetni a történeti összefüggést.
  • grebber
    #730
    Itt leírták szépen!
  • nonicks
    #729
    valaki egy történelem órát nyomasson már!
    Wolfenstein 3D utódja a Return to castle wolfestein 1 nem?
    és ott meghal a főellenség!
    akkor mit most mi a történet?
  • Bokafix2
    #728
    Ezt már az FC2-nél is utáltam, hogy az ellenfél respawn-ol állandóan. Hiába lövöd le mindegyiket, mire mész vissza, ott vannak. Olyan érzésed van, hogy nem csináltál semmit, mert kezdheted a tisztogatást elölről. Ráadásul nem is valószerű az ilyen.
    Inkább barangolnék ellenfél nélküli pályarészeken, mint hogy állandóan az újraéledt katonákat tegyem el láb alól.
    A játékkal ezen kívül nem sok bajom van, egyedül az mp40 hangja nem olyan jó.
  • Coolike3777
    #727
    Ezt én is furcsálltam nekem is igy volt megöltem mindenkit erre mikor visza kellet mennem ugyan ugy és ugyan annyian volta XD
  • Murder3
    #726
    Azé ez szánalmas h még azon a szinten van h kitistítok 1 szobát megcsinálom a feladatot és mienst vissaz meygek hopp hirtelen megint ottt teremmnek mintha semmi nme történt volna.
  • Dondark
    #725
    Akkor úgy kérdezem hol van vagy lehet
  • rumkola
    #724
    ezek szerint nagyon... :DD
  • Dondark
    #723
    church bocsi
  • Dondark
    #722
    Valaki nem tudja hogy a crunchos résznél valamelyik arany nagyon el van dugva??? 3 órán át kerestem de nem találom az utolsó aranyat
  • Synchronous
    #721
    Arra gyanakodtam hogy esetleg idejét múlt VGA-d van, de sztem ennek alapján mennie kéne rendesen. Másik op. rendszeren próbáltad a játékot? Mondjuk Vistán vagy XP-n? Mert a win 7-el is lehet a gond.
    Meg azt írod hogy néha szürke a kép... akkor ezek szerint van amikor nem az?
    Szerintem kísérletezgess a felbontás megváltoztatásával hátha nem lesz gond vele.
    Egyébként ha be van kapcsolva a vertikális szinkron akkor lődd ki, mert az is szokott néha gondot okozni.
  • Ottesz
    #720
    Bocsi tessék!!
    Gigabyte P35c
    intel 8200
    MSI 8800gt
    Win7
    driver 190.38
    2gb ram
  • Synchronous
    #719
    Tán frissíts drivert. De konfigot is illene írni cpu, ram, vga, legalább.