1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • Calver
    #798
    szerintem ők grammar nazi-k, és nem akarják h továbbmenj ilyen helyesírással.
  • mogyi21
    #797
    sziasztok elakatam a játékban egyik pályánál amikor a korházban vagyok mindig felrobantgyák az utat utána merre kell menni kőszőnőm a segitséget fontos lenne
  • cleric
    #796
    Az a vége, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hans-ba a köveket kell beleszúrni?

    Mert ha igen, akkor hagyom, ezek a főszörnyes dolgot nem jönnek be.
  • xido
    #795
    Én épp az éjjel gondolkodtam azon-igaz még csak a "church" pályán vagyok,hogy a város elején még valamelyik tutorial buborékban olvastam,hogy mehetsz tetőkön is,erre alig van 1-2 hely,ahová fel lehet menni..meg ez a "veil" cucc,nagyobb szabadságot adnék ennek a dimenzió váltásoknak,mint pár jelölt kapu meg létra...
  • Calver
    #794
    egy dolgot kifelejtettem, ami megér mondjuk egy negyed pontot: a nyakonlövés.
    egyszerűen minden szociopata sejtem hangos kacagásba tört ki ahányszor elhelyeztem egy jól irányzott nyaklövést az ellenfeleken, és ők átváltoztak egy hörgő-gurgulázó vérszökőkúttá. olyan zseniális halálnem, és mindig olyan vigyort csalt az arcomra, h muszáj lerónom a tiszteletemet előtte.
    szóval így mondhatjuk h a végső pontszámom 6.25/10, de így sem fogom soha az életben újra elővenni.
  • xido
    #793
    Egyet sajnálok ebben a játékban is...a németek beszélhetnének németül,mikor nem "velem" beszélnek,jobban elkapna a hangulat,hogy németek ellen vagyok:)
  • wednes
    #792
    De van, egy full HD monitor, ami kisimítja a ráncokat. :)
    Bár azt nehezebb beszerezni.
  • Csokis
    #791
    Ez így van. ATi-ra egyelőre nincs megoldás.
  • Aprolek84
    #790
    Sziasztok segitene valaki??Az a problémám hogy ha feltelepitem a játékot amint kicserélem az inditó exe.-t azt irja ki hogy Alkalmazáshiba A 0x1045df16 cimen található utasitás a 0x00000000 memoriacimre hivatkozott.A memoriaterületen nem végezhető el a következő müvelet:read.
    Pedig meg patch-eltem ugy se tudtam elinditani vagy háromszor feltelepitettem de mindig ezt irta ki segitene valaki hogy tudnám elinditani pedig a gépem megfelel a max rendszerigénynek.
  • wednes
    #789
    Sajnos ez csak Nvidiával működik.
  • strebacom
    #788
    Nem lesz, nem magyarítható...
  • CamelX
    #787
    70%-nál mondhatom hogy eszméletlen hangulatos game remek atmoszférával :) free roam szerű gyűjtögetés különösen bejön, a szuperfegyók meg hatalmas jóak :D ennél talán már csak ez a topic szórakoztatóbb :D *popcorn*
  • midian
    #786
    Hali
    Magyarítás van vagy lesz játékhoz ?
  • cleric
    #785
    TAB, majd Statistics fül.

    Vannak olyan ajtók, amiket nem tudok kinyitni, de a piros jelzés alapján gondolom valahogy ki lehet. Ezekkel mi a helyzet?
  • tonyr #784
    exe hibára megvan a megoldás !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    msconfig-ba:
    solgáltatásoknál alul pipa hogy elrejtse a ms-os cumokat, utána tiltsd le mind és indul a játék !!!!
    amugy csak 1-2 dolog zavarhat be, de nemtudom pontosan melyik, mindet letiltottam ami nem ms-szolgáltatás és megy a játék
  • Csokis
    #783
    AA aktiválása nHancer-rel, KATT!
  • Sugam
    #782
    multijáról mit lehet tudni?
  • tonyr #781
    aki nv-val jáccik létszi irja be a diver verzioját, álitolag az a gond, igaz a legujabbat használom ami tegnap jött ki...
  • Bokafix2
    #780
    Ember, egy értelmes érvet még nem mondtál hogy miért is készít szar játékot az id, és bár ez nem id fan topik, de akkor sem egy olyan fejlesztő/kiadót kellene fikázni, aki nem érdemli meg.
  • Seth
    #779
    Mennyi van még hátra a játékból ? Most szedjük a sátorfánkat és átköltözünk Downtown-ba.
  • wednes
    #778
    Tényleg idióta személy vagy ha egyszerűen nem vagy képes felfogni azt a TÉNYT, hogy ezt a játékot NEM az Id csinálta!
    Úgyhogy az Id fikázásodhoz más topikot kell keresned.
  • Csak77
    #777
    Nagyon kreatív hsz-t írtál, akárcsak az avatarod megalkotása is eszményi.
  • Csak77
    #776
    Huh milyen sok felesleges duma. Régen valóban csináltak jó játékokat(a jó az túlzás(inkább az újfajta élmény miatt volt siker), de ma már amihez a nevüket adják egytől egyik szar. Akárcsak ez a játék.
  • hiper KOCKA
    #775
    Kedves Csak77, hadd idézzek neked az id által kiadott Doom 1 wikipédiájából:

    "...mérföldkőnek számít a számítógépes játékok, különösen az FPS-ek történetében. Ál-háromdimenziós grafikája kimagasló minőségű volt megjelenésekor és úttörő szerepet játszott a többszemélyes játékmódok elterjedésében. A GameSpy 2004-es szavazásán az iparág szakértői minden idők legnagyobb játékának választották..."

    "...közel két év alatt 10 millióan töltötték le különböző FTP szerverekről. Népszerűsége elősegítette a játékos-szubkultúra terjeszkedését, továbbá nagy hatással volt a játékiparra is, ami az 1990-es évek közepétől a Doom hatására fedezte fel igazán az FPS műfajt..."

    De tűnjenek el a játékpiacról igaz?
  • bertino
    #774
    idióta személy, hagyjátok már, had égesse magát mégjobban.
    nem kell foglalkozni vele.
  • wednes
    #773
    Te most melyik játékról beszélsz? Ezt a játékot a Raven csinálta, az Id-nek annyi köze van hozzá, hogy megalkották anno az Id-tech 4 grafikus motort.
  • extra sensory
    #772
    lol... bízom benne hogy csupán viccnek szántad amit írtál. Nincs helye az id-nek a játékiparban?
    Ez könnyed közelítéssel olyan mintha azt mondanád hogy a kenyér készítéshez nem kell liszt.
    Már nem azért hogy id fan lennék de klasszikus játékokat köszönhetünk nekik. Először is Carmack vitán felül egy programozó zseni, ő volt az első aki a 90-es évek legelején megálmodta a 3D-s játékokat ahol fps nézetben lehet nyomulni, na most addig ilyen nem volt. Így 93-ban elkészült az első 3D-s játék a Wolf 3D. Utána a Doom amit több gépre telepítettek mint a windows-t utána Quake stb. Nemrég a Doom 3-al villantottak ami az erős script ellenére is jó játék volt, most meg készül a Rage és a Doom 4 is .
    Részben neki is köszönhető hogy az fps nézetű játékok ott tartanak ahol most. És még nekik nincs helyük a piacon?? Bazz... ez kurva röhejes már ne haragudj. Sok fejlesztőcsapat még sehol nem volt amikor már ők a Doom 2-t adták ki, ami nagyobb siker volt akkoriban, mint bármelyik játék. Még az első rész sikerét is felülmúlta és ez nem kis szó. És azóta sem mentek csődbe. Tudod melyik cégnek nincs helye a pc-s játékiparban? A City Interactive-nak. Na annak tényleg nincs.
  • Louis Cyphre
    #771
    Ja kérem, nekem nem internetről lelopott pc-s verzió van, hanem megvásárolt konzolos verza. ;)
  • lwb
    #770
    id? Ezt a Raven csinálta, nem az id, ők csak a doom 3 motort írták... ami pl a Preyt is tolta.
  • Qwerty4
    #769
    Nem azt kifogásolom, hogy városban játszódik, hanem egy olyan városban amit többször kell végigjárni, kell mászkálni egyik negyedről a másikra...
  • Csak77
    #768
    "Miután végigvittük a játékot, a cinematics menüpont alatt elérhető egy secret video(a legalsó videó az)."

    Minek? base/videos könyvtárban ott van az összes bik formátumban. Simán lejátszható.
  • Csak77
    #767
    Hatalmas csalódás a játék. A grafika nagyon jó, én imádom a sok scriptelt dolgot, de a többi egyszerűen csapnivaló. Jól elbaszták ezzel a küldetéses dologgal, jobb lett volna valamilyen normális történet, mint például a Prey, vagy Half Life esetében. Remélem mostmár az ID oda jut ahova a való, csődbe. Nincs helye ennek a cégnek a játékiparban.
  • strebacom
    #766
    Köszi..közben megleltem..elöbb járt a kezem mint a szemem...
  • Bokafix2
    #765
    RtCW-ben is volt városos rész úgyhogy természetes hogy nem akarták kihagyni, hogy legalább látszódjon valahogy, hogy kapcsolódik az az RtCW-hez.
    Egyébként ha megfigyelted az első pályán a Hitler festmény ami repked a levegőben, ugyanaz mint ami az RtCW-ben is volt a falon.
  • bacsobalint
    #764
    csak kikell h adják :D
  • bacsobalint
    #763
    Kitolva...
    a vége kicsit idegesitő volt... hogy vagy 3-szor belekellet vágnom egy gyémántott..
    de hát a bejátszott videó az nagyon durva volt..
    nekem nagyon bejött,meg az egész játék is.....
    értékelésem 8/10 :D
    most már megvan a hangulat a Modern Warfare 2-höz..:D
  • SZilaJMaGGoT
    #762
    Ezzel egyet kell, hogy értsek... Nekem nagyon tettszik a játék, de a legnagyobb hibája és a legjobb szó rá tényleg az, hogy elképesztően repetitív... :S
  • XeeN
    #761
    Olvass vissza 7 commentet... (gyk: 747)
  • Louis Cyphre
    #760
    Miután végigvittük a játékot, a cinematics menüpont alatt elérhető egy secret video(a legalsó videó az).
  • Qwerty4
    #759
    Baromira szar ötlet volt ezt a várososdit beletenni, a játék így elveszti a pörgősségét, meg bsztt unalmas mindig ott ugyanannál a saroknál, háznál nyírni a nácikat.
    Van ahol elmegy, de itt miért kellett ez?